• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawozy naturalne

Wyniki dla

Nawozy naturalne - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

  Witryna www Open In New icon
 2. SENAPRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spółka handlowo-marketingowa SeNaPro® GmbH jest spółką-córką firmy Carl Sebald Söhne KG, która od ponad 150 lat działa w sektorze kamienia naturalnego. SeNaPro® postawiła sobie za cel przetwarzanie rόżnych rodzajów skał wydobywanych z Jury Frankońskiej na wysokiej jakości nawozy naturalne o możliwie największej wydajności, aby następnie udostępniać je w optymalnym składzie dla rolnictwa i leśnictwa. Systematyczna wiedza zawodowa i konsekwentne stosowanie wyłącznie naturalnych komponentów produkcyjnych stanowią niezbędną podstawę strategii produktowej, która w przyszłości będzie nadal odnosić sukcesy. Posiadamy certyfikat DIN ISO 9001: 2008 wydany przez Niemiecki Inspektorat Techniczny. Podstawowe kompetencje SeNaPro to elastyczne i szybkie dostosowywanie się do indywidualnych życzeń klientów.

  Witryna www Open In New icon
 3. EDAGUM SM RUS LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Edagum SM Rus LLC jest producentem nawozów organicznych i dodatków paszowych pod marką EDAGUM®, których wysoka jakość i skuteczność została potwierdzona badaniami ponad 30 instytutów badawczych rosyjskich i zagranicznych. Nawóz EDAGUM®SM to naturalny stymulator wzrostu roślin i kondycjoner gleby, wyprodukowany z materiałów roślinnych przyjaznych dla środowiska. Jest jednocześnie humusem (40-50 g / l) i bionawozem (15 rodzajów bakterii), co zapewnia jego wysoką skuteczność: aż do 50% wzrostu plonów, do 40% oszczędności w nawozach mineralnych i pestycydach. Dodatek paszowy EDAGUM®SM jest wytwarzany z mieszanki różnych rodzajów surowców naturalnych i jest stosowany w celu zwiększenia częstości występowania chorób u zwierząt hodowlanych, drobiu i ryb z akwakultury. Poprawia jakość produktów i ich przyjazność dla środowiska. Doskonała alternatywa dla antybiotyków.

  Witryna www Open In New icon
 4. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

  Witryna www Open In New icon
 5. FARMA EXPORT

  Włochy

  Verified by europages badge

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BENEFERT

  Holandia

  Verified by europages badge

  Wraz z rosnącą liczbą ludności na świecie, zmianami klimatycznymi i zmniejszaniem się ilości dostępnych żyznych gruntów, wyżywienie świata stanie się wyzwaniem. Nasze nawozy organiczne przyczynią się do utrzymania i zwiększenia żyzności gleb uprawianych w sposób konwencjonalny i ekologiczny. Ten uczciwy sposób uprawy z szacunkiem dla planety doprowadzi do wyższych plonów i wyższej jakości owoców, kwiatów i warzyw. Czy to poprzez uprawę ekologiczną w jej purystycznej formie, czy też poprzez połączenie rolnictwa ekologicznego z konwencjonalnym. Każdy krok to jeden krok bliżej do zdrowszego środowiska. Z szerokim portfolio stałych i płynnych nawozów organicznych i biostymulantów obsługujemy wszystkie uprawy, od warzyw po rośliny ozdobne, od owoców miękkich po rośliny uprawne. Nasze nawozy BeneSOL i BeneLIQ są znane z jakości zwiększającej żyzność gleby. W ten sposób prowadzą do zdrowszych roślin, które można uprawiać przy użyciu mniejszej ilości środków chemicznych. Linia BeneSTIM pomaga uprawom przezwyciężyć różnego rodzaju stresy abiotyczne, zapobiegając w ten sposób dużym stratom w plonach. Świadomość i zapotrzebowanie na uprawy bez pozostałości rośnie. W związku z tym wzrasta również nacisk na produkty organiczne, które są ekonomicznie opłacalne. Nawozy organiczne Benefert są korzystne dla gleby, dla ludzi i dla świata.

  Witryna www Open In New icon
 2. BIOCOMPIG BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  BIOCOMPIG to firma, która świadczy usługi pomocy i doradztwa w zakresie stosowania granulowanych nawozów biologicznych na rynku europejskim i światowym. Zajmujemy się doradztwem i dostawami dla gospodarstw rolniczych, ogrodniczych oraz sektora ekologicznego tego rynku. Granulowane nawozy biologiczne są produkowane i dostarczane zgodnie z normami i wartościami określonymi w przepisach prawnych; możemy zapewnić dostawy jednorodnych produktów przez cały rok, przy użyciu opakowań BIG BAGS, w workach [25 kg] lub luzem [wydmuch/przechylanie].

  Witryna www Open In New icon
 3. FERM O FEED

  Holandia

  Verified by europages badge
 4. VILTIS SP. Z O.O.

  Polska

  Dostarczamy rolnikom doskonałej jakości nawozy wspomagające uprawy roślinne. Nasze produkty jak siarczan wapnia, wapno nawozowe granulowane, wapno magnezowe granulowane charakteryzują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Sprzedawane przez nas nawozy posiadają certyfikaty zgodności WE. Na podstawie umów zawieranych bezpośrednio z producentami nawozów jesteśmy w stanie realizować terminowo dostawy oraz zapewnić wymaganą ilość. Współpracują z nami dystrybutorzy zaopatrują w nawozy na terenie całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszych nawozów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

 5. BIOSTYMA SP. Z O.O.

  Polska

  Nasze nawozy płynne produkowane są z myślą o maksymalizacji przyswajalności i tempa wchłaniania. Dlatego ich formulacja zawiera system AMIX , który polega na kompleksowaniu składników odżywczych przy pomocy cząsteczek ligno-humusowych. System ten zapewnia: - szybkie pobieranie przez roślinę - szybki transport składników pokarmowych do wiązek przewodzących i stożków wzrostu - błyskawiczne uzupełnianie niedoborów pokarmowych Nasze nawozy krystaliczne formułowane są zgodnie z technologią ACIDplex, `która została opracowana przez firmę Micromix ltd Wielka Brytania. Technologia ta jest oparta na zastosowaniu kwasów organicznych, w tym kwasu jabłkowego, ligno siarczanów i EDTA w jednej formulacji. Zapewnia to: - wysoką przyswajalność - dobrą zgodność w tank miksach - optymalne zakwaszenie cieczy roboczej - zwiększenie skuteczności zabiegów dokarmiania - zwiększenie efektywność stosowanych łącznie innych agrochemikaliów - niski koszt zabiegu

 1. AGROMARKET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Agromarket posiada szeroki asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: części robocze i zamienne do maszyn uprawowych Kverneland, Väderstad, akumulatory Case, Współpracujemy także z takimi firmami jak Granit, Menke, Grene. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta. Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku specjalizuje się również w sprzedaży nawozów rolniczych. Dzięki współpracy z największymi producentami oferujemy szeroka gamę nawozów azotowych, wieloskładnikowych (NPK) jak i odżywek. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Nadrzędnym celem działalności firmy Agromarket jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę płodów rolnych współpracujemy z światowymi liderami z zakresu produkcji środków ochrony roślin.

 2. BIO-UNIQ LTD

  Ukraina

  Company "Bio-Unique" Ltd oferuje: 1. Nawozy organiczne; 2. Produkty organiczne; 3. Pelety drzewne i łuski słonecznika; 4. Olej słonecznikowy. Współpracujemy z polskimi firmami 5 lat. Możemy wykonać zalecenia dla polskich firm. 1. Proponujemy Państwu nawóz organiczny biohumus - Nawóz organiczny: 4-3-3. Granulaty z pomiotu kurzego. Nawóz dla rolnictwa ekologicznego. 2. Produkty organiczne: owiesorkiszlupinvikapolyushkasudan trawieżytokoniczynamusztardaproso 3. Pelety drzewne i łuski słonecznika Characteristics SUNFLOWER HUSK PELLETS WOOD PELLETSPellet size (diameter): 8 mm.; Calorific value (NET CV, MIN.): 17, 0-17, 5 MJ / kg / 17, 5-18, 0 MJ / kg; Moisture: 8-10% /4, 5 -

 3. LIGNOHUMATE

  Rosja

  Nasza spółka jest producentem substancji humusowych i fulwinowych pod marką handlową “Lignohumate”. Produkujemy nawozy, Potaże i Węglan sodu Lignohumate, sole kwasu humusowego z mikroelementami, sole kwasu humusowego z żelazem, domieszki do pasz.

 4. ETS HUON

  Francja

  ETS HUON: producent nawozów organicznych, użyźniaczy, substancji użyźniających - gama bio i konwencjonalna. Nawozy organiczne Huon opracowane są z pełnym poszanowaniem przyrody. Podstawy większości naszych kompostów są zgodne ze specyfikacjami obowiązującymi rolnictwo biologiczne. Nasza metoda kompostowania (z temperaturą wzrastającą do 70°C) oraz granulowanie na zimno zapewniają higienizację kompostu z zachowaniem mikroorganizmów.

 5. MYECOSHOPPING.EU

  Polska

  Wir freuen uns, dass Sie myecoshopping besuchen. Als Online-Versand-Händler mit vielen Jahren Erfahrung bieten wir Ihnen exzellenten Service bei kürzester Bearbeitungs- und Versandzeit sowie bester Produktqualität. In unserem Online-Shop mit Ökodünger finden Sie viele preiswerte und nützliche Hausdünger und Neuigkeiten wie Gartenökodünger, mit denen die Arbeit im Garten noch mehr Spaß macht wie auch etwas für die Seele: Gruß und viele Spaß

 6. RESURS

  Rosja

 7. ORGANIZATOR+ LLC

  Rosja

 8. FIBRE VERTE SARL

  Francja

 9. CHENGDU CHELATION BIOLOGY TECHNOLOGY CO.LTD

  Chiny

 10. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

 1. METAKOM-ALPHA, LLC

  Rosja

 2. VERIM GÜBRE ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

 3. VERMIS TARIM VE HAYVANCILIK. LTD. ŞTI.

  Turcja

 4. VIA PORTIC AGRO.COM

  Hiszpania

 5. SHANGHAI VITALYIELD BIOTECH CO., LTD.

  Chiny

 6. BIOVITA ABC LLC

  Rosja

 7. J3C AGRI

  Francja

 8. GÜRSOY TARIM GÜBRE ÜRETIMI

  Turcja

 9. AGROLIFT

  Rosja

 10. ORGANIC TERRA

  Ukraina

Filtry

Wyniki dla

Nawozy naturalne - Import eksport

Liczba wyników

718 przedsiębiorstwa