• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej - Import eksport

 1. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie, produkcja i dostawa instalacji do ważenia, mieszania i dozowania żywic impregnujących i epoksydowych. IFA oferuje kompletne rozwiązania dla zakładów impregnacji i powlekania, przemysłowych systemów oczyszczania wody, przemysłu wełny szklanej i skalnej, tworzyw konstrukcyjnych i materiałów sypkich, jak również dla zakładów przemysłu farb, lakierów i materiałów budowlanych. Perfekcyjne sterowanie systemem i połączenie danych uzupełniają paletę produktów. Montaż i uruchomienie dokonywane są przez własnych pracowników. Technologia IFA oferuje dobrą i bezpieczną obsługę w zakresie składowania cieczy, materiałów stałych i sypkich, jak również odpowiednie kontenery magazynowe, takie jak dostosowane do potrzeb regały, magazyny zbiornikowe lub systemy silosów. Testujemy i sprawdzamy m.in. kompatybilność materiałów, wpływ czynników środowiskowych oraz zgodność z wymogami prawnymi.

 2. OT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG SCHWERIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Obróbka i powlekanie maszyn i części maszyn, szczególnie wytwarzanie i regenerowanie, ja również pośrednictwo w zakresie tych prac. Nasza oferta: piaskowanie na zlecenie; próżniowa obróbka cieplna; łopatki turbinowe; cięcie strumieniem wodnym na zlecenie; spawanie techniką WIG; badania ultradźwiękowe; badania wiroprądowe; napawanie laserowe; usuwanie lakieru z części metalowych; powlekanie powierzchni (spieki ceramiczne)

 3. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 4. RUDOLF GUTBROD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Rudolf Gutbrod GmbH w Dettingen/ Erms w Szwabii wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjnej technologii powlekania. Jest liderem europejskim w procesach i przetwarzaniu fluoropolimerów. Przedsiębiorstwo założone w 1964 roku należy do pionierów w Niemczech w zakresie technologii powierzniowej z użyciem fluoropolimerów, a w Europie jako licencjobiorca znanych producentów surowców jest jednym z pierwszych adresów, jeśli chodzi o warstwy funkcjonalne o działaniu nieprzywierającym , charakteryzujące się niskim tarciem, ochroną chemiczną i ochroą przed korozją. Najwyższy poziom techniczny jest zapewniony poprzez ciągłe badania i rozwój. Surowce sprowadzane są z całego świata. Międzynarodowa i stała wymiana doświadczeń gwarantuje najwyższą jakość w spełnianiu różnorodnych wymagań klientów również w przyszłości.

 5. AURION ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AURION Anlagentechnik GmbH - Technologia plazmowa = Systemy plazmowe + Komponenty HF, firma AURION Anlagentechnik GmbH powstała z trzech przedsiębiorstw pod koniec 1996 r. Pomysł powstania firmy dotyczył wytwarzania komponentów i kompletnych systemów obróbki powierzchni, które byłyby wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. AURION opracowuje i wytwarza komponenty do zasilania systemów plazmowych. Do nich należą sieci dopasowujące impedancję z jednostkami autotuningu, a także filtry, przełączniki, przesuwniki fazowe, dzielniki mocy, przewody, kable i złącza. Mocnym punktem jes skupianie się na procesach plazmowych wysokiej częstotliwości, odpowiednio 13, 56 i np. 27, 12 MHz. Opierając się na wiedzy fachowej i doświadczeniu w dziedzinie budowy komponentów, AURION oferuje również kompletne systemy do obróbki powierzchniowej plazmowej tj. do czyszczenia i modyfikacji powierzchni, jak również do procesów powlekania i trawienia (PVD, PECVD, RIE, mikrofale).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARCOTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Arcotec GmbH odnosi sukcesy dzięki prawie 50-letniemu doświadczeniu i jako jedyny producent stosujący wszystkie trzy metody fizycznej obróbki wstępnej pod ciśnieniem atmosferycznym (korona, plazma, płomień). 2019 - Arcotec GmbH odosił sukcesy dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu i jako jedyny producent stosyjący wszystkie trzy metody fizycznej obróbki wstępnej pod ciśnieniem atmosferycznym (korona, plazma, płomień). Ponad 15 000 systemów obróbki wstępnej Arcotec stosowanych na całym świecie świadczą o niezmiennie wysokiej jakości i naszym unikatowym know-how w dziedzinie obróbki wstępnej powierzchni. 1997 - Wprowadzenie atmosferycznych urządzeń plazmowych (Arcospot®) wyzwalających wysokoenergetyczne wyładowania. Wraz z wprowadzeniem urządzeń z plazmą atmosferyczną rozwinął się rynek materiałów trudnych do obróbki przy dużych prędkościach posuwu. 1991 - Wprowadzenie kolejnej metody obróbki fizycznej, "obróbki płomeniowej". 1985 - Założenie firmy Arcotec GmbH. Systemy obróbki wstępnej 1976 - Opracowanie i zastosowanie pierwszego na świecie urządzenia plazmowego z elektrodami emitującymi swobodne elektrony (Arcojet®) do obróbki wyprasek z tworzyw sztucznych; działa ono w oparciu o plazmę elektryczną. Urządzenia do obróbki wstępnej 1975 - rozpoczęcie produkcji urządzeń do obróbki wstępnej opartych na wyładowaniach koronowych o wysokiej częstotliwości. Sprzęt do obróbki wstępnej 1974 - Fritz Bloss zakłada w 1974 niezależną agencję sprzedaży.

 2. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 3. MIKROMAT, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1997 r. MIKROMAT z powodzeniem działa w branży inżynieryjnej. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na spawaniu, obróbce i formowaniu stopów aluminium, a także stali, stali nierdzewnej oraz innych materiałów. W zależności od wymagań klienta produkcja może obejmować pojedyncze części, a także małe i średnie serie.

 4. REINASAN BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma REINASAN BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Czyszczenie budynków, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, produkty do czyszczenia, zmywarka podłogi, powłoki nietoksyczne, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, polerowanie, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 5. PULVERKING UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PULVERKING UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. COSER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do piaskowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, oczyszczarki do metali, piaskarki, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, śrutownice do metali, i PISTOLET DO PIASKOWANIA (piaskowanie). Ma siedzibę w Poggio Torriana, Włochy.

 2. MS WÄRMEBEHANDLUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MS WÄRMEBEHANDLUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Ma siedzibę w Mönchweiler, Niemcy.

 1. FINMAT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FINMAT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, komora do instalacji lakierniczych, komora do malowania przemysłowego, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, kabiny lakiernicze do karoserii samochodowych, instalacje i urządzenia do malowania, urządzenia i maszyny do suszenia metali, zautomatyzowany system malowania, i System wycinania. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 2. FINIMAC S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FINIMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach piaszczarki do metali, oczyszczarki do metali, śrutownice do metali, piaskarki, śrutowanie, śrut, maszyny do mycia metali, urządzenia i maszyny do satynowania metali, i urządzenia i maszyny do galwanizacji metali na gorąco i przez odparowywanie. Ma siedzibę w Vittuone, Włochy.

 3. SLF OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają dostosowanie obróbki powierzchni do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dysponująca dwoma zakładami produkcyjnymi firma SLF stała się skutecznym dostawcą w zakresie techniki obróbki strumieniowej, lakierowania i transportu dużych elementów. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w renomowanych zakładach budowy maszyn i konstrukcji stalowych, w stoczniach, jak również w przedsiębiorstwach produkujących pojazdy i pojazdy szynowe, w odlewniach i zakładach produkujących elektrownie wiatrowe.

 4. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Instalacje przemysłowe o wielostronnym zastosowaniu – ekologiczne i bezpieczne. Firma Rippert Anlagentechnik GmbH und Co. działa w trzech obszarach: ekologicznych instalacji lakierniczych, instalacji filtracyjnych, jak również wentylatorów przemysłowych, dzięki czemu. z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Jako producent systemów od ponad 45 lat projektuje, produkuje i montuje najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne instalacje dla klientów przemysłowych z całego świata. Siedziba przedsiębiorstwa kierowanego przez Thomasa Ripperta znajduje się w miejscowości Herzebrock-Clarholz. Tu i w pięciu innych zakładach na terenie Niemiec, Austrii i Holandii około 350. wykwalifikowanych pracowników pracuje nad rozwojem i budową produktów hightech, zgodnie z życzeniami klientów.

 5. AFS ENTWICKLUNGS + VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Skorzystaj z naszego doświadczenia i innowacji opracowanych na podstawie ponad 30 lat ścisłej współpracy z klientami. Aby jak najlepiej zabezpieczyć Państwa inwestycje, przywiązujemy szczególną wagę do niezawodności przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Systemy zapewniające płynną, ciągłą pracę. Większość kosztόw nie jest związanych z inwestycją w nowy system AFS, ale z przestojami Twojego zakładu produkcyjnego. Tylko stal nierdzewna, aluminium i ceramika. Projektowanie i konstrukcja systemów AFS nie wymaga stosowania tworzyw sztucznych w systemach. Rezultatem są niezwykle wytrzymałe maszyny o długiej żywotności. Wszystkie komponenty są łatwo dostępne, a system jest optymalnie dostosowany do Twoich zastosowań. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował wsparcia... …możesz oprzeć się na ogólnoświatowym serwisie, ktόry stoi przy Twoim boku w kompetentny i nieskomplikowany sposób. Gwarancja: AFS oferuje więcej niż wymaganą prawem gwarancję. AFS daje Ci pełną dwuletnią gwarancję. agencja rans West GmbH Spzoo ul Prądzyńskiego 20 63-000 Sroda-Wlkp. Polska Telefon: +48 61-28 70264 Faks: +48 61 287 02 65 Email: biuro@transwest.pl Internet: www.transwest.pl

 6. AVALUXE INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy nowym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem. Podstawowym profilem naszej działalności jest handel metalami stosowanymi w zaawansowanych procesach technologicznych i wyposażeniem. Są to między innymi targety płaskie, okrągłe i cylindryczne, katody łukowe i materiały do procesu napylania. Oprócz tego oferujemy różne usługi (recykling, odzyskiwanie metali szlachetnych, czyszczenie precyzyjne, uszlachetnianie powierzchni, bonding, analiza materiałów) i technologie (napylanie magnetronowe, kontrola procesów, zasilanie energią).

 7. MKV METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Jako producent specjalnych urządzeń galwanicznych i przemysłowych, od momentu założenia firmy koncentrujemy się na indywidualnym planowaniu i produkcji wg specyfikacji klienta i wytycznych dotyczących procesu. Nasza praca opiera się na doświadczeniu i rozległej szczegółowej wiedzy zebranej w przeciągu kilku dziesięcioleci w zakresie budowy urządzeń dla wielu branż. Po szczegółowym rozplanowaniu i stopniowej rozbudowie produkcji przenieśliśmy się do nowego budynku firmy w naszej centrali w Allersberg we Frankonii. Na powierzchni produkcyjnej prawie 5.000 m2 połączyliśmy wcześniej wydzielone obszary produkcyjne. Umożliwiło to optymalizację procesów wewnętrznych i skrócenie ścieżek koordynacji. Obecnie nasz zespół składa się z około 70 wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów, dzięki którym współpracujemy i wspieramy naszych klientów na całym świecie. Nasz wysoki stopień integracji pionowej pozwala nam osiągać największą możliwą elastyczność - od projektowania w dziale planowania aż po montaż na miejscu.

 8. HPM TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Od ponad 70 lat nazwa HPM Technologie oznacza na całym świecie specjalistę w dziedzinie budowy najnowocześniejszych systemów do aplikacji minimalnej ilości rozpylanej cieczy, aplikacji kropelkowej i środków smarnych. Konstrukcja modułowa oznacza, że nasze uniwersalne systemy mogą być indywidualnie dostosowane do każdego zadania - do ukierunkowanego zastosowania dowolnej cieczy na powierzchniach lub w trójwymiarowych strukturach. Dziś firma HPM Technologie GmbH jest obecna wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny w małych ilościach.

 1. AUPUS EQUIPEMENTS

  Francja

  Aupus Equipements specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu linii do obróbki powierzchni w połączeniu z formułowaniem i sprzedażą chemikaliów do stali nierdzewnej i tytanu. Zaangażowani w innowacje, pracujemy nad nowatorskimi formułami we współpracy z międzynarodowymi naukowcami. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu wspieramy klientów w pełnej integracji i wdrażaniu naszych linii obróbki zgodnie z obowiązującymi normami i szkolimy ich w zakresie obsługi procesów chemicznych pod kątem ich własnych zastosowań. Oferujemy globalne rozwiązania dla różnych sektorów przemysłu, w tym medycznego, lotniczego i nuklearnego. Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą wiedzę fachową w dziedzinie różnych metod obróbki, takich jak pasywacja i trawienie stali nierdzewnej i tytanu, trawienie do anodowania tytanu, polerowanie elektrolityczne stali nierdzewnej, a także elektrolit do anodowania tytanu.

 2. DIENER ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, zespół Diener Electronic w zakresie technologii powierzchni plazmowych, jak również nasi partnerzy kooperacyjni w zakresie automatyzacji i wdrożeń, wskażą Ci indywidualne sposoby na skonfigurowanie planowanego zakładu produkcyjnego w sposób przyszłościowy. Jako światowy lider rynku, z ponad 11.000 systemów sprzedanych na całym świecie, oferujemy indywidualne rozwiązania dla wydajnych procesów w obszarach plazmy z systemami niskiego i atmosferycznego ciśnienia, jak również dla parylenu plus systemów próżniowych. Pozwól nam zainspirować Cię możliwościami, jakie oferujemy Ci dzięki naszym technologiom i unikalnym procesom. Czekamy na Ciebie! Kompleksowe kompetencje z jednego źródła. Nasi klienci korzystają z doświadczenia i know-how zaangażowanych pracowników, jak również z najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych. Z zaawansowanymi rozwiązaniami na ścieżce sukcesu. W kilku lokalizacjach w Badenii-Wirtembergii opracowujemy i produkujemy z dużym powodzeniem innowacyjne rozwiązania w zakresie ekonomicznej, precyzyjnej i przyjaznej dla środowiska obróbki plazmowej powierzchni. Od momentu założenia firmy stale się rozwijaliśmy i obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów plazmowych na świecie. Zastosowania naszych systemów: ultra-dokładne czyszczenie, aktywacja powierzchni, powlekanie, wytrawianie, powlekanie hydrofilowe/hydrofobowe, odgazowywanie/odgazowywanie, symulacja wysokości, kalibracja czujników, testowanie szczelności.

 3. HÜPPE GMBH

  Niemcy

  HÜPPE jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Bad Zwischenahn. Wraz z wyprodukowaniem pierwszej kabiny prysznicowej w Niemczech w 1966 roku powstał zupełnie nowy segment rynku, który firma HÜPPE rozwija i kształtuje do dziś. Jednak na drodze od tradycyjnego niemieckiego przedsiębiorstwa do dzisiejszej międzynarodowej wielkości firmy nie skupiamy się już wyłącznie na kabinach prysznicowych. Atrakcyjne powierzchnie prysznicowe i brodziki, różnorodne okładziny ścienne i przekonujące akcesoria. Obecnie posiadamy 22 oddziały na całym świecie i prowadzimy otwarty dialog z naszymi partnerami. Twoje komponenty wykańczamy zgodnie z najwyższymi standardami. W naszej własnej lakierni HÜPPE od lat profesjonalnie i zgodnie z najnowszymi standardami powleka wyroby kolorowe, i to nie tylko w branży sanitarnej. Oprócz wykańczania naszych własnych projektów, oferujemy również nasze doświadczenie w zakresie powlekania części i podzespołów. Malowanie powierzchni zgodnie z wymaganiami klienta to technika sama w sobie. Bezbłędne wyniki wymagają wiedzy, doświadczenia i pasji! Dla naszych klientów malujemy wszelkiego rodzaju części i podzespoły. Poza standardowymi kolorami chętnie wprowadzimy dla Państwa rozwiązania specjalne, takie jak specjalne życzenia kolorystyczne, efekty powierzchniowe lub stopnie połysku. HÜPPE - Twój ekspert w zakresie najlepszej możliwej jakości powierzchni i najdłuższej możliwej trwałości.

 4. GEYSER LLC

  Rosja

  Geyser LLC od 2010 produkuje urządzenia do czyszczenia strumieniowo-ściernego wyrobów metalowych i stanowisk testowych. Nasze maszyny do czyszczenia części skutecznie usuwają produkty ropopochodne, kurz, płyny chłodząco-smarujące, materiały kompozytowe, olej po formowaniu matryc, smary konserwujące, pasty polerskie, emulsje, pot i osady tłuszczu. Myjki przemysłowe firmy Geyser LLC ułatwiają automatyzację obróbki wstępnej powierzchni i skutecznie rozwiązują problemy obróbki i czyszczenia stali i materiałów zarówno w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych, jak i w małych stacjach obsługi pojazdów. Nasza firma produkuje seryjne i specjalne myjki przemysłowe do mycia części o masie 40 g–20 t oraz stoły do identyfikacji wad urządzeń i testowaniaa silników. Maszyny do mycia części zamiennych oraz stanowiska testowe produkowane przez Geyser LLC są niezawodne, łatwe w obsłuddze i konserwacji. Nasze myjki mogą być stosowane samodzielnie lub jako część istniejącego przenośnika przemysłowego.

 5. «ROBOTKOMPLEKT» LLC (DKR GROUP)

  Rosja

  ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP) projektuje i dostarcza urządzenia do myjni samochodowych, zapewnia wyposażenie i instalację myjni samochodowych samoobsługowych w Rosji i krajach WNP. Przedsiębiorstwo oferuje opracowanie projektu, konstrukcję, oddanie do użytku, instalacją i kontrolę samoobsługowych myjni samochodowych w terminie do 3 tygodni; produkcja i dostawa urządzeń do myjni samochodowych w ciągu 7 dni; dostarczanie rocznego planu rozwoju przedsiębiorstwa, wsparcie marketingowe, strategia szybkiego zwrotu kosztów, zamknięte oprogramowanie do śledzenia efektywności obiektu; obsługa posprzedażna, w tym całodobowe wsparcie klienta (konserwatorzy są do dyspozycji w całej Rosji i krajach WNP); modernizacja istniejących obiektów poprzez wprowadzanie zaawansowanych instalacji i urządzeń do mycia samochodów; konserwacja techniczna, szkolenie personelu myjni samochodowych z rozwiązywania drobnych problemów. Wszystkie maszyny i akcesoria myjni samochodowej, wyprodukowane przez ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP), są objęte 12-miesięczną gwarancją.

 6. GRANT MATERIAŁY DO OBRÓBKI POWIERZCHNI

  Polska

  Firma GRANT autoryzowany przedstawiciel firmy Rollwasch Italiana S.p.a. Materiały Do Obróbki Powierzchni Metali (Obróbki Odlewów) oraz Tworzyw Sztucznych (Bębnowanie, Trowalizacja, Rotofinish, Gratowanie, Śrutowanie). Produkty Do Obróbki Powierzchniowej - Kształtki Ścierne i Kształtki Polerujące: Kształtki Ceramiczne, Kształtki Plastyczne, Kształtki Aminoplastyczne, Kształtki Porcelanowe, Kształtki Drewniane, Inox – satelity, igły i kulki (chromowo-niklowe, stal nierdzewna), Mikrokulki Szklane, Naturalne Ziarna Polerskie, Płyny, Pasty, Proszki; Urządzenia Do Obróbki Powierzchniowej - Maszyny Wibracyjne (Maszyny Do Gratowania): - maszyny z kołowym zbiornikiem (wibratory kołowe) - maszyny z prostokątnym zbiornikiem (wibratory korytkowe) - maszyny odśrodkowe - maszyny polerująco – szlifujące zanurzeniowe - całe linie technologiczne do obróbki wibrościernej (do trowalizacji) Przeprowadzamy również próby na detalach, w celu optymalizacji procesu obróbki powierzchni.

 7. CABYCAL S. L.

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo specjalizujące się w opracowywaniu rozwiązań w procesach produkcyjnych obróbki i lakierowania powierzchni. Instalacje automatyczne do obróbki i nakładania lakieru: lakier proszkowy, lakier w płynie. Instalacje do lakierowania za pomocą kataforezy i anaforezy. Instalacje statyczne do lakierowania.

 8. PRECISION MACHINING CONSULTANCY

  Turcja

  Firma PRECISION MACHINING CONSULTANCY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, obróbka cieplna, i cięcie blachy. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. 360 ZOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma 360 ZOLUTIONS GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach komora do malowania przemysłowego, Surface treatment, urządzenia do lakierowania proszkowego, i komora do obróbki strumieniowej. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 10. BELMEKO

  Belgia

  Firma BELMEKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Paint booth, Piece do suszenia farb przemysłowych, i piec do pieczenia. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej - Import eksport

Liczba wyników

2363 Przedsiębiorstwa