• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty farmaceutyczne - import-eksport

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne - import-eksport - Import eksport

 1. ATLANTIQUE REPARTITION

  Francja

  Verified by europages badge

  ATLANTIQUE RÉPARTITION, Wasz pobliski, niezależny, regionalny dystrybutor hurtowy. Partner blisko Was, zespół wsłuchujący się w Wasze codzienne potrzeby. Naszym mottem jest nieustanne doskonalenie: jesteśmy, by przekształcić Wasze problemy w rozwiązania. ZAOPATRZENIE: wszystkie nasze zamówienia są składane codziennie w 120 największych laboratoriach. Wybieramy je w zależności od Waszych potrzeb jako, że to Wy jesteście naszym priorytetem. ZARZĄDZANIE ZAPASAMI: poziom zapasów jest codziennie aktualizowany i poddawany sortowaniu. Kolumny i szeregi pozwalają na identyfikację i ponumerowanie każdego miejsca przechowywania. Podchodzimy z największą starannością do zarządzania naszymi zapasami, gdyż to one stanowią o Waszych jutrzejszych obrotach. PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ: wszystkie zamówienia są przygotowywane ręcznie. Produkty są starannie układane w skrzyniach, by zapewnić Wam komfort. Thomas, odpowiedzialny farmaceuta, kontroluje je osobiście jedna po drugiej. DYSTRYBUCJA: nasze dostawy są realizowane raz do dwóch razy dziennie przez Morgane lub Ludivine. Zobaczycie ich uśmiech nawet pod maseczką. SAV (obsługa posprzedażowa): w związku z tym, że nie jesteście zwykłymi “klientami”, lecz “partnerami”, z którymi rozwijamy przedsiębiorstwo, obsługa posprzedażowa jest fundamentem naszej filozofii. Wasze zwroty są źródłem naszego doskonalenia, a Wasza satysfakcja jest naszą najpiękniejszą nagrodą. Nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PHARMATURCA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE EXPORTER LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Pharmaturca jest autoryzowaną hurtownią farmaceutyczną do eksportu z Turcji/Stambułu. Jesteśmy największą firmą eksportową zarejestrowaną przez Ministerstwo Zdrowia w Turcji w roku 2004. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt medyczny i leki, zapewniając szeroki wybór i usługi posprzedażne po przystępnych cenach. Nasza firma, z siedzibą w Stambule, dostarcza produkty farmaceutyczne, prowadzi równoległy eksport produktów ochrony zdrowia dla hurtowni, aptek międzynarodowych, szpitali, organizacji humanitarnych działających w krajach Trzeciego Świata, rządowych organizacji medycznych i prywatnych instytucji. Zapewniamy ponad 7 000 leków wydawanych na receptę, szczepionek i produktów OTC, sprzętu medycznego i różnych usług z dziedziny farmaceutyki, prowadząc działalność na całym świecie. Leki generyczne Rx, Markowe leki Rx, Zastrzyki, zaopatrzenie medyczne/chirurgiczne, OTC (leki dostępne bez recepty), praktyki opieki zdrowotnej, Krytyczne niedobory leków, Pozycje zaległych zamówień szpitalnych, Apteki, szpitale, Kliniki, Zaawansowane leczenie ran, Ostomia, Szczepionki, Urologiczne. Obsługujemy zarówno duże projekty farmaceutyczne, jak i handel detaliczny, dostosowując się do potrzeb klientów. Jesteśmy jedyną turecką firmą posiadającą certyfikat "Pharmacychecker". Mamy wielu klientów w krajach UE, Azji, Ameryki Południowej i Środkowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Południowej i Północnej i nie tylko, pracujemy w ponad 85 krajach na całym świecie.

 3. HANGZHOU SINGCLEAN MEDICAL PRODUCTS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd., założone w 2002 roku, mieści się w parku przemysłowym Fuyang Gaoqiao High-Tech Industrial Park miasta Hangzhou. Jesteśmy jednym z najbardziej fachowych przedsiębiorstw high-tech, głównie zaangażowanym w działalność badawczo-rozwojową, wytwarzanie i sprzedaż produktów biomateriałowych w Chinach. Szukamy nowych elementów składowych i inteligentnych biomateriałów, produkujemy przede wszystkim biodegradowalne biomateriały, hialuronian i chitozan, a nasza oferta produktowa obejmuje pochodne, odczynniki diagnostyczne, materiały do tamowania krwawienia i inne. W oparciu o wysokiej klasy technologię i zaawansowane urządzenia dostarczone przez przedsiębiorstwo Sweden Baolong Bio-Engineering Company, nasze sztandardowe serie produktów marki "Singclean" obejmują żel HIALURONOWY i oftalmiczne środki LEPKOCHIRURGICZNE. Jest to medyczny materiał wielkocząsteczkowy, produkowany z wykorzystaniem bioinżynierii high-tech, o właściwościach lepkosprężystych, smarnych, przycinania i dobrej biologicznmej kompatybilności. Specjalizujemy się w badaniach nad odczynnikami do chemii klinicznej.

 4. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Verified by europages badge

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 5. TRENKER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Laboratoires Pharmaceutiques Trenker, firma rodzinna, którą założył w 1933 roku Rodolphe Henri Trenker, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości leki, suplementy diety i artykuły medyczne spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy produkcyjne. Stawiamy pracowników służby zdrowia i pacjentów w centrum naszych priorytetów, zobowiązując się codziennie do przyczyniania się do poprawy jakości życia i zdrowia nas wszystkich. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Od stworzenia produktu na papierze po opakowanie gotowego produktu, scentralizowaliśmy wszystkie etapy wytwarzania produktów w naszym nowym zakładzie w Nivelles. Obecna aktualnie w około piętnastu krajach firma Laboratoires Pharmaceutiques Trenker stawia sobie za cel stanie się punktem odniesienia pod względem ciągłego rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Trenker stale poszukuje nowych partnerów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELLAVIE SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

  Verified by europages badge
 3. EXIM PHARMA SP.Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 4. PHARMANANDA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

  Pharmananda Pharmaceutical Warehouse licencjonowaną marką leków oryginalnych i generycznych, a także dostawcą medycznym w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych, koncentrując się głównie na łańcuchu dostaw i niezawodności działania. Oferujemy usługi typu koniec-koniec i zlecenia na sprzedaż hurtową na eksport do dowolnego miejsca przeznaczenia na ściecie. Realizujemy także zlecenia związane z programami na nazwiska określonych pacjentów. Dążymy do tego, by być pierwszą i ostatnią osobą, z którą kontaktujesz się telefonicznie w związku z importem leków i dostawami medycznymi poprzez działanie w trzech kategoriach; leki markowe, generyczne, bez recepty, suplementy, wypełniacze skórne, kosmeceutyki, produkty medyczne jednorazowego użytku, narzędzia diagnostyczne, urządzenia medyczne, wyposażenie szpitali, których rolą jest sprostanie wszystkim aspektom systemów opieki zdrowotnej. Jako eksportowa firma farmaceutyczna, reprezentujemy renomowanych producentów farmaceutyków, np. Pfizer, Roche, Bayer, Astra Zeneca, GSK, Sanofi, Abbott, Novartis, Bristol Myers, Boehringer, Allergan Botox, Gilead, Johnson, Merck, Novo, Servier aside Turkish pharmaceutical companies.

 5. GRAVIS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Stabilna, ogólnoeuropejska firma handlowa w sektorze niemieckich i europejskich leków i wyrobów medycznych. Jesteśmy jednym z wiodących eksporterów farmaceutyków w Niemczech. Naszą podstawową działalnością jest eksport wysokiej jakości, oryginalnych leków i produktów medycznych do wszystkich krajów Europy. Podlegamy tym samym rygorystycznym wymogom bezpieczeństwa i jakości, co oryginalny producent. Posiadamy licencję hurtową zgodnie z §52a niemieckiej ustawy o lekach, włącznie z zatwierdzonym oprogramowaniem. Kwalifikowana struktura organizacyjna, procedury, procesy, zasoby i działania wg. wytycznych UE dotyczących dobrej praktyki dystrybucji (GPD). Mamy doskonałe relacje z licencjonowanymi partnerami handlowymi w Europie Wschodniej m.in. w Polsce, na Ukrainie, Białorusi i w Rosji.

 1. HANSE-SERVICE INTERNATIONALE FACHSPEDITION GMBH

  Niemcy

  Jako średniej wielkości firma spedycyjna specjalizująca się w logistyce produktów farmaceutycznych, żywności ekologicznej i towarów wrażliwych na temperaturę oferujemy elastyczne rozwiązania logistyczne. Oczywiście, przestrzegamy wytycznych europejskich GDP oraz norm certyfikacji IFS-Logistics 2.2. W ramach logistyki 3 PL (logistyka firm trzecich) odbieramy Twoje towary handlowe bezpośrednio od Twoich dostawców na całym świecie i przewozimy transportem lotniczym, morskim, samochodowym lub kolejowym. Polegamy na naszej światowej sieci partnerów, także w przypadku transportu typu Cross Trade. Nasze własne centrum logistyczne w Hamburgu oferuje m.in. magazynowanie towarów celnych w różnych zakresach temperatur. Monitorowanie temperatury i identyfikowalność zapewnia nasz system informatyczny. Dzięki naszym własnym pojazdom z temperaturą kontrolowaną oraz flocie naszych partnerów sieciowych, jesteśmy reprezentowani w całej Europie, zapewniając pojazdy o kontrolowanej temperaturze. W procesach logistycznych jest dla nas ważna jakość, bezpieczeństwo i neutralność.

 2. SWISSCARE PHARMA

  Polska

  Wholesaler, pharmaceuticals GDP standards , parallel trade , controlled drugs , medical devices and diet supplements HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA, HANDEL RÓWNOLEGŁY, leki kontrolowane

 3. BODYGUARD LINE

  Francja

 4. MEDLABRUS

  Rosja

 5. DERETIL, S.A.U.

  Hiszpania

 6. OYLUM TEKSTIL TIC. LTD. STI.

  Turcja

 7. ERTEKIN KUMAŞ TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

 8. RASA TEB VORNA

  Iran

 9. SOCIETE COMMERCIALE SURESNOISE SOCOSUR

  Francja

 10. NB POINT PHARMA

  Turcja

 1. TURKELI PHARMA

  Turcja

 2. FRATELLI MARZI SRL -MARZI MEDICAL

  Włochy

 3. OZDEN GROUP

  Turcja

 4. MEDOFFICE HEALTH INDUSTRY INC

  Turcja

 5. PROPHAREX SL

  Hiszpania

 6. BRIK GROUP

  Białoruś

 7. SHAHKARA LTD.

  Turcja

 8. TCCIE SARL

  Maroko

 9. PHARMATEK PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

 10. FARMACIA ACCORSI DEL DR. FRANCESCO ACCORSI

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

377 przedsiębiorstwa