• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metaloidy i pochodne

Wyniki dla

Metaloidy i pochodne - Import eksport

 1. BOES GMBH PRÄZISIONSSTANZTEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOES GMBH PRÄZISIONSSTANZTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Neulingen-Bauschlott, Niemcy.

 2. MONOMER EXTRUDER

  Turcja

  Firma MONOMER EXTRUDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczna akrylowe, i ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kestel Bursa, Turcja.

 3. MTG EUROPE E.K.

  Niemcy

  Firma MTG EUROPE E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Weilbach, Niemcy.

 4. FLAUREA CHEMICALS

  Belgia

  Firma FLAUREA CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Metaloidy i pochodne, i Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Ath, Belgia.

 5. OMYA GMBH

  Niemcy

  Firma OMYA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Metaloidy i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, Metaloidy i pochodne, Zasady nieorganiczne i związki, produkty chemiczne, i dolomit. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PEGASUS MATERIALS SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PEGASUS MATERIALS SOLUTIONS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, środki czystości, konserwanty chemiczne dla przemysłu spożywczego, i raw chemicals. Ma siedzibę w Babenhausen, Niemcy.

 2. DALIAN JX CHEM-INDUSTRIAL CORP.

  Chiny

  Firma DALIAN JX CHEM-INDUSTRIAL CORP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

 3. WILHELM SCHRÖDER GMBH

  Niemcy

  Firma WILHELM SCHRÖDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Herscheid, Niemcy.

 4. HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Metaloidy i pochodne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Metaloidy i pochodne, i Automaty sprzedające i dystrybutory. Ma siedzibę w Schömberg, Niemcy.

 5. ENERGY-ROL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ENERGY-ROL SP. Z O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Distribution of aluminium sheets, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Nowy Krepiec, Polska.

 1. HANGZHOU JINDERUI TRADE CO.LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU JINDERUI TRADE CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 2. SHANGHAI FCHEMICALS TECHNOLOGY CO.LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI FCHEMICALS TECHNOLOGY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. SCHOTT LITHOTEC AG

  Niemcy

  Firma SCHOTT LITHOTEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Kwarc - kryształy i rezonatory, Kwarc i piasek kwarcowy, i Kwarc - kryształy i rezonatory. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 2. COLCHONERA VALENCIANA, S.A.

  Hiszpania

  Firma COLCHONERA VALENCIANA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Beniparrell, Hiszpania.

 3. SHANGHAI XIARUI PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI XIARUI PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 4. WEIHAI HUATAI CARBON MOLECULAR SIEVE CO,.LTD

  Chiny

  Firma WEIHAI HUATAI CARBON MOLECULAR SIEVE CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Shandong, Chiny.

 5. HONG KONG FOREICO INTERNATIONAL DEVELOPMENT LIMITED

  Chiny

  Firma HONG KONG FOREICO INTERNATIONAL DEVELOPMENT LIMITED, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 6. TIANJIN HONGYUNTONG CHEMICAL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN HONGYUNTONG CHEMICAL PRODUCTS CO., LTD, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 7. XUZHOU LONGYU CHEMICAL TRADING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma XUZHOU LONGYU CHEMICAL TRADING CO.,LTD., roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Xuzhou, Chiny.

 8. HANGZHOU MOTTO SCIENCE&TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU MOTTO SCIENCE&TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 1. TIANJIN AOKATET CHEMICAL CO. LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN AOKATET CHEMICAL CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach produkcja armatury. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 2. TOP UNION CHEMICAL (SHANDONG) LIMITED.

  Chiny

  Firma TOP UNION CHEMICAL (SHANDONG) LIMITED., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 3. SHIJIAZHUANG SINOLINK IMP & EXP. CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG SINOLINK IMP & EXP. CO., LTD., roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 4. IONIAN KALK S A

  Grecja

  Firma IONIAN KALK S A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 5. HARRIDE TRADE LTD

  Chiny

  Firma HARRIDE TRADE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 6. CHANGSHA ASIAN LIGHT ECONOMIC TRADE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma CHANGSHA ASIAN LIGHT ECONOMIC TRADE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metaloidy i pochodne. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 7. EPELASIS S.A

  Grecja

 8. ALL-IN-GAS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mieszanki gazowe najwyższej jakości według potrzeb klienta! Firma All-in-Gas jest waszym kompetentnym partnerem w dziedzinie gazów testowych. Niezawodnie i szybko dostarczamy setki gazów testowych w najlepszej i najwyższej jakości. Szukasz specjalnie kalibrowanych gazów testowych i przykładasz wagę do szybkiej dostawy i uczciwych cen. Powinieneś zatem kupić gazy testowe online – na All-in-Gas.com! Możesz spodziewać się obszernej gamy, w której mamy do dysposycji setki stężeń gazów testowych i różne rozmiary butelek: Od A jak Acetylen (C2H2) poprzez M jak Metan (CH4) po gazy testowe dla detektorów gazu i dwuskładnikowe mieszanki gazów. Nasze gazy testowe – czasami nazywane gazami kalibracyjnymi lub gazami obojętnymi – są oczywiście zgodne z normą CE, odpowiadają normom DIN EN i są napełniane i dostarczane dokładnie według specyfikacji.

 9. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 10. SARL ALUMINES DURMAX

  Francja

  Verified by europages badge

  TLENKI GLINU DURMAX są produkowane do różnych zastosowań, zarówno w rzemiośle, jak i w przemyśle. Jesteśmy producentami tlenków i wodorotlenków glinu, tlenków glinowych wypalonych lub tlenków glinowych uwodnionych, tlenków glinowych metalograficznych, środków nadających właściwości ognioodporne, wypełniaczy do nadawania ognioodporności, specjalnych wypełniaczy do żywicy syntetycznej. Korundy i tlenki glinowe do specjalnej ceramiki. Produkujemy fluorek wapniowy o dużej czystości i azotek boru. Posiadając szeroką gamę około 200 specjalnych tlenków glinu, nasze przedsiębiorstwo oferuje produkty zgodnie z potrzebami swoim klientom na świecie. Niektóre tlenki glinu są przeznaczone do polerowania w metalografii, mineralogii a także do polerowania wysokoprecyzyjnego każdego rodzaju materiału. Inne (uwodnione lub wypalone) znajdują zastosowanie jako specjalne wypełniacze do żywicy syntetycznej, gumy, itp. celem poprawy parametrów (odporność ogniowa, na ścieranie, wygląd, lepkość, lekkość).

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Metaloidy i pochodne - Import eksport

Liczba wyników

6160 Przedsiębiorstwa