• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego

Wyniki dla

Mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego - Import eksport

 1. SC PROFINOX SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Nasza firma, o trafnej nazwie Profinox, została założona w 2005 roku z zamiarem zdobycia pozycji głównego dostawcy kompleksowych produktów do obróbki stali nierdzewnej i usług dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego w Rumunii. Zgodnie z wizją Profinox, przemysł przetwórstwa stali nierdzewnej w Rumunii może i musi zostać przekształcony w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzięki zaangażowanemu zespołowi inżynierów i specjalistów w tej dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, zapewniamy, że wszystkie projekty naszych klientów i partnerów są realizowane z maksymalną wydajnością. Profinox z powodzeniem wykonuje szeroki zakres kompleksowych usług: spawanie stali nierdzewnej, cięcie laserem, gięcie CNC, walcowanie, cięcie blach i profili, piaskowanie stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna stali nierdzewnej, projektowanie CAD, malowanie proszkowe itp. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie produkcji stali nierdzewnej oraz konkretnych produktów (zbiorników, kontenerów, obudów maszyn, przenośników, konstrukcji metalowych lub produktów HoReCa). Profinox jest Państwa niezawodnym partnerem – - niezależnie od branży czy obszaru działalności. Ponieważ ROBIMY to, na czym się znamy i WIEMY, co robimy. Naszym celem jest dostarczanie klientom Profinox z branży spożywczej i farmaceutycznej produktów najwyższej jakości oraz kompleksowych usług w zakresie obróbki stali nierdzewnej spełniających standardy dyktowane przez nazwę naszej firmy - Profinox. Please do not hesitate to contact us for more information!

 2. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Nara Machinery CO., LTD. Filie w Europie! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami! W dziedzinie mielenia, suszenia i nanotechnologii stale kontynuujemy badania w celu przedstawienia nowych, zoptymalizowanych procesów.

 3. WILLY A. BACHOFEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Willy A. Bachofen GmbH ma siedzibę w Nidderau (niedaleko Frankfurtu nad Menem), a zatem zlokalizowana jest centralnie w Niemczech, gdzie WAB-GROUP posiada rozległy magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych. Doświadczeni inżynierowie i technicy zawsze zapewniają naszym klientom optymalne doradztwo i wsparcie. Nasi klienci mogą w każdej chwili przeprowadzić testy w zakładzie pilotażowym centrali WAB-GROUP w Muttenz (Szwajcaria), która znajduje się bezpośrednio przy granicy niemieckiej. Dobrze przygotowany zespół jest zorientowany na klienta, zapewnia najkrótsze możliwe czasy serwisu i napraw na podstawie rutynowych procesów oraz realizuje dostawy części zużywalnych w ciągu jednego dnia.

 4. MIX SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1990 roku firma MIX® dostarcza urządzenia do mieszania i komponenty do transportu materiałów sypkich dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z niemal wszystkich gałęzi przemysłu (spożywczego, chemicznego, tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych, ekologii, metalurgii, laboratoryjnego, paszowego, farmaceutycznego, kosmetycznego). Firma MIX®, która już w swojej nazwie wskazuje na technologię mieszania, przez lata działalności wyrobiła sobie również renomę jako producent wysokiej jakości i jednoczśnie niedrogich filtrów i urządzeń odcinających i załadowczych. Udało nam się osiągnąć to przede wszystkim dzięki modułowemu systemowi komponentów, który jednak pozostawia elastyczne możliwości dostosowania rozwiązania do wymagań klienta. W zakresie technologii mieszania oferujemy rozwiązania dla wszystkich aspektów mieszania, reagowania, suszenia i granulowania oraz możliwość optymalizacji pożądanego procesu w naszym własnym centrum technicznym.

 5. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEBR. JEHMLICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Działająca w branży technologii rozdrabniania firma JEHMLICH jest specjalistą w zakresie indywidualnych rozwiązań dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz przetwarzania tworzyw sztucznych. Stosując naszej rozwiązania inżynierskie, projektujemy i wytwarzamy w naszych nowoczesnych zakładach zgodne z dobrą praktyką produkcyjną rozdrabniarki, młyny specjalnego użytku, łamarki oraz instalacje do kruszenia wstępnego, homogenizacji i rozdzielania na mniejszą i większą skalę. Od prawie 100 lat realizujemy ambitne projekty dla naszych klientów na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: analizę proceduralną i doradztwo, szerokie możliwości testowania, planowanie rozwiązań systemowych, projektowanie, produkcję, montaż, instalację, uruchamianie i szkolenia dla operatorów, serwis na całym świecie, konserwację i dostarczanie części zamiennych. Wytwarzamy: młyny, w ramach dobrej praktyki produkcyjnej i projektowania przemysłowego, instalacje rozdrabniające "pod klucz", pojedyncze maszyny jako komponenty

 2. LESSINE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

 3. GEBRÜDER LÖDIGE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lödige oferuje wysokiej jakości podsystemy i usługi do zastosowań w inżynierii procesowej w obszarach mieszania, granulacji, powlekania, suszenia i reakcji we wszystkich gałęziach przemysłu.

 4. MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Hardheim, Niemcy.

 5. MAP MISCHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAP MISCHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Altlußheim, Niemcy.

 1. LEWA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEWA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Leonberg, Niemcy.

 2. ENGELSMANN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELSMANN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Ludwigshafen, Niemcy.

 1. INDAG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDAG MASCHINENBAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Borsfleth, Niemcy.

 2. AMIXON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMIXON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. CK CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CK CHEMIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Asbach, Niemcy.

 5. STOLZ SEQUIPAG

  Francja

  Od ponad 60 lat filia DESMET BALLESTRA, STOLZ oferuje branży przemysłowej na całym świecie wyposażenie do procesu produkcyjnego i przeładunku produktów w postaci proszku lub ziaren luzem. Firma STOLZ opracowuje, produkuje i montuje sprzęt umożliwiający przemysłowcom przeładunek i przekształcanie produktów sypkich i granulatów: urządzenia do przeładunku mechanicznego, młyny bijakowe, granulatory, klimatyzatory termiczne, mieszarki, filtry odpylające. Głównymi klientami firmy STOLZ są przemysłowcy zajmujący się branżą agro-spożywczą, karmami zwierzęcymi, silosami zbożowymi oraz producenci biopaliw.

 6. MIXACO MASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma MIXACO jest znana z innowacyjności w dziedzinie techniki mieszania. Nasze maszyny i rozwiązania od dziesięcioleci wyznaczają standardy w branży. Wiodące firmy z wielu sektorów na całym świecie zaufały produktom MIXACO. Nie bez powodu. Do naszych kluczowych produktów należą: mieszalniki do kontenerów, mieszarki okresowe, mieszalniki laboratoryjne, mieszalniki do szybkiego mieszania, mieszalniki uniwersalne, stacje napełniające, stacje opróżniające. Bardzo dokładnie znamy procesy i konkretne wymagania naszych klientów. Wykorzystujemy tę wiedzę do ciągłego doskonalenia naszych produktów i wprowadzania coraz to nowych innowacji. Jednocześnie dzięki wspólnym testom i optymalizacjom dostarczamy skrojone na miarę, indywidualne rozwiązania, które pozwalają uzyskać optymalne efekty mieszania. Wiele z naszych wynalazków i patentów należy dziś do standardowych zastosowań w różnych branżach. Wynalazki te oczywiście stale doskonalimy.

 7. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Producenci i spedytorzy tworzyw sztucznych: Zeppelin jest światowym liderem na swoich rynkach, oferując pod klucz instalacje do transportu i przenoszenia wysokiej jakości materiałów sypkich. Przemysł tworzyw sztucznych: W tej wymagającej gałęzi przemysłu Zeppelin jest liderem technologicznym w zakresie instalacji przetwarzania PCV, mieszania oraz produkcji kabli sieciowych (CU) w przemyśle kablowym. Złożone zadania wymagają kompleksowego know-how, aby opracować optymalne rozwiązania. Przemysł gumowy i oponiarski: Począwszy od odbioru surowców, poprzez technologię magazynowania i transportu, ważenia i dozowania sadzy, krzemionki, olejów i innych dodatków oraz drobnych składników, po gotową do użycia mieszalnię, Zeppelin dostarcza kompletne systemy z jednego źródła. Przemysł spożywczy: odbiór surowca, przechowywanie, usuwanie, ekstrakcja, obróbka, dozowanie, mieszanie i sterowanie. We wszystkich dziedzinach rozwijamy coś niezwykłego.

 8. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH HENSCHEL MIXING TECHNOLOGY

  Niemcy

  Producenci i spedytorzy tworzyw sztucznych: Zeppelin jest światowym liderem na swoich rynkach, oferując pod klucz instalacje do transportu bliskiego wysokiej jakości materiałów sypkich. Przemysł tworzyw sztucznych: W tej wymagającej gałęzi przemysłu Zeppelin jest liderem technologicznym w zakresie instalacji przetwarzania PCV, mieszania oraz produkcji kabli sieciowych (CU) w przemyśle kablowym. Złożone zadania wymagają kompleksowego know-how, aby opracować optymalne rozwiązania. Przemysł gumowy i oponiarski: Począwszy od odbioru surowców, poprzez technologię magazynowania i transportu, ważenia i dozowania sadzy, krzemionki, olejów i innych dodatków oraz drobnych składników, po gotową do użycia mieszalnię, Zeppelin dostarcza kompletne systemy z jednego źródła. Przemysł spożywczy: odbiór surowca, przechowywanie, usuwanie, ekstrakcja, obróbka, dozowanie, mieszanie i sterowanie. We wszystkich dziedzinach rozwijamy coś niezwykłego.

 1. BATTAGGION

  Włochy

  Firma Battaggion SpA, założona w 1918 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn i kompletnych systemów zapewniających mieszanie produktów do różnych zastosowań, zapewniając dostawy dla branży chemicznej, przemysłu gumowego i tworzyw sztucznych, a także dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego. Zagniatarki, mieszarki, disolwery, mieszalniki. Firma posiada marki VALTORTA i MOLTENI.

 2. BROCH GMBH & CO KG

  Niemcy

  BROCH GmbH oferuje szeroki wybór maszyn dla przemysłu spożywczego, m. in. zmywarki i frytkownice. Wyśmienita opinia, jaką nasza firma zawdzięcza jakości swoich produktów, umożliwia nam dziś rozwijanie działalności na całym rynku europejskim. Jesteśmy tak dalece przekonani o jakości naszych artykułów, że udzielamy na nie 10-letniej gwarancji. Od 1999 roku naszym naczelnym mottem jest JAKOŚĆ. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów, chętnie służymy pomocą!

 3. ANDO TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Producent maszyn rolniczych

 4. GERICKE GMBH

  Niemcy

  Firma GERICKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Rielasingen-Worblingen, Niemcy.

 5. WILLY A. BACHOFEN GMBH

  Niemcy

  Firma WILLY A. BACHOFEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Nidderau, Niemcy.

 6. FUCHS MASCHINEN AG

  Niemcy

  Firma FUCHS MASCHINEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Müllheim, Niemcy.

 7. EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH

  Niemcy

  Firma EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Ittlingen, Niemcy.

 8. F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach młyny do mielenia zboża, urządzenia i sprzęt do przetwarzania zbóż, urządzenia i sprzęt do mycia i łuszczenia zbóż, i urządzenia i sprzęt do przesiewania zbóż. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 9. WINKWORTH MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WINKWORTH MACHINERY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach mieszalniki dla przemysłu napojów, mieszarki dla przemysłu chemicznego, maszyny i oprzyrządowanie do mieszania, i mieszacze przemysłowe. Ma siedzibę w Basingstoke, Zjednoczone Królestwo.

 10. MORCOS MACHINERY

  Egypt

  Firma MORCOS MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, zbiorniki do przechowywania produktów spożywczych, i Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w 10th Ramadam City, Egypt.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mieszarki- rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego - Import eksport

Liczba wyników

147 Przedsiębiorstwa