• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny odlewnicze grawitacyjne

Wyniki dla

Maszyny odlewnicze grawitacyjne - Import eksport

 1. INDUCTION FURNACE SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INDUCTION FURNACE SERVICES LIMITED, roku i działającą w sektorze Maszyny odlewnicze grawitacyjne. Jest również obecna w dziedzinach induction furnaces. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 2. METALAC

  Serbia

  Firma METALAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny odlewnicze grawitacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Alloy cast iron, prace odlewnicze, metale nieżelazne, i stopy aluminium. Ma siedzibę w Mladenovac, Serbia.

 3. XIN SHUO ELECTRONICS PLASTICS FACTORY

  Chiny

  Firma XIN SHUO ELECTRONICS PLASTICS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny odlewnicze grawitacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty do bezpieczników. Ma siedzibę w Hengli Dongguan, Chiny.

 4. ÖRNEK FOUNDRY

  Turcja

  Firma ÖRNEK FOUNDRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny odlewnicze grawitacyjne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VOXELJET AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 2. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku firma WINDUS jest światową potęgą OEM/ODM, dostarczającą doskonałość w zakresie odlewów, wytłoczek metalowych, części prefabrykowanych i obrabianych maszynowo, a także zespołów i testów w różnych branżach, takich jak uzdatnianie wody, rolnictwo, wydobywanie ropy naftowej na morzu, budownictwo, kolejnictwo i motoryzacja. Nasze dbałość o jakość jest widoczna dzięki certyfikacji ISO9001 przyznanej przez TUV w 2003 roku. Wdrożenie systemu ERP i systemu automatyzacji biura usprawniło naszą działalność i przepływ pracy, znacznie zwiększając wydajność wewnętrzną i szybkość reakcji na potrzeby klientów. Rygorystyczne wymagania dotyczące kontroli są skrupulatnie rejestrowane w naszym systemie informacji o jakości, co pozwala nam mierzyć wydajność i stale ulepszać nasze usługi. Wspierany przez doświadczony zespół inżynierów i serwisantów, WINDUS jest dostawcą kompleksowych usług. Oferujemy kompleksowy pakiet usług: od pomocy przy projektowaniu i szybkiego prototypowania 3D po metody produkcji, inżynierię i zarządzanie projektami. Stosując elastyczne podejścia biznesowe, takie jak Kanban i Consignment, zaspokajamy Państwa wyjątkowe potrzeby. Przez lata nasze niezachwiane zaangażowanie w jakość i wartość przyniosło nam wyróżnienia przez klientów, stowarzyszenia branżowe i społecznościowe.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 4. C.EL.ME. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. jest od wielu lat liderem w sektorze maszyn przeznaczonych dla branży restauracyjnej. Pracuje na systemie jakości UNI ISO 9001. Produkcja przedsiębiorstwa obejmuje krajalnice elektryczne, grawitacyjne i pionowe, maszynki do mięs, kiełbas, serów i pieczywa, z aluminium anodyzowanego i ze stali nierdzewnej, automatyczne i z kołami zębatymi; tasaki i tarki dla sklepów z wędlinami i mięsnych, krajalnice do migdałów dla cukierni i restauracji gastronomicznych, krajalnice do warzyw, maszynki do mielenia mozzarelli i szatkownice do kapusty, dla hoteli, restauracji i stołówek.

 5. TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma TEAM ELECTRONICS GESELLSCHAFT M.B.H., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny odlewnicze odśrodkowe, Rytowanie - obrabiarki, Rotograwiura - maszyny, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, Rytowanie - obrabiarki, Rotograwiura - maszyny, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Sulz-Röthis, Austria.

 1. UEZ MISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  UEZ Mischtechnik zajmuje się obecnie wyłącznie produkcją profesjonalnych mieszalników o wysokiej wydajności z przymusowym mieszaniem do wielu branż takich jak przemysł betoniarski, budowa posadzek przemysłowych, budowa instalacji paleniskowych, renowacja betonu, lastryko, budownictwo z gliny, malarstwo, sztukateria i wiele innych. Najnowsza generacja mieszalników firmy UEZ Mischtechnik obejmuje szerokie spektrum urządzeń – od małych, poręcznych mieszalników UEZ FIPS do 50 kg materiału aż po duże 600-litrowe mieszalniki o wysokiej wydajności UEZ ZM 800. Ciągły rozwój produktów UEZ przebiega zawsze w ścisłej współpracy z użytkownikami i producentami materiałów. Mieszalniki UEZ z przymusowym mieszaniem są znane z wyjątkowo stabilnej konstrukcji i długiej żywotności. Są obecnie stosowane na całym świecie i cieszą się dużą popularnością. Jest to możliwe, ponieważ zawsze koncentrujemy się przede wszystkim na jednym: najwyższej jakości. Nasze usługi zaczynają się już od zapytania klienta. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają doskonałe doradztwo.

 2. GEREEDSCHAPSMAKERIJ SIMONS

  Belgia

  Firma GEREEDSCHAPSMAKERIJ SIMONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach production of tools, maszyny przemysłowe, i zaopatrzenie dla przemysłu. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.