• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego

Wyniki dla

Mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego - Import eksport

 1. WILLY A. BACHOFEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Willy A. Bachofen GmbH ma siedzibę w Nidderau (niedaleko Frankfurtu nad Menem), a zatem zlokalizowana jest centralnie w Niemczech, gdzie WAB-GROUP posiada rozległy magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych. Doświadczeni inżynierowie i technicy zawsze zapewniają naszym klientom optymalne doradztwo i wsparcie. Nasi klienci mogą w każdej chwili przeprowadzić testy w zakładzie pilotażowym centrali WAB-GROUP w Muttenz (Szwajcaria), która znajduje się bezpośrednio przy granicy niemieckiej. Dobrze przygotowany zespół jest zorientowany na klienta, zapewnia najkrótsze możliwe czasy serwisu i napraw na podstawie rutynowych procesów oraz realizuje dostawy części zużywalnych w ciągu jednego dnia.

 2. GEBR. JEHMLICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Działająca w branży technologii rozdrabniania firma JEHMLICH jest specjalistą w zakresie indywidualnych rozwiązań dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz przetwarzania tworzyw sztucznych. Stosując naszej rozwiązania inżynierskie, projektujemy i wytwarzamy w naszych nowoczesnych zakładach zgodne z dobrą praktyką produkcyjną rozdrabniarki, młyny specjalnego użytku, łamarki oraz instalacje do kruszenia wstępnego, homogenizacji i rozdzielania na mniejszą i większą skalę. Od prawie 100 lat realizujemy ambitne projekty dla naszych klientów na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: analizę proceduralną i doradztwo, szerokie możliwości testowania, planowanie rozwiązań systemowych, projektowanie, produkcję, montaż, instalację, uruchamianie i szkolenia dla operatorów, serwis na całym świecie, konserwację i dostarczanie części zamiennych. Wytwarzamy: młyny, w ramach dobrej praktyki produkcyjnej i projektowania przemysłowego, instalacje rozdrabniające "pod klucz", pojedyncze maszyny jako komponenty

 3. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 4. MIX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku firma MIX® dostarcza urządzenia do mieszania i komponenty do transportu materiałów sypkich dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z niemal wszystkich gałęzi przemysłu (spożywczego, chemicznego, tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych, ekologii, metalurgii, laboratoryjnego, paszowego, farmaceutycznego, kosmetycznego). Firma MIX®, która już w swojej nazwie wskazuje na technologię mieszania, przez lata działalności wyrobiła sobie również renomę jako producent wysokiej jakości i jednoczśnie niedrogich filtrów i urządzeń odcinających i załadowczych. Udało nam się osiągnąć to przede wszystkim dzięki modułowemu systemowi komponentów, który jednak pozostawia elastyczne możliwości dostosowania rozwiązania do wymagań klienta. W zakresie technologii mieszania oferujemy rozwiązania dla wszystkich aspektów mieszania, reagowania, suszenia i granulowania oraz możliwość optymalizacji pożądanego procesu w naszym własnym centrum technicznym.

 5. ET TAMBURU DONER TEKNIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ET TAMBURU DONER TEKNIK, głównym miejscu oferującym najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie przetwórstwa mięsa. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w branży, z dumą obsługujemy z naszej bazy w Turcji, restauracje, kebabownie, hotele i firmy produkujące mięso. Nasze bębnowe maszyny do mięsa rewolucjonizują marynowanie i peklowanie dzięki nowoczesnej metodzie chłodzonego mieszania, zapewniającej optymalne wzmocnienie smaku i tekstury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym z poziomymi maszynami do mięsa z serii ETY i pionowymi maszynami do mięsa z serii ETD, oferującymi konfigurowalne opcje spełniające Państwa indywidualne potrzeby. Nasze rozwiązania są dostosowane do zmiennych godzinowo wydajności przetwarzania, opcji chłodzenia, mechanizmów mieszania łyżkowego oraz wydajnych funkcji mieszania i wyładunku produktu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami uzupełniającymi, takimi jak miksery do przypraw, podnośniki do załadunku produktów, stoły do przygotowywania mięsa i obrotowe wózki transportowe, które usprawnią pracę. Zapraszamy do współpracy z nami, aby przyspieszyć swoją działalność w zakresie przetwórstwa mięsa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LESSINE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

 2. GEBRÜDER LÖDIGE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lödige oferuje wysokiej jakości podsystemy i usługi do zastosowań w inżynierii procesowej w obszarach mieszania, granulacji, powlekania, suszenia i reakcji we wszystkich gałęziach przemysłu.

 3. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge
 4. DAMS MACHINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DAMS MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, maszyny przemysłowe dla piekarni, i Przenośniki dla przemysłu piekarniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. MAP MISCHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAP MISCHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Altlußheim, Niemcy.

 1. LEWA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 2. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SC PROFINOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Konstrukcje aluminiowe, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Gięcie stali i metali, i Piaskowanie stali i metali. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 1. ENGELSMANN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELSMANN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 2. CK CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CK CHEMIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. INDAG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDAG MASCHINENBAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Borsfleth, Niemcy.

 4. PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Asbach, Niemcy.

 5. AMIXON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMIXON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 6. STOLZ SEQUIPAG

  Francja

  Od ponad 60 lat filia DESMET BALLESTRA, STOLZ oferuje branży przemysłowej na całym świecie wyposażenie do procesu produkcyjnego i przeładunku produktów w postaci proszku lub ziaren luzem. Firma STOLZ opracowuje, produkuje i montuje sprzęt umożliwiający przemysłowcom przeładunek i przekształcanie produktów sypkich i granulatów: urządzenia do przeładunku mechanicznego, młyny bijakowe, granulatory, klimatyzatory termiczne, mieszarki, filtry odpylające. Głównymi klientami firmy STOLZ są przemysłowcy zajmujący się branżą agro-spożywczą, karmami zwierzęcymi, silosami zbożowymi oraz producenci biopaliw.

 7. MIXACO MASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma MIXACO jest znana z innowacyjności w dziedzinie techniki mieszania. Nasze maszyny i rozwiązania od dziesięcioleci wyznaczają standardy w branży. Wiodące firmy z wielu sektorów na całym świecie zaufały produktom MIXACO. Nie bez powodu. Do naszych kluczowych produktów należą: mieszalniki do kontenerów, mieszarki okresowe, mieszalniki laboratoryjne, mieszalniki do szybkiego mieszania, mieszalniki uniwersalne, stacje napełniające, stacje opróżniające. Bardzo dokładnie znamy procesy i konkretne wymagania naszych klientów. Wykorzystujemy tę wiedzę do ciągłego doskonalenia naszych produktów i wprowadzania coraz to nowych innowacji. Jednocześnie dzięki wspólnym testom i optymalizacjom dostarczamy skrojone na miarę, indywidualne rozwiązania, które pozwalają uzyskać optymalne efekty mieszania. Wiele z naszych wynalazków i patentów należy dziś do standardowych zastosowań w różnych branżach. Wynalazki te oczywiście stale doskonalimy.

 8. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH HENSCHEL MIXING TECHNOLOGY

  Niemcy

  Producenci i spedytorzy tworzyw sztucznych: Zeppelin jest światowym liderem na swoich rynkach, oferując pod klucz instalacje do transportu bliskiego wysokiej jakości materiałów sypkich. Przemysł tworzyw sztucznych: W tej wymagającej gałęzi przemysłu Zeppelin jest liderem technologicznym w zakresie instalacji przetwarzania PCV, mieszania oraz produkcji kabli sieciowych (CU) w przemyśle kablowym. Złożone zadania wymagają kompleksowego know-how, aby opracować optymalne rozwiązania. Przemysł gumowy i oponiarski: Począwszy od odbioru surowców, poprzez technologię magazynowania i transportu, ważenia i dozowania sadzy, krzemionki, olejów i innych dodatków oraz drobnych składników, po gotową do użycia mieszalnię, Zeppelin dostarcza kompletne systemy z jednego źródła. Przemysł spożywczy: odbiór surowca, przechowywanie, usuwanie, ekstrakcja, obróbka, dozowanie, mieszanie i sterowanie. We wszystkich dziedzinach rozwijamy coś niezwykłego.

 1. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Producenci i spedytorzy tworzyw sztucznych: Zeppelin jest światowym liderem na swoich rynkach, oferując pod klucz instalacje do transportu i przenoszenia wysokiej jakości materiałów sypkich. Przemysł tworzyw sztucznych: W tej wymagającej gałęzi przemysłu Zeppelin jest liderem technologicznym w zakresie instalacji przetwarzania PCV, mieszania oraz produkcji kabli sieciowych (CU) w przemyśle kablowym. Złożone zadania wymagają kompleksowego know-how, aby opracować optymalne rozwiązania. Przemysł gumowy i oponiarski: Począwszy od odbioru surowców, poprzez technologię magazynowania i transportu, ważenia i dozowania sadzy, krzemionki, olejów i innych dodatków oraz drobnych składników, po gotową do użycia mieszalnię, Zeppelin dostarcza kompletne systemy z jednego źródła. Przemysł spożywczy: odbiór surowca, przechowywanie, usuwanie, ekstrakcja, obróbka, dozowanie, mieszanie i sterowanie. We wszystkich dziedzinach rozwijamy coś niezwykłego.

 2. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Nara Machinery CO., LTD. Filie w Europie! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami! W dziedzinie mielenia, suszenia i nanotechnologii stale kontynuujemy badania w celu przedstawienia nowych, zoptymalizowanych procesów.

 3. BROCH GMBH & CO KG

  Niemcy

  BROCH GmbH oferuje szeroki wybór maszyn dla przemysłu spożywczego, m. in. zmywarki i frytkownice. Wyśmienita opinia, jaką nasza firma zawdzięcza jakości swoich produktów, umożliwia nam dziś rozwijanie działalności na całym rynku europejskim. Jesteśmy tak dalece przekonani o jakości naszych artykułów, że udzielamy na nie 10-letniej gwarancji. Od 1999 roku naszym naczelnym mottem jest JAKOŚĆ. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, chętnie służymy pomocą!

 4. ANDO TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Producent maszyn rolniczych

 5. WILLY A. BACHOFEN GMBH

  Niemcy

  Firma WILLY A. BACHOFEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Nidderau, Niemcy.

 6. FUCHS MASCHINEN AG

  Niemcy

  Firma FUCHS MASCHINEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Müllheim, Niemcy.

 7. EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH

  Niemcy

  Firma EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Ittlingen, Niemcy.

 8. MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Hardheim, Niemcy.

 9. GERICKE GMBH

  Niemcy

  Firma GERICKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Rielasingen-Worblingen, Niemcy.

 10. F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach młyny do mielenia zboża, urządzenia i sprzęt do przetwarzania zbóż, urządzenia i sprzęt do mycia i łuszczenia zbóż, i urządzenia i sprzęt do przesiewania zbóż. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego - Import eksport

Liczba wyników

124 Przedsiębiorstwa