• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kompresory powietrza

Wyniki dla

Kompresory powietrza - Import eksport

 1. JAVAC

  Belgia

  Firma JAVAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, compressed air, osuszacze powietrza, generator, sprzęt do spawania, generatory diesel, sprężarki powietrza bezolejowe, i nitrogen generators. Ma siedzibę w Kalmhout, Belgia.

 2. AERZEN FRANCE

  Francja

  Firma AERZEN FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, naprawy sprężarek, sprężarki rotacyjne śrubowe, Kompresory powietrza, i sprężarki powietrzne i gazowe. Ma siedzibę w Antony Cedex, Francja.

 3. JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 4. VALBIA S.R.L.

  Włochy

  Firma VALBIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia pneumatyczne i hydropneumatyczne, wyposażenie pneumatyczne, bloki wykonawcze, i napęd pneumatyczny. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. ROTORSTECH

  Słowacja

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FOCS SRL

  Włochy

  Firma FOCS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, części zamienne do kompresorów, i kompresory powietrza. Ma siedzibę w Camporotondo Etneo, Włochy.

 2. INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Eisingen, Niemcy.

 3. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Niemcy

  Firma WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Shut-off valves, components for screw compressors, i Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Altendiez, Niemcy.

 4. TM-GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TM-GROUP jest firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą, montażem oraz serwisem sprzętu przemysłowego. Głównym celem działalności naszej Firmy jest zaproponowanie każdemu odbiorcy rozwiązania odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom. Dążymy do tego poprzez dostarczenie produktów i usług na najwyższym poziomie oraz zapewnienia profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Firma stara się przewidzieć zachowania rynku i odpowiedzieć na potrzeby klientów, którym prócz konkurencyjnych wyrobów oferujemy wiarygodność, fachowość i doświadczenie. Ze względu na ilości jakimi handlujemy nasze ceny są o wiele niższe niż konkurencji.

 5. PDAIR

  Polska

  Firma PDAIR zajmuje się kompleksową obsługą instalacji sprężonego powietrza. Zaopatrujemy naszych klientów zarówno w nowe maszyny i urządzenia takie jak sprężarki, osuszacze, filtry, zawory i inne podzespoły instalacji sprężonego powietrza oraz układy do obróbki kondensatu, jak również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i warsztatowe niezbędne do wykonania wszelkich napraw, remontów oraz regeneracji podzespołów sprężarek zarówno u Klienta jak również w siedzibie naszej firmy. Dzięki ciągle rozbudowywanemu magazynowi części zamiennych oraz licznym kontaktom z producentami, większość materiałów eksploatacyjnych możemy dostarczyć do Państwa od reki lub zaledwie w kilka dni.

 1. CZEMAR SP. Z O.O.

  Polska

  Zepsuł Ci się sprzęt działający na bazie sprężonego powietrza ? Powinieneś odwiedzić profesjonalny serwis sprężarek, funkcjonujący w firmie Czemar. Wyspecjalizowana kadra, błyskawicznie i trwałe zreperuje każde urządzenie. Tanio, perfekcyjnie i ekspresowo. W przypadku chęci zakupu nowego urządzenia, w przedsiębiorstwie znajdziesz najnowsze kompresory, stworzone z doskonałej klasy komponentów funkcjonalne osuszacze, rewelacyjne dmuchawy oraz wiele innego sprzętu. Doświadczona kadra, konkurencyjna cena.

 2. PNEUMAR

  Polska

  Sprężarki to narzędzia, z jakimi napotykamy się w wielu przypadkach. Są spotykane w wielu zakładach przemysłowych, i w każdym, przeciętnym domu! Wiatrak, lodówka lub odkurzacz. To wyłącznie małe przykłady. Koronnym zadaniem przeciętnej sprężarki jest natężanie ciśnienia gazów. Nieraz oczekiwany jest wynik wymuszenia przepływu medium. Możemy również bez ograniczeń zmienić temperaturę i gęstość wyznaczonego czynnika. Jak dostrzega się, sprężarka jest sprzętem sposobnym do przekształcania jednej formy energii w drugą. Na wlocie do zbiornika panuje ciśnienie niższe od atmosferycznego. Oznaczamy je ciśnieniem ssawnym. Wyłonione medium zostaje zassane, a następnie sprężone. To właśnie dzięki ciśnieniu tłocznemu, gaz wydostaje się na zewnątrz maszyny. Prócz sprężarek, istotne są też kompresory i osprzęt, to właśnie dzięki jakiemu cały układ pneumatyczny będzie szczelny i sprawny. Jeżeli wyszukują Państwo punktu sprzedaży, w którym proponowane są kompletne sprężarki, kompresory oraz osprzęt do układów pneumatycznych - Penumatyczny.com to miejsce, gdzie warto się udać. Od lat prowadzimy sprzedaż osprzętu pneumatycznego - gorąco zapraszamy do sprawdzenia propozycji!

 1. AMIN POWER ENERGY

  Polska

  Amin Power Energy oferuje swoje usługi i produkty przede wszystkim dla firm i przedsiębiorstw z branży energetycznej oraz dla firm zajmujących się kładzeniem instalacji dostarczających prąd i budujących trakcję kolejową. W ofercie firmy znajdują się maszyny i urządzenia, takie jak wciągarki hydrauliczne, przyczepy kablowe, sprężarki powietrza czy wieże oświetleniowe, które pozwalają na wykonywanie prac związanych z budową, modernizacją i serwisowaniem linii elektroenergetycznych.

 2. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 3. B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC.

  Stany Zjednoczone

 4. RESATO GMBH

  Niemcy

 5. QUALITY AIR SERVICE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. COMPTRADE GMBH

  Austria

 7. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

 8. HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC.

  Stany Zjednoczone

 1. JUN-AIR / GAST GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. VALBIA S.R.L.

  Włochy

 3. AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU

  Szwajcaria

 4. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Turcja

 5. BB FOREIGN TRADE-BURCIN BILGIN

  Turcja

 6. GUANGDONG BALDOR-TECH CO., LTD.

  Chiny

 7. CONSOGARAGE

  Francja

 8. ESCOMP KOMPRESOR MAK. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 9. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Niemcy

 10. ELANG INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo