• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawozy naturalne

Wyniki dla

Nawozy naturalne - Import eksport

 1. REKYVA, AB

  Litwa

  Rekyva, SC jest jednym z największych producentów torfu w regionie Bałtyku. Firma z siedzibą na Litwie produkuje naturalny torf i profesjonalne substraty torfowe zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych hodowców. Jesteśmy przygotowani do wyprodukowania dowolnej mieszanki na życzenie klienta. Torf firmy Rekyva AB jest wysokiej jakości torfem typu Sphagnum, idealnym do wysiewu różnych nasion, jak również do kiełkowania i uprawy roślin. Nasze główne produkty: Torf naturalny biały/brązowy/czarny, torf z dostosowanym pH, torf z nawozem, substraty torfowe profesjonalne. Opakowania: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, duże bele od 3 do 6 cm3. Frakcje: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Nieustannie modernizujemy, wprowadzamy innowacje, unowocześniamy nasz park maszynowy i stosujemy wysokie międzynarodowe standardy zarządzania, aby móc stać się jednym z liderów wśród producentów torfu i substratów na świecie. Prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej w przypadku jakichkolwiek pytań, a z przyjemnością pomożemy Państwu!

 2. SENAPRO GMBH

  Niemcy

  Spółka handlowo-marketingowa SeNaPro® GmbH jest spółką-córką firmy Carl Sebald Söhne KG, która od ponad 150 lat działa w sektorze kamienia naturalnego. SeNaPro® postawiła sobie za cel przetwarzanie rόżnych rodzajów skał wydobywanych z Jury Frankońskiej na wysokiej jakości nawozy naturalne o możliwie największej wydajności, aby następnie udostępniać je w optymalnym składzie dla rolnictwa i leśnictwa. Systematyczna wiedza zawodowa i konsekwentne stosowanie wyłącznie naturalnych komponentów produkcyjnych stanowią niezbędną podstawę strategii produktowej, która w przyszłości będzie nadal odnosić sukcesy. Posiadamy certyfikat DIN ISO 9001: 2008 wydany przez Niemiecki Inspektorat Techniczny. Podstawowe kompetencje SeNaPro to elastyczne i szybkie dostosowywanie się do indywidualnych życzeń klientów.

 3. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Szwecja

  Skandikem jest wiodącym globalnym dostawcą specjalistycznych rozwiązań chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i zrównoważony rozwój, oferujemy kompleksową gamę wysokiej jakości chemikaliów i usług dostosowanych do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza firma opiera się na wiedzy specjalistycznej, niezawodności i zadowoleniu klientów. W Skandikem rozumiemy znaczenie chemikaliów w napędzaniu postępu w wielu sektorach. Nasze zróżnicowane portfolio produktów obejmuje takie obszary, jak farmacja, higiena osobista, produkcja przemysłowa, rolnictwo i wiele innych. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby opracowywać niestandardowe rozwiązania usprawniające ich procesy, poprawiające wydajność i napędzające wzrost. Innowacyjność leży u podstaw naszej działalności. Inwestujemy w najnowocześniejsze badania i rozwój, aby pozostawać w czołówce postępu chemicznego. Nieustannie badając nowe możliwości i przesuwając granice, dążymy do opracowania zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które są zgodne ze zmieniającymi się potrzebami branż, którym służymy. Nasza globalna obecność pozwala nam obsługiwać klientów na całym świecie. Dzięki solidnej sieci łańcucha dostaw i wydajnym kanałom dystrybucji, dostarczamy nasze produkty szybko i niezawodnie, niezależnie od granic geograficznych. Skandikem z dumą przyczynia się do sukcesu i rozwoju naszych klientów, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

 4. TECHSEALAB

  Francja

  Przedsiębiorstwo bretońskie TECHSEALAB specjalizuje się w biotechnologiach roślinnych, morskich i lądowych. TECHSEALAB wdraża technologie umożliwiające: - wytwarzanie oryginalnych substancji czynnych (substancje czynne uzyskane dzięki naszym technologiom) w postaci płynnej, stałej lub kremu ze starannie wyselekcjonowanych surowców i pochodzące z wyjątkowego obszaru, usytuowanego w najdalej wysuniętej części departamentu Finistère, - formułowanie produktów gotowych, przeznaczonych głównie na rynek rolniczy. TECHSEALAB oferuje alternatywne rozwiązania naturalne, wykorzystując wartość alg i roślin. Te alternatywne rozwiązania naturalne wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów na świecie, co odpowiada naszej chęci podkreślania aspiracji międzynarodowych. Produkty TECHSEALAB są przeznaczone dla wielkich upraw rolniczych, a także dla winnic, szkółek, upraw drzew, ogrodnictwa…

 5. SPN AGROBIO®

  Francja

  SPN AGROBIO® opracowuje, produkuje i sprzedaje roztwory substancji podstawowych, puryn, wywarów i naparów, z których najbardziej znanym jest gnojówka z pokrzywy (Urtica dioica) oraz wybrane preparaty roślinne, które mogą być stosowane w rolnictwie ekologicznym. Oferujemy pełną gamę produktów do uprawy zbóż, dla ogrodnictwa towarowego, sadownictwa, uprawy warzyw i kwiatów, uprawy winorośli, dla pól golfowych, terenów zielonych, struktur użytku zbiorowego i ogrodów amatorskich. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszych środków grzybobójczych, owadobójczych i roztoczobójczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Wszystkie wyroby na "nawozy naturalne"

 2. BENEFERT

  Holandia

  Wraz z rosnącą liczbą ludności na świecie, zmianami klimatycznymi i zmniejszaniem się ilości dostępnych żyznych gruntów, wyżywienie świata stanie się wyzwaniem. Nasze nawozy organiczne przyczynią się do utrzymania i zwiększenia żyzności gleb uprawianych w sposób konwencjonalny i ekologiczny. Ten uczciwy sposób uprawy z szacunkiem dla planety doprowadzi do wyższych plonów i wyższej jakości owoców, kwiatów i warzyw. Czy to poprzez uprawę ekologiczną w jej purystycznej formie, czy też poprzez połączenie rolnictwa ekologicznego z konwencjonalnym. Każdy krok to jeden krok bliżej do zdrowszego środowiska. Z szerokim portfolio stałych i płynnych nawozów organicznych i biostymulantów obsługujemy wszystkie uprawy, od warzyw po rośliny ozdobne, od owoców miękkich po rośliny uprawne. Nasze nawozy BeneSOL i BeneLIQ są znane z jakości zwiększającej żyzność gleby. W ten sposób prowadzą do zdrowszych roślin, które można uprawiać przy użyciu mniejszej ilości środków chemicznych. Linia BeneSTIM pomaga uprawom przezwyciężyć różnego rodzaju stresy abiotyczne, zapobiegając w ten sposób dużym stratom w plonach. Świadomość i zapotrzebowanie na uprawy bez pozostałości rośnie. W związku z tym wzrasta również nacisk na produkty organiczne, które są ekonomicznie opłacalne. Nawozy organiczne Benefert są korzystne dla gleby, dla ludzi i dla świata.

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "nawozy naturalne"

 4. AGRIFLUIDE S.L.

  Hiszpania

  Agrifluide jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą nawozów płynnych, z ponad 40-letnim doświadczeniem. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze nawozów płynnych, nowe osiągnięcia inżynierii chemicznej i najbardziej zaawansowana technologia sprawiają, że nadal jesteśmy jedną z wiodących firm w sektorze rolniczym. Produkty Agrifluide posiadają wyróżniający się składnik, którym jest PHC, ważny stymulator w rozwoju wegetatywnym rośliny. Jest to związek organiczno-mineralny, wyłączny dla Grupo Agrifluide, którego głównym składnikiem są kwasy polihydroksykarboksylowe lub kwasy organiczne (odpowiednio fulwowe lub humusowe) o niskiej masie cząsteczkowej i natychmiastowym działaniu agronomicznym. Wśród zalet PHC wyróżnia się następujące: - Minimalizuje straty składników pokarmowych. - Maksymalnie zwiększa efektywność nawozów - Zwiększa zdolność wymiany kationów. - Wzmacnia roślinę przed przeciwnościami losu Dzięki naszym czterem fabrykom (w Sewilli i Albacete), Grupo Agrifluide jest w stanie rozprowadzić ponad 60.000 ton rocznie. Wszystkie nasze produkty mogą być dystrybuowane w opakowaniach o pojemności: - 1000 litrów - 20 litrów - 10 litrów - 5 litrów

 5. SERKIM KIMYA

  Turcja

  Serkim Kimya, z siedzibą w Bursie w Turcji, jest wiodącym producentem aminokwasów pochodzenia zwierzęcego i naturalnych nawozów. Nasz etos: jakość, etyka, zrównoważony rozwój. Zasady HALAL są podstawą zaopatrzenia. Nasza oferta obejmuje zróżnicowaną gamę aminokwasów, naturalnych, ekologicznych i halal, dostosowanych do różnych potrzeb. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w rolnictwie i służą jako dodatki najwyższej jakości do pasz dla zwierząt. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami!

 1. BTU-CENTER

  Ukraina

  BTU-CENTER jest największym ukraińskim producentem mikrobiologicznych środków dla rolnictwa. 23 lata doświadczenia, ponad 450 pracowników, własna produkcja i centrum badawczo-rozwojowe Instytut Biotechnologii Stosowanej. Ponad 60 preparatów ekologicznych i integrowanych technologii odżywiania, ochrony roślin i przywracania żyzności gleby na 4 mln ha. 9 substancji biologicznych jest zarejestrowanych w UE, certyfikowanych dla rolnictwa ekologicznego. Produkujemy 10 000 substancji ekologicznych rocznie. BTU-CENTER jest członkiem IBMA.

 2. BIOCOMPIG BV

  Holandia

  BIOCOMPIG to firma, która świadczy usługi pomocy i doradztwa w zakresie stosowania granulowanych nawozów biologicznych na rynku europejskim i światowym. Zajmujemy się doradztwem i dostawami dla gospodarstw rolniczych, ogrodniczych oraz sektora ekologicznego tego rynku. Granulowane nawozy biologiczne są produkowane i dostarczane zgodnie z normami i wartościami określonymi w przepisach prawnych; możemy zapewnić dostawy jednorodnych produktów przez cały rok, przy użyciu opakowań BIG BAGS, w workach [25 kg] lub luzem [wydmuch/przechylanie].

 1. FERM O FEED

  Holandia

  Firma FERM O FEED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach nawozy organiczne, urzyźniacze organiczne i biologiczne, nawóz płynny, i aminokwasy. Ma siedzibę w Schijndel, Holandia.

 2. FALTER NATURPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Firma FALTER NATURPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy naturalne. Jest również obecna w dziedzinach nawóz, i nawozy biologiczne. Ma siedzibę w Pleiskirchen, Niemcy.

 3. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo BioEra produkuje i sprzedaje bioprodukty do upraw, w tym w na bazie wermikompostu, bionawozów, grzybów i bakterii, środki ochrony roślin, czyste aminokwasy, a także nawozy bakteryjne i środki poprawiające właściwości gleby. Firma dostarcza swoje produkty na rynek rosyjski od 2016 roku. Od 2022 roku, poszerzyła swój obszar sprzedaży o kraje sąsiednie (Serbia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan). Ponadto, przedsiębiorstwo prowadzi aktywne negocjacje w celu rozpoczęcia wysyłek do krajów afrykańskich. Firma produkuje i dostarcza: Środki do zaprawiania nasion; -Nawozy dolistne; - Preparaty do utrzymania i zwiększania żyzności gleby (w tym rekultywacji gruntów); - Dżdżownice do przetwarzania odpadów i produkcji biohumusu; - Urządzenia do wermikompostingu i produkcji biohumusu; - Biohumus stały (nie płynny); Preparaty bakteryjne (biofungicydy, preparaty do wiązania azotu, fosforu i potasu). BioEra jest dostawcą szeregu usług służących promowaniu rozwoju rolnictwa poprzez zaopatrywanie w wysokiej jakości preparaty. Specjaliści firmy opracowują harmonogramy stosowania, monitorują wyniki i kontrolują wszystkie procesy aplikacji dostarczanych preparatów.

 4. AGROMARKET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Agromarket posiada szeroki asortyment części do ciągników i maszyn rolniczych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: części robocze i zamienne do maszyn uprawowych Kverneland, Väderstad, akumulatory Case, Współpracujemy także z takimi firmami jak Granit, Menke, Grene. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta. Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku specjalizuje się również w sprzedaży nawozów rolniczych. Dzięki współpracy z największymi producentami oferujemy szeroka gamę nawozów azotowych, wieloskładnikowych (NPK) jak i odżywek. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Nadrzędnym celem działalności firmy Agromarket jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę płodów rolnych współpracujemy z światowymi liderami z zakresu produkcji środków ochrony roślin.

 5. BIOSTYMA SP. Z O.O.

  Polska

  Nasze nawozy płynne produkowane są z myślą o maksymalizacji przyswajalności i tempa wchłaniania. Dlatego ich formulacja zawiera system AMIX , który polega na kompleksowaniu składników odżywczych przy pomocy cząsteczek ligno-humusowych. System ten zapewnia: - szybkie pobieranie przez roślinę - szybki transport składników pokarmowych do wiązek przewodzących i stożków wzrostu - błyskawiczne uzupełnianie niedoborów pokarmowych Nasze nawozy krystaliczne formułowane są zgodnie z technologią ACIDplex, `która została opracowana przez firmę Micromix ltd Wielka Brytania. Technologia ta jest oparta na zastosowaniu kwasów organicznych, w tym kwasu jabłkowego, ligno siarczanów i EDTA w jednej formulacji. Zapewnia to: - wysoką przyswajalność - dobrą zgodność w tank miksach - optymalne zakwaszenie cieczy roboczej - zwiększenie skuteczności zabiegów dokarmiania - zwiększenie efektywność stosowanych łącznie innych agrochemikaliów - niski koszt zabiegu

 6. EDAGUM SM RUS LLC

  Rosja

  Edagum SM Rus LLC jest producentem nawozów organicznych i dodatków paszowych pod marką EDAGUM®, których wysoka jakość i skuteczność została potwierdzona badaniami ponad 30 instytutów badawczych rosyjskich i zagranicznych. Nawóz EDAGUM®SM to naturalny stymulator wzrostu roślin i kondycjoner gleby, wyprodukowany z materiałów roślinnych przyjaznych dla środowiska. Jest jednocześnie humusem (40-50 g / l) i bionawozem (15 rodzajów bakterii), co zapewnia jego wysoką skuteczność: aż do 50% wzrostu plonów, do 40% oszczędności w nawozach mineralnych i pestycydach. Dodatek paszowy EDAGUM®SM jest wytwarzany z mieszanki różnych rodzajów surowców naturalnych i jest stosowany w celu zwiększenia częstości występowania chorób u zwierząt hodowlanych, drobiu i ryb z akwakultury. Poprawia jakość produktów i ich przyjazność dla środowiska. Doskonała alternatywa dla antybiotyków.

 7. BIO-UNIQ LTD

  Ukraina

  Company "Bio-Unique" Ltd oferuje: 1. Nawozy organiczne; 2. Produkty organiczne; 3. Pelety drzewne i łuski słonecznika; 4. Olej słonecznikowy. Współpracujemy z polskimi firmami 5 lat. Możemy wykonać zalecenia dla polskich firm. 1. Proponujemy Państwu nawóz organiczny biohumus - Nawóz organiczny: 4-3-3. Granulaty z pomiotu kurzego. Nawóz dla rolnictwa ekologicznego. 2. Produkty organiczne: owiesorkiszlupinvikapolyushkasudan trawieżytokoniczynamusztardaproso 3. Pelety drzewne i łuski słonecznika Characteristics SUNFLOWER HUSK PELLETS WOOD PELLETSPellet size (diameter): 8 mm.; Calorific value (NET CV, MIN.): 17, 0-17, 5 MJ / kg / 17, 5-18, 0 MJ / kg; Moisture: 8-10% /4, 5 -

 8. ETS HUON

  Francja

  ETS HUON: producent nawozów organicznych, użyźniaczy, substancji użyźniających - gama bio i konwencjonalna. Nawozy organiczne Huon opracowane są z pełnym poszanowaniem przyrody. Podstawy większości naszych kompostów są zgodne ze specyfikacjami obowiązującymi rolnictwo biologiczne. Nasza metoda kompostowania (z temperaturą wzrastającą do 70°C) oraz granulowanie na zimno zapewniają higienizację kompostu z zachowaniem mikroorganizmów.

 1. PPH EKODARPOL ZBIGNIEW ZUBALA

  Polska

  Hallo, wenn wilst du mehr - schreib mal ein email ; ) Gruß und viele Spaß

 2. FIBRE VERTE SARL

  Francja

 3. CHENGDU CHELATION BIOLOGY TECHNOLOGY CO.LTD

  Chiny

 4. VERIM GÜBRE ANONIM ŞIRKETI

  Turcja

 5. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

 6. VERMIS TARIM VE HAYVANCILIK. LTD. ŞTI.

  Turcja

 7. VIA PORTIC AGRO.COM

  Hiszpania

 8. EFAKO AGRICULTURE

  Holandia

 9. GÜRSOY TARIM GÜBRE ÜRETIMI

  Turcja

 10. J3C AGRI

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Nawozy naturalne - Import eksport

Liczba wyników

676 Przedsiębiorstwa