• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kompresory powietrza

Wyniki dla

Kompresory powietrza - Import eksport

 1. JAVAC

  Belgia

 2. AERZEN FRANCE

  Francja

 3. RESATO GMBH

  Niemcy

 4. JACULY DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. VALBIA S.R.L.

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AIRTAG ENGINEERING AG DRUCKLUFTTECHNIK & ANLAGENBAU

  Szwajcaria

 2. VALBIA S.R.L.

  Włochy

 3. FOCS SRL

  Włochy

 4. INDUSTRIE-UND DRUCKLUFTSERVICE THOMAS HILDWEIN

  Niemcy

 5. PDAIR

  Polska

  Firma PDAIR zajmuje się kompleksową obsługą instalacji sprężonego powietrza. Zaopatrujemy naszych klientów zarówno w nowe maszyny i urządzenia takie jak sprężarki, osuszacze, filtry, zawory i inne podzespoły instalacji sprężonego powietrza oraz układy do obróbki kondensatu, jak również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i warsztatowe niezbędne do wykonania wszelkich napraw, remontów oraz regeneracji podzespołów sprężarek zarówno u Klienta jak również w siedzibie naszej firmy. Dzięki ciągle rozbudowywanemu magazynowi części zamiennych oraz licznym kontaktom z producentami, większość materiałów eksploatacyjnych możemy dostarczyć do Państwa od reki lub zaledwie w kilka dni.

 1. TM-GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TM-GROUP jest firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą, montażem oraz serwisem sprzętu przemysłowego. Głównym celem działalności naszej Firmy jest zaproponowanie każdemu odbiorcy rozwiązania odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom. Dążymy do tego poprzez dostarczenie produktów i usług na najwyższym poziomie oraz zapewnienia profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Firma stara się przewidzieć zachowania rynku i odpowiedzieć na potrzeby klientów, którym prócz konkurencyjnych wyrobów oferujemy wiarygodność, fachowość i doświadczenie. Ze względu na ilości jakimi handlujemy nasze ceny są o wiele niższe niż konkurencji.

 2. CZEMAR SP. Z O.O.

  Polska

  Zepsuł Ci się sprzęt działający na bazie sprężonego powietrza ? Powinieneś odwiedzić profesjonalny serwis sprężarek, funkcjonujący w firmie Czemar. Wyspecjalizowana kadra, błyskawicznie i trwałe zreperuje każde urządzenie. Tanio, perfekcyjnie i ekspresowo. W przypadku chęci zakupu nowego urządzenia, w przedsiębiorstwie znajdziesz najnowsze kompresory, stworzone z doskonałej klasy komponentów funkcjonalne osuszacze, rewelacyjne dmuchawy oraz wiele innego sprzętu. Doświadczona kadra, konkurencyjna cena.

 1. PNEUMAR

  Polska

  Sprężarki to narzędzia, z jakimi napotykamy się w wielu przypadkach. Są spotykane w wielu zakładach przemysłowych, i w każdym, przeciętnym domu! Wiatrak, lodówka lub odkurzacz. To wyłącznie małe przykłady. Koronnym zadaniem przeciętnej sprężarki jest natężanie ciśnienia gazów. Nieraz oczekiwany jest wynik wymuszenia przepływu medium. Możemy również bez ograniczeń zmienić temperaturę i gęstość wyznaczonego czynnika. Jak dostrzega się, sprężarka jest sprzętem sposobnym do przekształcania jednej formy energii w drugą. Na wlocie do zbiornika panuje ciśnienie niższe od atmosferycznego. Oznaczamy je ciśnieniem ssawnym. Wyłonione medium zostaje zassane, a następnie sprężone. To właśnie dzięki ciśnieniu tłocznemu, gaz wydostaje się na zewnątrz maszyny. Prócz sprężarek, istotne są też kompresory i osprzęt, to właśnie dzięki jakiemu cały układ pneumatyczny będzie szczelny i sprawny. Jeżeli wyszukują Państwo punktu sprzedaży, w którym proponowane są kompletne sprężarki, kompresory oraz osprzęt do układów pneumatycznych - Penumatyczny.com to miejsce, gdzie warto się udać. Od lat prowadzimy sprzedaż osprzętu pneumatycznego - gorąco zapraszamy do sprawdzenia propozycji!

 2. FRASSINE ALBERTO MACCHINARI EDILI

  Włochy

  Firma Frassine Alberto posiada trzydzieści lat doświadczenia w branży sprzedaży sprzętu okazyjnego dla przemysłu i branży budowlanej. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych wyrobów i marek, takich jak: Atlas, Ceccato, Mattei, Kaeser. Zajmujemy się sprężarkami tłokowymi, sprężarkami na sucho, śrubowymi, motosprężarkami, prądnicami, elektrosprężarkami, suszarkami, elektrycznymi i dieslowskimi wózkami podnośnikowymi, półkami, podnośnikami do palet, grupami spawalniczymi, maszynami do robót ziemnych.

 3. B&G ROTATING EQUIPMENT SERVICE COMPANY, INC.

  Stany Zjednoczone

 4. QUALITY AIR SERVICE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. SPEEDAIR KOMPRESÖR

  Turcja

 6. COMPTRADE GMBH

  Austria

 7. JUN-AIR / GAST GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. HIGH PRESSURE TECHNOLOGIES, LLC.

  Stany Zjednoczone

 1. BB FOREIGN TRADE-BURCIN BILGIN

  Turcja

 2. GUANGDONG BALDOR-TECH CO., LTD.

  Chiny

 3. CONSOGARAGE

  Francja

 4. ESCOMP KOMPRESOR MAK. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 5. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Niemcy

 6. ELANG INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD.

  Hiszpania

 7. ARMAD ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. TOOLBOX LESZEK WŁODAREK

  Polska

 9. ADICOMP SRL

  Włochy

 10. OIL SERVICE S.R.L.

  Włochy