• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mechanika okrętowa

Wyniki dla

Mechanika okrętowa - Import eksport

 1. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SPARE NAV.I. E SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Aprowizacja statków, naprawa silników okrętowych, warsztaty przeglądu instalacji, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, boat engine accessories, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i dostawy dla robót publicznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polską firmą mechaniczną o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym, usytuowaną na Wybrzeżu Bałtyckim. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki morskiej. Bogate doświadczenie oraz stale rozwijany potencjał technologiczno-kadrowy pozwala nam na fachową realizację wszelkich zleceń. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy pełen przegląd i remonty SILNIKÓW GŁÓWNYCH I POMOCNICZYCH przy użyciu własnych narzędzi i urządzeń obróbczych w portach, stoczniach lub podczas rejsu statku. Nasze wykwalifikowane grupy serwisowe wykonują pełen serwis silników dwu i czterosuwowych typu: – MaK, WARTSILA, MAN B&W, PIELSTICK, SULZER, DAIHATSU, MITSUBISHI, MERCEDES, YANMAR, SCANIA, VOLVO PENTA, PERKINS, ALPHA DIESEL, CUMMINS, DEUTZ. Specjalizujemy się w przeglądach oraz remontach TURBOSPRĄŻAREK silników okrętowych. Oferujemy pełen przegląd obejmujący: wyważanie wirnika, szkiełkowanie łopatek turbiny, wymianę łożysk i labiryntów. Zapewniamy również części zamienne do większości typów turbosprężarek. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także remonty, prefabrykację i montaż SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH. Posiadamy certyfikowanych spawaczy rur metodą TIG, 141, 142, 143, 145, 111. Dysponujemy w pełni wyposażonym WARSZTATEM o powierzchni 300 m2, który został przystosowany do remontu podzespołów silników okrętowych z możliwością ich magazynowania. Osprzęt warsztatu zbudowany został głównie na maszynach firmy Chris Marine. Zapraszamy do współpracy!

 3. ELLANIAN SHIPPING SERVICES SRL

  Grecja

  Firma ELLANIAN SHIPPING SERVICES SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie kadłuba statku, części zamienne do silników morskich, i doradztwo techniczne w dziedzinie inżynierii maszynowej. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

 4. MECANASA

  Hiszpania

  Firma MECANASA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Remonty statków, i stocznie okrętowe. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 5. PUMA MARINE CRANES

  Turcja

  Firma PUMA MARINE CRANES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie samochodowe, i Żurawie samochodowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UNIO SA

  Rumunia

  Firma UNIO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach wywrotki kontenerowe do przewozu odpadów. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 2. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Włochy

  Firma S. GIORGIO DEL PORTO SPA, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, stocznia okrętowa, naprawa silników elektrycznych, Mechanika okrętowa, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 3. S.A. MALLIAROUDAKIS MARITIME (UK) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S.A. MALLIAROUDAKIS MARITIME (UK) LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Ashford, Kent, Zjednoczone Królestwo.

 4. UNIQUE HYDRA

  Republika Południowej Afryki

  Firma UNIQUE HYDRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Cape Town, Republika Południowej Afryki.

 5. DAEHUNG ELECTRIC MACHINERY

  Korea Południowa

  Firma DAEHUNG ELECTRIC MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne urządzenia okrętowe, prądnice elektryczne, silniki morskie diesla, Elektryczne urządzenia okrętowe, i silniki morskie elektryczne. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 1. ADEC MARINE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADEC MARINE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Croydon, Uk, Zjednoczone Królestwo.

 2. JENNY MARINE

  Indie

  Firma JENNY MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do silników morskich, serwis silników diesla, naprawa silników okrętowych, i Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Bhavnagar, Indie.

 1. TYSB MARINE E-CONTROL ENGINEERING

  Hiszpania

  Firma TYSB MARINE E-CONTROL ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 2. STREAM MARINE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STREAM MARINE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, ventilation, projektowanie instalacji hvac, Mechanika okrętowa, i osprzęt do wyposażenia statków. Ma siedzibę w Baldock, Zjednoczone Królestwo.

 3. YARA MARINE TECHNOLOGIES AS

  Norwegia

  Firma YARA MARINE TECHNOLOGIES AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 4. SUMINISTROS INDUSTRIALES CUESTA SL

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS INDUSTRIALES CUESTA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, Mechanika okrętowa, aeronautics, nóż do struga, i metrologia. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 5. CO.FE.ME. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.FE.ME. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Arluno, Włochy.

 6. BLANSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLANSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 7. HIGH PRESSURE PC

  Grecja

  Firma HIGH PRESSURE PC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, pneumatyka, pompy hydrauliczne, i Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 8. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KOVO KÖRNER S.R.O., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Kucie matrycowe i wygniatanie, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Mechanika okrętowa, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Kucie matrycowe i wygniatanie, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Mechanika okrętowa, i Docieranie i szlifowanie - obrabiarki. Ma siedzibę w Šumperk, Republika Czeska.

 1. GRANGEMOUTH SHIP REPAIRS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRANGEMOUTH SHIP REPAIRS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach naprawy statków, i czyszczenie kadłuba statku. Ma siedzibę w Grangemouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. GLOBAL SERVICES (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLOBAL SERVICES (EUROPE) LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Mapy morskie, śmigła okrętowe, Wyposażenie pokładowe i morskie, Elementy wyposażenia jachtów, i Mapy morskie. Ma siedzibę w Exeter, Zjednoczone Królestwo.

 3. BATEAU SAINT-GERMAIN

  Tunezja

  Firma BATEAU SAINT-GERMAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Okręty - budowa. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 4. SAVAL VÁLVULAS MARINAS

  Hiszpania

  Firma SAVAL VÁLVULAS MARINAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach zawory. Ma siedzibę w Torrelavega, Cantabria, Hiszpania.

 5. OFFICINA

  Włochy

  Firma OFFICINA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Gearbox, i naprawa silników okrętowych. Ma siedzibę w Ischia, Włochy.

 6. ORTECH MARINE INC

  Turcja

  Firma ORTECH MARINE INC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do silników morskich, konserwacja silników morskich, silniki okrętowe i człony napędu okretowego, i wymiana i naprawa silników morskich. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. JINJIANG JUNRI MACHINERY CO.LTD

  Chiny

  Firma JINJIANG JUNRI MACHINERY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 8. AGUASERVI S.A.

  Hiszpania

  Firma AGUASERVI S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Algeciras, Hiszpania.

 9. JASPER GASKETS

  Indie

  Firma JASPER GASKETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki, i Uszczelki metalowe bez magnesu. Ma siedzibę w Chennai, Indie.

 10. METRORAD

  Chorwacja

  Firma METRORAD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, i Mechanika okrętowa. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Mechanika okrętowa - Import eksport

Liczba wyników

223 Przedsiębiorstwa