• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. HAINBUCH GMBH SPANNENDE TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektujemy i produkujemy wysoce precyzyjne urządzenia mocujące do mocowania przedmiotów podczas frezowania, toczenia i szlifowania na obrabiarkach.

 3. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 4. TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 5. BLASQEM, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BLASQEM, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, sprzęt do obróbki powierzchniowej, urządzenia do śrutowania, i Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

 2. SAARSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Kuźnia Saarschmiede GmbH produkuje wyroby kute o dużej wytrzymałości w ramach wyjątkowo szerokiej oferty, w wielu klasach i stanach przetworzenia — w skład naszej oferty wchodzą produkty nieprzetworzone, półprodukty, ale także produkty w dużej mierze obrobione, również o skomplikowanym kształcie. Kuźnia Saarschmiede może też elastycznie reagować na zapytania klientów w zakresie istniejących partii produkcyjnych. Oferujemy indywidualnie dostosowane rozwiązania na różnych poziomach produkcji zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta, idące w parze z kompetentnym doradztwem technicznym — od zapytania po wysyłkę. Ponadto paletę naszej oferty uzupełniają prace na zlecenie. Na zamówienie klienta możliwe jest wytwarzanie szerokiej palety elementów o różnej masie i wielkości, o masie do 150 t i długości 26 m.

 3. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Spółka), z siedzibą w Yuelu Mountain Hi-tech Park, prowadzi działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji i stosowania tytanu, cyrkonu, hafnu, rzadkich na Ziemi materiałów oraz ich związków dwuskładnikowych lub poli-komponentów (węglików, azotku, krzemionki, borku i siarczku) i innych proszków ceramicznych nano i subnano oraz produktów powiązanych.

 4. SEPT

  Francja

  SEPT produkuje rolki z włókniny, które poprawiają produktywność linii hutniczych na świecie i które oferują długą trwałość i jakość wyższą niż rolki z gumy, nitrylu lub Hypalonu. Nasza gama składa się z rolek wyżymających, rolek do usuwania smaru / do smarowania, rolek napinających, rolek odginających, rolek prowadzących, a także szczotek typu Scotch brite z nylonu ściernego do obróbki powierzchni mechanicznych i linii z powłoką organiczną.

 5. CURVINOX

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji systemów produkcji w dziedzinie deformacji materiałów, a szczególnie do gięcia rur i profili. Dysponujemy maszynami i narzędziami do gięcia metali. Proponujemy zastosowania i rozwiązania w zakresie gięcia.

 1. DAMBIS A/S

  Łotwa

  Spółka JSC Dambis została założona w Rydze w roku 1992 i jest dzisiaj wiodącym wytwórcą na Łotwie w zakresie produkcji sprzętu i modułów dla sektora automatyzacji i telekomunikacji, a także szerokiej gamy struktur metalowych, ram i kontenerów. Nasze produkty są eksportowane głównie do krajów UE.

 2. DURMA

  Hiszpania

  Przemysł metalowy.

 1. EUROHUT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EUROHUT SP. Z O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach boksy dla koni. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 2. TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Firma TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Fornovo San Giovanni, Włochy.

 3. LINEARIS, S.R.O.

  Słowacja

  Firma LINEARIS, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach toczenie, frezowanie metali, Welded structures, Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych, i doszlifowywanie. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 4. SCCM ALP

  Francja

  Firma SCCM ALP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do obróbki cieplnej. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, piece do przemysłu metalurgicznego, Treatment plant works, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Cognin, Francja.

 5. DIMET GMBH

  Niemcy

  Firma DIMET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, handling magnets, chwytaki magnetyczne, elektromagnesy podnośnikowe, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

  Firma ÁP-TECHNOLOGY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 7. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Żurawie przejezdne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, odpady metalowe, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. SICMI SRL

  Włochy

  Firma SICMI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prasy hydrauliczne, Prasy hydrauliczne, special hydraulic presses, hydraulic column press, i hydraulic drawing presses. Ma siedzibę w Sissa Trecasali, Włochy.

 1. BRW METAL ZRT

  Węgry

  Firma BRW METAL ZRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Komló, Węgry.

 2. AGUNI OILS

  Włochy

  Firma AGUNI OILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach smary przemysłowe, substancje smarującyce do napędu samochodowego, i środek chemiczny. Ma siedzibę w Canegrate, Włochy.

 3. METFAB EQUIPMENT

  Kanada

  Firma METFAB EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach nożyce elektryczne, i maszyny do obróbki metali. Ma siedzibę w Lévis, Kanada.

 4. TECSAL2 S.R.L.

  Włochy

  Firma TECSAL2 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach elektroda, Spawanie mechaniczne, wyposażenie do urzadzeń i maszyn do spawania punktowego i oporowego metali, i instalacje spawania. Ma siedzibę w Chions, Włochy.

 5. ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA

  Portugalia

  Firma ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece do suszenia farb, urządzenia i maszyny do cynkowania elektrolitycznego metali, Piece do suszenia farb, farba elektrostatyczna, i Automatyka przemysłowa. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 6. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

  Firma GRUPPO PEDERCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, Piece do obróbki cieplnej, Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, i Piece do obróbki cieplnej. Ma siedzibę w Nuvolera, Włochy.

 7. ARGES METALURJI

  Turcja

  Firma ARGES METALURJI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Proszek aluminiowy. Ma siedzibę w Duzce, Turcja.

 8. PRO MAIN

  Polska

  Firma PRO MAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śruby - maszyny, podkładki stalowe, kotwy gwintowane, i części do maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Radziejowice-Parcel, Polska.

 9. SFS INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma SFS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w New South Wales, Turcja.

 10. PELFA GROUP SRL

  Włochy

  Firma PELFA GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach obróbka mechaniczna, i ciesielstwo. Ma siedzibę w Buia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

146 Przedsiębiorstwa