• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • miód

Wyniki dla

Miód - Import eksport

 1. HAFEN-MÜHLEN-WERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HAFEN-MÜHLEN-WERKE GmbH została założona w 1949 roku i prowadzi działalność według rzetelnej, hanzeatyckiej tradycji handlowej jako firma importowo-eksportowa. W ciągu ostatnich trzech dziesięcioleci rozwinęliśmy wysokie kompetencje w zakresie importu kokosu, miodu w proszku i bioinuliny. Obok szerokiego asortymentu standardowych surowców kokosowych oferujemy mleko kokosowe w proszku / orzechy kokosowe w proszku w sześciu różnych jakościach, zapewniając największy wybór tych produktów dostępny u imperterów w Europie. Oprócz wariantów standardowych i wysokotłuszczowych możemy zaoferować naszym klientom odmiany wegańskie i biowegańskie w pstaci proszku kokosowego. To samo dotyczy wyrobów z miodu, gdzie od dziesięcioleci dostarczamy sproszkowany miód zwykły i miód organiczny. W ostatnich latach te specjalne serowce zostały uzupełnione przez rozpuszczalny proszek imbirowy, bioinulinę, cukier z agawy bio i syrop/ sok z agawy bio.

 2. TUCHEL & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tuchel & Sohn GmbH jest międzynarodowym producentem i dostawcą naturalnych surowców dla przemysłu spożywczego i napojów oraz sektora farmaceutycznego i kosmetycznego, założonym przez Gustava Tuchela, a obecnie działającym jako importer, dystrybutor, rafineria i rozlewnia. Od 2017 roku firmą zarządzają w czwartym i piątym pokoleniu Peter i Mirko Tuchel. Od momentu założenia siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Asortyment produktów składa się głównie z naturalnych substancji słodzących, które są oferowane w sposόb tak naturalny, jak to tylko możliwe. Są to miód pszczeli, różne syropy takie jak syrop klonowy, syrop z agawy, syrop ryżowy, syrop daktylowy lub kokosowy, a także inne produkty pszczele (wosk, propolis, pyłek kwiatowy), agawa (inulina), klonowiec (cukier, płatki) i inne. Dzięki obecności na całym świecie i międzypokoleniowej współpracy z dostawcami, Tuchel & Sohn może oferować zrównoważone towary najwyższej jakości bezpośrednio ze źrόdła pochodzenia.

 3. PROAGRO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Food, Feed, Pharma - nasza główna kompetencja, oparta na wieloletnim doświadczeniu w handlu surowcami B2B. .40 lat doświadczenia w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym mówią same za siebie. Koncentrujemy się na wysokiej jakości produktach w połączeniu z pomocą techniczną oferowaną przez nasz zespół sprzedaży. ProAgro oferuje szeroką gamę surowców dla przemysłu spożywczego, paszowego i farmaceutycznego. Dzięki starannemu doborowi dostawców, poza klasycznymi surowcami, możemy zaoferować również innowacyjne produkty. Odpowiadają one aktualnym trendom, takim jak wzbogacanie białka, Clean Label, redukcja soli, receptury bez oleju palmowego, wzbogacanie minerałami itp. Skupiając się na towarach europejskich od znanych producentów, wyraźnie odróżniamy się od innych handlowców i pośredników. Widzimy siebie bardziej jako specjalistę i eksperta przemysłowego w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym. Nasz zespół sprzedaży jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

 4. BE2I

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BE2I, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Jaja, Miód, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, warzywa, kolendra siewna, orzechy kokosowe, bulwy, owoce morza, i klementynki. Ma siedzibę w Baie-Mahault, Francja.

 5. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Jest to wynik pracy Apícoli Cuartero, rodzinnego przedsiębiorstwa stworzonego trzy pokolenia temu i znajdującego się na zboczach Moncayo. Posiadamy ponad 3000 uli. Nasze miody produkowane w całości w Hiszpanii, otrzymywane są z najlepszych kwiatów hiszpańskich regionόw. Ponad dwadzieścia różnych produktów wytwarzanych jest w sposób naturalny, bez użycia pestycydów i zgodnie z tradycyjnym procesem, dlatego też każdy miód jest inny, nawet w obrębie tego samego typu. W ten sposób Mieles del Tío Juan Cruz przypomina naszym kubkom smakowym stary smaku miodu, kiedy był on kupowany bezpośrednio od pszczelarza. Znajdziesz tu wszystkie produkty firmy Mieles del Tío Juan Cruz. Są one prezentowane w dużych (940 g) i małych (470 g) słoikach, a butelka octu miodowego ma pojemność 250 ml. Ponadto wszystkie etykiety są napisane w pięciu różnych językach (hiszpański, angielski, francuski, niemiecki i arabski klasyczny).

 2. ARGOUDELAION

  Grecja

  Verified by europages badge

  Argoudelaion P.C. to wiodący grecki eksporter oliwy z oliwek z siedzibą na Krecie, oferujący od ponad dekady niezrównaną obsługę i najwyższej jakości oliwę z oliwek. Współpracujemy z zaufanymi producentami w całej Grecji, aby pozyskiwać autentyczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (EVOO), odmiany PDO/PGI, ekologiczną oliwę z oliwek i nie tylko. Niezależnie od tego, czy potrzebne są ilości hurtowe, czy opakowania pod własną marką, Argoudelaion dostarcza wyjątkowe rozwiązania. Specjalizujemy się w standaryzacji oliwy z oliwek, zapewniając stałą jakość wszystkich rodzajów oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość. Nasze oliwy z oliwek przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez certyfikowane laboratoria w trakcie całego procesu, od selekcji po przechowywanie i butelkowanie (Kluczowe słowa: kontrola jakości oliwy z oliwek, certyfikowany eksporter oliwy z oliwek Grecja). Gwarantuje to, że każda butelka spełnia najsurowsze normy europejskie i greckie. Argoudelaion wykorzystuje certyfikowane cysterny spożywcze do bezpiecznych i wydajnych dostaw na całym świecie.

 3. FARNICO

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Farnico przewodzi w przemyśle bawełnianym zrównoważonością, wspierając lokalnych farmerów i prowadząc uprawę wyjątkowej, organicznej bawełny. Po założeniu przedsiębiorstwa przez Sergeja Nicolaisena w 2020 roku celem podejmowania wyzwań krajów rozwijających się, ściśle współpracujemy z farmerami w Tadżykistanie, priorytetowo traktując zrównoważone praktyki aby uzyskać obfite plony. Partnerstwo z nami zapewnia przedsiębiorstwom włókienniczym dostęp do bawełny organicznej premium o pochodzeniu etycznym, odzwierciedlając nasze oddanie na rzecz uczciwości i zrównoważoności

 4. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

 5. L'ÉTUVERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Producenci francuscy czarnego czosnku bio wysokiej jakości. Specjalista ds. czarnego czosnku, wszystkie produkty są biologiczne, wytwarzane w gospodarstwie, a opakowania są przyjazne dla środowiska. Przy ciągłym poszukiwaniu innowacji, surowce są dobierane z największą starannością, zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami suszarni. Nasze produkty z czarnego czosnku w 100% bio: Cała główka, Obrane ząbki, Pasta, Miód, Musztarda, Piwo, Ekstrakt płynny, Napary, Ciasteczka na aperitif.

 1. MAES HONEY SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MAES HONEY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Diet - food, Pszczelarstwo i hodowla jedwabników, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, miód spożywczy, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Diet - food, miód pszczeli, i Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Aldeatejada-Salamanca, Hiszpania.

 2. CULTURE MIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CULTURE MIEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach miód spożywczy, miód biologiczny, miód pszczeli, i miód z akacji. Ma siedzibę w Villemandeur, Francja.

 1. PATAZA PTY LTD

  Australia

  Verified by europages badge

  Firma PATAZA PTY LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Ciasteczka suche, słone i słodkie, Wyroby cukiernicze, Napoje - import-eksport, Miód, orzech makadamia, miód z eukaliptusa, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, i Wina - Australia. Ma siedzibę w Sydney, Australia.

 2. GRECOS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GRECOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Miód, miód sosnowy, Green Olives, pomidory suszone, i Ekologiczna oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. CHERCHEURS D'OR VERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHERCHEURS D'OR VERT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Miód, Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, flavoured condiments, Artykuły delikatesowe, oleje aromatyzowane, Ekologiczna oliwa z oliwek, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. WILDWAX TUCH GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILDWAX TUCH GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 5. LITTLE BEE FRESH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LITTLE BEE FRESH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Ma siedzibę w Bodolz, Niemcy.

 6. HONIG-WERNET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HONIG-WERNET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Ma siedzibę w Waldkirch, Niemcy.

 7. MIEL BULGARIA

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MIEL BULGARIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, miód biologiczny, miód z akacji, miód skrystalizowany, miód z kasztanowca, miód słonecznikowy, miód tymiankowy, miód przeźroczysty, i miód wielokwiatowy. Ma siedzibę w Sliven, Bułgaria.

 8. LA MIELLERIE DE CHAMBLAC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA MIELLERIE DE CHAMBLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach miód spożywczy, miód z lipy, miód wielokwiatowy, i miód z akacji. Ma siedzibę w Chamblac, Francja.

 1. EUROMIEL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EUROMIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, pyłek kwiatowy, żółty pyłek kwiatowy, Miód, pyłek suszony, pyłek świeży mrożony, miód drzewny, miód z drzewa pomarańczowego, i miód słonecznikowy. Ma siedzibę w Mérida-Badajoz, Hiszpania.

 2. TRUFFLES

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma TRUFFLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Miód, trufle, Trufle czarne, Trufle białe, Przyprawy, przyprawy i wzmacniacze smaku, przyprawy, i miód wysokogórski. Ma siedzibę w Patra, Grecja.

 3. HANSE HONIG INH. PHILIPP VON RATH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSE HONIG INH. PHILIPP VON RATH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Miód. Ma siedzibę w Lübeck-Travemünde, Niemcy.

 4. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma M-S SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Ryby, Ryż, Miód, Suszone owoce, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ryby mrożone, Napoje gazowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 5. MELLIDOR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MELLIDOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Ma siedzibę w Le Thor, Francja.

 6. DR SMOKE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DR SMOKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, Miód, suplementy żywnościowe bio, cukierki, SŁODYCZE, i Miód. Ma siedzibę w Venissieux, Francja.

 7. LA MIELLERIE CHAILAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA MIELLERIE CHAILAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Delikatesowe wyroby spożywcze, Dodatki odżywcze, miód z eukaliptusa, miód z akacji, miód tymiankowy, miód z kasztanowca, miód wysokogórski, miód z drzewa pomarańczowego, i mleczko pszczele. Ma siedzibę w Thorame-Basse, Francja.

 8. HELENE DELICES GRECS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HELENE DELICES GRECS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Oliwa z oliwek, Korzenie, aromaty, Artykuły delikatesowe, Żywność - import-eksport, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, Grecki olej z oliwek, Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin), i Oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 9. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, wosk, Miód, Wosk pszczeli, sprzedaż miodu, sprzedaż wosku, i sprzedaż pyłku kwiatoxwego. Ma siedzibę w Pinofranqueado-Cáceres, Hiszpania.

 10. YA VERTRIEBS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma YA VERTRIEBS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach kit pszczeli. Ma siedzibę w Balingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo