• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy odlewnicze

Wyniki dla

Formy odlewnicze - Import eksport

 1. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku firma WINDUS jest światową potęgą OEM/ODM, dostarczającą doskonałość w zakresie odlewów, wytłoczek metalowych, części prefabrykowanych i obrabianych maszynowo, a także zespołów i testów w różnych branżach, takich jak uzdatnianie wody, rolnictwo, wydobywanie ropy naftowej na morzu, budownictwo, kolejnictwo i motoryzacja. Nasze dbałość o jakość jest widoczna dzięki certyfikacji ISO9001 przyznanej przez TUV w 2003 roku. Wdrożenie systemu ERP i systemu automatyzacji biura usprawniło naszą działalność i przepływ pracy, znacznie zwiększając wydajność wewnętrzną i szybkość reakcji na potrzeby klientów. Rygorystyczne wymagania dotyczące kontroli są skrupulatnie rejestrowane w naszym systemie informacji o jakości, co pozwala nam mierzyć wydajność i stale ulepszać nasze usługi. Wspierany przez doświadczony zespół inżynierów i serwisantów, WINDUS jest dostawcą kompleksowych usług. Oferujemy kompleksowy pakiet usług: od pomocy przy projektowaniu i szybkiego prototypowania 3D po metody produkcji, inżynierię i zarządzanie projektami. Stosując elastyczne podejścia biznesowe, takie jak Kanban i Consignment, zaspokajamy Państwa wyjątkowe potrzeby. Przez lata nasze niezachwiane zaangażowanie w jakość i wartość przyniosło nam wyróżnienia przez klientów, stowarzyszenia branżowe i społecznościowe.

 2. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 3. CHILCHES MATERIALS

  Hiszpania

  Firma Chilches Materials należy do koncernu Torrecid, światowego lidera produkcji i usług dla przemysłu ceramicznego, szklarskiego, materiałów ogniotrwałych i odlewanych. Specjalizujemy się w produkcji ceramicznych środków mącących wysokiej jakości i gwarantujemy usługi wysokiej klasy mające na celu dostarczenie naszym klientom najlepszych produktów na rynku. Głównym przedmiotem naszej działalności jest obróbka piasku cyrkonowego Premium, która umożliwia przygotowanie oferty środków mącących o różnym stopniu działania.

 4. PREC-ODLEW SP. Z O.O.

  Polska

  Prec-Odlew Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnorodnych materiałów dla przemysłu odlewniczego i materiałów ogniotrwałych. Unikalne receptury naszych wyrobów, możliwość ich dostosowania do potrzeb konkretnego klienta zapewniają nam znaczącą pozycję na rynku.Innowacyjne technologie, otwartość na potrzeby klienta, zespół wykwalifikowanych i zorientowanych na klienta specjalistów zapewniają klientom firmy najwyższą jakość usług potwierdzoną certyfikatem ISO 9001: 2008.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 5. 3D PRINTING SOLUTION

  Polska

  3D Printing Solution zajmuje się zastosowaniem technologii addytywnej a dokładnie druku 3D w rozwiązaniach dla przemysłu i klienta indywidualnego. Celem naszej firmy jest implementacja druku 3d w jak największej ilości dziedzin życia. Szukam możliwości przyspieszenia, ulepszenia procesu wytwarzania elementów dla różnych dziedzin przemysłu jak również życia codziennego. Staramy się zastąpić elementy metalowe elementami, które można wykonać na drukarkach 3D skracając tym samym proces wytwarzania elementu jak i jego koszt. Oferujemy kompletne rozwiązania w zakresie druku 3D w różnych technologiach wydruku, przy czym koncentrujemy się na metodzie Fused Deposition Modeling oraz Stereolitograficznej. Projektujemy elementy i zespoły współzależne elementów jak również służymy pomocą w implikacji druku 3D w obszarach gdzie wcześniej nie był on wykorzystywany. Nasza oferta przeznaczona jest do takich branży jak protetyka, jubilerstwo, elektronika, architektura, przemysły Automotiv , branża lotni

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MODELISTAS CODINA

  Hiszpania

  Wszystkie formy drewniane dla odlewni.

 2. PIEPER-K3M

  Niemcy

  Firma PIEPER-K3M, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Breidenbach, Niemcy.

 3. KON-FORM WERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma KON-FORM WERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Hatzfeld, Niemcy.

 4. A.J.MOLDES, LDA.

  Portugalia

  Firma A.J.MOLDES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, injection moulds, construction design of moulds, Formy odlewnicze, i Formy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 5. ADCRIST PROD SRL

  Rumunia

  Firma ADCRIST PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia, formy dla odlewni, odlewnia stopów aluminiowych, i prototypy i drukowanie 3D. Ma siedzibę w Oradea, Rumunia.

 1. HOT IRON TUB

  Ukraina

  Firma HOT IRON TUB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Lutsk, Ukraina.

 2. COENE MATRIJZENBOUW

  Belgia

  Firma COENE MATRIJZENBOUW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Gięcie stali i metali, Formy odlewnicze, Gięcie stali i metali, Design of moulds for metals, i formy do cięcia metali. Ma siedzibę w Lotenhulle, Belgia.

 1. INDUSTRIAS MICAL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS MICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Formy i modele odlewnicze, odlewy ze znalu, Formy odlewnicze, i Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 2. ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma ARTS FONDERIE & DEVELOPPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Huty aluminium, Formy odlewnicze, odlewnia, prace odlewnicze, i Huty aluminium. Ma siedzibę w Arrien En Bethmale, Francja.

 3. ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION

  Turcja

  Firma ARDEMIR FOUNDRY CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS

  Portugalia

  Firma MOLDACAMPO - MOLDES PARA INJECÇÃO DE PLÁSTICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach produkcja własna form, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 5. FOCUS ON MOLDS SRL

  Włochy

  Firma FOCUS ON MOLDS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Cologne, Włochy.

 6. KANTEMIR

  Francja

  Firma KANTEMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, projektowanie i produkcja form, precision mechanics, i urządzenia mechaniki precyzyjnej. Ma siedzibę w Auray, Francja.

 7. KUTES METAL

  Turcja

  Firma KUTES METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie żeliwa szarego, produkcja na zlecenie, i odlew ciągliwy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MODELAGE USIMOULE

  Francja

  Firma MODELAGE USIMOULE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach prototypy. Ma siedzibę w Saint-Michel, Francja.

 1. ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma ANIBAL H. ABRANTES - INDUSTRIAS DE MOLDES E PLASTICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, i Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Picassinos, Portugalia.

 2. LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL)

  Ukraina

  Firma LLC DNEPROPROMLIT (LLC DPL), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo - wyroby, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, Złączki rurowe żelazne, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Żeliwo - wyroby, Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej, Złączki rurowe żelazne, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 3. LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA

  Włochy

  Firma LEGGERI ATTREZZERIA MECCANICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Brembate Di Sopra, Włochy.

 4. ETABLISSEMENTS MEON FILS SA

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS MEON FILS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Formy odlewnicze, odlewnia, tłoczenie, i production of tools. Ma siedzibę w Saint-Étienne, Francja.

 5. 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA.

  Portugalia

  Firma 3 DTECH - PRODUÇAO, OPTIMIZAÇAO E REENGENHARIA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, i Formy odlewnicze. Ma siedzibę w Embra, Portugalia.

 6. LAJOINIE FONDERIE

  Francja

  Firma LAJOINIE FONDERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo precyzyjne, mould design for foundry applications, i obróbka cieplna metali. Ma siedzibę w Saint-firmin-des-pres, Francja.

 7. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portugalia

  Firma CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Formy odlewnicze, i Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 8. JULIEN SA

  Francja

  Firma JULIEN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Biura projektów przemysłowych, Formy odlewnicze, odlewnia, prototypy, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Le-Creusot, Francja.

 9. CHARVET - GROUPE RGF

  Francja

  Firma CHARVET - GROUPE RGF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy odlewnicze, Formy odlewnicze, przetwarzanie tworzyw sztucznych, injection moulds, i projektowanie narzędzi. Ma siedzibę w Eybens, Francja.

 10. TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TRIWEFO TRIDELTA WERKZEUG- UND FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach injection moulds, Części do prasy, narzędzia z metalu twardego, i budowa form. Ma siedzibę w Hermsdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formy odlewnicze - Import eksport

Liczba wyników

2069 Przedsiębiorstwa