• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria

Wyniki dla

Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 3. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 4. HEGGLI & GUBLER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Nasze wieloletnie doświadczenie i nasza infrastruktura sprawiają, że jesteśmy kompetentnym partnerem w tłoczeniu metali i kształtowaniu termicznym. Doradzimy Ci profesjonalnie i pomożemy na etapie planowania projektu. Chętnie zajmiemy się także jego realizacją. Dzięki naszej własnej produkcji narzędzi i obszernemu magazynowi blach jesteśmy w stanie sprostać nawet najkrótszym terminom realizacji zamówienia. Niezawodność, wiążące terminy i nienaganna jakość są dla nas czymś oczywistym. Czekamy na Twoje zapytanie. Nasze szczególne atuty to: - 70-letnie doświadczenie w tłoczeniu metali - firma rodzinna działająca od trzech pokoleń - elastyczne MSP z 25 pracownikami - duży park maszyn do realizacji prototypów, małych serii i produkcji seryjnej

 5. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 2. KIPP ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Fírma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie. Rozwinięty park maszynowy pozwala na realizację elementów standardowych, podzespołów oraz rozwiązań specjalnych. Nasza oferta obejmuje 65 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu. W katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy 100% przekonanie. To zasada, która przyświeca tej rodzinnej firmie o wielopokoleniowej tradycji.

 3. AXINAR SMPC

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma AXINAR SMPC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Ogrzewanie centralne - urządzenia, formowanie metalu, wykrawanie metali, obróbka blach, gięcie metali, cięcie laserowe, i obróbka stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 4. ELO-EROSION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELO-EROSION GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 5. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Piece do suszenia farb, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Piece przemysłowe, blacha, taśmociągi, Wet painting, kabina malowania proszkowego, linie proszkowania, i Piece do suszenia farb. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 1. MKCOIN WORLWIDE S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MKCOIN WORLWIDE S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Azpeitia, Hiszpania.

 2. TEUDELOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TEUDELOFF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach formowanie na zimno, i Części do prasy. Ma siedzibę w Pfaffenhofen, Niemcy.

 3. EZSO, LLC

  Rosja

  Nasza firma zajmuje się dostawą urządzeń do gięcia spirali ślimakowej. Na naszym sprzęcie można giąć śrubę z dowolnego gatunku stali, o dowolnej grubości obrabianego przedmiotu, wysokości krawędzi oraz dowolnego kroku obrotu bez zmiany matrycy na maszynie. Maszyna posiada sterowanie CNC, więc jeśli istnieje potrzeba wykonania śruby o niestandardowej geometrii, to po prostu wystarczy zmienić parametry maszyny. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza produkcję. Wykonamy dowolne produkty śrubowe zgodnie z Państwa wymaganiami. Posiadamy zaplecze naukowo-produkcyjne, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji ślimaków. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów nie mamy żadnych ograniczeń co do produkcji jakiejkolwiek geometrii. Nasze produkty mogą być takie same, jakich Państwo potrzebują, wysokiej jakości i jednocześnie tańszych niż jakiekolwiek analogi, ze względu na niskie koszty pracy i produkcję na miejscu w Rosji.

 4. EMG PRESSE ETS LONG SAS

  Francja

  Zaprojektowane i wyprodukowane przez Zakłady LONG, francuskiego konstruktora, prasy EMG są używane od ponad 50 lat w licznych branżach przemysłu, a zwłaszcza: zegarmistrzowskim, jubilerskim, optycznym, sprzętu elektrycznego, samochodowym, elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, zabawkarskim, ślusarskim… Prasy EMG są znane na całym świecie z ich solidności , niezawodności i ich wytrzymałości. Od 200 kg do 80 ton mocy, gama EMG oferuje szeroki wybór technologii i opcji do wszelkich zastosowań: prasy ręczne, prasy pneumatyczne, prasy do znakowania, prasy mechaniczne, prasy hydropneumatyczne, prasy hydrauliczne warsztatowe, z ekranem automatycznym pionowym, z barierą niematerialną, kabiny dźwiękoszczelne, rozwijarki-prostownice, podajniki-noże, akcesoria różne… Dzięki pełnej kontroli procesu projektowania/produkcji, firma LONG zobowiązuje się zaprojektować i wyposażyć maszyny specjalne konieczne dla Waszej działalności.

 5. MAPAL FABRIK FÜR PRÄZISIONSWERKZEUGE DR. KRESS KG

  Niemcy

  MAPAL to partner w technologiach indywidualnych rozwiązań przy obróbce o najwyższej precyzji i rentowności. Nasze produkty: • urządzenia do wstępnego nastawiania narzędzi • narzędzia z węglika spiekanego • narzędzia z diamentów polikrystalicznych (narzędzia PKD) • rozwiertaki • technika mocowania • narzędzia precyzyjne • narzędzia do wiercenia precyzyjnego • narzędzia obrotowe z polikrystalicznym diamentowym ostrzem i ostrzem CBN • uchwyty narzędziowe do centrów obróbki • narzędzia specjalne do obróbki skrawaniem

 6. HURCO GMBH WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

  HURCO to firma specjalizująca się w technologii przemysłowej, która opracowuje i produkuje interaktywne sterowniki komputerowe, oprogramowanie oraz obrabiarki sterowane komputerowo i komponenty. Naszym rynkiem docelowym są klienci, dla których produkujemy pojedyncze i małe serie w ramach większych przedsiębiorstw w sektorach takich jak lotnictwo, obrona, technika medyczna, energia, transport i technika komputerowa.

 7. BRITSCH SPANNZEUGE GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem produkcyjnym specjalizującym się w oprzyrządowaniu do obrabiarek i frezarek. Nasze długoletnie doświadczenie jest poparte licznymi zleceniami specjalnymi. Doświadczenie to stanowi podstawę wszystkich naszych produktów i gwarantuje, w połączeniu z naszym ultranowoczesnym parkiem maszynowym, wysoką jakość docenianą przez naszych klientów.

 8. MATRIBAGES

  Hiszpania

  Produkcja matryc, form, szablonów i specjalnych maszyn. Nowatorstwo procesów i produktów w celu optymalizacji linii produkcyjnej i wprowadzenia strategii obróbki precyzyjnej, po niskich kosztach.

 1. BBEND MAKINA

  Turcja

  Firma BBEND MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Turcja

  Firma EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nożyce przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, prasy hydrauliczne do formowania metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, i metal cutting. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. PARMIGIANI MACCHINE

  Włochy

  Firma PARMIGIANI MACCHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 4. BALEKS MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma BALEKS MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach obróbka stali CNC. Ma siedzibę w Esenyurt, Turcja.

 5. PROFILATOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PROFILATOR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 6. VEHA METAL

  Turcja

  Firma VEHA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, i produkcja na zlecenie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. BOTOU CITY YIHAI MACHINE&EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma BOTOU CITY YIHAI MACHINE&EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Botou City, Chiny.

 8. NURSAN SAN. VE TIC. MUSTAFA METIN

  Turcja

  Firma NURSAN SAN. VE TIC. MUSTAFA METIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia cnc, budowa - wyposażenie, przeciwostrza, i Uchwyty zaciskowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. DMG MORI SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma DMG MORI SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 10. ANTUNG TRADING CORP. GROUP

  Tajwan R.O.C.

  Firma ANTUNG TRADING CORP. GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria - Import eksport

Liczba wyników

3869 Przedsiębiorstwa