• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • metale szlachetne i specjalne

Wyniki dla

Metale szlachetne i specjalne - Import eksport

 1. GMÖHLING TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Niemcy

  W naszej firmie tylko metal jest zimny: to ponad 70 lat działalności bogatej w wydarzenia, ponad 80 doświadczonych pracowników i ponad 1000 nietypowych pomysłów na obróbkę aluminium. Innowacje to nasza tradycja. Pragnienie ciągłego rozwoju jest głęboko zakorzenione w duszy naszej firmy. Przykładem tego był właściciel naszej firmy, pan Gmöhling, a teraz z dumą działają tak nasi pracownicy. Wg powiedzenia Gustava Heinemanna: "Jeśli nie chcesz nic zmienić, stracisz to, co chcesz zachować.“ Opierając się na tym stale wyznaczamy nowe standardy w naszej branży. Nasze kontenery transportowe i utylizacyjne, wózki transportowe i magazynowe oraz palety stały się niezbędne dla wielu klientów na całym świecie. Angażując się w budowę 8000 m2 w Fürth (Niemcy), firma Gmöhling pisze historię swojego sukcesu.

 2. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Urządzenia do kriogenicznego usuwania zadziorów i odwarstwiania, mycia wysokociśnieniowego, przygotowania ścierniwa, czy też konstrukcji stalowych, techniki spawania, obróbki mechanicznej, obróbki blach i druku 3D - zarządzane przez właściciela przedsiębiorstwo rodzinne Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. oznacza najwyższą jakość rozwoju i produkcji! Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu możemy opierać się na szerokiej gamie know-how: ■ Gratowanie elastomerów i kriogeniczna dekorowanie, specjalne mycie, przygotowywanie środków strzałowych, powłoka, piec > przemysłu gumowego i przemyśle tworzyw sztucznych ■ druk 3D silikon i plastik ■ konstrukcji typu offshore ■ konstrukcje stalowe, kabiny dźwiękoszczelne, okładziny i pokrycia, ramy maszyn, zespoły i wiele innych ■ procesy spawania (MIG, MAG, TIG, punktowe spawanie oporowe, spawanie kołkami, spawanie elektryczne, systemy robotów spawalniczych), frezarki CNC 3/4/5-osiowe do 7m długości frezowania, tokarki CNC do 3m, wycinarki płomieniowe CNC, plazmowe i tlenowe, prasy krawędziowe CNC, wykrawarki, wałki okrągłe i wiele innych ■ wykończenie powierzchni (malowanie, cynkowanie ogniowe, chromianowanie, piaskowanie i śrutowanie perełek szklanych, trawienie i wypalanie) i wiele innych. Dostępna jest nasza szeroka gama produktów i usług. Dostarczamy na cały świat!

 3. GMR GESELLSCHAFT FÜR METALLRECYCLING MBH

  Niemcy

  Firma GMR (Gesellschaft für Metallrecycling mbH) została założona w 1991 roku. Firma zatrudnia 12 osób i obecnie działa na całym świecie. Roczny obrót w 2001 r. wyniósł 1, 5 mln EUR. EUR. Przedmiotem działalności firmy jest przyjazny dla środowiska recykling odpadów rtęci i wszystkich rodzajów odpadów zawierających rtęć w celu odzyskania jej jako surowca, oczyszczenia i przywrócenia rtęci do cyklu gospodarczego jako elementu o najwyższym stopniu czystości. Ostatnio firma z powodzeniem zajmuje się również z sukcesem próżniową obróbką termiczną i immobilizacją szlamów i pozostałości o naturalnej radioaktywności oraz produkcją koncentratów metali szlachetnych z odpadów i pozostałości zawierających metale szlachetne. W zakładzie w Lipsku znajdują się 4 zatwierdzone przez BlmSchG instalacje recyklingu próżniowego o powierzchni użytkowej różnej wielkości.

 4. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 5. RATIONAL EDELSTAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEBR. HÖRR GMBH

  Niemcy

 2. CLEVER-CUT GMBH

  Niemcy

 3. BLECH-X-PRESS ANARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 4. THIES GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MSA MASCHINEN SYSTEME ANLAGEN AG

  Niemcy

 1. M & I MASCHINENBAU U. INSTANDSETZUNG GMBH

  Niemcy

 2. METAQ GMBH

  Niemcy

 1. KURT UND GERD SCHMIDT GMBH

  Niemcy

 2. GERHARD HORNUNG GMBH

  Niemcy

 3. DIETER SCHÜTTE GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. BI-METALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. 2CUT GMBH

  Niemcy

 6. LASLO GMBH

  Niemcy

 7. GIENGER-METALLBAU E.K.

  Niemcy

 8. VAN BERGEN GMBH

  Niemcy

 1. KLAUS OSTERMEIER GMBH

  Niemcy

 2. JENAER FEINBLECH GMBH

  Niemcy

 3. SEEGER LASERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SCHÄUFELIN GMBH METALLVERARBEITUNG

  Niemcy

 5. W. ALBRECHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. BURGGRAF-METALLBAU

  Niemcy

 7. H & K BEHÄLTER- UND EDELSTAHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. HERSA-KANTTEILE GMBH

  Niemcy

 9. INDUKANT GMBH BLECHBEARBEITUNG

  Niemcy

 10. ALBERT BIEBL GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Metale szlachetne i specjalne - Import eksport

Liczba wyników

2085 przedsiębiorstwa