• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • mechanika precyzyjna

Wyniki dla

Mechanika precyzyjna - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 2. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 3. REUTER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lutowanie próżniowe, a także kilka innych technologii łączenia to podstawowe kompetencje firmy REUTER TECHNOLOGIE. Opracowujemy produkty o wysokiej precyzji i starannym wykonaniu, z połączeniami próżniowymi między materiałami metalowymi, ceramicznymi lub krystalicznymi. Nasze szerokie doświadczenie w lutowaniu próżniowym znajduje pełne wykorzystanie w rozwoju komponentów. REUTER TECHNOLOGIE zatrudnia doświadczonych ekspertów w dziedzinie materiałów, fizyków i konstruktorów, oraz wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którym – obok najnowocześniejszych urządzeń mechanicznych – oferuje w pełni wyposażone centrum testowe z laboratorium testowym i pomieszczeniem czystym. Produkty REUTER TECHNOLOGIE nie są produktami standardowymi. Są to rozwiązania, które oparte są na bogactwie pomysłów i doświadczeń w dziedzinie wykorzystania materiałów w projektowaniu, opracowaniu i wyrobie produktów. Są one indywidualnie dostosowane do wymagań klientów pod względem funkcjonalności, jakości i ekonomicznym.

 4. ALSTERTALER SCHRAUBEN & PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od bardzo dawna jesteśmy specjalistami w zakresie najwyższych wymagań jakościowych i dostawcą następujących branż: przemysł budowy maszyn, pojazdów, instalacji, przemysł okrętowy i lotniczy, produkcja armatury, technologia elektrowni jądrowych i wiatrowych, technika medyczna i morska, przemysł lotniczy i astronautyczny, budowa schodów, przemysł meblowy, konstrukcje metalowe i targowe, elektronika, klimatyzacja, rzemiosło i handel. Dostarczamy części precyzyjne od Spitzbergenu po Ziemię Ognistą, bezpośrednio do Państwa hali fabrycznej, ale także na każdy plac budowy. I to nie w bliżej nieokreślonym czasie, lecz w dokładnie ustalonym terminie. Kompetencja, serwis i elastyczność to nasze mocne strony. Firma alstertaler schrauben & präzisionsteile gmbh realizuje dostawy na całym świecie!

 5. MPN - MECÂNICA DE PRECISÃO DO NORTE, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MPN - Mecânica de Precisão do Norte, Lda. jest istniejącą od ponad 30 lat firmą referencyjną, jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań w zakresie mechaniki precyzyjnej i obróbki metali, . Nieustanne inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt i technologię oraz w wykwalifikowane zasoby ludzkie zapewnia najlepsze alternatywy, zarówno dla urządzeń kruszących (myjki, młyny, taśmy), jak i dla odpowiednich materiałów eksploatacyjnych (sita, szczęki, walce, przesiewacze itp.). Z drugiej strony, MPN produkuje z doskonałością rozmaite konstrukcje metalowe do najróżniejszych celów: kotłownie, dachy, kontenery, silosy, zbiorniki, leje i pawilony metalowe. Nie skupiając się wyłącznie na mechanice metalowej, firma ta posiada również wykwalifikowany sektor, poświęcony wyłącznie mechanice precyzyjnej, w którym produkuje między innymi czerpaki, podstawy do młotów, tuleje, śruby, kotwy, siłowniki hydrauliczne, szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne, siatki sitowe, zrywaki, walce, bębny nadawcze (z wulkanizacją lub bez) i podajniki, sita przenośnikowe, wały i wały gwintowane. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - 30 lat doświadczenia; - konwencjonalne i/lub współczesne zdolności produkcyjne; - wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści; - młody, dynamiczny zespół zdolny do podjęcia każdego wyzwania; - produkty i usługi dostarczane z wysokim poziomem rygoru i precyzji, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, skontaktowania się z nami i zostania zaskoczonym!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTICHER MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Asticher Srl posiada certyfikację zgodnie z normami ISO 9001-2008 oraz ISO/TS 16949 i zapewnia wysokie standardy jakości, dzięki testom laboratoryjnym wykonywanym przez wysoko wykwalifikowany personel wewnętrzny. Firma posiada wykwalifikowanych operatorów 2. stopnia. Asticher Srl posiada także najnowocześniejsze narzędzia, takie jak: urządzenie pomiarowe 3D, ramię antropomorficzne do pomiarów 3D dla podmiotów zewnętrznych. Nasza firma jest w stanie wykonać optyczne skany topometryczne bezpośrednio na miejscu, bez przemieszczania części do skontrolowania. Ponadto wykonuje konstrukcje mechaniczne dla następujących branż: energetyka, ropa i gaz, środki specjalne, service-revamping, hutnictwo, motoryzacja, prototypy, obróbka zewnętrzna, kontrole dla podmiotów zewnętrznych.

 2. AB ANDOLŠEK ALEŠ, CNC-INŽENIRING S.P.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  AB ANDOLŠEK ALEŠ CNC INŽENIRING S.P., z siedzibą w Slowenii, specjalizuje się we frezowaniu precyzyjnym, obróbce CNC i obróbce powierzchni na życzenie klienta. Stosujemy nasze 3- i 5-osiowe centra obróbcze CNC do jednoczesnej obróbki z oprogramowaniem CAD/CAM - eksperci Mastercam dostarczają wysokiej jakości precyzyjne części do linii sterujących, montażu, robotyki i nie tylko. Specjalizujemy się w sektorze medycznym, elektronicznym i przemysłowym i oferujemy zaawansowane części niestandardowe ze stopów aluminium, tworzyw sztucznych, metalu i stali.

 3. STEEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STEEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Frezowanie stali i metali, Wykrawanie stali i metali, wiercenie metali, frezowanie metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Brindas, Francja.

 4. IMS - INTEGRATED MECHANIZATION SOLUTIONS BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma IMS - INTEGRATED MECHANIZATION SOLUTIONS BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Automatyzacja łańcuchów montażowych, Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i technologie dla handlu. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 5. AS INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AS INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Produkcja części mechanicznych, przetwórstwo tworzyw sztucznych, odlewnia stopów, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Mérignac, Francja.

 1. AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Części obrabiane CNC, Obróbka precyzyjna, fezowanie precyzyjne, Obróbka precyzyjna, obróbka CNC, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i obróbka metali. Ma siedzibę w Gondomar, Portugalia.

 2. POLICARBURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma POLICARBURE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach elektroerozja cięcia drutem, erozja elektryczna, fezowanie precyzyjne, Frezowanie CNC-5-osiowe, precyzyjna obróbka mikromechaniczna, docieranie metali, polerowanie metali, i Obróbka skrawaniem stali i metali, precyzyjna. Ma siedzibę w Jons, Francja.

 1. RB MÉCANIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RB MÉCANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka stali, obróbki mechaniczne precyzyjne, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Bart, Francja.

 2. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, Frezowanie CNC, Frezowanie CNC-4-osiowe, Gwintowanie stali i metali, obróbka precyzyjna, tokarnia prętów, Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie, i projektowanie części lotniczych. Ma siedzibę w Vimieiro Braga, Portugalia.

 3. KLINGEL MEDICAL METAL GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLINGEL MEDICAL METAL GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 4. FEINWERK MANUFAKTUR DRESDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEINWERK MANUFAKTUR DRESDEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. DATA F.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DATA F., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Artykuły sportowe, Stal stopowa, obróbki mechaniczne precyzyjne, BOULENCIEL, obróbka metali, Mechanika precyzyjna, toczenie precyzyjne, i Artykuły sportowe. Ma siedzibę w Pinasca, Włochy.

 6. ADM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ADM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka precyzyjna, maszyny specjalne, obróbka na miarę, i industrial mechanics. Ma siedzibę w Lucé, Francja.

 7. FRATELLI BERTUZZI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI BERTUZZI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, cewki, projektowanie rusztowań metalowych, i Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Gardone Val Trompia, Włochy.

 8. DIETL FEINMECHANIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIETL FEINMECHANIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Gauting, Niemcy.

 1. SALCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SALCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, toczenie ze sterowaniem numerycznym, toczenie precyzyjne, SMALL METAL PARTS, manufacture of small parts, frezowanie, bespoke galvanising, montaż drobnych części, i components for blinds. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ARTUR FARR GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTUR FARR GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Turned parts with hexagon socket, CNC turned parts, Bolce karbowane, mechanika precyzyjna, części wytaczane z materiałów nierdzewnych, metalowe elementy precyzyjne, i elementy toczone wykonane z różnych materiałów. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 3. MECAWIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MECAWIRE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka precyzyjna, inżynieria mechaniczna, inżynieria przemysłowa, i Części obrabiane maszynowo. Ma siedzibę w Saint Vincent De Tyrosse, Francja.

 4. F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma F.M.V. TRASMISSIONI MECCANICHE S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, Aluminium i stopy aluminium, odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, Huty aluminium, wytopy aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, precision mechanical workshop, i topienie aluminium. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 5. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Aluminium i stopy aluminium, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Pisogne, Włochy.

 6. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA SPADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnia, formowanie ciśnieniowe aluminium, Mechanika precyzyjna, stopy aluminium, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnictwo aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 7. MECCANICA G.L. SNC DI GRAZI M. E LAZZERINI G

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MECCANICA G.L. SNC DI GRAZI M. E LAZZERINI G, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, frezowanie metali, toczenie metali, Mechanika precyzyjna, i warsztaty mechaniki precyzyjnej. Ma siedzibę w San Giovanni Valdarno, Włochy.

 8. C.M.F. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.M.F. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, frezowanie, toczenie ze sterowaniem numerycznym, Toczenie stali i metali, i ciesielstwo. Ma siedzibę w Calamandrana, Włochy.

 9. MECHANIK-MODULS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MECHANIK-MODULS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Ma siedzibę w Forstinning, Niemcy.

 10. COSMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, frezowanie, toczenie precyzyjne, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, i toczenie ze sterowaniem numerycznym. Ma siedzibę w Veruno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo