• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • minerały

Wyniki dla

Minerały - Import eksport

 1. HAMDARD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hamdard Pharmaceuticals jest wiodącym tureckim producentem produktów farmaceutycznych, założonym w 2013 roku. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości i skuteczności, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Ze znajomością Ajurwedy wytwarzamy produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów, wykorzystując unikalne rośliny Anatolii. W rezultacie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szereg marek, w tym Plantus, Plantus Cosmetics, Doala i Maxiliv - gamę suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry. Nasz w pełni zintegrowany zakład położony w Kastamonu, zajmuje powierzchnię około 5.000 metrów kwadratowych i jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię do produkcji leków ziołowych, witamin i suplementów diety. Posiadamy zespół lekarzy i specjalistów technicznych specjalizujących się w Ajurwedzie i fitoterapii, co gwarantuje, że wytwarzamy wysokiej jakości, naturalne, chroniące i wspierające zdrowie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy jakości. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować różne produkty wspierające zdrowie, od suplementów diety po kontraktową produkcję dla naszych klientów. W Hamdard Turkey, jesteśmy zaangażowani w rozwój zarówno krajowy jak i międzynarodowy, oferując naszym klientom to, co jest najlepsze w naturze. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

 2. DENK INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Denk Ingredients specjalizuje się w działalności B2B w zakresie dystrybucji składników do suplementów diety, karmy i paszy dla zwierząt, żywności dla sportowców oraz dla przemysłu farmaceutycznego itp.! Die Denk Ingredients GmbH z siedzibą w Monachium od ponad 30 lat specjalizuje się w dystrybucji surowców naturalnych dla branży suplementów diety. Nasze główne produkty to aminokwasy, ekstrakty ziołowe, minerały, probiotyki, białka i witaminy. Naszym klientom na rynku niemieckojęzycznym i międzynarodowym dostarczamy innowacyjne i funkcjonalne surowce.

 3. THANMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Thanma GmbH została założona w 2018 roku przez trzech braci Thomasa, Andreasa i Markusa Mayerów. Po przeszukaniu świata w poszukiwaniu doskonałych produktów, znaleźliśmy niszę idealną dla nas: sok w proszku. Soki w proszku mają wiele zalet w porównaniu z proszkami wytwarzanymi z całych roślin, dlatego postanowiliśmy się w nich specjalizować. Obecnie sprzedajemy organiczny sok z trawy w proszku, sok warzywny w proszku i sok owocowy w proszku w najlepszej jakości, jaką mogliśmy znaleźć na Ziemi. Przede wszystkim, nasze produkty: sproszkowany sok z trawy jęczmiennej, sproszkowany sok z trawy pszenicznej, sproszkowany sok z trawy kamut, sproszkowany sok z trawy owsianej, sproszkowany sok z buraków, sproszkowany sok z marchwi i sproszkowany sok z lucerny są wysoko cenione przez naszych klientów. Lubią oni wykorzystywać je do produkcji smoothie w proszku, suplementów diety lub jako zdrowy dodatek do produktów, aby w naturalny sposób dostarczyć do nich witaminy i minerały. Do produkcji naszych soków w proszku używamy wyłącznie świeżych traw zbożowych, warzyw i owoców. Nasze soki w proszku mają wysokie stężenie. Na przykład, zużywamy do 33 kg świeżej trawy jęczmiennej lub pszenicznej, aby uzyskać 1 kg soku w proszku. Ponieważ wciąż jesteśmy stosunkowo nowi na rynku, rozwijamy się, poszerzamy naszą ofertę produktów i szukamy nowych partnerów. Jeśli potrzebujesz partnera, który jest niezawodny od małych ilości do dużego zakresu tonażu, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Czekamy na Państwa wizytę.

 4. ZEINPHARMA GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ZeinPharma Germany GmbH - Twój zaufany partner w produkcji wysokiej jakości suplementów diety, produktów private label od producenta wyrobów markowych - Made in Germany. Dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oferujemy możliwość szybkiej i skutecznej realizacji produktów private label lub m.in. white label przez producenta wyrobów markowych. Dzięki naszej własnej marce "ZeinPharma" od wielu lat mamy ugruntowaną pozycję na niemieckim rynku farmaceutycznym i poza nim. Nasze nowoczesne zakłady produkcyjne i wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują nie tylko terminowość dostaw, ale także przejrzystość cen i najwyższe standardy higieny. Chętnie będziemy Ci towarzyszyć na wszystkich etapach realizacji projektu, od momentu pojawienia się pomysłu, poprzez rozwój produktu, aż po produkt gotowy. Potrzebujesz wsparcia przy kreatywnej realizacji projektu? Nasz wewnętrzny dział graficzny chętnie służy pomocą. Dzięki naszym wieloletnim i opartym na zaufaniu relacjom biznesowym z dostawcami surowców i opakowań możemy działać niezawodnie i efektywnie kosztowo na rynkach zaopatrzenia. Skorzystaj z naszej sieci i synergii w zakupach. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w sercu regionu Ren-Men, w centrum Niemiec. Stąd obsługujemy klientów w ponad 30 krajach na całym świecie, od wschodzących niszowych dostawców po międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji. ZeinPharma Germany GmbH – Wpływ poprzez wiedzę – Od 1999

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEDIGRÜN NATURPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDIGRÜN NATURPRODUKTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Minerały, witaminy, Minerały, i naturalne soki owocowe. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 2. SH MINERALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SH MINERALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 3. CONPHYMED PHARMACEUTICAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONPHYMED PHARMACEUTICAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach integratory, witaminy, Surowce, ekstrakty roślinne, i Flavourings. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. VIATON EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIATON EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 5. BMP BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BMP BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Minerały. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 1. VONKEMPISRESOURCES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VONKEMPISRESOURCES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Minerały. Ma siedzibę w Kümmersbruck, Niemcy.

 2. FOURNISSEUR DE PIERRES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FOURNISSEUR DE PIERRES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, biżuteria z kamieniami szlachetnymi, bransoletki z pereł, wisiorki, pierścienie, zegary wahadłowe, boucles d'oreilles, Lithotherapy treatment using stones, i ametyst. Ma siedzibę w Saint-Malo, Francja.

 1. AMTEC TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AMTEC TRADING GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Minerały, kurkuma, Minerały, olej spożywczy, collagen, i ayurveda. Ma siedzibę w Wolfsberg, Austria.

 2. PLANTACORP GMBH

  Niemcy

  PlantaCorp GmbH jest producentem liposomalnych suplementów diety z siedzibą w Hamburgu, posiadającym certyfikat ISO 22000, GMP. Nasza unikalna technologia enkapsulacji "Made in Germany" zapewnia naszym klientom wysoce skuteczne liposomalne suplementy diety o zwiększonej biodostępności. PlantaCorp produkuje płynne liposomalne suplementy diety zgodnie z najwyższymi standardami HACCP. Nasza elastyczność pozwala na tworzenie indywidualnych, niestandardowych receptur w ramach produkcji kontraktowej liposomów. Oferujemy również portfolio gotowych do sprzedaży preparatów jako opcję white label. Częścią misji PlantaCorp jest produkcja wysoce skutecznych, maksymalnie wchłanialnych preparatów, wykorzystujemy odkrycia naukowe w rozwoju naszych liposomalnych formuł. Nasz zespół R&D bada składniki z ekstraktów roślinnych, minerałów i witamin i pracuje nad liposomalnymi formułami, które kompensują konkretne niedobory składników odżywczych. Ponadto, do produkcji naszych liposomów używamy wolnej od GMO, wysokiej jakości lecytyny słonecznikowej z Europy (>97% fosfolipidów). Nasza zaawansowana technologia enkapsulacji substancji witalnych jest zgłoszona do opatentowania. Proces produkcji w PlantaCorp jest ściśle tajny. Jesteśmy w stanie dostarczyć dokumentację zgodną z wymogami UE i podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami w zakresie przepisów unijnych. Możemy również doradzać w zakresie receptur i etykietowania produktów.

 3. MIBA

  Hiszpania

  MIBA różowy kwarc, klejnot Hiszpanii. Najlepsza kopalnia kwarcu na świecie znajduje się w Hiszpanii. Wielki skład różowego kwarcu w 3 klasach jakościowych i po najlepszych cenach, specjalne redukcje dla hurtowników. Bloki różowego kwarcu o dużych rozmiarach tuż pod kopalnią. Produkcja kamieni kwarcowych ciętych na indywidualne zamówienie, ze stroną gładką bole, serca, gwiazdy… lub wg skalibrowanych rozmiarów: błyszczące, okrągłe, fantazyjne, cięte na specjalne zamówienie, elementy artystyczne na różowym kwarcu.

 4. K+S MINERALS AND AGRICULTURE GMBH

  Niemcy

  Firma K+S KALI GmbH wydobywa położone głęboko pod ziemią cenne sole potasu i magnezu i przetwarza je w dużą liczbę produktów: Nasze produkty zawierające składniki odżywcze dla roślin pomagają w zabezpieczeniu żywności dla rosnącej na świecie populacji. Nasze sole farmaceutyczne są ważnymi składnikami w przemyśle farmaceutycznym. Nasze sole suplement diety dostarczają ludziom i zwierzętom na całym świecie niezbędnych minerałów. Nasze produkty przemysłowe wnoszą znaczący wkład w bezpieczeństwo, postęp i dobrobyt na całym świecie. Dzięki ponad 125-letniej historii firmy K+S KALI GmbH posiada najdłuższe na świecie doświadczenie w wydobyciu i rafinacji soli potasowych. Nasze produkty posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001ff., a nasze sole o wysokiej czystości dla zdrowia i żywienia są dodatkowo kontrolowane przez urzędy i instytucje międzynarodowe zgodnie z normami GMP. W ten sposób gwarantujemy produkty najwyższej jakości Made in Germany.

 5. WOMET GMBH

  Niemcy

  WOMET GmbH działa od prawie 30 lat jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe w zakresie doradztwa i sprzedaży metali, stopów i minerałów. Głównym przedmiotem zainteresowania, jeśli chodzi o surowce są: kobalt, niob, tantal, wolfram i wiele innych. Dodatkowo oferujemy specjalne materiały proszkowe do: Napylanie termiczne, spawanie, lutowanie, produkcja dodatków. Dla wszystkich materiałów proszkowych mamy możliwość zaoferowania optymalnego materiału w żądanej ilości i wielkości ziaren poprzez ścisły kontakt i bezpośrednią współpracę z działami produkcją proszków. Oferujemy zarówno standardowe materiały, jak i materiały specjalnie dostosowane do wymagań klienta. Dostępne są różne wielkości partii, kompozycje stopów i wielkości ziaren. Naszą mocną stroną jest wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i doradztwo techniczne. Dostawy Just-in-Time, magazynowanie i specjalne partie są dla nas rzeczą oczywistą.

 6. CELLAVENT HEALTHCARE GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Twoim specjalistą w zakresie wysokiej jakości surowców, fermentacji, roślin leczniczych, substancji roślinnych jak również ekstraktów dla branży suplementów diety, żywności funkcjonalnej i wyciągów roślinnych. Jako dostawca kompleksowych usług z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marek własnych i rozwoju produktów, chętnie wspieramy również Państwa w tworzeniu własnego pomysłu na produkt, od koncepcji po produkcję kontraktową, analizę laboratoryjną i dystrybucję. Cellavent Ingredients jest częścią rodzinnej firmy Cellavent Healthcare z Düsseldorfu. Marka Celvent oznacza ponad 20 lat doświadczenia w sektorze opieki zdrowotnej. Z naszej siedziby w Düsseldorfie zaopatrujemy naszych klientów z branży suplementów diety, żywności i pasz dla zwierząt w kraju i za granicą. Nasze portfolio produktów surowcowych obejmuje: CherryPURE® wiśnia Montmorency w proszku. Fermentlife® fermentowana kurkuma organiczna. Koncentrat soku wiśniowego PRUCERA®. Organiczny magnez z alg morskich. Organiczne żelazo z liści curry. Jod z brązowych alg. Wapń ze sproszkowanych czerwonych alg. Organiczna witamina C z jagód amla. Nasze usługi obejmują: Rozwój produktów pod marką własną. Rozwój surowców fermentowanych i fermentacja kontraktowa. Produkcja kontraktowa produktów dla klientów końcowych. ANALIZY LABORATORYJNE Realizacja różnych form dawkowania, w tym kapsułek, tabletek, softgeli, proszków i płynów. Doradztwo w zakresie certyfikacji ekologicznej i procesu importu surowców ekologicznych.

 7. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w handlu surowcami i solami mineralnymi. A w szczególności produktami potasowymi i magnezowymi. Oferujemy szeroką paletę usług dla przemysłu, farmacji i przemysłu spożywczego. Produkty pochodzą od wiodących światowych producentów co umożliwia oferowanie najwyższej jakości. W dziedzinie Health Care & Food oferujemy specjalną spektrum produktów dla szczególnie wysokich wymagań przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wyróżnia nas niezawodność i terminowość dostaw. Informacje o spektrum usług znajdują się na naszych stronach.

 8. ORMUS TREE OF LIFE

  Polska

  Ormus to monoatomowe zloto pozyskiwane z soli z morza martwego. Ormus jest w postaci monoatomowej.Produkt jest znany na całym świecie jako bialy proszek zlota, kamien filozoficzny czy zlota lza oka horusa. Ormus to minerały I pierwiastki w czystej formie monoatomowej co pozwala natychmiastowo wchlaniac się w komórki. Ormus sklep to sklep z pasją, staramy się indywidualnie poschodzic do klienta . Ormus to nie tylko produkt a coś co sprawi że każdy z nas zeozumie stosujac preparar. Ormus wspomaga uklad odpornosciowy, wspomaga serce suplementuje cały organizm u każdej zywej istoty. Pierwiastki monatomowe to pierwiastki, które są chemicznie oddzielone i odizolowane. Te elementy, które przechodzą ze stanu zwykłego do stanu monatomicznego, przechodzą rearanżację orbit elektronicznych i jądrowych w samym atomie i stają się orbitalnie przestawionymi elementami monatomicznymi. To przegrupowanie struktury atomowej i transfer energii skutkuje częstotliwościami elektromagnetycznymi i wzorcami fal, które zwiększają wytwarzanie fal mózgowych alfa. Ta modalność elektromagnetyczna harmonizuje następnie dwie półkule mózgu w równowadze i równowadze. Szukamy odbiorców - sklepów internetowych do współpracy.

 1. NUTRICHEM CHEMICALS

  Holandia

  Przedsiębiorstwo Nutrichem Chemicals zajmuje się sprzedażą siarczanu miedzi. Siarczan miedzi jest ważnym dodatkiem i suplementem paszowym w żywieniu zwierząt. Na przykład, odgrywa ważną rolę w redukcji cholesterolu w plazmie jaja i mięśniach piersiowych drobiu. Fungicyd pentahydrat siarczanu miedzi (ciecz bordoska…) jest stosowany przy usuwaniu bakterii i pleśni skażających owoce, warzywa i inne rośliny rolnicze (microby, między innymi plamy liściowe, gnicie, parchy i mączniaki).

 2. CMMP

  Francja

  Comptoir de Minéraux et Matières Premières (CMMP) jest niezależną spółką rodzinną, założoną w 1932 r. Z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży minerałów przemysłowych, firma CMMP opracowała gamę ponad 140 produktów dostosowanych do potrzeb i wymogów swoich klientów. CMMP posiada certyfikat ISO 9001 od stycznia 1999 r. CMMP jest europejskim specjalistą w dziedzinie minerałów przemysłowych, naturalnych i nietoksycznych z surowców pochodzących z wybranych złóż.

 3. NORDISK PERLITE

  Dania

  Produkujemy wszystkie typy perlitu: perlit filtracyjny, perlit izolacyjny, perlit budowlany, perlit ogrodniczy, agroperlit, wypełniacz i inne. U nas znajdziesz produkt do każdej aplikacji. Dostarczamy nasze produkty w całej Europie i nie tylko.

 4. LIBERATO DE NICOLA

  Hiszpania

  Kamień jest elementem dekoracyjnym. Bloki, płyty, płytki. Ciemno brązowy impérial, Czerwony Alicante, Kremowy kości słoniowej, Kremowy Valencia, Czarny Markina, Limestone.

 5. ROCK STAR CRYSTALS

  Stany Zjednoczone

  Firma ROCK STAR CRYSTALS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Kamienie szlachetne, i Kamienie szlachetne. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 6. COSMOS ARTESANÍA

  Hiszpania

  Firma COSMOS ARTESANÍA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Świece i świeczki. Jest również obecna w dziedzinach kadzidła, aromaterapia, świece, i minerały. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 7. GPM DIS TICARET AS

  Turcja

  Firma GPM DIS TICARET AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach perlit. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SIBELCO

  Belgia

  Firma SIBELCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Piasek kwarcowy, glinka kaolinowa, Skaleń, i kwarc. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 9. KÛRMA WORLDART

  Szwajcaria

  Firma KÛRMA WORLDART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach skup biżuterii, bransoletki z pereł, i doradztwo - kupno-sprzedaż kamieni półszlachetnych. Ma siedzibę w Fontainemelon, Szwajcaria.

 10. GLOBAL HEALTH

  Niemcy

  Firma GLOBAL HEALTH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach minerały, aminokwasy, i witaminy. Ma siedzibę w Affing, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Minerały - Import eksport

Liczba wyników

649 Przedsiębiorstwa