• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mięso z rzeźni i świeży drób

Wyniki dla

Mięso z rzeźni i świeży drób - Import eksport

 1. TRADINGS HUNGÁRIA KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Założona w 2015 roku , TRADE HUNGARIA KFT jest firmą handlową z siedzibą na Węgrzech, która zajmuje się dostawami różnorodnych produktów szybko zbywalnych na rynku, takich jak oleje roślinne, samochody, żywność i napoje, FMCG (Fast Moving Consumer Goods). Naszym celem jest usługa i oddanie dla klientów na całym świecie oraz dbałość o to, by satysfakcja klienta była zawsze naszym głównym priorytetem. Dlatego witamy Państwa na naszym rynku handlowym, oferując najlepszą konkurencyjną cenę, jakiej mogą Państwo zapragnąć, by uzyskać satysfakcję. W naszej ofercie posiadamy artykuły wielu znanych marek oraz szeroką gamę najpopularniejszych produktów, takich jak: - Produkty spożywcze: hurtowe słodycze luzem, Ferrero, Mars, Nestlé, Ovomaltine, Lotus Biscoff, Hipp, Aptamil, Mentos, olej słonecznikowy, mąka, mięso. - Produkty niespożywcze: Persil, Ariel, Fairy, Pril, Lenor, Nivea, Alpecin. - Narzędzia: Złom, Chemikalia -Napoje bezalkoholowe: Coca Cola, Sprite, Fanta, Pepsi •Napoje energetyczne: Redbull, Monster itp. •Piwo: Heineken , Monster itp. •Produkty drewniane: Pellet drzewny, wióry drzewne, brykiet drzewny, Euro Paleta itp. Naszym celem jest oferowanie klientom doskonałego wyboru zdrowych produktów pochodzących od renomowanych marek, które dostosowują swoje produkty do specyficznych wymagań światowych klientów. Firma wywołała szum na rynku krajowym i międzynarodowym. Ponadto, dzięki oferowanej przez nas jakości, współpracujemy z niektórymi zarejestrowanymi i legalnymi producentami, jak też firmami importowymi oraz eksportowymi na całym świecie. Pod kierownictwem wybitnych liderów firma rozrosła się w zawrotnym tempie. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami.

  Witryna www Open In New icon
 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. SB-TRADING (BVBA)_M

  Belgia

  Verified by europages badge

  Sb-Trading (BVBA) to firma handlowa z Belgii, założona w 2016 roku i specjalizująca się w globalnej sprzedaży artykułów spożywczych i niespożywczych z zakresu FMCG in. szybkozbywalnych, w szczególności napojów, słodyczy i cukierków, mleka w proszku, mięsa i innych produktów. W swojej ofercie posiadamy artykuły wielu znanych marek oraz szeroką gamę najpopularniejszych produktów, takich jak: - Produkty spożywcze: hurtowe słodycze luzem, Ferrero, Mars, Nestlé, Ovomaltine, Lotus Biscoff, Hipp, Aptamil, Mentos, olej słonecznikowy, mąka, mięso. - Produkty niespożywcze: Persil, Ariel, Fairy, Pril, Lenor, Nivea, Alpecin. - Narzędzia: złom, chemikalia. Naszym celem jest oferowanie klientom doskonałego wyboru zdrowych artykułów renomowanych marek, które dostosowują swoje produkty do wymagań klientów na całym świecie. Firma znalazła duży oddżwiękiem na rynku krajowym i międzynarodowym. Współpracuje również z niektórymi hurtowniami słodyczy w Wielkiej Brytanii oraz z kilkoma firmami importowymi i eksportowymi na świecie ze względu na oferowaną jakość. Pod przewodnictwem wybitnych mentorów firma rozrosła się w zawrotnym tempie. Dostarczamy produkty znanych światowych marek: - Produkty Nutella: Nutella / Nutella&Go! - Produkty Ferrero Rocher Raffaello / Ferrero-Collection - Produkty Tic Tac: Tic-Tac / Tic-Tac-Mixers / Tic-Tac-Gum - Produkty Kinder: Kinder-Surprise/Kinder-Chocolate/Kinder-Choco-Bons/Kinder-Bueno. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

  Witryna www Open In New icon
 4. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by europages badge

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

  Witryna www Open In New icon
 5. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT firma rodzinna usytuowana w Isere, wyspecjalizowana w rozbiorze mięsa końskiego, wyrobów z mięsa końskiego & przeróbce mięsa końskiego. Hodowla koni, ubój koni, obieranie z kości, rozbiór, przeróbka mięsa końskiego, pakowanie próżniowe, na tackach, hurtem, w konserwach, dystrybucja. Opanowanie całego sektora rodziny koniowatych we Francji. Nasz zakład produkcyjny posiada CERTYFIKAT IFS.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAGUISA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo MAGUISA (MATADERO GUIJUELO, S.A.), z siedzibą w Guijuelo (Salamanca), zajmuje się niemal wyłącznie przetwórstwem przemysłowym wieprzowiny iberyjskiej. Jego celem była budowa ubojni z działem rozbioru i topienia tłuszczu, z ubojem i rozbiorem mięsa wieprzowego przeznaczonego dla jego zakładu, a także z przetwarzaniem słoniny na tłuszcz poprzez proces topienia. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1982 roku.

  Witryna www Open In New icon
 2. CLOVER VALUE S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. ÁNGEL ARÉVALO

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 5. ÖZTAS FLEISCHHANDEL & DÖNERPRODUKTION EK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. RESDROB SP. Z O.O.

  Polska

  Prowadzony przez nas zakład przetwórstwa drobiowego nieustannie się modernizuje i wprowadza nowoczesne technologie przetwórcze. Działamy jako prężnie rozwijająca się firma, która swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wyroby eksportujemy między innymi do Niemiec, Francji i Czech, ale nie ograniczamy się do Europy i drób eksportujemy również do Hong Kongu czy krajów Afryki środkowej. Aktywnie współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Zawsze dokładnie monitorujemy jakość drobiu. Drób sprawdzamy zaczynając: od etapu pisklęcia, a na gotowe tuszce kończąc. Wiemy w jakich miejscach nasi hodowcy zaopatrują się w pisklęta i badamy paszę, którą je karmią. Gwarantujemy, że pasze, którymi pisklaki są karmione nie zawierają żadnych dodatków hormonalnych. Dodatkowo kontrolujemy czy ściółka jest sucha, a w kurniku panuje odpowiednia temperatura. Dbamy, aby zawsze wystarczyło urządzeń do pojenia i karmienia kurczaków oraz, żeby mogły swobodnie chodzi w kurniku. W sprzedaży mamy między innymi uda kurczaka, ćwiartkę z kurczaka i skrzydło drobiowe. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

 2. ANDREA CONTICELLI MEAT & FOOD TRADING

  Włochy

  Firma Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmująca się importem i eksportem mięs hiszpańskich jest kluczowym partnerem firm hiszpańskich, będących liderami w sektorze, które pokrywają zapotrzebowania rynkowe na wszelkie rodzaje mięsa. Dzięki gęstej sieci kontaktów handlowych i profesjonalizmowi naszych partnerów realizujemy transakcje handlowe i zajmujemy się pośrednictwem. Doświadczenie zdobyte w branży mięs zagranicznych oraz uważna obserwacja sytuacji na rynkach europejskich pozwalają nam oferować naszym klientom wysoką jakość w konkurencyjnych cenach. Osobiście wybieramy producentów, których ofertę przedstawiamy klientom, przywiązując przy tym szczególną wagę do standardów jakości. Oferujemy ciągłe i skuteczne wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu. Andrea Conticelli Meat & Food Trading zajmuje się międzynarodowym pośrednictwem i handlem mięsami zagranicznymi. Reprezentuje główne firmy rynku europejskiego i może poszczycić się współpracą z najsolidniejszymi partnerami.

 3. BALTIC FOODS

  Francja

  UAB BALTIC FOODS jest międzynarodową hurtownią mięsa mrożonego a jej siedziba znajduje się w Wilnie, Litwa. Od niedawna BALTIC FOODS ma także biuro łącznikowe w Bordeaux, Francja. Mamy nasz własny magazyn chłodniczy na wyroby mrożone zlokalizowany w Wilnie. Nawiązaliśmy stosunki zaufania z naszymi partnerami europejskimi (producentami, rzeźniami, firmami handlowymi, przemysłem), aby dostarczać naszym klientom mięs, które spełniają ich oczekiwania tak pod względem ekonomicznym, jak jakościowym i zdrowotrnym. Sprzedajemy głównie wołowinę, wieprzowinę, indyka, cielęcinę i drób w postaci mrożonek. Nasze doświadczenie na rynku mięs i rygorystyczna dbałość naszych pracowników o jakość pozwoliły nam na stworzenie trwałych stosunków z naszymi partnerami. Każdego roku wzmacniamy naszą obecność w krajach bałtyckich jak również w pozostałych krajach Europy, a także w Afryce. Odpowiadamy na wasze zapytania o mrożone mięso drobiowe, wołowe, wieprzowe, indycze i cielęce.

 4. FOODHUB

  Francja

  Food Hub to darmowa platforma umożliwiająca kontakt między firmami rolno-spożywczymi z regionu Oksytanii i kupcami francuskimi i międzynarodowymi. Dla kupującego platforma ta odgrywa rolę pośrednika w sourcingu produktów, grupując w przypadku każdej oferty główne kryteria umożliwiające identyfikację produktu najbardzie odpowiadającego poszukiwanemu. Dla firmy regionalnej platforma ta umożliwia i ułatwia prezentację swoich produktów poprzez internet. W ten sposób Sud de France Développement pomaga firmom w rozwijaniu się na arenie międzynarodowej i zdobywaniu nowych rynków, nadając ramy indywidualnym krokom, poszukując nowych rynków i zapewniając promocję firm, produktów i know-how poprzez markę Sud de France. Ta platforma B to B grupuje dzisiaj blisko 300 firm i przedstawia ponad 3000 produktów. Zarejestruj się, aby zapoznać się z opisami produktów, informacjami handlowymi i danymi kontaktowymi każdego producenta.

 5. PORC MERCATUS APS

  Dania

  Porc Mercatus eksportuje duńskie prosiaki na rynek europejski. Podstawą naszej działalności jest eksport 3 ras duńskich prosiąt i świń rzeźnych na rynek europejski. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące transport, certyfikaty weterynaryjne, rejestrację urzędową i przygotowanie niezbędnych dokumentów eksportowych. Opierając się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej kooperacji oraz doskonałych usługach i skupieniu się na długotrwałej współpracy, jesteśmy atrakcyjnym i niezawodnym, a także inspirującym partnerem dla naszych klientów. Porc Mercatus jest zatwierdzonym eksporterem żywca wieprzowego hodowanego w Danii. Jeśli chcesz kupić odstawione od matki lub świnie rzeźne, poproś nas o osobistą wycenę.

 6. KISZECZKA

  Polska

  Firma Kiszeczka istnieje od 1936 roku, kiedy to dziadek obecnych właścicieli rozpoczął produkcję nieskazitelnie pysznych wędlin, którymi już od ponad siedemdziesięciu lat delektują się mieszkańcy Mazowsza. Zlokalizowanie naszej firmy w Karczewie pod Warszawą pozwala połączyć doskonałą jakość wyrobów z dogodnym położeniem przedsiębiorstwa. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy i doświadczenie, któremu nie może równać się żadna inna firma z branży wędliniarskiej. Smak naszych wyrobów, to wynik doświadczenia i pasji, z którą podchodzimy do naszej pracy. Nie ustajemy jednak w walce o powrót zdrowej i smacznej tradycji na polskie stoły. Naturalne składniki oraz idealnie dobrane przyprawy tworzą symfonię każdego posiłku, która fascynuje miłośników najlepszych wędlin. Trzy pokolenia właścicieli, ponad siedemdziesiąt lat ciężkiej pracy

 7. PORTALCONSA

  Hiszpania

  PORTALCONSA stawia na typowy produkt Galicji, taki jak chorizo tradycyjne i chorizo z cebulą, golonka, boczek, cacheira (głowa wieprzowa)..., nie zaniedbując jednocześnie produktów bardziej generycznych, takich jak stek siekany, kiełbaska lub criollo, a także, oczywiście, zachowując doskonałą jakość surowca z naszego obszaru oraz know-how rąk ekspertów i posiadając infrastrukturę technologiczną, która może jedynie przyczynić się do doskonałości naszych wyrobów.

 8. LUALCO SL

  Hiszpania

  LUALCO S.L. jest przedsiębiorstwem branży mięsnej, wyspecjalizowanym w rozbieraniu tuszy i handlu świeżym mięsem mrożonym oraz głęboko mrożonym. Jego zakłady, poświadczone przez EWG, znajdują się w Vilamoure Santiago de Saa (Lugo, Hiszpania). Głównymi działalnościami i produktami są: rozbieranie tuszy, wędliny (chorizo z Galicji, kiełbasa, rillons, drozd, itd.), produkty peklowane (szynka z Galicji, boczek, flaki, itd.), mięso mielone, chłodnie, podroby i produkty uboczne.

 9. CASTELLANA DE CARNES SA

  Hiszpania

  Castellana de Carnes S.A. to firma wyspecjalizowana w produkcji, hodowli i tuczeniu, uboju i rozbiorze ŚWIEŻEJ WOŁOWINY WYSOKIEJ JAKOŚCI. Tradycyjnie, zwierzęta hodowlane były zawsze dobierane ze względu na jakość swojego mięsa, charakterystyczną dla danej rasy : Naturitycla, Debuey i Ternera Castellana. W chwili obecnej, Castellana de Carnes jest jedną z największych firm w kraju zajmujących się handlem świeżej wołowiny wysokiej jakości.

 10. TOP VIANDE

  Francja

  Francuska firma rolno-spożywcza specjalizująca się w mięsie, przeznaczonym dla zakładów zbiorowego żywienia: hotelarstwo, restauracje, kawiarnie… Nasze główne wyroby żeberka wołowe lub wieprzowe doskonałej jakości, wyselekcjonowane z wielką uwagą, przeznaczone dla restauratorów. Specjalista krojenia w porcjach i próżniowego pakowania mięsa i dziczyzny. Dostarczamy kucharzom produkty na miarę i do indywidualizowania.

 1. KIKAS OÜ

  Estonia

  Mięso, produkty mięsne. Detaliczna i hurtowa sprzedaż produktów mięsnych, drobiu oraz produktów kulinarnych.

 2. POLIOS SP. Z O.O.

  Polska

  POLIOS Sp. zo.o. zajmuje się krajowym i międzynarodowym obrotem handlowym w branży rolno-spożywczej

 3. COURTIN HERVOUET

  Francja

 4. SPITZER GASTRO-FOOD-SERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. EUROVOLAILLES

  Francja

 6. GENERATIONSOUND COCKTAILSERVICE INH. PATRICK HAUSOTTER

  Niemcy

 7. KIM PHI ASIAFOOD GMBH

  Niemcy

 8. MECKLENBURGER GASTRO GROSSHANDEL

  Niemcy

 9. FRIGORÍFICO CÁRNICO PEDRO RODRÍGUEZ S.L.

  Hiszpania

 10. ORIENT'HAL MARKET

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Mięso z rzeźni i świeży drób - Import eksport

Liczba wyników

14 989 przedsiębiorstwa