• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • napoje - dodatki smakowe i konserwujące

Wyniki dla

Napoje - dodatki smakowe i konserwujące - Import eksport

 1. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "napoje - dodatki smakowe i konserwujące"

 2. CBS CUSTOMIZED BREWING SOLUTIONS

  Belgia

 3. SAHRAY

  Rosja

  Firma SAHRAY produkuje ekologicznie czyste napoje z dzikiej gruszy, dzikiej róży, głogu. Kupujemy surowce od lokalnej społeczności i dzięki temu wspieramy rozwój regionu. Znajdujemy się w Rejonie majkopskim, w Republice Adygei u podnóża Kaukazu. Produkujemy bezalkoholowe napoje: „Grusha Dichka”; „Boiarishnik”; „Shipovnik”. Wytwarzając napoje, staramy się zachować wartościowe składniki. To sprawia, że nasze produkty są korzystne dla zdrowia. SAHRAY jest firmą stosunkowo młodą na rynku, ale już wypracowała sobie renomę niezawodnego partnera.

 4. IE MYTSYKOV V. M.

  Rosja

  V.M. Gospodarstwo Mytsykov jest producentem w 100% naturalnych herbat ziołowych. Wszystkie etapy produkcji, od uprawy surowców po pakowanie, mają miejsce w osadzie Goncharova w Republice Adygea. Uprawa i przetwarzanie naturalnych ziół w Adygei zapewnia ekologiczną czystość organicznej herbaty. Organiczne herbaty ziołowe V.M. Mytsykov produkowane są według unikalnych receptur z bogatymi zbiorami i przy zastosowaniu nowoczesnej technologii przerobu surowca. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku i od ponad 20 lat tworzy z roślin i ziół leczniczych napoje o specyficznym działaniu; każda herbata organiczna rozwiązuje określony problem. Herbaty bez aromatów i modyfikatorów smaku mają przyjemny zapach mieszanki ziół. Gospodarstwo rolne V.M. Mytsykov oferuje herbaty ziołowe, które pomagają zachować zdrowie oraz doskonały stan fizyczny i psychiczny dzięki darom natury.

 5. I. NICCOLAI DI C. CAPPELLINI SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COCKTAILBALL

  Belgia

 2. COLD ICE FACTORY

  Liban

 3. BERME' SERVICE SRL

  Włochy

 4. DALLARI ROBERTO SRL

  Włochy

 5. INFOCUS GLOBAL TRADE S.A.

  Kostaryka

 1. SHANDONG SCENTS JIANYUAN BIOTECH CO LTD

  Chiny

 2. FLASKE

  Holandia

 1. FRUTIS GROUP AG

  Szwajcaria

 2. ANTES KAHVE VE GIDA LTD.ŞTI.

  Turcja

 3. HENAN SUNLIGHT GROUP

  Chiny

 4. G.V.G. VENDING S.A.S.

  Włochy

 5. DANIELA DI LEO DISTRIBUZIONE E RAPPRESENTANZE HORECA

  Włochy

 6. NIZONA INC.

  Japonia

  Ten tekst reaguje na wyszukiwanie. Używaj terminologii i wyrażeń typowych dla Twojej branży. Zwiększa to szanse znalezienia Waszej firmy Nizona Corporation, Japan specializes in the production of private label in beauty, health supplements and beverages. MADE IN JAPAN products are world famous for its high quality but are not easy to source. Nizona helps you to overcome all issues such as communication gaps, regulatory matters, minimum order size.przez profesjonalistów z tego samego sektora.

 7. XUZHOU HENG KANG FOOD CO,.LTD

  Chiny

 8. FORZA BLU SRL

  Włochy

 1. PARADISE FOOD ( UK ) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. BERMEJO AGENTES

  Hiszpania

 3. DONGGUAN SUNO PACKING CO.,LTD

  Chiny

 4. SHANDONG TIANMEI BIOTECH CO., LTD

  Chiny

 5. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Włochy

 6. GELPOL SP. Z O.O.

  Polska

 7. HLEBOPROIZVODSTVO I SLADKARSTVO AD

  Bułgaria

 8. CHIVERS HARTLEY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. SARL BCM

  Francja

 10. INDUSTRIAS VARIAS ALIMENTICIAS SL

  Hiszpania