• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mieszanki paszowe dla bydła i drobiu

Wyniki dla

Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu - Import eksport

 1. AGRIFOOD

  Polska

  AGRIFOOD jest polską firmą założoną w 1998 r. W trakcie naszej działalności skupiliśmy się na rolnictwie i przemyśle spożywczym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na rozpoznanie potrzeb przetwórstwa spożywczego i przygotowanie oferty składającej się z dodatków funkcjonalnych, konserwantów i regulatorów kwasowości. AGRIFOOD is a Polish company established in 1998. We have focused our activities on farming and food industry. Our extensive experience enabled us to recognize the needs of the food processing industry and include food ingredients, preservatives and acidity regulators in our offer. Thanks to 19 years of cooperation with demanding customers we have gathered experience and competence necessary for good organization of our company and right selection of technologies and business partners. We are pioneers among manufacturers of acidifying additives used by Polish breeders of pigs and poultry. We started with powder feed acidifiers and subsequently expanded our production with liquid acidifiers, anti-diarrhoeal agents, silage additives, energy additives, supplementary compound feeds, vitamin and protein additives and disinfecting preparations. Our production and sales are subject to HACCP. We follow the requirements of Good Manufacturing Practice and Good Health Practice. The products offered on our website will help you run your companies and farms efficiently and easily.

 2. PLANTAMURA CARLO SRL

  Włochy

  Od wielu lat, produkujemy pokarmy zootechniczne o gwarantowanej jakości, które pozwoliły nam inwestować coraz więcej w technikę, badania i polepszać naszą produkcję. Obecnie, nasz zakład produkcji karmy dla zwierząt jest w stanie odpowiedzieć na wymagania różnego rodzaju hodowli: niezależnie, czy jest ona wiejska, czy przemysłowa. dodaliśmy więc, do tradycyjnych produkcji, nową linię pokarmów MANGIASANO, w nowych opakowaniach, przynosząc w ten sposób naszym klientom odpowiedź techniczną i ekonomiczną.

 3. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polska

  ProBio Wytwórnia is a family-owned company founded in 1995. We engage in the production of feed, purchase of grain and raw materials, as well as trade of seed material and plant protection products. We have based the development of our company on continuous technological progress, regular investments in expanding our feed production facilities, and constantly broadening our knowledge in the field of animal nutrition. From the beginning of our activity, we have been guided by values such as honesty and trust, which are so important in business. The satisfaction and contentment of our customers have always been and continue to be our top priority. We invite you to cooperate with us! "

 4. EUROVITO SP. Z O.O.

  Polska

  EUROVITO is a European company with a worldwide reach in the field of animal nutrition. We rely on the long-standing experience of leading technologists, global research results and trends, and primarily on the experience of our customers and joint enterprises undertaken together. Eurovito offer a whole pallet of products like: premixes, concentrates, vitamins, acidifiers, feed additives – mainly products against mycotoxins, products for the weaning period, growth promoters, emulsifiers and many others. To meet the needs of our Partners we also produce personal composed products and formulas.We are constantly looking for new opportunities of cooperation - if you and your company have a proposal - do not hesitate to contact us!

 5. AGROPIENSO

  Hiszpania

  Agropienso nieustannie się rozwija pod względem infrastruktury oraz inwestycji w R&D w dziedzinie produkcji pasz złożonych. Obecnie Agropienso stoi w pozycji największego producenta pasz złożonych w Aragonii i jednego z największych w Hiszpanii, rozprowadzając swoje produkty głównie w Aragonii i Katalonii i eksportując na rynki zagraniczne. Porady specjalistów od żywienia i weterynarzy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polska

  Głównym zakresem naszej działalności jest: Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek trawnikowych Produkcja oraz konfekcjonowanie mieszanek pastewnych, kośno-łąkowych na cele rolnicze oraz dla upraw ekologicznych. Skup i sprzedaż nasion rolniczych w tym motylkowych na cele poplonowe. Dzięki własnym uprawom polowym, bezpośrednią kontraktacjom oraz importowi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najniższe ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów.

 2. VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD.

  Turcja

  Firma VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 3. MCEPHARMA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MCEPHARMA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pokarm dla zwierząt domowych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w Bílovec, Republika Czeska.

 4. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Turcja

  Firma ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, dodatki do karmy dla zwierząt, wapienie do paszy dla zwierząt, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Premiksy dla świń. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. PIENSOS ORTIN

  Hiszpania

  Firma PIENSOS ORTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach ciasto dla ptaków, i Sprzedaż żywności dla kotów. Ma siedzibę w Alquerías-Murcia, Hiszpania.

 1. UKRAINSKE ZERNO

  Ukraina

  Firma UKRAINSKE ZERNO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Premiksy dla świń, i pokarm uzupełniający dla zwierząt. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 2. SPC GLOBUS LTD

  Ukraina

  Firma SPC GLOBUS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 1. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Automatyczne żywienie zwierząt - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Transfer kompletnych linii produkcyjnych, i Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. FEEDLANCE B.V.

  Holandia

  Firma FEEDLANCE B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Rolnictwo - import-export, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Dodatki do karmy aktywne biologicznie, i zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Veldhoven, Holandia.

 3. STEMAR

  Ukraina

  Firma STEMAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Produkcja zwierzęca, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Produkcja zwierzęca, produkty rolne dla zootechniki - karmienie, i produkty farmaceutyczne do użytku weterynaryjnego. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 4. TECNOVIT

  Hiszpania

  Firma TECNOVIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach witaminy. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 5. VOEDERS D'AUSSY

  Belgia

  Firma VOEDERS D'AUSSY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruta i ziarno dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Komponenty paszy dla bydła, Karma dla kurcząt, i Komponenty paszy dla krów. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 6. THEEUWSE MOONEN

  Belgia

  Firma THEEUWSE MOONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Pasza dla bydła, Komponenty paszy dla krów, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i karmy dla gryzoni. Ma siedzibę w Baarle-Hertog, Belgia.

 7. FARMA BLOCK

  Grecja

  Firma FARMA BLOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Liti, Thessaloniki, Grecja.

 8. LEIEVOEDERS

  Belgia

  Firma LEIEVOEDERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla świń, karmy dla bydła, Karma dla bydła, trzody i drobiu, i karmy dla drobiu. Ma siedzibę w Sint-Eloois-Vijve, Belgia.

 1. ANGERMUND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ANGERMUND GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siano i słoma. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. BEPRO

  Belgia

  Firma BEPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Karma dla kaczek, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Komponenty paszy dla cieląt, i urządzenia i sprzęt do wytwarzania pasz dla bydła. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 3. CLAESEN GRANEN

  Belgia

  Firma CLAESEN GRANEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i zboża. Ma siedzibę w Zutendaal, Belgia.

 4. BAERT MENGVOEDERS

  Belgia

  Firma BAERT MENGVOEDERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i nawozy naturalne. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 5. TECHNOMASHSTROY

  Ukraina

  Firma TECHNOMASHSTROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Surowce energetyczne stałe, maszyny brykietujące do drewna, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 6. ETHIFENOL S.R.L.

  Włochy

  Firma ETHIFENOL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 7. DE POORTERE JEAN

  Belgia

  Firma DE POORTERE JEAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mączka rybna dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Nawozy i środki ulepszające glebę, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Blaugies, Belgia.

 8. SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L.

  Włochy

  Firma SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, karmy dla psów, Zboża, ziarna zbożowe, Karma dla niosek, i zootechniczne produkty spożywcze. Ma siedzibę w Altamura, Włochy.

 9. SC ELUNOS SRL

  Rumunia

  Firma SC ELUNOS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Nawozy sztuczne, Siano i słoma, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Nawozy sztuczne, Siano i słoma, i Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Gaesti, Rumunia.

 10. HTN HEROS TIERNAHRUNG PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma HTN HEROS TIERNAHRUNG PRODUKTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mąka, grysiki, kasze, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu, Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze, Mąka, grysiki, kasze, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i Mieszanki paszowe dla bydła i drobiu. Ma siedzibę w Drognitz, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo