• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • noże do obrabiarek

Wyniki dla

Noże do obrabiarek - Import eksport

 1. CETEC SYSTEMS SONDERMASCHINEN- VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Sposób wykonywania połączeń. PLANOWANIE PROJEKTU Wdrażamy wyrafinowane zastosowania w dziedzinie techniki kablowej i produkcji elektroniki z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb klienta. Wszystko w celu obniżenia kosztów w dłuższej perspektywie czasowej. Koordynujemy wszystkie etapy projektu tak, abyś osiągnął swój cel projektowy. OPTYMALIZACJA PROCESU W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności Państwa linii produkcyjnej, analizujemy jakość Państwa procesów. Opowiadamy, w jaki sposób można zoptymalizować swoje procesy i towarzyszyć Państwu we wszystkich fazach wdrażania. DORADZTWO EKSPERTA Wyszukujemy dla Ciebie mnóstwo możliwych rozwiązań i dostarczamy odpowiedzi na Twoje konkretne potrzeby. W ten sposób ułatwiamy Państwu podjęcie decyzji pozwalających na uniknięcie wysokich kosztów inwestycyjnych. EKSPERTYZA-DORADZTWO Na bieżąco informujemy Cię o nowych metodach przetwarzania, aby Twoje produkty stale były atrakcyjne dla Państwa klientów. Szkolimy Twoich pracowników, aby mogli oni dostosować się do korzystania z najnowszych technologii.

 2. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MERCEL, cutting knives, s.r.o. to czeska firma zajmująca się produkcją, dostawą, ostrzeniem i serwisowaniem noży przemysłowych. Od 2006 roku wytwarzamy szeroką gamę noży do cięcia i perforacji materiałów dla takich branż, jak poligrafia, przemysł spożywczy, produkcja opakowań, produkcja opon, produkcja mebli, cięcie blach i przetwórstwo tytoniu. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Třebechovice pod Orebem w Czechach, a do produkcji noży używamy wyłącznie europejskich materiałów wysokiej jakości. Oferujemy niestandardową produkcję zgodnie z wymogami klienta i świadczymy usługi szlifowania noży przemysłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu w cięciu różnych materiałów, oferujemy również usługi doradcze oraz dostarczamy akcesoria, takie jak uchwyty do noży, listwy tnące i wiertła. Oprócz noży MERCEL dostarcza szeroką gamę akcesoriów do noży, w tym uchwyty do noży, plastikowe listwy tnące i wiertła do papieru. Ponadto MERCEL zajmuje się sprzedażą używanych maszyn dla przemysłu papierniczego, w tym nożyc, maszyn drukarskich i innych urządzeń obróbczych. Lista dostępnych używanych maszyn do obróbki papieru znajduje się na naszej stronie internetowej. MERCEL szczyci się używaniem najnowszych maszyn CNC i NC, zapewniając jakość i precyzję w produkcji noży. Obsługujemy klientów w całej Europie i jesteśmy znani z naszego zaangażowania w stosowanie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii.

 3. RIGHI INOX

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Righi specjalizuje się w produkcji na zamówienie ostrzy przemysłowych do maszyn automatycznych, ostrzy obrotowych, gładkich lub zębatych oraz kuterów. Ostrza dla przemysłu spożywczego i fabryk konserw oraz do kondycjonowania. Ostrza i przebijaki gładkie lub z zębami do maszyn do kondycjonowania. Ostrza dla przemysłu mechanicznego, walcowni, przemysłu produkcji gumy, tworzyw sztucznych, opakowań, obróbki blachy oraz cięcie odpadów i pozostałości.

 4. CUTMAN SP Z O. O.

  Polska

  Siedziba firmy Cutman znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją noży. Jest spadkobiercą 50 letniej tradycji Centralnego Biura Technicznego Przemysłu Papierniczego. Rozwiązania oferowane przez firmę przeznaczone są do użytku przemysłowego. Korzystają z nich zakłady działające w różnych branżach. Ostrza o odpowiednim kształcie i wielkości to osprzęt używany w wielu maszynach. Firmą, która jest największym i najwszechstronniejszym producentem noży dla przemysłu jest Cutman. Zakład oferuje produkcję noży na indywidualne zamówienie, co gwarantuje idealne dopasowanie ostrza to Państwa potrzeb. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w wytwarzaniu elementów tnących do maszyn używanych w takich branżach jak papiernicza, drzewna, metalowa, poligraficzna, spożywcza oraz produkcji opakowań i przetwórstwa odpadów.

 5. CAJHEN CUTTING TOOLS D.O.O.

  Słowenia

  Firma CAJHEN CUTTING TOOLS D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Lasko, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORTA TESTERE

  Turcja

  Firma ORTA TESTERE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach cięcie piłą, piły taśmowe, noże - taśmy rozdzielające, i wycinanie pianki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francja

  Firma GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, Konserwacja instalacji przemysłowych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Barr, Francja.

 3. GP-MO LAMES DE CISAILLES GUILLOTINE

  Francja

  Firma GP-MO LAMES DE CISAILLES GUILLOTINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach gilotynowe nożyce hydrauliczne, i cięcie nożyczmi. Ma siedzibę w Barr, Francja.

 4. CUTWELL INTERNATIONAL

  Indie

  Firma CUTWELL INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Hyderabad, Indie.

 5. INTERNATIONAL SAWS SRL

  Włochy

  Firma INTERNATIONAL SAWS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach handel narzędziami do maszyn do obróbki drewna. Ma siedzibę w Roseto Degli Abruzzi, Włochy.

 1. HIGH SPEED & CARBIDE (HSC) MACHINE KNIVES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HIGH SPEED & CARBIDE (HSC) MACHINE KNIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, i Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. JACO TOOLING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JACO TOOLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Noże do obrabiarek, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Taśmy tnące przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Noże do obrabiarek, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 1. INDUSTRIAL CARBIDE CAPPUYNS

  Belgia

  Firma INDUSTRIAL CARBIDE CAPPUYNS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Tremelo, Belgia.

 2. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Turcja

  Firma POLIMATEK SANAYI VE TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia obciagnięte diamentem dla rzemiosła biżuteryjnego i złotnictwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MASNADA DIAMANT INDUSTRIE

  Francja

  Firma MASNADA DIAMANT INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Diamenty przemysłowe, Noże do obrabiarek, Diamenty przemysłowe, Noże do obrabiarek, i frezy. Ma siedzibę w Besançon, Francja.

 4. ALPHA MACHINE KNIFE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALPHA MACHINE KNIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do obrabiarek, ostrze obrobione, i ostrza. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 5. TOOLING

  Włochy

  Firma TOOLING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie metali. Ma siedzibę w Kardaun, Włochy.

 6. PRINZ BLADES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PRINZ BLADES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria, części i elementy do urządzeń i instalacji przemysłowych, i ostrza do koparek. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 7. AFFUT 82

  Francja

  Firma AFFUT 82, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Skrawarki, Skrawarki, i Ostrzenie FREZÓW. Ma siedzibę w Canals, Francja.

 8. ENTREPRISE GAUVRY SARL

  Francja

  Firma ENTREPRISE GAUVRY SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, Noże do obrabiarek, cięcie gazowe, Maszyny i sprzęt rolniczy, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Vezin-Le-Coquet, Francja.

 1. TIBEM

  Francja

  Firma TIBEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do obrabiarek, ostrzenie, Noże do obrabiarek, i ostrzenie - widia. Ma siedzibę w Riom, Francja.

 2. HIEKE SONDERWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HIEKE SONDERWERKZEUGE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Buchen, Niemcy.

 3. PONOT SAS

  Francja

  Firma PONOT SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach produkcja ostrzy przemysłowych, ostrz tnące, i ostrza zębate. Ma siedzibę w Yssingeaux, Francja.

 4. EKINOKS URETIM TEKNOLOJILERI A.S.

  Turcja

  Firma EKINOKS URETIM TEKNOLOJILERI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU KIMDA CUTTING TOOLS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Noże do obrabiarek, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące obrotowe, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 6. TECHNOLOGY BLADE

  Turcja

  Firma TECHNOLOGY BLADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do obrabiarek, Industrial blades, Noże do obrabiarek, ostrza dla przemysłu mięsnego, i ostrza dla przemysłu konserwowego. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 7. JINYOUNG TBX CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma JINYOUNG TBX CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże do obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach Wirniki nośne, turbiny, Ostrza do narzędzi zasilanych, i Industrial blades. Ma siedzibę w KYUNGNAM, Korea Południowa.

 8. PR-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma PR-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże do obrabiarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 9. PARMA STAMP S.R.L.

  Włochy

  Firma PARMA STAMP S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Noże do obrabiarek, Piły taśmowe i przecinarki, Kucie matrycowe i wygniatanie, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Noże do obrabiarek, Piły taśmowe i przecinarki, Kucie matrycowe i wygniatanie, i Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Noceto, Włochy.

 10. TYZACK INDUSTRIEVERTRETUNG DIPL.-ING. NICO ROHM

  Niemcy

  Firma TYZACK INDUSTRIEVERTRETUNG DIPL.-ING. NICO ROHM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, Noże do obrabiarek, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Taśmy tnące przemysłowe, i Noże do obrabiarek. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Noże do obrabiarek - Import eksport

Liczba wyników

464 Przedsiębiorstwa