• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie

Wyniki dla

Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie - Import eksport

 1. TRUMER SCHUTZBAUTEN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Trumer Schutzbauten GmbH zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów zabezpieczeń, wspierając w ten sposób działania geologów, inżynierów i przedsiębiorstw montażowych, chroniąc przed zagrożeniami naturalnymi siedliska i zabudowania oraz obiekty należące do infrastruktury . Nasze produkty są rezultatem intensywnych badań i prac rozwojowych, jak również wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony przed naturalnymi zagrożeniami. Nasze produkty i usługi: umocnienia przeciwlawinowe ze stali - zabezpieczenia osuwisk i stoków - osłony zabezpieczające przed spadającymi kamieniami - siatki zabezpieczające i asekuracyjne - gabiony

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 3. DRAUSY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRAUSY GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Offenbach Am Main, Niemcy.

 4. S-KON R. BERTELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S-KON R. BERTELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Finnentrop, Niemcy.

 5. FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Staig, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Globasnitz, Austria.

 2. ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Vohenstrauß, Niemcy.

 3. ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Blankenrath, Niemcy.

 4. ELEKTRON FURNITURE

  Polska

  Manufacturer of furniture for offices, hotels and restaurants. Production of coffee tables, tables, desks, metal beds, shelves, accessories. Our offer also includes industrial furniture made of high-quality materials; combination of powder coated metal profiles and glued oak wood. We produce thousands of pieces of furniture per month. Our production plant is located in Poland, in the Podkarpackie Province. We produce metal furniture components and then combine them with wooden components to obtain a high-quality product. We offer furniture for companies and retail consumers. Elektron Furniture exports furniture to markets all over Europe.

 5. EKOLAB SP Z O.O.

  Polska

  Posiadamy wykwalifikowany personel oraz wiedzę i doświadczenie niezbędne do rzetelnego przeprowadzenia badań. Zakres usług: pomiary stężenia pyłu całkowitego i respirabilnego, analiza krzemionki w pyle, pomiary stężeń chemicznych czynników szkodliwych w powietrzu, pomiary poziomu dźwięku, pomiary oświetlenia elektrycznego. Wykonujemy pomiary zanieczyszczeń pyłowych i gazowych odprowadzanych do powietrza ze źródeł stacjonarnych. Zakres usług: pomiary emisji pyłu z procesu energetycznego spalania paliw lub technologicznych, pomiary emisji pyłu PM10 i PM2, 5 z procesu energetycznego spalania paliw lub technologicznych, pomiary emisji zanieczyszczeń gazowych z procesów energetycznego spalania paliw lub technologicznych, pobieranie próbek do oznaczeń związków ograniczanych i nieorganicznych. Akustyka środowiska: pomiary hałasu przemysłowego, pomiary hałasu dla dróg, linii kolejowych, linii tramwajowych, pomiary poziomu dźwięku (A) w pomieszczeniach, pomiary hałasu w pasmach tercjowych.

 1. DIAGPOM SP. Z O.O.

  Polska

  Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu: diagnostyki wibroakustycznej, diagnostyki termowizyjnej, diagnostyki cieplnej, diagnostyki materiałowej, pomiarów środowiska naturalnego, badania środowiska pracy. W naszej pracy posługujemy się wysokiej klasy aparaturą diagnostyczno-pomiarową takich firm jak m.in. SCHENK AG, PRŰFTECHNIK AG, FLIR SYSTEMS, MADUR, BRŰEL&KJAER, MAIHAK, HORIBA, SICK, SONOPAN, SVANTEK.

 2. ECO INSTAL

  Polska

  Specjalis. Przedsiebiorstwo budowy instalacji i urzadzen do ochrony srodowiska w poznaniu

 1. DIFOPE

  Francja

  Firma DIFOPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki retencyjne ze stali, Retention tank, szafki bezpieczeństwa, i Storage containers. Ma siedzibę w Campbon, Francja.

 2. APIE

  Francja

  Firma APIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach water tank, absorbenty, szafki bezpieczeństwa, i Zbiorniki retencyjne ze stali. Ma siedzibę w Fondettes, Francja.

 3. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Litwa

  Firma MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, gliceryna, Serwatka, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 4. HYDRODATA GMBH

  Niemcy

  Firma HYDRODATA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 5. BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH

  Niemcy

  Firma BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 6. OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 7. FILTRONTEC GMBH

  Niemcy

  Firma FILTRONTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

 8. FRINTEC GMBH

  Niemcy

  Firma FRINTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 1. GREEN CREATIVE

  Francja

  Firma GREEN CREATIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach ubijarki, waste presses, rozdrabniarki do urządzeń do kompostowania, i urządzenia segregujące dla systemów kompostowania odpadów. Ma siedzibę w Sucy En Brie, Francja.

 2. ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH

  Niemcy

  Firma ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Reinfeld, Niemcy.

 3. NATURE`S CHOICE AS

  Norwegia

  Firma NATURE`S CHOICE AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach jednorazowe ochraniacze na buty. Ma siedzibę w Flateby, Norwegia.

 4. SONEC

  Francja

  Firma SONEC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Retention tank. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 5. ENGINNOV CONSTRUCTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENGINNOV CONSTRUCTION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do kontroli i pochłaniania zanieczyszczeń atmosferycznych, i systemy spalania odpadów szpitalnych i odpadów podobnych. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. ÖKO-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma ÖKO-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Freigericht, Niemcy.

 7. ATAMIQ JSC

  Bułgaria

  Firma ATAMIQ JSC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, recyrkulacja wody, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, i Jednostka kogeneracyjna zasilana biogazem. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 8. HILDEBRAND INDUSTRIESERVICE

  Niemcy

  Firma HILDEBRAND INDUSTRIESERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach naprawa instalacji. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 9. MATEC S.R.L.

  Włochy

  Firma MATEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, i Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 10. ECONAD

  Ukraina

  Firma ECONAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

1207 Przedsiębiorstwa