• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny odlewnicze grawitacyjne

Wyniki dla

Maszyny odlewnicze grawitacyjne - Import eksport

 1. INDUCTION FURNACE SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. METALAC

  Serbia

 3. ÖRNEK FOUNDRY

  Turcja

 4. XIN SHUO ELECTRONICS PLASTICS FACTORY

  Chiny

 5. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VOXELJET AG

  Niemcy

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium obrabianego przez anodowanie to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Ostrze o prostym montażu ułatwia użytkownikowi pracę, gwarantując wydajność i perfekcyjne krojenie produktu.

 3. TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 4. UEZ MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  UEZ Mischtechnik zajmuje się obecnie wyłącznie produkcją profesjonalnych mieszalników o wysokiej wydajności z przymusowym mieszaniem do wielu branż takich jak przemysł betoniarski, budowa posadzek przemysłowych, budowa instalacji paleniskowych, renowacja betonu, lastryko, budownictwo z gliny, malarstwo, sztukateria i wiele innych. Najnowsza generacja mieszalników firmy UEZ Mischtechnik obejmuje szerokie spektrum urządzeń – od małych, poręcznych mieszalników UEZ FIPS do 50 kg materiału aż po duże 600-litrowe mieszalniki o wysokiej wydajności UEZ ZM 800. Ciągły rozwój produktów UEZ przebiega zawsze w ścisłej współpracy z użytkownikami i producentami materiałów. Mieszalniki UEZ z przymusowym mieszaniem są znane z wyjątkowo stabilnej konstrukcji i długiej żywotności. Są obecnie stosowane na całym świecie i cieszą się dużą popularnością. Jest to możliwe, ponieważ zawsze koncentrujemy się przede wszystkim na jednym: najwyższej jakości. Nasze usługi zaczynają się już od zapytania klienta. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają doskonałe doradztwo.

 5. GEREEDSCHAPSMAKERIJ SIMONS

  Belgia