• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty farmaceutyczne - import-eksport

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne - import-eksport - Import eksport

 1. ATLANTIQUE REPARTITION

  Francja

  Verified by europages badge

  ATLANTIQUE RÉPARTITION, Wasz pobliski, niezależny, regionalny dystrybutor hurtowy. Partner blisko Was, zespół wsłuchujący się w Wasze codzienne potrzeby. Naszym mottem jest nieustanne doskonalenie: jesteśmy, by przekształcić Wasze problemy w rozwiązania. ZAOPATRZENIE: wszystkie nasze zamówienia są składane codziennie w 120 największych laboratoriach. Wybieramy je w zależności od Waszych potrzeb jako, że to Wy jesteście naszym priorytetem. ZARZĄDZANIE ZAPASAMI: poziom zapasów jest codziennie aktualizowany i poddawany sortowaniu. Kolumny i szeregi pozwalają na identyfikację i ponumerowanie każdego miejsca przechowywania. Podchodzimy z największą starannością do zarządzania naszymi zapasami, gdyż to one stanowią o Waszych jutrzejszych obrotach. PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ: wszystkie zamówienia są przygotowywane ręcznie. Produkty są starannie układane w skrzyniach, by zapewnić Wam komfort. Thomas, odpowiedzialny farmaceuta, kontroluje je osobiście jedna po drugiej. DYSTRYBUCJA: nasze dostawy są realizowane raz do dwóch razy dziennie przez Morgane lub Ludivine. Zobaczycie ich uśmiech nawet pod maseczką. SAV (obsługa posprzedażowa): w związku z tym, że nie jesteście zwykłymi “klientami”, lecz “partnerami”, z którymi rozwijamy przedsiębiorstwo, obsługa posprzedażowa jest fundamentem naszej filozofii. Wasze zwroty są źródłem naszego doskonalenia, a Wasza satysfakcja jest naszą najpiękniejszą nagrodą. Nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. TRENKER

  Belgia

  Verified by europages badge

  Laboratoires Pharmaceutiques Trenker, firma rodzinna, którą założył w 1933 roku Rodolphe Henri Trenker, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości leki, suplementy diety i artykuły medyczne spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy produkcyjne. Stawiamy pracowników służby zdrowia i pacjentów w centrum naszych priorytetów, zobowiązując się codziennie do przyczyniania się do poprawy jakości życia i zdrowia nas wszystkich. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Od stworzenia produktu na papierze po opakowanie gotowego produktu, scentralizowaliśmy wszystkie etapy wytwarzania produktów w naszym nowym zakładzie w Nivelles. Obecna aktualnie w około piętnastu krajach firma Laboratoires Pharmaceutiques Trenker stawia sobie za cel stanie się punktem odniesienia pod względem ciągłego rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Trenker stale poszukuje nowych partnerów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 3. MOLAR CHEMICALS KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Molar Chemicals Kft zajmuje się chemią od 1993 roku. Obecnie oprócz chemii zajmujemy się handlem i produkcją surowców farmaceutycznych oraz środków dezynfekcyjnych, a także reprezentujemy kilka międzynarodowych firm na Węgrzech. Jesteśmy dominującymi graczami na rynku w wielu obszarach i posiadamy solidne zaplecze zawodowe oraz nowoczesną infrastrukturę. Naszą firmę charakteryzują nowoczesne warunki produkcji i magazynowania, dobrze wyposażone laboratorium analityczne oraz wysokiej jakości środowisko pracy. Posiadamy wszelkie pozwolenia, certyfikaty i warunki niezbędne do naszej działalności (hurtownia farmaceutyczna, ISO, rejestracja substancji czynnych, HACCP). Nasze możliwości produkcyjne wahają się od opakowań o wadze kilku gramów do opakowań wielkości kilku ton. Elastycznie reagujemy na potrzeby naszych partnerów, a nasze laboratorium rozwojowe umożliwia nam opracowywanie technologii produkcji, a także indywidualną produkcję kontraktową i specjalną produkcję kontraktową.

 4. MIDAS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Midas Pharma dostarcza produkty i usługi w całym łańcuchu wartości farmaceutycznej. Jako średniej wielkości firma farmaceutyczna oferujemy szeroki wachlarz ekspertyz, łącząc firmy, ludzi i wiedzę.

 5. JLLC «TRIPLEPHARM»

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Głównym obszarem dziłalności firmy TriplePharm jest produkcja wysokiej jakości sterylnych proszków antybiotykowych najnowszej generacji, zgodnych z międzynarodowymi standardami GMP, takich jak: Karbapenemy, Glikopeptydy, Polimyksyny, Makrolidy i inne leki antybakteryjne. Jesteśmy zawsze otwarci na nowych partnerów i projekty! Działając w społecznie odpowiedzialnym obszarze, w którym najważniejsze jest zdrowie człowieka, stawiamy sobie za zadanie dostarczanie ludności leków o gwarantowanej jakości i o wysokim profilu skuteczności i bezpieczeństwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BELLAVIE SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BELLAVIE SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Koncentraty spożywcze, Wyroby farmaceutyczne, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, producent probiotyków, suplementy żywnościowe wspomagające odporność, suplementy żywnościowe obrony immunologicznej, i sprzedaż online suplementów żywnościowych. Ma siedzibę w Tamines, Belgia.

 2. KLINTENSIV

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma KLINTENSIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Dezynfekcja i sterylizacja - usługi, Detergenty do gospodarstwa domowego, preparaty odkażające, Cleanroom Wiper, środki dezynfekujące do użytku medycznego, Nasączone chusteczki bakteriobójcze, producent ekologicznych środków czyszczących dla przemysłu, i producent środków czyszczących. Ma siedzibę w Bragadiru, Rumunia.

 3. EXIM PHARMA SP.Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma EXIM PHARMA SP.Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach wmontowywanie, produkcja na zlecenie, Marka dystrybutora, produkty dietetyczne, artykuły medyczne, i GoodVit. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

  Wszystkie wyroby na "produkty farmaceutyczne - import-eksport"

 4. LABRHA INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LABRHA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instytuty i laboratoria naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Sprzęt medyczny, reumatologia, wytwórnie artykułów ortopedycznych, wyposażenie ortopedyczne, kwas hyaluronowy, laboratorium badań, chirurgia ortopedyczna, i traumatologia. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 5. PHARMANANDA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

  Pharmananda Pharmaceutical Warehouse licencjonowaną marką leków oryginalnych i generycznych, a także dostawcą medycznym w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych, koncentrując się głównie na łańcuchu dostaw i niezawodności działania. Oferujemy usługi typu koniec-koniec i zlecenia na sprzedaż hurtową na eksport do dowolnego miejsca przeznaczenia na ściecie. Realizujemy także zlecenia związane z programami na nazwiska określonych pacjentów. Dążymy do tego, by być pierwszą i ostatnią osobą, z którą kontaktujesz się telefonicznie w związku z importem leków i dostawami medycznymi poprzez działanie w trzech kategoriach; leki markowe, generyczne, bez recepty, suplementy, wypełniacze skórne, kosmeceutyki, produkty medyczne jednorazowego użytku, narzędzia diagnostyczne, urządzenia medyczne, wyposażenie szpitali, których rolą jest sprostanie wszystkim aspektom systemów opieki zdrowotnej. Jako eksportowa firma farmaceutyczna, reprezentujemy renomowanych producentów farmaceutyków, np. Pfizer, Roche, Bayer, Astra Zeneca, GSK, Sanofi, Abbott, Novartis, Bristol Myers, Boehringer, Allergan Botox, Gilead, Johnson, Merck, Novo, Servier aside Turkish pharmaceutical companies.

 1. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 2. GRAVIS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Stabilna, ogólnoeuropejska firma handlowa w sektorze niemieckich i europejskich leków i wyrobów medycznych. Jesteśmy jednym z wiodących eksporterów farmaceutyków w Niemczech. Naszą podstawową działalnością jest eksport wysokiej jakości, oryginalnych leków i produktów medycznych do wszystkich krajów Europy. Podlegamy tym samym rygorystycznym wymogom bezpieczeństwa i jakości, co oryginalny producent. Posiadamy licencję hurtową zgodnie z §52a niemieckiej ustawy o lekach, włącznie z zatwierdzonym oprogramowaniem. Kwalifikowana struktura organizacyjna, procedury, procesy, zasoby i działania wg. wytycznych UE dotyczących dobrej praktyki dystrybucji (GPD). Mamy doskonałe relacje z licencjonowanymi partnerami handlowymi w Europie Wschodniej m.in. w Polsce, na Ukrainie, Białorusi i w Rosji.

 1. HANSE-SERVICE INTERNATIONALE FACHSPEDITION GMBH

  Niemcy

  Jako średniej wielkości firma spedycyjna specjalizująca się w logistyce produktów farmaceutycznych, żywności ekologicznej i towarów wrażliwych na temperaturę oferujemy elastyczne rozwiązania logistyczne. Oczywiście, przestrzegamy wytycznych europejskich GDP oraz norm certyfikacji IFS-Logistics 2.2. W ramach logistyki 3 PL (logistyka firm trzecich) odbieramy Twoje towary handlowe bezpośrednio od Twoich dostawców na całym świecie i przewozimy transportem lotniczym, morskim, samochodowym lub kolejowym. Polegamy na naszej światowej sieci partnerów, także w przypadku transportu typu Cross Trade. Nasze własne centrum logistyczne w Hamburgu oferuje m.in. magazynowanie towarów celnych w różnych zakresach temperatur. Monitorowanie temperatury i identyfikowalność zapewnia nasz system informatyczny. Dzięki naszym własnym pojazdom z temperaturą kontrolowaną oraz flocie naszych partnerów sieciowych, jesteśmy reprezentowani w całej Europie, zapewniając pojazdy o kontrolowanej temperaturze. W procesach logistycznych jest dla nas ważna jakość, bezpieczeństwo i neutralność.

 2. NARODOWE CENTRUM BADAN JADROWYCH

  Polska

  Ośrodek Radioizotopów POLATOM oferuje: • radiofarmaceutyki, • zestawy do znakowania technetem, • źródła zamknięte do brachyterapii, • akcesoria niezbędne w działalnościach Zakładów Medycyny Nuklearnej, • szeroka gama odczynników radiochemicznych, • zamknięte źródła do gammaradiografii i do automatyki przemysłowej;

 3. SWISSCARE PHARMA

  Polska

  Wholesaler, pharmaceuticals GDP standards , parallel trade , controlled drugs , medical devices and diet supplements HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA, HANDEL RÓWNOLEGŁY, leki kontrolowane

 4. NOVEAYR THERAPEUTICS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NOVEAYR THERAPEUTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Cheshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. BODYGUARD LINE

  Francja

  Firma BODYGUARD LINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Châtenay-Malabry, Francja.

 6. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

  Firma CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, leki markowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. OYLUM TEKSTIL TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma OYLUM TEKSTIL TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. DERETIL, S.A.U.

  Hiszpania

  Firma DERETIL, S.A.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, chemia małotonażowa, i antybiotyki. Ma siedzibę w Almería, Hiszpania.

 1. SOCIETE COMMERCIALE SURESNOISE SOCOSUR

  Francja

  Firma SOCIETE COMMERCIALE SURESNOISE SOCOSUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach monitorowanie leków i toksykologii, analizy toksykologiczne, i przemysł farmaceutyczny. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. READYCELL SL

  Hiszpania

  Firma READYCELL SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. RASA TEB VORNA

  Iran

  Firma RASA TEB VORNA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, i podłoża dla przemysłu farmaceutycznego. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 4. TURKELI PHARMA

  Turcja

  Firma TURKELI PHARMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, i Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. AKA MEDICAL SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AKA MEDICAL SUPPLIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, import - eksport perfumy, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Import-eksport akcesoriów kosmetycznych, i Import-eksport akcesoriów fryzjerskich. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 6. NB POINT PHARMA

  Turcja

  Firma NB POINT PHARMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. INVESTPHARMA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

  Firma INVESTPHARMA PHARMACEUTICAL WAREHOUSE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, eksport, artykuły medyczne do jednorazowego użytku, Leki, i Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MEDOFFICE HEALTH INDUSTRY INC

  Turcja

  Firma MEDOFFICE HEALTH INDUSTRY INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Nasączone chusteczki bakteriobójcze. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. PROPHAREX SL

  Hiszpania

  Firma PROPHAREX SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Oviedo, Hiszpania.

 10. YUNATIS LLC

  Ukraina

  Firma YUNATIS LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach środki słodzące. Ma siedzibę w Bucha, Kyiv, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

499 Przedsiębiorstwa