• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obróbka drewna - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Obróbka drewna - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.

  Witryna www Open In New icon
 2. EMME-ELLE SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Emme-Elle działa w dziedzinie produkcji maszyn do cięcia sklejki, jedno i dwupiłowych; krajarki złączarki, spajarki wzdłużne na klej; szlifierko-polerki automatyczne do szlifowania paneli poliestrowych, poliuretanowych i lakierów wodnych. Założone w 1981 roku, nasze przedsiębiorstwo wykonuje prace w branży obróbki drewna od ponad dwudziestu lat, działając zarówno na rynku włoskim, jak i za granicą.

  Witryna www Open In New icon
 3. SCHÊNE

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. MULTIAX INTERNATIONAL CNC S.R.L - GERMANY

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BRAUN® SPEZIALMASCHINEN HIGHTECH FÜR HOLZBEARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKS MACHINES

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. LEDINEK MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 4. INGO BRÖTZMANN MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Ingo Brötzmann Maschinen und Anlagen GmbH działa od 20 lat, również poza granicami Niemiec. Naszymi klientami są firmy z Europy Wschodniej, Środkowej i Południowej, Australii i Ameryki Południowej. Zajmujemy się głównie lakierniami: używanymi i nowymi maszynami do lakierowania drewna, szkła, tworzyw sztucznych, metalu, pianki i kamienia. Przykładowe produkty: fronty meblowe, schody, podłogi, panele szklane, obudowy odkurzaczy z tworzywa sztucznego, panele betonowe, pianki, panele fasadowe i wiele innych. Używane i nowe maszyny do obróbki drewna. Przykłady: szlifierki, centra obróbki CNC, piły do płyt i wiele innych. Na ok. 2000 m² powierzchni magazynowej oferujemy duży wybór maszyn . Czekamy na Państwa wizytę!

 5. NPF TECHPROMSERVICE, LLC

  Rosja

  PRZEDSIĘBIORSTWO BADAWCZO-PRODUKCYJNE TECHPROMSERVICE, LLC jest firmą produkującą maszyny, która została założona w Wołogdzie w 1993 roku. Projektujemy i produkujemy urządzenia dla przedsiębiorstw działających w branży leśnej i rolniczej. Nasi specjaliści zaprojektowali i wyprodukowali ponad 50 typów stanowisk do obróbki skrawaniem i linii mechanizacji do cięcia drewna oraz obróbki drewna o wartości dodanej, konstrukcji budowlanych i obróbki, mielenia i przesiewania drewna odpadowego. Nasze możliwości pozwalają nam projektować i produkować nowe sklepy, modernizować istniejące zakłady produkcyjne oraz integrować sprzęt z istniejącymi liniami produkcyjnym. Nasze urządzenia i rozwiązania technologiczne, realizowane w istniejących zakładach produkcyjnych, okazały się właściwe i niezawodne, zdolne do wytwarzania produktów wysokiej jakości i efektywne ekonomicznie. W ponad 26 naszych działalnościach nieustannie urzeczywistniamy koncepcję maksymalnej jakości i wydajności z nastawieniem ekologicznym.

 1. MACH-MASZYNY

  Polska

  Firma Mach-Maszyny zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń do kompleksowego wyposażenia zakładów stolarskich. Jesteśmy przedstawicielem firm: STETON BALA FIMAL (Paoloni) FUTURA METAL SUD FRAVOL HASDEM ALFATEC Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych maszyn oraz oryginalne części zamienne. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki drewna i produkcji mebli.

 2. P.P.H. VECTOR

  Polska

  Producent maszyn do zbijania i obrobki palet drewnianych oraz innych maszyn.

 3. SARPEDON GLOBAL TRADE

  Turcja

 4. LINTERA TECHSERVICE, OOO

  Białoruś

 5. FIMAL SRL

  Włochy

 6. POUWELS MB TECHNOLOGY

  Belgia

 7. BELMASH FACTORY JLLC

  Białoruś

 8. DR. CHRISTOPH HESSLER MASCHINENSYSTEME

  Niemcy

 9. LLINÁS Y CIA, SA

  Hiszpania

 10. LEISSE & SÖHNE GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. KAYU GROUP SOLUTION

  Węgry

 2. KAZI TANI

  Francja

 3. UAB PROLAIN

  Litwa

 4. KLINGELE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. UV TEK FINISHING SOLUTIONS

  Turcja

 6. AKSAKAL MOB MAK INS MUH ITH IHR SAN TIC LTD STI

  Turcja

 7. OUTILS LAGNEAU SA

  Belgia

 8. NOKA MAKINA LTD.

  Turcja

 9. SYWO HANDELS- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

 10. MASCHINENBAU HEBROCK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Obróbka drewna - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2296 przedsiębiorstwa