• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mechanika precyzyjna

Wyniki dla

Mechanika precyzyjna - Import eksport

 1. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 2. ALSTERTALER SCHRAUBEN & PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Niemcy

  Od bardzo dawna jesteśmy specjalistami w zakresie najwyższych wymagań jakościowych i dostawcą następujących branż: przemysł budowy maszyn, pojazdów, instalacji, przemysł okrętowy i lotniczy, produkcja armatury, technologia elektrowni jądrowych i wiatrowych, technika medyczna i morska, przemysł lotniczy i astronautyczny, budowa schodów, przemysł meblowy, konstrukcje metalowe i targowe, elektronika, klimatyzacja, rzemiosło i handel. Dostarczamy części precyzyjne od Spitzbergenu po Ziemię Ognistą, bezpośrednio do Państwa hali fabrycznej, ale także na każdy plac budowy. I to nie w bliżej nieokreślonym czasie, lecz w dokładnie ustalonym terminie. Kompetencja, serwis i elastyczność to nasze mocne strony. Firma alstertaler schrauben & präzisionsteile gmbh realizuje dostawy na całym świecie!

 3. REUTER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Lutowanie próżniowe, a także kilka innych technologii łączenia to podstawowe kompetencje firmy REUTER TECHNOLOGIE. Opracowujemy produkty o wysokiej precyzji i starannym wykonaniu, z połączeniami próżniowymi między materiałami metalowymi, ceramicznymi lub krystalicznymi. Nasze szerokie doświadczenie w lutowaniu próżniowym znajduje pełne wykorzystanie w rozwoju komponentów. REUTER TECHNOLOGIE zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie materiałów, fizyków i konstruktorów, oraz wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którym – obok najnowocześniejszych urządzeń mechanicznych – oferuje w pełni wyposażone centrum testowe z laboratorium testowym i pomieszczeniem czystym. Produkty REUTER TECHNOLOGIE nie są produktami standardowymi. Są to rozwiązania, które oparte są na bogactwie pomysłów i doświadczeń w dziedzinie wykorzystania materiałów w projektowaniu, opracowaniu i wyrobie produktów. Są one indywidualnie dostosowane do wymagań klientów pod względem funkcjonalności, jakości i ekonomicznym.

 4. ASTICHER MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Włochy

  Firma Asticher Srl posiada certyfikację zgodnie z normami ISO 9001-2008 oraz ISO/TS 16949 i zapewnia wysokie standardy jakości, dzięki testom laboratoryjnym wykonywanym przez wysoko wykwalifikowany personel wewnętrzny. Firma posiada wykwalifikowanych operatorów 2. stopnia. Asticher Srl posiada także najnowocześniejsze narzędzia, takie jak: urządzenie pomiarowe 3D, ramię antropomorficzne do pomiarów 3D dla podmiotów zewnętrznych. Nasza firma jest w stanie wykonać optyczne skany topometryczne bezpośrednio na miejscu, bez przemieszczania części do skontrolowania. Ponadto wykonuje konstrukcje mechaniczne dla następujących branż: energetyka, ropa i gaz, środki specjalne, service-revamping, hutnictwo, motoryzacja, prototypy, obróbka zewnętrzna, kontrole dla podmiotów zewnętrznych.

 5. ALAS MECCANICA SRL - PRECISION MECHANICAL PROCESSING

  Włochy

  Alas Meccanica ma swoją siedzibę w Molfetcie, w prowincji Bari i jest firmą partnerską głównych włoskich i międzynarodowych grup przemysłowych z branży naftowej i gazowej. Specjalizuje się również w produkcji i kompleksowej dostawie wałów do maszyn wirujących i rolek do napędów o maksymalnej długości 5000 mm ze wszystkich rodzajów stali i stopów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

 2. JIMWELL PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  JimWell Precision Company świadczy usługi w zakresie rzemiosł precyzyjnych, rozwiązań w zakresie obróbki CNC i sprzętowych, dostosowanych do technologii i młodych przedsiębiorstw. Słuchamy uważnie naszych klientów i wspieramy ich od etapu planowania po wyroby gotowe. Nasz potencjał: usługi niestandardowej obróbki CNC, elementy poddane precyzyjnej obróbce cnc, elementy toczone CNC, elementy frezowane CNC Cel: krótkie terminy i wizja w 100% nastawiona na jakość: dotrzymywanie kroku naszym klientom i wspieranie wraz z nimi ciągłego doskonalegnia

 3. STEEC

  Francja

 4. RB MÉCANIQUE

  Francja

 5. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 1. ADM

  Francja

 2. POLICARBURE

  Francja

 1. RTM SRL

  Włochy

 2. SALCA

  Włochy

 3. DIETL FEINMECHANIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. ARTUR FARR GMBH + CO.KG

  Niemcy

 5. SGEIG S.R.L.

  Włochy

 6. KLINGEL MEDICAL METAL GROUP

  Niemcy

 7. FRATELLI BERTUZZI SRL

  Włochy

 8. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

 1. F.T.R. SRL LAVORAZIONI MECCANICHE DI PRECISIONE

  Włochy

 2. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  Włochy

 3. MECAWIRE

  Francja

 4. DATA F.

  Włochy

 5. MINUTECNICA BOLOGNESE

  Włochy

 6. DATA F.

  Włochy

 7. COSMEC

  Włochy

 8. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

 9. MECCANICA G.L. SNC DI GRAZI M. E LAZZERINI G

  Włochy

 10. C.M.F. S.R.L.

  Włochy