• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje koktajlowe- bezalkoholowe

Wyniki dla

Napoje koktajlowe- bezalkoholowe - Import eksport

 1. BRANDSPARKLE

  Polska

  Verified by europages badge

  Brandsparkle specjalizuje się w produkcji i dostawie napojów premium, dostosowanych do oryginalnych tożsamości marek. Dokładając wszelkich starań, aby wykreować wyjątkowe napoje bezalkoholowe, odzwierciedlające istotę każdej marki, przodujemy w wytwarzaniu napojów na specjalne zamówienie, doskonale przyjmowanych przez klientów. Nasze kompleksowe usługi obejmują cały proces produkcyjny, od koncepcji i opracowania produktu po pakowanie i dystrybucję. W ramach wspólpracy z czołowymi producentami w Europie, oferujemy spersonalizowane smaki, wzory opakowań i strategie marketingowe gwarantując, że każdy napój pozostawi zapadające w pamięć wrażenie. Opracowujemy różne produkty dla branży HORECA & FMCG, takie jak makaron, ryż, jajka, itp. Motywowani naszym zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości i innowacji, uważnie podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy z pasją i kreatywnością. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie pokrzepiających, przepysznych napojów, ale także tworzenie treści, które budują silne więzi między markami i konsumentami. Z Brandsparkle, każdy łyk staje się okazją przeżycia niezapomnianego doświadczenia przez naszych klientów.

 2. ARUFEL S.R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma Arufel s.r.o., wywodząca się ze skromnej kawiarni w 2014 roku, uosabia połączenie innowacji i zaangażowania w światowym sektorze FMCG. Jej założyciele, Michał i Martin, wspominają skromne początki firmy, która obecnie jest kamieniem węgielnym doskonałości w handlu międzynarodowym. Dzięki połączeniu innowacyjnego sposobu myślenia, ciężkiej pracy i międzynarodowej eksploracji, firma Arufel s.r.o. zdefiniowała nowy krajobraz importowo-eksportowy, przekształcając się z małej jadłodajni w wiodącą siłę w branży FMCG, z siedzibą w Presovie na Słowacji. Dziś Arufel jest liderem w dziedzinie importu-eksportu i dystrybucji FMCG, oferując szeroką gamę produktów do ponad 40 krajów na całym świecie, umacniając tym samym swój status wiarygodnego światowego partnera. Jej portfolio obejmuje renomowane marki, takie jak Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola i Nescafé, co podkreśla jej zaangażowanie w zaspokajanie różnorodnych potrzeb partnerów. Kręgosłupem operacyjnym firmy jest nowoczesny magazyn na Słowacji, oferujący 12 stanowisk przeładunkowych, pojemność 3500 palet i najwyższej klasy system zarządzania magazynem (WMS). Obiekt ten, wyposażony w nowoczesne linie do etykietowania i przepakowywania, zapewnia optymalną obsługę produktów. Sukces Arufel jest wspierany przez oddany zespół profesjonalistów, których wiedza i pasja do doskonałości usług są niezrównane. To zobowiązanie do doskonałości jest dodatkowo odzwierciedlone w pakiecie usług "ALL IN", oferującym kompleksowe rozwiązania od pozyskiwania produktów po ogólnoświatowe dostawy, w tym kontrole jakości, naklejanie nalepek, itp.,

 3. UNIVERS DRINK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Night Orient to gama win i napoi musujących bezalkoholowych, gwarantowanych 0.0%. Bliska, a jednak różniąca się od świata win musujących i Szampana, gama Night Orient musująca delikatnymi bąbelkami została wybrana przez konsumentów produktem roku 2013. Produkty Night Orient są dzisiaj obecne w 14 krajach i są rozprowadzane głównie w sektorze wielkiej dystrybucji. Nasza gama napoi bezalkoholowych idealnie nadaje się do świętowania każdego ważnego wydarzenia.

 4. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Wyroby chemiczne - import-eksport, Napoje, tabliczki czekolady, czekolada, i preparaty do wyrobów cukierniczych. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 5. DJIN SPIRITS

  Francja

  Firma DJIN SPIRITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Saint-Brice, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OSCO

  Francja

  Firma OSCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Fresnes, Francja.

 2. BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH

  Niemcy

  Firma BIOWEINREICH - ÖKOLOGISCHER WEINHANDEL THOMAS REICH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, wina alkoholizowane, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 3. ENBIO OHG

  Niemcy

  Firma ENBIO OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 4. PATATAS FRITAS GUAYS S.L

  Hiszpania

  Firma PATATAS FRITAS GUAYS S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach frytki. Ma siedzibę w Xinzo De Limia, Hiszpania.

 5. MAUTONE & CIE

  Belgia

  Firma MAUTONE & CIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Tamines, Belgia.

 1. MILLECOLORI

  Włochy

  Firma MILLECOLORI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach mała jadalnia. Ma siedzibę w Pescia, Włochy.

 2. ARKAY DISTRIBUTION

  Francja

  Firma ARKAY DISTRIBUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Mougins, Francja.

 1. KA-3 D.O.O.

  Chorwacja

  Firma KA-3 D.O.O., roku i działającą w sektorze Toniki i wody sodowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Napoje gazowane, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Karlovac, Chorwacja.

 2. CODIRECT LLP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CODIRECT LLP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Cheltenham, Zjednoczone Królestwo.

 3. COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L.

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL DE VINOS ACERA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje gazowane. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 4. A.G. BARR P.L.C.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A.G. BARR P.L.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Toniki i wody sodowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, i Toniki i wody sodowe. Ma siedzibę w Cumbernauld, Zjednoczone Królestwo.

 5. VERA MAÑOGIL HERMANOS SL

  Hiszpania

  Firma VERA MAÑOGIL HERMANOS SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Toniki i wody sodowe, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Toniki i wody sodowe. Ma siedzibę w San Miguel De Salinas, Hiszpania.

 6. OEM AF 2003 A/S

  Dania

  Firma OEM AF 2003 A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, i Napoje gazowane. Ma siedzibę w Oerbaek, Dania.

 7. KIMBO SA

  Hiszpania

  Firma KIMBO SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOODCHESTER ENTERPRISES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane, Toniki i wody sodowe, Napoje gazowane, i Toniki i wody sodowe. Ma siedzibę w Stroud, Zjednoczone Królestwo.

 1. MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma MEININGER GETRÄNKEVERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Rippershausen, Niemcy.

 2. APERITIVOS TAPA SA

  Hiszpania

  Firma APERITIVOS TAPA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Mondejar, Hiszpania.

 3. DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L.

  Hiszpania

  Firma DISTRIBUCIONES GUILLEN, S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane. Jest również obecna w dziedzinach Toniki i wody sodowe, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Toniki i wody sodowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Alicante/Alacant, Hiszpania.

 4. VINOS GALLARDO S.L.

  Hiszpania

  Firma VINOS GALLARDO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Vejer De La Frontera, Hiszpania.

 5. UNICAD FOOD A/S

  Dania

  Firma UNICAD FOOD A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, i Napoje gazowane. Ma siedzibę w Toelloese, Dania.

 6. PPN SA

  Francja

  Firma PPN SA, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Villers Sur Le Roule, Francja.

 7. ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS

  Norwegia

  Firma ROMA MINERALVANNFABRIKK BERGERSEN AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, i Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Lillestrøm, Norwegia.

 8. RAZIARENIAT LAV E OOD

  Bułgaria

  Firma RAZIARENIAT LAV E OOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje koktajlowe, bezalkoholowe. Ma siedzibę w Sofija, Bułgaria.

 9. PLANKENSTEINER HELMUTH

  Włochy

 10. CRECS APERITIVOS S.A.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo