• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawilżacze powietrza

Wyniki dla

Nawilżacze powietrza - Import eksport

 1. PFALZ TEC GMBH

  Niemcy

  Od 20 lat opracowujemy i produkujemy innowacyjne produkty i systemy do wytwarzania zimnej mgły oraz w dziedzinie technologii spłukiwania.

 2. BRUNE LUFTBEFEUCHTUNG PROKLIMA GMBH

  Niemcy

  Nawilżacze powietrza, osuszacze powietrza, przyrządy pomiarowe i humidory. Produkty marki BRUNE, takie jak nawilżacze i odwilżacze powietrza, są obecne na rynku od 75 lat. Nasze urządzenia spełniają wymogi profesjonalne i najwyższe standardy jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie przedsiębiorstw, muzeów, producentów wyrobów tytoniowych i osób prywatnych na całym świecie, jeśli chodzi o zapewnianie stałych parametrów powietrza. Asortyment firmy BRUNE obejmuje zarówno nawilżacze, osuszacze i oczyszczacze powietrza, jak i przenośne oraz stacjonarne urządzenia pomiarowe i ekskluzywne humidory.

 3. MICRONISER SA

  Belgia

  Firma MICRONISER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Systemy nawilżające, system rozpylania, Usuwanie pyłu mgłą wodną, instalacje do chłodzenia wodą, humidifier units, wchłanianie wilgoci, nawilżacze, i adiabatic humidifiers. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

 4. BEIL LUFTBEFEUCHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BEIL LUFTBEFEUCHTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. CONDAIR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma CONDAIR SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STOCK TANK FUN & COUNTRY GMBH

  Niemcy

  Firma STOCK TANK FUN & COUNTRY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 2. CUOGHI SRL

  Włochy

  Firma CUOGHI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osuszanie powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawilżacze powietrza, nawilżacze do użytku przemysłowego, urządzenia do osuszania, Nawilżacze powietrza, osuszacze do użytku przemysłowego, Nawilżacz elektrodowy, humidifier units, i osuszacze dla magazynów chłodniczych. Ma siedzibę w Albignasego, Włochy.

 3. ROTASYSTEM SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma ROTASYSTEM SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Riemerling-Hohenbrunn, Niemcy.

 4. MPV MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma MPV MEDICAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Kirchheim B. München, Niemcy.

 5. LAVAIR AG KLIMATECHNIK

  Niemcy

  Firma LAVAIR AG KLIMATECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Jest również obecna w dziedzinach nawilżacze, i Oczyszczacze kondensatów. Ma siedzibę w Aach, Niemcy.

 1. MOL KATALYSATORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MOL KATALYSATORTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawilżacze powietrza. Ma siedzibę w Schkopau, Niemcy.

 2. OTECH

  Polska

  Produkcja sterylizacyjnych lamp antywirusowych promieniowaniem UV-C. Sterylizacja powietrza w wentylacji, biurach, budynkach, halach produkcyjnych, żywności, szpitalach, również zakaźnych. Dezynfekcja powietrza w układach wentylacji, gabinetach lekarskich i przychodniach. Produkcja systemów nawilżania powietrza dla hal produkcyjnych, przemysłu drzewnego, tekstylnego, samochodowego, drukarni i innych. Dobór odpowiedniego systemu nawilżania dla hali produkcyjnej lub pomieszczenia, wraz z projektem, doradztwem i analizą wymagań klienta. Monitorowanie parametrów wilgotności i temperatury powietrza w procesach produkcyjnych. Produkujemy systemy mgłowe do następujących sektorów: - Nawilżanie powietrza w halach produkcyjnych. - Redukcja zapylenia przy procesie technologicznym lub przy przesypach i taśmociągach. - Redukcja elektrostatyki szkodliwej dla elektroniki oraz w przemyśle tekstylnym. Produkcja filtrów tłuszczowych do okapów, odciągów kuchennych dla restauracji i barów szybkiej obsługi. Produkcja i montaż systemów gaszenia iskier w odciągach od maszyn do silosów. Przeciwpożarowe wykrywanie iskier i zapobieganie pożarom w rurociągach, filtrach i silosach.

  Wszystkie wyroby na "nawilżacze powietrza"

 1. NIDO BARTOSZ SZKÓDLIŃSKI

  Polska

  Air Naturel jest obecna na krajowym rynku od 2004 roku. Naszą ofertą chcemy spełniać wszelkie wymogi ze strony klientów. Zależy nam głównie na zdrowiu i komforcie naszych klientów, z tego powodu jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju wyrobów najlepszych firm nawilżaczy powietrza, osuszaczy, oraz wielu akcesoriów.

 2. HUMIDISTOP FRANCE

  Francja

 3. BRUNO DORFFER

  Francja

 4. BOGA GMBH

  Niemcy

 5. PAUL SCHENK AG

  Szwajcaria

 6. MUNTERS GMBH ZWEIGNIEDERLASSUNG WIEN

  Austria

 7. KLEIN AG

  Niemcy

 8. PLUGGIT GMBH

  Niemcy

 1. SCHMIDT SANTOS, UNIPESSOAL LDA - JOAPE

  Portugalia

 2. FJERN FUGT

  Dania

 3. SOLENAL GMBH

  Niemcy

 4. TROTEC ENDÜSTRI ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

 5. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Austria

 6. FLORAFILT LUFTREINIGER GMBH

  Niemcy

 7. BOGA GMBH

  Niemcy

 8. SEUNGIL ELECTRONICS

  Korea Południowa

 9. AYS AIRCON

  Turcja

 10. COOLERS & CONDENSERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo