• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metale szlachetne i specjalne

Wyniki dla

Metale szlachetne i specjalne - Import eksport

 1. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia do kriogenicznego usuwania zadziorów i odwarstwiania, mycia wysokociśnieniowego, przygotowania ścierniwa, czy też konstrukcji stalowych, techniki spawania, obróbki mechanicznej, obróbki blach i druku 3D - zarządzane przez właściciela przedsiębiorstwo rodzinne Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. oznacza najwyższą jakość rozwoju i produkcji! Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy opierać się na szerokiej gamie know-how: ■ Gratowanie elastomerów i kriogeniczna dekorowanie, specjalne mycie, przygotowywanie środków strzałowych, powłoka, piec > przemysłu gumowego i przemyśle tworzyw sztucznych ■ druk 3D silikon i plastik ■ konstrukcji typu offshore ■ konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękoszczelne, okładziny i pokrycia, ramy maszyn, zespoły i wiele innych ■ procesy spawania (MIG, MAG, TIG, punktowe spawanie oporowe, spawanie kołkami, spawanie elektryczne, systemy robotów spawalniczych), frezarki CNC 3/4/5-osiowe do 7m długości frezowania, tokarki CNC do 3m, wycinarki płomieniowe CNC, plazmowe i tlenowe, prasy krawędziowe CNC, wykrawarki, wałki okrągłe i wiele innych ■ wykończenie powierzchni (malowanie, cynkowanie ogniowe, chromianowanie, piaskowanie i śrutowanie perełek szklanych, trawienie i wypalanie) i wiele innych. Dostępna jest nasza szeroka gama produktów i usług. Dostarczamy na cały świat!

 2. GMÖHLING TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W naszej firmie tylko metal jest zimny: to ponad 70 lat działalności bogatej w wydarzenia, ponad 80 doświadczonych pracowników i ponad 1000 nietypowych pomysłów na obróbkę aluminium. Innowacje to nasza tradycja. Pragnienie ciągłego rozwoju jest głęboko zakorzenione w duszy naszej firmy. Przykładem tego był właściciel naszej firmy, pan Gmöhling, a teraz z dumą działają tak nasi pracownicy. Wg powiedzenia Gustava Heinemanna: "Jeśli nie chcesz nic zmienić, stracisz to, co chcesz zachować.“ Opierając się na tym stale wyznaczamy nowe standardy w naszej branży. Nasze kontenery transportowe i utylizacyjne, wózki transportowe i magazynowe oraz palety stały się niezbędne dla wielu klientów na całym świecie. Angażując się w budowę 8000 m2 w Fürth (Niemcy), firma Gmöhling pisze historię swojego sukcesu.

 3. GMR GESELLSCHAFT FÜR METALLRECYCLING MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GMR (Gesellschaft für Metallrecycling mbH) została założona w 1991 roku. Firma zatrudnia 12 osób i obecnie działa na całym świecie. Roczny obrót w 2001 r. wyniósł 1, 5 mln EUR. EUR. Przedmiotem działalności firmy jest przyjazny dla środowiska recykling odpadów rtęci i wszystkich rodzajów odpadów zawierających rtęć w celu odzyskania jej jako surowca, oczyszczenia i przywrócenia rtęci do cyklu gospodarczego jako elementu o najwyższym stopniu czystości. Ostatnio firma z powodzeniem zajmuje się również z sukcesem próżniową obróbką termiczną i immobilizacją szlamów i pozostałości o naturalnej radioaktywności oraz produkcją koncentratów metali szlachetnych z odpadów i pozostałości zawierających metale szlachetne. W zakładzie w Lipsku znajdują się 4 zatwierdzone przez BlmSchG instalacje recyklingu próżniowego o powierzchni użytkowej różnej wielkości.

 4. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 5. SCHÄUFELIN GMBH METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÄUFELIN GMBH METALLVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Hemmingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SYCHOLD GMBH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYCHOLD GMBH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Neuenbürg, Niemcy.

 2. RATIONAL EDELSTAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RATIONAL EDELSTAHLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Teterow, Niemcy.

 3. LASLO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASLO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Sternenfels, Niemcy.

 4. VAN BERGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VAN BERGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Kranenburg, Niemcy.

 5. BAP STAINLESS STEEL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAP STAINLESS STEEL SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Schönebeck, Niemcy.

 1. KURT UND GERD SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KURT UND GERD SCHMIDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 2. SMT SCHIEBLER METALLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMT SCHIEBLER METALLTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 1. BI-METALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BI-METALL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Billerbeck, Niemcy.

 2. METALLBAU MÜLLER GMBH RECHLIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLBAU MÜLLER GMBH RECHLIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Rechlin, Niemcy.

 3. DICK & DICK LASERSCHNEID- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DICK & DICK LASERSCHNEID- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Dingelstädt, Niemcy.

 4. GERHARD HORNUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERHARD HORNUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Althütte, Niemcy.

 5. THIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THIES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Coesfeld, Niemcy.

 6. DREILICH EDELSTAHLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DREILICH EDELSTAHLVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Sembach, Niemcy.

 7. UFG UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UFG UMFORMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Gotha, Niemcy.

 8. M & I MASCHINENBAU U. INSTANDSETZUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M & I MASCHINENBAU U. INSTANDSETZUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Crimmitschau, Niemcy.

 1. DALQUEN GMBH & CO. BLECHBEARBEITUNGSZENTRUM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DALQUEN GMBH & CO. BLECHBEARBEITUNGSZENTRUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 2. DIETER SCHÜTTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIETER SCHÜTTE GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Trappenkamp, Niemcy.

 3. LUNGMETALL OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUNGMETALL OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 4. 2CUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 2CUT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Diepenau, Niemcy.

 5. ANTON KIEFMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTON KIEFMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Puchheim, Niemcy.

 6. MSA MASCHINEN SYSTEME ANLAGEN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSA MASCHINEN SYSTEME ANLAGEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Karlstadt, Niemcy.

 7. CLEVER-CUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEVER-CUT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 8. METALLVERARBEITUNG MARSCHALCK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLVERARBEITUNG MARSCHALCK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 9. GRÜN MECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRÜN MECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Merzig, Niemcy.

 10. SEEGER LASERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEEGER LASERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Lorsch, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo