• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. HAINBUCH GMBH SPANNENDE TECHNIK

  Niemcy

  Projektujemy i produkujemy wysoce precyzyjne urządzenia mocujące do mocowania przedmiotów podczas frezowania, toczenia i szlifowania na obrabiarkach.

 3. TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH

  Niemcy

 4. BLASQEM, LDA.

  Portugalia

 5. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

  Wszystkie wyroby na "metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Spółka), z siedzibą w Yuelu Mountain Hi-tech Park, prowadzi działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji i stosowania tytanu, cyrkonu, hafnu, rzadkich na Ziemi materiałów oraz ich związków dwuskładnikowych lub poli-komponentów (węglików, azotku, krzemionki, borku i siarczku) i innych proszków ceramicznych nano i subnano oraz produktów powiązanych.

 2. SEPT

  Francja

  SEPT produkuje rolki z włókniny, które poprawiają produktywność linii hutniczych na świecie i które oferują długą trwałość i jakość wyższą niż rolki z gumy, nitrylu lub Hypalonu. Nasza gama składa się z rolek wyżymających, rolek do usuwania smaru / do smarowania, rolek napinających, rolek odginających, rolek prowadzących, a także szczotek typu Scotch brite z nylonu ściernego do obróbki powierzchni mechanicznych i linii z powłoką organiczną.

 3. CURVINOX

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji systemów produkcji w dziedzinie deformacji materiałów, a szczególnie do gięcia rur i profili. Dysponujemy maszynami i narzędziami do gięcia metali. Proponujemy zastosowania i rozwiązania w zakresie gięcia.

 4. DAMBIS A/S

  Łotwa

  Spółka JSC Dambis została założona w Rydze w roku 1992 i jest dzisiaj wiodącym wytwórcą na Łotwie w zakresie produkcji sprzętu i modułów dla sektora automatyzacji i telekomunikacji, a także szerokiej gamy struktur metalowych, ram i kontenerów. Nasze produkty są eksportowane głównie do krajów UE.

 5. EUROHUT SP. Z O.O.

  Polska

 1. TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

 2. SCCM ALP

  Francja

 1. DIMET GMBH

  Niemcy

 2. LINEARIS, S.R.O.

  Słowacja

 3. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

 4. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

 5. BRW METAL ZRT

  Węgry

 6. AGUNI OILS

  Włochy

 7. METFAB EQUIPMENT

  Kanada

 8. TECSAL2 S.R.L.

  Włochy

 1. ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA

  Portugalia

 2. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

 3. ARGES METALURJI

  Turcja

 4. DUMETA B.V.

  Holandia

 5. STRABLA SRL

  Włochy

 6. ETABLISSEMENTS DELEMAZURE

  Francja

 7. GLOBAL ASSISTANCE INDUSTRIAL APPLICATIONS

  Francja

 8. SFS INTERNATIONAL

  Turcja

 9. PELFA GROUP SRL

  Włochy

 10. METAL INDUSTRY FERING D.D.

  Bośnia i Hercegowina

Filtry

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

140 przedsiębiorstwa