• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały wybuchowe i ognie sztuczne

Wyniki dla

Materiały wybuchowe i ognie sztuczne - Import eksport

 1. RIPAMONTI DR. GIANNI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RIPAMONTI DR. GIANNI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe plastyczne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, uzdatnianie gleb zawierających materiały wybuchowe, materiały wybuchowe, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, i materiały wybuchowe dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Ornavasso, Włochy.

 2. POL-EXPANCE

  Polska

  Lider w branży pirotechniczej w północno-zachodniej Polsce, profesjonalne pokazy fajerwerków i sztucznych ogni. Średnie i duże widowiska pirotechniczne skomponowane z podkładem muzycznym (zgodność z muzyką do 0, 04 sekundy), skierowane głownie do klientów instytucjonalnych – urzędów, domów kultury, firm oraz osób prywatnych – dla publiczności od kilkusetosobowej do nawet kilkusettysięcznej. Fajerwerki, używane do organizacji widowisk, doskonale sprawdzają się przy takich wydarzeniach, jak dni miast, morza, rocznic i jubileuszy, święta państwowe, powitania Nowego Roku, imprezy firmowe i wiele innych. Stosujemy w nich materiały zarówno z chińskich jak i europejskich fabryk o kalibrze od 20 mm do 300 mm. Małe i średnie widowiska pirotechniczne kierowane głównie do klientów indywidualnych – dla publiczności od kilkuosobowej do kilkusetosobowej, realizowane z okazji wesel, rocznic i jubileuszy oraz innych świąt rodzinnych. Stosujemy w nich chińskie i japońskie fajerwerki.

 3. SINGHASINI ENGINEERING SYSTEMS

  Indie

  Firma SINGHASINI ENGINEERING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach siarka i pochodne. Ma siedzibę w Kanpue, Indie.

 4. PALAIS DES COTILLONS

  Belgia

  Firma PALAIS DES COTILLONS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Przebrania i stroje karnawałowe, Kostiumy teatralne, karnawałowe i stroje ludowe, Pirotechnika - artykuły, kotyliony, Przebrania i stroje karnawałowe, i Kostiumy teatralne, karnawałowe i stroje ludowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. PYROLIGHT

  Francja

  Firma PYROLIGHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Ognie sztuczne. Ma siedzibę w Montigny-En-Ostrevent, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CABALLER FX

  Hiszpania

  Firma CABALLER FX, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Ognie sztuczne, sztuczne ognie wodne, i Środki pirotechniczne. Ma siedzibę w MONCADA - VALENCIA, Hiszpania.

 2. PIROTECNICA J VIEIRA E FILHOS LDA.

  Portugalia

  Firma PIROTECNICA J VIEIRA E FILHOS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach muzyczne ognie sztuczne, Ognie sztuczne, i firework manufacturers. Ma siedzibę w Fafe, Portugalia.

 3. BLAZE FIREWORKS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLAZE FIREWORKS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 4. PIROTECNICA CUCCO DI ANDREA CUCCO

  Włochy

  Firma PIROTECNICA CUCCO DI ANDREA CUCCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Borgo Veneto Località Saletto, Włochy.

 5. FRISCIRA FIREWORKS

  Włochy

  Firma FRISCIRA FIREWORKS, roku i działającą w sektorze Pirotechnika - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, i Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Faggiano, Włochy.

 1. TOULOUSE ARTIFICES CREATIONS - TAC

  Francja

  Firma TOULOUSE ARTIFICES CREATIONS - TAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach firework manufacturers, organizacja spektakli, produkty pirotechniczne, i doradztwo w dziedzinie materiałów wybuchowych i artykułów pirotechnicznych. Ma siedzibę w Capens, Francja.

 2. DREAMS OF FIRE FEUERWERKE

  Niemcy

  Firma DREAMS OF FIRE FEUERWERKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Schackensleben, Niemcy.

 1. ZENA MEGASTORE OLEN

  Belgia

  Firma ZENA MEGASTORE OLEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Pirotechnika - artykuły, świece, konfetti, i pochodnie. Ma siedzibę w Olen, Belgia.

 2. LA PIROTECNICA

  Włochy

  Firma LA PIROTECNICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 3. ELLENBERGER FEUERWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma ELLENBERGER FEUERWERKE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Papeteria - artykuły, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. ACTION & CONTROL OLIVER JÜRGEN RASCH

  Niemcy

  Firma ACTION & CONTROL OLIVER JÜRGEN RASCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Artykuły sportowe, Myślistwo i wędkarstwo - artykuły i sprzęt, Artykuły myśliwskie, Pirotechnika - artykuły, Artykuły sportowe, Myślistwo i wędkarstwo - artykuły i sprzęt, i Artykuły myśliwskie. Ma siedzibę w Troisdorf/ Spich, Niemcy.

 5. BREXCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BREXCO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach materiały wybuchowe, materiały wybuchowe do burzenia budynków, i materiały wybuchowe dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 6. TRICKY FINGERS DESIGN SPEZIALEFFEKTE PYROTECHNIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma TRICKY FINGERS DESIGN SPEZIALEFFEKTE PYROTECHNIK GMBH & CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. ANTON PRUTSCH - PROFIFEUERWERK

  Austria

  Firma ANTON PRUTSCH - PROFIFEUERWERK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Fehring, Austria.

 8. OSTSEE-PYROTECHNIK UG

  Niemcy

  Firma OSTSEE-PYROTECHNIK UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 1. KARL KUBA-PYROTECHNIK

  Austria

  Firma KARL KUBA-PYROTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Neuzeug, Austria.

 2. M.R. ART DESIGN PYROTECHNIK & SPEZIALEFFEKTE

  Niemcy

  Firma M.R. ART DESIGN PYROTECHNIK & SPEZIALEFFEKTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 3. KNALL FRED GMBH

  Szwajcaria

  Firma KNALL FRED GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 4. HELLSTAR - FIREWORKS UWE HELLER

  Niemcy

  Firma HELLSTAR - FIREWORKS UWE HELLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Eisenberg, Niemcy.

 5. PYRODRACHEN-FEUERWERKE

  Niemcy

  Firma PYRODRACHEN-FEUERWERKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 6. BERLINER SPEZIALEFFEKTE ATELIER GBR

  Niemcy

  Firma BERLINER SPEZIALEFFEKTE ATELIER GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Pirotechnika - artykuły, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy, Pirotechnika - artykuły, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Radiofonia i telewizja - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. WOLFGANG ZIVNY - FEUERWERKSTECHNIK AUSTRIA

  Austria

  Firma WOLFGANG ZIVNY - FEUERWERKSTECHNIK AUSTRIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Broń myśliwska i amunicja, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Broń myśliwska i amunicja. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 8. ANDREAS BÖHM

  Austria

  Firma ANDREAS BÖHM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Drewno tarcicowe i konserwowane, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Pasching, Austria.

 9. MUSTAFA KOÇ ORGANIZASYON

  Turcja

  Firma MUSTAFA KOÇ ORGANIZASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały wybuchowe i ognie sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach produkty pirotechniczne - hurt, i Środki pirotechniczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. MARKTWERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MARKTWERT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, Papeteria - artykuły, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Materiały wybuchowe i ognie sztuczne, Pirotechnika - artykuły, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały wybuchowe i ognie sztuczne - Import eksport

Liczba wyników

660 Przedsiębiorstwa