• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • materiały ścierne do obróbki powierzchniowej

Wyniki dla

Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej - Import eksport

 1. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Narzędzia do obciągania od 1910 r. Od momentu założenia firmy w 1910 r. przez Roberta Bergera seniora i jego synów Paula i Roberta jun. w Solingen zajmujemy się, już w piątym pokoleniu, produkcją specjalnych narzędzi do obciągania i produkcji ściernic o spoiwie ceramicznym. Obok narzędzi do obciągania produkujemy frezy do betonu, jak również spoiwa do remontów dróg i oferujemy naszym klientom wszystkie typowe usługi i prace zlecone w zakresie obróbki metali. Kolejnym dowodem naszych możliwości produkcyjnych są produkowane w latach 90-tych okucia drzwiowe ze stali nierdzewnej. Do dziś można je znaleźć w Bundestagu, Kancelarii Federalnej, Hotelu Adlon, Centrum Targowym w Nowym Monachium i Bramie Miejskiej w Düsseldorfie, by wymienić tylko najbardziej znane obiekty.

 2. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

 3. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Wiodący producent materiałów ściernych PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant" śledzi historię od marca 1939 roku. Zakład Materiałów Ściernych Zaporizhzhia posiada duży potencjał produkcyjny i produkuje materiały przy użyciu nowoczesnych technologii. Produkty: -materiały ścierne: Brązowy topiony tlenek glinu, czarny węglik krzemu w postaci ziaren, proszek i mikro granulat -specjalne frakcje ogniotrwałe węglika krzemu -materiały ogniotrwałe: węglik boru, azotek boru -azotek boru o jakości kosmetycznej -węglik boru o jakości jądrowej

 4. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 5. ADI S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ADI S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze ścierne, Tarcze szlifierskie, materiały ścierne do marmuru, INTERNATIONAL CHIPS, materiały ścierne do metalu, Tarcze ścierne, materiały ścierne do granitu, Tarcze szlifierskie, i tarcza szlifierska. Ma siedzibę w Domodossola, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

  Polska

 2. PAD SI3 AGNIESZKA WRZESIŃSKA - SIELC

  Polska

  Witamy serdecznie, Jesteśmy światowym Producentem i dostawcą padów diamentowych systemu pielęgnacji posadzek Si3. Nasza firma istnieje od 2004 roku. Produkujemy pady diamentowe do maszyn czyszczących i polerujących dla firm sprzątających i firm które zajmują się obróbką kamienia naturalnego na całym świecie. Pady diamentowe to idealne ekologiczne narzędzie aby szlifować, czyścić i polerować marmur, granit, lastryko, beton albo gres. Naszych padów diamentowych używa się bez stosowania środków chemicznych. Produkujemy Pady Diamentowe o gradacji - szlifowanie: 50, 100, 200, czyszczenie : 400, 800, polerowanie: 1500, 3000 i 11 000 Profesjonalny produkt - Długa żywotność produktu - Atrakcyjna ceny producenta ( szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej ) ! Realizujemy wysyłki na terenie całego świata. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby zainteresowane naszym produktem do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do współpracy z nami ! Polecamy i czekamy na kontakt. ciesielskasi3@gmail.com www.si3pad.com.pl

 3. OPTIMA PRECISE

  Republika Czeska

  Firma Optima Precise, DUNS #36-057-9705, została założona w 1992 roku i obecnie jest wiodącym producentem oraz dostawcą materiałów ściernych, tarcz tnących, narzędzi, produktów specjalistycznych i sprzętu ochronnego dla rzemieślników i przemysłu. Firma produkuje, przy użyciu wysokiej jakości materiałów pochodzących od światowej sławy dostawców podstawowych surowców, takich jak DEERFOS i jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem elektronarzędzi KEYANG. Firma posiada oczywiście certyfikat ISO9001 wydany przez TÜV-Süd, a Ocena w Dun & Bradstreet jest równa 3A.

 4. SANBLAST JANUSZ BANDER

  Polska

  Właścicielem marki teraQua jest firma Sanblast która od wielu lat zajmujemy się sprzedażą piasku kwarcowego oraz innych materiałów sypkich. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie Polski jak i do innych krajów europejskich. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wdrożeniu sprawdzonych procesów produkcji. W ofercie dostępne również: - piasek do trawników - gastrolit dla drobiu - piasek do pomp, filtracja wody, odżelazianie, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody - piasek i żwir filtracyjny - piasek do piaskowani - ścierniwo do piaskowania - piasek hamulcowy - piasek do posadzek polimerowych - piasek do tynków i chemii budowlanej - piasek kwarcowy do akwarystyki W ramach dodatkowych usług organizujemy transport na preferencyjnych warunkach na terenie całej EU.

 5. FLEXING LTD

  Serbia

  Flexing to firma specjalizująca się w materiałach ściernych, obecna na rynku serbskim od 20 lat. Nasze wyroby znajdują przede wszystkim zastosowanie w branży przemysłowej. Płótno ścierne, które zakupujemy pochodzi z Klingspor a nietkane materiały ścierne pochodzą z 3M i Itexa, Włochy. Eksportujemy nasze wyroby do Bośni, Chorwacji, Montenegro, Macedonii i na Węgry. Nasza produkcja skupia się – poza innymi rodzajami i rozmiarami wyrobów - na kołach z montowaną klapą i wałem o średnicy 20-40mm i wyrobach Roloc+.

 1. PENTAR

  Polska

  Przedsiębiorstwo PENTAR oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment materiałów ściernych. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja narzędzi ściernych spojonych i nasypowych. Na indywidualne zamówienia wykonujemy również narzędzia specjalistyczne. Dzięki nastawieniu na ciągły rozwój, Przedsiębiorstwo PENTAR śledzi na bieżąco nowości technologiczne i z powodzeniem oraz systematycznie wdraża je do produkcji co pozwala wzbogacić ofertę o nowoczesne narzędzia dostosowane do potrzeb klienta. Misją Zakładu Pentar jest produkowanie materiałów ściernych zgodnie z oczekiwaniami klienta, gwarantując tym samym ich wysoką jakość oraz niezawodność. Jednocześnie poszanowanie i ochrona środowiska naturalnego stanowi dla Kierownictwa i pracowników sprawę priorytetową i jest wyznacznikiem działań produkcyjnych. Polityka realizowana jest w ramach Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001: 2015 oraz ISO 14001: 2015, przy pełnym zaangażowaniu kierownictwa i całego personelu.

 2. PPHU KONPORT KONRAD ZYDORCZAK

  Polska

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem 3M. Oferujemy bogaty asortyment z zakresu przemysłu budowlanego, przemysłowego i usługowego. Wśród naszych produktów znajdą Państwo szeroki wybór materiałów ściernych, taśm, klejów, artykułów BHP oraz systemów filtracji. Jako samodzielny producent oraz konwertet materiałów ścierny, dysponujemy własną halą produkcyjną, która posiada wyłącznie nowoczesne urządzenia. Pozwala nam to na elastyczne dopasowanie się do zapotrzebowań naszych odbiorców. Nasza oferta obejmuje m.in.: Produkcja wysokiej jakości pasów ściernych bezkońcowych Sprzedaż materiałów ściernych 3M i LUKAS-ERZETT Sprzedaż taśm samoprzylepnych i klejów Sprzedaż szerokiej gamy produktów z zakresu BHP (3M, Venitex, Uvex, Ansell) Sprzedaż narzędzi pneumatycznych firmy 3M i DYNABRADE Sprzedaż elektronarzędzi firmy FEIN oraz szlifierek taśmowych GRIT Filtracja procesowa cieczy i powietrza (dobór i skalowanie)

 1. POLISH STYL

  Polska

  PolishStyl to znany producent materiałów ściernych i narzędzi szlifierskich, działający na rynku od 2008 roku. W ciągu kilku lat działalności udało się zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów – od małych i średnich zakładów stolarskich po duże firmy produkcyjne. Naszym największym atutem jest wykształcona, doświadczona kadra, posiadającą dużą wiedzę w zakresie obróbki powierzchni drewna, powłok lakierniczych, metali, szkła, tworzyw sztucznych oraz innych powierzchni. Wszystkim naszym obecnym, jak i przyszłym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, możemy Państwu polecić szereg rozwiązań w zakresie technologii szczotkowania – poczynając od prostych szczotkarek jednogłowicowych, poprzez duże szczotkarki wielogłowicowe, a kończąc na centrach szlifierskich. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć praktycznie każde narzędzie ścierne, dzięki czemu cały czas pozyskujemy nowych, zadowolonych klientów.

 2. ZM TECH-TOOLS ZBIGNIEW MACH

  Polska

  Firma ZM TECH-TOOLS od 2002 roku istnieje na rynku polskim i specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu w narzędzia i artykuły ścierne. Od tej pory sukcesywnie się rozwijamy i poszerzamy grono odbiorców jak i swoich usług. Służymy równierz pomocą techniczną Współpraca z nami przyniesie Ci same korzyści: -zmniejszenie liczby dostawców -uproszczone procesy zamówień -bardzo korzystne oferty cenowe -dogodne warunki płatności -pomoc techniczna poparta wieloletnim doświadczeniem Produkcja elementów metalowych: szlifowanie obróka skrawanie (toczenie, frezowanie) wypalanie detali Wykonujemy na zamówienia elementy powtarzalne i jednorazowe. Na podstawie rysunków jak i dostarczonego detalu. Konfekcja materiałów ściernych: roloc, combidisc pasy bezkońcowe stożki, zwijki krążki na rzep lamelki ściernice wachlarzowe W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zbigniew Mach Właściciel

 3. JOEST ABRASIVES GMBH

  Niemcy

  Płótna ścierne siatkowe, rolki z mat polerujących, talerze szlifierskie do szlifierek kątowych, gąbki polerujące do maszyn polerujących, tarcze z włókniny do polerowarek, szczotki szlifujące z włókniny do wiertarek, tarcze pyłowe, tulejki szlifierskie, taśmy szlifierskie do szlifierek taśmowych, szlifierki ręczne, tarcze szlifierskie wielootworowe

 4. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Niemcy

  Firma HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach papiery ścierne, elementy ścierne dla szlifierek, abrasives for deburring, i materiały ścierne do karoserii. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. KRÜCKEMEYER GMBH

  Niemcy

  Firma KRÜCKEMEYER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach wholesale, abrasives, taśmy samoprzylepne, i Spoiwa i lepiszcza. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 6. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Niemcy

  Firma EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach abrasives, taśmy ścierne, Applied abrasives, i taśmy szlifierskie do szlifierek taśmowych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 7. AR - FLEX SRL

  Włochy

  Firma AR - FLEX SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, materiały ścierne do metalu, MATERIAŁY ŚCIERNE w arkuszach i krążkach, Tarcze szlifierskie, i kleje do drewna. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 8. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 1. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Niemcy

  Firma PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, ściernice do doszlifowywania, frezy, i Narzędzia diamentowe. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 2. NORDEM ENDÜSTRIYEL

  Turcja

  Firma NORDEM ENDÜSTRIYEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach rulony płótna lub papieru ściernego. Ma siedzibę w Bursa/nilufer, Turcja.

 3. RECCA

  Francja

  Firma RECCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Obróbka powierzchniowa stali i metali. Ma siedzibę w La Courneuve, Francja.

 4. DIAMETAL FRANCE

  Francja

  Firma DIAMETAL FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Oltingue, Francja.

 5. OMNI SABLAGE

  Francja

  Firma OMNI SABLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach kulowanie metali mikrokulkami, i śrutowanie. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 6. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Niemcy

  Firma KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 7. URALGRIT

  Rosja

  Firma URALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, Maszyny do piaskowania, Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, i Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Yekaterinburg, Rosja.

 8. JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP

  Republika Południowej Afryki

  Firma JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach przewody instalacji klimatyzacji, i wskazówki w zakresie prac offshore. Ma siedzibę w Cape Town, Republika Południowej Afryki.

 9. LAM PLAN

  Francja

  Firma LAM PLAN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Mailing - wysyłka dokumentacji, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, i Mailing - wysyłka dokumentacji. Ma siedzibę w Gaillard, Francja.

 10. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portugalia

  Firma INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej, abrasives, narzędzia, i szlifierki. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej - Import eksport

Liczba wyników

794 Przedsiębiorstwa