• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kompresory powietrza

Wyniki dla

Kompresory powietrza - Import eksport

 1. DRAGON WINCH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma DRAGON WINCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Kompresory powietrza, naprawa wciągarek, wciągarki manualne do podnoszenia towarów, wciągarka, wciągarki do wind, wciągarka, części zamienne i wyposażenie dodatkowe dla wyciągów do podnoszenia ciężarów, i wciągarki do podnoszenia towarów. Ma siedzibę w Balice, Polska.

 2. AERZEN FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AERZEN FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki tłokowo-śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, naprawy sprężarek, sprężarki rotacyjne śrubowe, Kompresory powietrza, i sprężarki powietrzne i gazowe. Ma siedzibę w Antony Cedex, Francja.

 3. JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 4. VALBIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VALBIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia pneumatyczne i hydropneumatyczne, wyposażenie pneumatyczne, bloki wykonawcze, i napęd pneumatyczny. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. VALBIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VALBIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia pneumatyczne i hydropneumatyczne, wyposażenie pneumatyczne, bloki wykonawcze, i napęd pneumatyczny. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROTORSTECH

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma ROTORSTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki powietrza - urządzenia i części, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Wirniki nośne, betoniarki, turbiny parowe, Sprężarki powietrza - urządzenia i części, sprężarki powietrzne i gazowe, sprężarki śrubowe, i części zamienne. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 2. FOCS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FOCS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, części zamienne do kompresorów, i kompresory powietrza. Ma siedzibę w Camporotondo Etneo, Włochy.

 3. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, Shut-off valves, components for screw compressors, i Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Altendiez, Niemcy.

 4. INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Eisingen, Niemcy.

 5. JAVAC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma JAVAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, compressed air, osuszacze powietrza, generator, sprzęt do spawania, generatory diesel, sprężarki powietrza bezolejowe, i nitrogen generators. Ma siedzibę w Kalmhout, Belgia.

 1. PDAIR

  Polska

  Firma PDAIR zajmuje się kompleksową obsługą instalacji sprężonego powietrza. Zaopatrujemy naszych klientów zarówno w nowe maszyny i urządzenia takie jak sprężarki, osuszacze, filtry, zawory i inne podzespoły instalacji sprężonego powietrza oraz układy do obróbki kondensatu, jak również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i warsztatowe niezbędne do wykonania wszelkich napraw, remontów oraz regeneracji podzespołów sprężarek zarówno u Klienta jak również w siedzibie naszej firmy. Dzięki ciągle rozbudowywanemu magazynowi części zamiennych oraz licznym kontaktom z producentami, większość materiałów eksploatacyjnych możemy dostarczyć do Państwa od reki lub zaledwie w kilka dni.

 2. TM-GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TM-GROUP jest firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą, montażem oraz serwisem sprzętu przemysłowego. Głównym celem działalności naszej Firmy jest zaproponowanie każdemu odbiorcy rozwiązania odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom. Dążymy do tego poprzez dostarczenie produktów i usług na najwyższym poziomie oraz zapewnienia profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Firma stara się przewidzieć zachowania rynku i odpowiedzieć na potrzeby klientów, którym prócz konkurencyjnych wyrobów oferujemy wiarygodność, fachowość i doświadczenie. Ze względu na ilości jakimi handlujemy nasze ceny są o wiele niższe niż konkurencji.

 1. CZEMAR SP. Z O.O.

  Polska

  Zepsuł Ci się sprzęt działający na bazie sprężonego powietrza ? Powinieneś odwiedzić profesjonalny serwis sprężarek, funkcjonujący w firmie Czemar. Wyspecjalizowana kadra, błyskawicznie i trwałe zreperuje każde urządzenie. Tanio, perfekcyjnie i ekspresowo. W przypadku chęci zakupu nowego urządzenia, w przedsiębiorstwie znajdziesz najnowsze kompresory, stworzone z doskonałej klasy komponentów funkcjonalne osuszacze, rewelacyjne dmuchawy oraz wiele innego sprzętu. Doświadczona kadra, konkurencyjna cena.

 2. PNEUMAR

  Polska

  Sprężarki to narzędzia, z jakimi napotykamy się w wielu przypadkach. Są spotykane w wielu zakładach przemysłowych, i w każdym, przeciętnym domu! Wiatrak, lodówka lub odkurzacz. To wyłącznie małe przykłady. Koronnym zadaniem przeciętnej sprężarki jest natężanie ciśnienia gazów. Nieraz oczekiwany jest wynik wymuszenia przepływu medium. Możemy również bez ograniczeń zmienić temperaturę i gęstość wyznaczonego czynnika. Jak dostrzega się, sprężarka jest sprzętem sposobnym do przekształcania jednej formy energii w drugą. Na wlocie do zbiornika panuje ciśnienie niższe od atmosferycznego. Oznaczamy je ciśnieniem ssawnym. Wyłonione medium zostaje zassane, a następnie sprężone. To właśnie dzięki ciśnieniu tłocznemu, gaz wydostaje się na zewnątrz maszyny. Prócz sprężarek, istotne są też kompresory i osprzęt, to właśnie dzięki jakiemu cały układ pneumatyczny będzie szczelny i sprawny. Jeżeli wyszukują Państwo punktu sprzedaży, w którym proponowane są kompletne sprężarki, kompresory oraz osprzęt do układów pneumatycznych - Penumatyczny.com to miejsce, gdzie warto się udać. Od lat prowadzimy sprzedaż osprzętu pneumatycznego - gorąco zapraszamy do sprawdzenia propozycji!

 3. AMIN POWER ENERGY

  Polska

  Amin Power Energy oferuje swoje usługi i produkty przede wszystkim dla firm i przedsiębiorstw z branży energetycznej oraz dla firm zajmujących się kładzeniem instalacji dostarczających prąd i budujących trakcję kolejową. W ofercie firmy znajdują się maszyny i urządzenia, takie jak wciągarki hydrauliczne, przyczepy kablowe, sprężarki powietrza czy wieże oświetleniowe, które pozwalają na wykonywanie prac związanych z budową, modernizacją i serwisowaniem linii elektroenergetycznych.

 4. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 5. B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Bearings, i koła. Ma siedzibę w Simi Valley, Stany Zjednoczone.

 6. COMPTRADE GMBH

  Austria

  Firma COMPTRADE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Oberwaltersdorf, Austria.

 7. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

  Firma SPEEDAIR KOMPRESÖR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, kompresory powietrza używane, przegląd sprężarek powietrza, i przenośna sprężarka powietrza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU

  Szwajcaria

  Firma AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 1. HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC.

  Stany Zjednoczone

  Firma HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Valencia, Stany Zjednoczone.

 2. JUN-AIR / GAST GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JUN-AIR / GAST GROUP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Kompresory powietrza, sprężarki tłokowe, i Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 3. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Turcja

  Firma NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Azot. Jest również obecna w dziedzinach Active carbon, Generator tlenu, kompresory powietrza, i wynajem osuszaczy powietrza w środowisku cywilnym i przemysłowym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. YUEQING FUBANG INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma YUEQING FUBANG INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Manometry kontaktowe, Manometry kontaktowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Zhejiang, Chiny.

 5. QUALITY AIR SERVICE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUALITY AIR SERVICE LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, i naprawy sprężarek. Ma siedzibę w Penkridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. BB FOREIGN TRADE-BURCIN BILGIN

  Turcja

  Firma BB FOREIGN TRADE-BURCIN BILGIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach kompresory powietrza, ochrona sanitarna hodowli, i prace i wyposażenie do obrony cywilnej. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 7. GUANGDONG BALDOR-TECH CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG BALDOR-TECH CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 8. CONSOGARAGE

  Francja

  Firma CONSOGARAGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podnośniki do naprawy pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, kompresory powietrza, wyważarki kół samochodowych, wyważarki do samochodów, i Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 9. ELANG INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD.

  Hiszpania

  Firma ELANG INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. ESCOMP KOMPRESOR MAK. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma ESCOMP KOMPRESOR MAK. SAN. TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompresory powietrza. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, sprężarki rotacyjne śrubowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kompresory powietrza - Import eksport

Liczba wyników

174 Przedsiębiorstwa