• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso z rzeźni i świeży drób

Wyniki dla

Mięso z rzeźni i świeży drób - Import eksport

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

 3. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

 4. MAGUISA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo MAGUISA (MATADERO GUIJUELO, S.A.), z siedzibą w Guijuelo (Salamanca), zajmuje się niemal wyłącznie przetwórstwem przemysłowym wieprzowiny iberyjskiej. Jego celem była budowa ubojni z działem rozbioru i topienia tłuszczu, z ubojem i rozbiorem mięsa wieprzowego przeznaczonego dla jego zakładu, a także z przetwarzaniem słoniny na tłuszcz poprzez proces topienia. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1982 roku.

 5. COQ DES PRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COQ DES PRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach Świeże kury i kurczaki, Mięso z rzeźni i świeży drób, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Jaja, pasztety z kurczaka, kury biologiczne, vol-au-vent, udka kurczaka, i Mielonki. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLOVER VALUE S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CLOVER VALUE S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach wieprzowina iberyjska, mięso iberyjskie, szynka iberyjska, szkarłatne gambas (carabineros), owoce morza, produkty hiszpańskie, i produkty delikatesowe. Ma siedzibę w Salamanca, Hiszpania.

 2. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. ÖZTAS FLEISCHHANDEL & DÖNERPRODUKTION EK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ÖZTAS FLEISCHHANDEL & DÖNERPRODUKTION EK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

 4. NANOY STAVROULA MON LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma NANOY STAVROULA MON LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Bambus i ratan - wyroby, Rękawiczki, Maszyny do przetwarzania mięsa, Szpikulce do szaszłyków z drewna bambusowego, Bambus i ratan - wyroby, ostrzałki, rurki spiralne, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Ilion, Grecja.

 5. RESDROB SP. Z O.O.

  Polska

  Prowadzony przez nas zakład przetwórstwa drobiowego nieustannie się modernizuje i wprowadza nowoczesne technologie przetwórcze. Działamy jako prężnie rozwijająca się firma, która swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wyroby eksportujemy między innymi do Niemiec, Francji i Czech, ale nie ograniczamy się do Europy i drób eksportujemy również do Hong Kongu czy krajów Afryki środkowej. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Zawsze dokładnie monitorujemy jakość drobiu. Drób sprawdzamy zaczynając: od etapu pisklęcia, a na gotowe tuszce kończąc. Wiemy w jakich miejscach nasi hodowcy zaopatrują się w pisklęta i badamy paszę, którą je karmią. Gwarantujemy, że pasze, którymi pisklaki są karmione nie zawierają żadnych dodatków hormonalnych. Dodatkowo kontrolujemy czy ściółka jest sucha, a w kurniku panuje odpowiednia temperatura. Dbamy, aby zawsze wystarczyło urządzeń do pojenia i karmienia kurczaków oraz, żeby mogły swobodnie chodzi w kurniku. W sprzedaży mamy między innymi uda kurczaka, ćwiartkę z kurczaka i skrzydło drobiowe. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

 1. PORC MERCATUS APS

  Dania

  Porc Mercatus eksportuje duńskie prosiaki na rynek europejski. Podstawą naszej działalności jest eksport 3 ras duńskich prosiąt i świń rzeźnych na rynek europejski. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące transport, certyfikaty weterynaryjne, rejestrację urzędową i przygotowanie niezbędnych dokumentów eksportowych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej kooperacji oraz doskonałych usługach i skupieniu się na długotrwałej współpracy, jesteśmy atrakcyjnym i niezawodnym, a także inspirującym partnerem dla naszych klientów. Porc Mercatus jest zatwierdzonym eksporterem żywca wieprzowego hodowanego w Danii. Jeśli chcesz kupić odstawione od matki lub świnie rzeźne, poproś nas o osobistą wycenę.

 2. KISZECZKA

  Polska

  Firma Kiszeczka istnieje od 1936 roku, kiedy to dziadek obecnych właścicieli rozpoczął produkcję nieskazitelnie pysznych wędlin, którymi już od ponad siedemdziesięciu lat delektują się mieszkańcy Mazowsza. Zlokalizowanie naszej firmy w Karczewie pod Warszawą pozwala połączyć doskonałą jakość wyrobów z dogodnym położeniem przedsiębiorstwa. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy i doświadczenie, któremu nie może równać się żadna inna firma z branży wędliniarskiej. Smak naszych wyrobów, to wynik doświadczenia i pasji, z którą podchodzimy do naszej pracy. Nie ustajemy jednak w walce o powrót zdrowej i smacznej tradycji na polskie stoły. Naturalne składniki oraz idealnie dobrane przyprawy tworzą symfonię każdego posiłku, która fascynuje miłośników najlepszych wędlin. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy

 1. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

 2. PORTALCONSA

  Hiszpania

  PORTALCONSA stawia na typowy produkt Galicji, taki jak chorizo tradycyjne i chorizo z cebulą, golonka, boczek, cacheira (głowa wieprzowa)..., nie zaniedbując jednocześnie produktów bardziej generycznych, takich jak stek siekany, kiełbaska lub criollo, a także, oczywiście, zachowując doskonałą jakość surowca z naszego obszaru oraz know-how rąk ekspertów i posiadając infrastrukturę technologiczną, która może jedynie przyczynić się do doskonałości naszych wyrobów.

 3. LUALCO SL

  Hiszpania

  LUALCO S.L. jest przedsiębiorstwem branży mięsnej, wyspecjalizowanym w rozbieraniu tuszy i handlu świeżym mięsem mrożonym oraz głęboko mrożonym. Jego zakłady, poświadczone przez EWG, znajdują się w Vilamoure Santiago de Saa (Lugo, Hiszpania). Głównymi działalnościami i produktami są: rozbieranie tuszy, wędliny (chorizo z Galicji, kiełbasa, rillons, drozd, itd.), produkty peklowane (szynka z Galicji, boczek, flaki, itd.), mięso mielone, chłodnie, podroby i produkty uboczne.

 4. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hiszpania

  Castellana de Carnes S.A. to firma wyspecjalizowana w produkcji, hodowli i tuczeniu, uboju i rozbiorze ŚWIEŻEJ WOŁOWINY WYSOKIEJ JAKOŚCI. Tradycyjnie, zwierzęta hodowlane były zawsze dobierane ze względu na jakość swojego mięsa, charakterystyczną dla danej rasy : Naturitycla, Debuey i Ternera Castellana. W chwili obecnej, Castellana de Carnes jest jedną z największych firm w kraju zajmujących się handlem świeżej wołowiny wysokiej jakości.

 5. KIKAS OÜ

  Estonia

  Mięso, produkty mięsne. Detaliczna i hurtowa sprzedaż produktów mięsnych, drobiu oraz produktów kulinarnych.

 6. POLIOS SP. Z O.O.

  Polska

  POLIOS Sp. zo.o. zajmuje się krajowym i międzynarodowym obrotem handlowym w branży rolno-spożywczej

 7. ZAKŁAD DROBIARSKI MOSINA

  Polska

  Oferuję : trybowanie ćwierci z kurczka, kebab, filet z kurczka, usługi masarnicze.

 8. COURTIN HERVOUET

  Francja

  Firma COURTIN HERVOUET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, Mięso i wyroby masarskie, Wędliny i mięso peklowane, Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, certyfikacja halal, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 1. EUROVOLAILLES

  Francja

  Firma EUROVOLAILLES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras, drób, dziczyzna, i Pasztety z tłustych wątróbek gęsich i kaczych, foie gras. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 2. GENERATIONSOUND COCKTAILSERVICE INH. PATRICK HAUSOTTER

  Niemcy

  Firma GENERATIONSOUND COCKTAILSERVICE INH. PATRICK HAUSOTTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Erdweg, Niemcy.

 3. SPITZER GASTRO-FOOD-SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SPITZER GASTRO-FOOD-SERVICE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 4. KIM PHI ASIAFOOD GMBH

  Niemcy

  Firma KIM PHI ASIAFOOD GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. ÁNGEL ARÉVALO

  Hiszpania

  Firma ÁNGEL ARÉVALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, Mięso i wyroby masarskie, quartering room, Magazyny chłodnicze, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. FRIGORÍFICO CÁRNICO PEDRO RODRÍGUEZ S.L.

  Hiszpania

  Firma FRIGORÍFICO CÁRNICO PEDRO RODRÍGUEZ S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach mięsa świeże. Ma siedzibę w Guijuelo-Salamanca, Hiszpania.

 7. ORIENT'HAL MARKET

  Francja

  Firma ORIENT'HAL MARKET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach certyfikacja halal, mięsa francuskie, i quality certification. Ma siedzibę w Sainte-Luce-Sur-Loire, Francja.

 8. MECKLENBURGER GASTRO GROSSHANDEL

  Niemcy

  Firma MECKLENBURGER GASTRO GROSSHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Stralsund, Niemcy.

 9. MONTES DE JABUGO SL

  Hiszpania

  Firma MONTES DE JABUGO SL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach mięso, szynki iberyjskie, i mięso wieprzowe. Ma siedzibę w Lebrija, Hiszpania.

 10. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

  Firma Frigorífico Karmac Spa, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Mięso i wyroby masarskie, Mięso z rzeźni i świeży drób, boned meat, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mięso z rzeźni i świeży drób - Import eksport

Liczba wyników

13 627 Przedsiębiorstwa