• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dmuchawy do obrabiarek

Wyniki dla

Dmuchawy do obrabiarek - Import eksport

 1. TF FELDMANN GMBH

  Niemcy

  Firma TF FELDMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dmuchawy do obrabiarek. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 2. ARNO ARNOLD GMBH

  Niemcy

  Firma ARNO ARNOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dmuchawy do obrabiarek. Ma siedzibę w Obertshausen, Niemcy.

 3. CORMAK

  Polska

  CORMAK to Polska firma o międzynarodowym zasięgu. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu w dostarczaniu maszyn i rozwiązań technologicznych, zajmuje pozycję lidera w dziedzinie zaopatrzenia przemysłu. Nowoczesne i innowacyjne podejście do produkcji konsekwentnie wzmacnia pozycję firmy na rynku jako producenta obrabiarek i urządzeń. Produkty przechodzą wieloetapową kontrolę, poczynając od produkcji podzespołów, montaż maszyn po przez ostateczną kontrolę w centrali firmy, gdzie przeprowadzane są bardzo restrykcyjne testy. Zastosowanie specjalistycznych systemów pomiarowych i stanowisk testowych dają pewność, że produkcja odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów, co przekłada się na jakość wszystkich oferowanych produktów. Rezultatem tych dobrych praktyk są nagrody i pozytywne opinie specjalistów oraz wielu zadowolonych klientów. Nie bez znaczenia pozostaje także ciągła inwestycja w zaangażowany zespół. Wszystkie nasze działania mają swoje odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy upatrują w firmie sprawdzonego i solidnego partnera w biznesie. Na ponad 15 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa około 12 000 maszyn i urządzeń. Nasze maszyny produkowane są w tej samej jakości, na tych samych liniach produkcyjnych co maszyny Niemieckich i Austriackich firm i producentów. Od materiałów po produkty końcowe, standardy przemysłu i wymogi klienta są ściśle przestrzegane. Przy wyborze nowych produktów, zwracamy szczególną uwagę na jakość.

  Wszystkie wyroby na "dmuchawy do obrabiarek"

 4. RAINER RENZ FALTENBALGFABRIK

  Niemcy

 5. STEINBOCK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PSP GMBH

  Niemcy

 2. BEKUM MASCHINENFABRIKEN GMBH

  Niemcy

 3. RC MODELES - FABRICANT DE SOUFFLETS DE PROTECTION

  Francja

 4. CUTWEL

  Zjednoczone Królestwo

 5. SIBONI SRL

  Włochy

 1. KAR LTD

  Turcja

 2. MANUFACTURE DE SANTRANGES

  Francja

 1. MKSMUHENDISLIK

  Turcja

 2. BELLOWS TECHNOLOGY

  Zjednoczone Królestwo

 3. EXER 2000 SL

  Hiszpania

 4. HONG KONG ENGIN TRADING CO., LIMITED

  Hong Kong

 5. VORGEN CUTTING TOOLS

  Turcja

 6. NINGBO YONGFEITE ELECTRICAL& SCIENCE CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 7. BEYAZ GRUP MAKINE VE ENDÜSTRI ÜRÜNLERI

  Turcja

 8. SOFMET DI TURRI GIORGIO

  Włochy

 1. TAIMAKSAN MAKINE METAL SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turcja

 2. NORRIS ENGINEERING (HOBS & CUTTERS) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. AMIRON MACHINES

  Stany Zjednoczone

 4. ESMAKSAN

  Turcja

 5. O.M.S. S.R.L.

  Włochy

 6. CIMBRIA BULK EQUIPMENT A/S

  Dania

 7. PROFLEX ITALIA S.R.L.

  Włochy

 8. BIRD AUTO-PRECISION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. TECNOPRENE ITALIA S.N.C. DI DE PASCALIS A. E C.

  Włochy

 10. DEUSCHLE SPINDEL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Twoje wrzeciono jest w najlepszych rękach u Deuschle. Profesjonalizm od ponad 50 lat. Deuschle to firma działająca już w 2. pokoleniu. Założyciel firmy, Karl Deuschle, jako pionier technologii HSC, wyznaczył szlak, a firma dynamicznie dostosowuje swoje portfolio do potrzeb rynku. Możliwości napraw do 160 000 obr/min w przypadku wrzecion. Niezależnie od tego, o które z producentów maszyn CNC chodzi, Deuschle zawsze zapewni odpowiednie rozwiązanie. Wrzeciona te są zazwyczaj używane w szlifierkach, frezarkach lub centrach obróbkowych. Regularnie naprawiane są również wrzeciona główne i przeciwbieżne tokarek. Obszary działalności obejmują różne gałęzie przemysłu. Indywidualne podejście do klienta jest dla nas niezwykle ważne. Czterdziestu pracowników jest szkolonych w sposób ukierunkowany i ciągły. Długoletni pracownicy (>25 lat), nowoczesny park maszynowy, 400 urządzeń testujących i dwie maszyny pomiarowe 3D, doskonalą jakość. Nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo