• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 3. TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 4. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

 5. SAARSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Kuźnia Saarschmiede GmbH produkuje wyroby kute o dużej wytrzymałości w ramach wyjątkowo szerokiej oferty, w wielu klasach i stanach przetworzenia — w skład naszej oferty wchodzą produkty nieprzetworzone, półprodukty, ale także produkty w dużej mierze obrobione, również o skomplikowanym kształcie. Kuźnia Saarschmiede może też elastycznie reagować na zapytania klientów w zakresie istniejących partii produkcyjnych. Oferujemy indywidualnie dostosowane rozwiązania na różnych poziomach produkcji zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta, idące w parze z kompetentnym doradztwem technicznym — od zapytania po wysyłkę. Ponadto paletę naszej oferty uzupełniają prace na zlecenie. Na zamówienie klienta możliwe jest wytwarzanie szerokiej palety elementów o różnej masie i wielkości, o masie do 150 t i długości 26 m.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEPT

  Francja

  SEPT produkuje rolki z włókniny, które poprawiają produktywność linii hutniczych na świecie i które oferują długą trwałość i jakość wyższą niż rolki z gumy, nitrylu lub Hypalonu. Nasza gama składa się z rolek wyżymających, rolek do usuwania smaru / do smarowania, rolek napinających, rolek odginających, rolek prowadzących, a także szczotek typu Scotch brite z nylonu ściernego do obróbki powierzchni mechanicznych i linii z powłoką organiczną.

 2. CURVINOX

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji systemów produkcji w dziedzinie deformacji materiałów, a szczególnie do gięcia rur i profili. Dysponujemy maszynami i narzędziami do gięcia metali. Proponujemy zastosowania i rozwiązania w zakresie gięcia.

 3. DAMBIS A/S

  Łotwa

  Spółka JSC Dambis została założona w Rydze w roku 1992 i jest dzisiaj wiodącym wytwórcą na Łotwie w zakresie produkcji sprzętu i modułów dla sektora automatyzacji i telekomunikacji, a także szerokiej gamy struktur metalowych, ram i kontenerów. Nasze produkty są eksportowane głównie do krajów UE.

 4. DURMA

  Hiszpania

  Przemysł metalowy.

 5. HAINBUCH GMBH SPANNENDE TECHNIK

  Niemcy

  Projektujemy i produkujemy wysoce precyzyjne urządzenia mocujące do mocowania przedmiotów podczas frezowania, toczenia i szlifowania na obrabiarkach.

 1. EUROHUT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EUROHUT SP. Z O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach boksy dla koni. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 2. TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Firma TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Fornovo San Giovanni, Włochy.

 1. LINEARIS, S.R.O.

  Słowacja

  Firma LINEARIS, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach toczenie, frezowanie metali, Welded structures, Produkcja i obróbka CNC części mechanicznych, i doszlifowywanie. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 2. DIMET GMBH

  Niemcy

  Firma DIMET GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elektromagnesy, handling magnets, chwytaki magnetyczne, elektromagnesy podnośnikowe, i Elektromagnesy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. SCCM ALP

  Francja

  Firma SCCM ALP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece do obróbki cieplnej. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, piece do przemysłu metalurgicznego, Treatment plant works, i doradztwo w zakresie inżynierii. Ma siedzibę w Cognin, Francja.

 4. BLASQEM, LDA.

  Portugalia

  Firma BLASQEM, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, sprzęt do obróbki powierzchniowej, urządzenia do śrutowania, i Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 5. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Żurawie przejezdne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, odpady metalowe, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

  Firma ÁP-TECHNOLOGY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 7. SICMI SRL

  Włochy

  Firma SICMI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prasy hydrauliczne, Prasy hydrauliczne, special hydraulic presses, hydraulic column press, i hydraulic drawing presses. Ma siedzibę w Sissa Trecasali, Włochy.

 8. BRW METAL ZRT

  Węgry

  Firma BRW METAL ZRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Komló, Węgry.

 1. AGUNI OILS

  Włochy

  Firma AGUNI OILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach smary przemysłowe, substancje smarującyce do napędu samochodowego, i środek chemiczny. Ma siedzibę w Canegrate, Włochy.

 2. TECSAL2 S.R.L.

  Włochy

  Firma TECSAL2 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach elektroda, Spawanie mechaniczne, wyposażenie do urzadzeń i maszyn do spawania punktowego i oporowego metali, i instalacje spawania. Ma siedzibę w Chions, Włochy.

 3. ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA

  Portugalia

  Firma ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece do suszenia farb, urządzenia i maszyny do cynkowania elektrolitycznego metali, Piece do suszenia farb, farba elektrostatyczna, i Automatyka przemysłowa. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 4. GRUPPO PEDERCINI

  Włochy

  Firma GRUPPO PEDERCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, Piece do obróbki cieplnej, Piece przemysłowe, Piece przemysłowe elektryczne, Piece wytopowe, i Piece do obróbki cieplnej. Ma siedzibę w Nuvolera, Włochy.

 5. PRO MAIN

  Polska

  Firma PRO MAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Śruby - maszyny, podkładki stalowe, kotwy gwintowane, i części do maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Radziejowice-Parcel, Polska.

 6. ARGES METALURJI

  Turcja

  Firma ARGES METALURJI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Proszek aluminiowy. Ma siedzibę w Duzce, Turcja.

 7. SFS INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma SFS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w New South Wales, Turcja.

 8. DUMETA B.V.

  Holandia

  Firma DUMETA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Oldenzaal, Holandia.

 9. METAL INDUSTRY FERING D.D.

  Bośnia i Hercegowina

  Firma METAL INDUSTRY FERING D.D., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach dźwig wieżowy, suwnica mostowa, żurawie wieżowe, i montaż ciesielki stalowej dla budownictwa. Ma siedzibę w Gračanica, Bośnia i Hercegowina.

 10. GLOBAL ASSISTANCE INDUSTRIAL APPLICATIONS

  Francja

  Firma GLOBAL ASSISTANCE INDUSTRIAL APPLICATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aumenancourt, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

117 Przedsiębiorstwa