• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • minerały

Wyniki dla

Minerały - Import eksport

 1. DENK INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Denk Ingredients specjalizuje się w działalności B2B w zakresie dystrybucji składników do suplementów diety, karmy i paszy dla zwierząt, żywności dla sportowców oraz dla przemysłu farmaceutycznego itp.! Die Denk Ingredients GmbH z siedzibą w Monachium od ponad 30 lat specjalizuje się w dystrybucji surowców naturalnych dla branży suplementów diety. Nasze główne produkty to aminokwasy, ekstrakty ziołowe, minerały, probiotyki, białka i witaminy. Naszym klientom na rynku niemieckojęzycznym i międzynarodowym dostarczamy innowacyjne i funkcjonalne surowce.

 2. WOMET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WOMET GmbH działa od prawie 30 lat jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe w zakresie doradztwa i sprzedaży metali, stopów i minerałów. Głównym przedmiotem zainteresowania, jeśli chodzi o surowce są: kobalt, niob, tantal, wolfram i wiele innych. Dodatkowo oferujemy specjalne materiały proszkowe do: Napylanie termiczne, spawanie, lutowanie, produkcja dodatków. Dla wszystkich materiałów proszkowych mamy możliwość zaoferowania optymalnego materiału w żądanej ilości i wielkości ziaren poprzez ścisły kontakt i bezpośrednią współpracę z działami produkcją proszków. Oferujemy zarówno standardowe materiały, jak i materiały specjalnie dostosowane do wymagań klienta. Dostępne są różne wielkości partii, kompozycje stopów i wielkości ziaren. Naszą mocną stroną jest wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i doradztwo techniczne. Dostawy Just-in-Time, magazynowanie i specjalne partie są dla nas rzeczą oczywistą.

 3. CELLAVENT HEALTHCARE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim specjalistą w zakresie wysokiej jakości surowców, fermentacji, roślin leczniczych, substancji roślinnych jak również ekstraktów dla branży suplementów diety, żywności funkcjonalnej i wyciągów roślinnych. Jako dostawca kompleksowych usług z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marek własnych i rozwoju produktów, chętnie wspieramy również Państwa w tworzeniu własnego pomysłu na produkt, od koncepcji po produkcję kontraktową, analizę laboratoryjną i dystrybucję. Cellavent Ingredients jest częścią rodzinnej firmy Cellavent Healthcare z Düsseldorfu. Marka Celvent oznacza ponad 20 lat doświadczenia w sektorze opieki zdrowotnej. Z naszej siedziby w Düsseldorfie zaopatrujemy naszych klientów z branży suplementów diety, żywności i pasz dla zwierząt w kraju i za granicą. Nasze portfolio produktów surowcowych obejmuje: CherryPURE® wiśnia Montmorency w proszku. Fermentlife® fermentowana kurkuma organiczna. Koncentrat soku wiśniowego PRUCERA®. Organiczny magnez z alg morskich. Organiczne żelazo z liści curry. Jod z brązowych alg. Wapń ze sproszkowanych czerwonych alg. Organiczna witamina C z jagód amla. Nasze usługi obejmują: Rozwój produktów pod marką własną. Rozwój surowców fermentowanych i fermentacja kontraktowa. Produkcja kontraktowa produktów dla klientów końcowych. ANALIZY LABORATORYJNE Realizacja różnych form dawkowania, w tym kapsułek, tabletek, softgeli, proszków i płynów. Doradztwo w zakresie certyfikacji ekologicznej i procesu importu surowców ekologicznych.

 4. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Verified by europages badge

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HRS KIMYA

  Turcja

  Verified by europages badge
 2. SH MINERALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. VIATON EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. BMP BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. AMTEC TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 1. PLANTACORP GMBH

  Niemcy

  PlantaCorp GmbH jest producentem liposomalnych suplementów diety z siedzibą w Hamburgu, posiadającym certyfikat ISO 22000, GMP. Nasza unikalna technologia enkapsulacji "Made in Germany" zapewnia naszym klientom wysoce skuteczne liposomalne suplementy diety o zwiększonej biodostępności. PlantaCorp produkuje płynne liposomalne suplementy diety zgodnie z najwyższymi standardami HACCP. Nasza elastyczność pozwala na tworzenie indywidualnych, niestandardowych receptur w ramach produkcji kontraktowej liposomów. Oferujemy również portfolio gotowych do sprzedaży preparatów jako opcję white label. Częścią misji PlantaCorp jest produkcja wysoce skutecznych, maksymalnie wchłanialnych preparatów, wykorzystujemy odkrycia naukowe w rozwoju naszych liposomalnych formuł. Nasz zespół R&D bada składniki z ekstraktów roślinnych, minerałów i witamin i pracuje nad liposomalnymi formułami, które kompensują konkretne niedobory składników odżywczych. Ponadto, do produkcji naszych liposomów używamy wolnej od GMO, wysokiej jakości lecytyny słonecznikowej z Europy (>97% fosfolipidów). Nasza zaawansowana technologia enkapsulacji substancji witalnych jest zgłoszona do opatentowania. Proces produkcji w PlantaCorp jest ściśle tajny. Jesteśmy w stanie dostarczyć dokumentację zgodną z wymogami UE i podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami w zakresie przepisów unijnych. Możemy również doradzać w zakresie receptur i etykietowania produktów.

 2. K+S MINERALS AND AGRICULTURE GMBH

  Niemcy

  Firma K+S KALI GmbH wydobywa położone głęboko pod ziemią cenne sole potasu i magnezu i przetwarza je w dużą liczbę produktów: Nasze produkty zawierające składniki odżywcze dla roślin pomagają w zabezpieczeniu żywności dla rosnącej na świecie populacji. Nasze sole farmaceutyczne są ważnymi składnikami w przemyśle farmaceutycznym. Nasze sole suplement diety dostarczają ludziom i zwierzętom na całym świecie niezbędnych minerałów. Nasze produkty przemysłowe wnoszą znaczący wkład w bezpieczeństwo, postęp i dobrobyt na całym świecie. Dzięki ponad 125-letniej historii firmy K+S KALI GmbH posiada najdłuższe na świecie doświadczenie w wydobyciu i rafinacji soli potasowych. Nasze produkty posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001ff., a nasze sole o wysokiej czystości dla zdrowia i żywienia są dodatkowo kontrolowane przez urzędy i instytucje międzynarodowe zgodnie z normami GMP. W ten sposób gwarantujemy produkty najwyższej jakości Made in Germany.

 3. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w handlu surowcami i solami mineralnymi. A w szczególności produktami potasowymi i magnezowymi. Oferujemy szeroką paletę usług dla przemysłu, farmacji i przemysłu spożywczego. Produkty pochodzą od wiodących światowych producentów co umożliwia oferowanie najwyższej jakości. W dziedzinie Health Care & Food oferujemy specjalną spektrum produktów dla szczególnie wysokich wymagań przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wyróżnia nas niezawodność i terminowość dostaw. Informacje o spektrum usług znajdują się na naszych stronach.

 4. CMMP

  Francja

  Comptoir de Minéraux et Matières Premières (CMMP) jest niezależną spółką rodzinną, założoną w 1932 r. Z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży minerałów przemysłowych, firma CMMP opracowała gamę ponad 140 produktów dostosowanych do potrzeb i wymogów swoich klientów. CMMP posiada certyfikat ISO 9001 od stycznia 1999 r. CMMP jest europejskim specjalistą w dziedzinie minerałów przemysłowych, naturalnych i nietoksycznych z surowców pochodzących z wybranych złóż.

 5. NUTRICHEM CHEMICALS

  Holandia

  Przedsiębiorstwo Nutrichem Chemicals zajmuje się sprzedażą siarczanu miedzi. Siarczan miedzi jest ważnym dodatkiem i suplementem paszowym w żywieniu zwierząt. Na przykład, odgrywa ważną rolę w redukcji cholesterolu w plazmie jaja i mięśniach piersiowych drobiu. Fungicyd pentahydrat siarczanu miedzi (ciecz bordoska…) jest stosowany przy usuwaniu bakterii i pleśni skażających owoce, warzywa i inne rośliny rolnicze (microby, między innymi plamy liściowe, gnicie, parchy i mączniaki).

 6. NORDISK PERLITE

  Dania

  Produkujemy wszystkie typy perlitu: perlit filtracyjny, perlit izolacyjny, perlit budowlany, perlit ogrodniczy, agroperlit, wypełniacz i inne. U nas znajdziesz produkt do każdej aplikacji. Dostarczamy nasze produkty w całej Europie i nie tylko.

 7. COSMOS ARTESANÍA

  Hiszpania

 8. SIBELCO

  Belgia

 9. GLOBAL HEALTH

  Niemcy

 10. GPM DIS TICARET AS

  Turcja

 1. KÛRMA WORLDART

  Szwajcaria

 2. ROCK STAR CRYSTALS

  Stany Zjednoczone

 3. SARL BRESILOPHILE INTERNATIONAL

  Francja

 4. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. LES BIO FRERES

  Francja

 6. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Hiszpania

 7. LESFLACONSDHYGIE

  Francja

 8. BLUE SKY LITHIUM MINING

  Brazylia

 9. NUTRI-BEL

  Belgia

 10. PRINWEST TRADE AGENCY

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Minerały - Import eksport

Liczba wyników

670 przedsiębiorstwa