• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do trawienia i oczyszczania

Wyniki dla

Maszyny do trawienia i oczyszczania - Import eksport

 1. SEDA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, piaskowanie urządzeń przemysłowych, abrasives, Maszyny do trawienia i oczyszczania, i general renovation work. Ma siedzibę w Vers-En-Montagne, Francja.

 2. HNK SERVICE

  Francja

  Firma HNK SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, Cynkowanie elektrolityczne, Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 3. WOODSTRIPPER

  Belgia

  Firma WOODSTRIPPER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do trawienia i oczyszczania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do wytrawiania drewna, meble drewniane, meble z żaluzjami, i obróbka powierzchni drewnianych. Ma siedzibę w Frameries, Belgia.

 4. NITTY-GRITTY S.R.L.

  Włochy

  Firma NITTY-GRITTY S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do trawienia i oczyszczania. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie powierzchni - maszyny, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, i Industrial marking. Ma siedzibę w Spilamberto, Włochy.

 5. PROBANET SARL

  Francja

  Firma PROBANET SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do trawienia i oczyszczania. Ma siedzibę w PLOUAY, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RICERCA CHIMICA GROUP

  Włochy

  Firma RICERCA CHIMICA GROUP, roku i działającą w sektorze Maszyny do trawienia i oczyszczania. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, i Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Vighizzolo D’Este (Pd), Włochy.

 2. DECAP ILE DE FRANCE

  Francja

  Firma DECAP ILE DE FRANCE, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, i Maszyny do trawienia i oczyszczania. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 3. ZELL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH &CO.KG

  Niemcy

  Firma ZELL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH &CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, i Maszyny do trawienia i oczyszczania. Ma siedzibę w Ehingen, Niemcy.

 4. NICOLIS AG

  Szwajcaria

 5. AURION ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  AURION Anlagentechnik GmbH - Technologia plazmowa = Systemy plazmowe + Komponenty HF, firma AURION Anlagentechnik GmbH powstała z trzech przedsiębiorstw pod koniec 1996 r. Pomysł powstania firmy dotyczył wytwarzania komponentów i kompletnych systemów obróbki powierzchni, które byłyby wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. AURION opracowuje i wytwarza komponenty do zasilania systemów plazmowych. Do nich należą sieci dopasowujące impedancję z jednostkami autotuningu, a także filtry, przełączniki, przesuwniki fazowe, dzielniki mocy, przewody, kable i złącza. Mocnym punktem jes skupianie się na procesach plazmowych wysokiej częstotliwości, odpowiednio 13, 56 i np. 27, 12 MHz. Opierając się na wiedzy fachowej i doświadczeniu w dziedzinie budowy komponentów, AURION oferuje również kompletne systemy do obróbki powierzchniowej plazmowej tj. do czyszczenia i modyfikacji powierzchni, jak również do procesów powlekania i trawienia (PVD, PECVD, RIE, mikrofale).

 1. SÜDSTRAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze urządzenia do czyszczenia suchym lodem Powerjet zapewniają jeszcze większą moc przy wydajności lodu od 40 do 150 kg/godz. Skuteczny system z jednym wężem może wytworzyć bardzo twardy strumień, który można użyć do usunięcia nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dzięki nowej serii urządzeń możesz wybrać odpowiednie do konkretnego zastosowania w zakresie roboczym od 1 m³ – 20 m³ objętości powietrza i ciśnieniu powietrza od 3 do max. 20 barów. Od niedawna produkujemy również urządzenia do granulacji (granulatory) suchego lodu. Nasze szczególnie mocne strony: niemiecka produkcja, projektowanie i rozwój, ponad 15 lat doświadczenia i duża liczba patentów, wysoki standard jakości z naszym własnym systemem zapewniania jakości w trakcie produkcji i w punkcie wejścia i wyjścia towarów, produkty i projekty chronione prawem własności, własna przestrzeń wystawowa, własne urządzenia do testowania wydajności nadmuchu i strumienia suchego lodu (po wcześniejszym umówieniu terminu).

 2. AIRPROTECH SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Airprotech jest spółką inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i budowie instalacji do oczyszczania zanieczyszczeń gazowych. Od 1995 r. prowadzi działalność na całym świecie, oferując szeroką gamę rozwiązań do kontroli przemysłowych emisji LZO, CIV, aerozoli, mgieł i zapachów, aby przemysłowe procesy produkcyjne były zrównoważone i przyjazne dla środowiska, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Airprotech zapewnia rozwiązanie w postaci instalacji, która najbardziej odpowiada potrzebom klienta, zarówno pod względem technologii, jak i wartości inwestycyjnej oraz eksploatacyjnej. Oferowane technologie przynoszą korzyści dla środowiska i promują zrównoważenie środowiskowe, gwarantując korzyści finansowe dzięki wykorzystywaniu odpadów produkcyjnych, zgodnie z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Airprotech oferuje pełne wsparcie, zapewniając własny warsztat budowy instalacji, montaż na miejscu i szkolenie pracowników. Serwis posprzedażowy, zdalny nadzór i dostarczanie części zamiennych.

 1. CEEVER S.R.L.

  Włochy

  Firma CEEVER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach fosfatyzowanie, urządzenia i maszyny do przemysłowego mycia metali, oksydowanie metali, i urządzenia i maszyny do trawienia metali. Ma siedzibę w Settala, Włochy.