• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do smołowania

Wyniki dla

Maszyny do smołowania - Import eksport

 1. ASFALTI EMILIANI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ASFALTI EMILIANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Jest również obecna w dziedzinach koparki, maszyny do rozbiórki, maszyny i urządzenia dla budownictwa, wiertarki do drążenia studni, szalowanie, platformy napowietrzne dla budownictwa, maszyny i wyposażenie do robót ziemnych, aparaty do rdzeniowania, i koparki podsiębierne. Ma siedzibę w Vignola, Włochy.

 2. ÇESAN ASPHALT PLANTS

  Turcja

  Firma ÇESAN ASPHALT PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. GREEN ASPHALT

  Włochy

  Firma GREEN ASPHALT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Jest również obecna w dziedzinach odladzacze do urządzeń i instalacji chłodniczych, kraty i elementy okratowania do zagospodarowania przestrzeni miejskiej, i konserwacja dróg. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. ECOASFALT, S.A

  Hiszpania

  Firma ECOASFALT, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Jest również obecna w dziedzinach bloki bitumiczne, i emulsje bitumiczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. STARTTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma STARTTECH MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERKON GLOBAL MAKINE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ERKON GLOBAL MAKINE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. ASFALTOS AGLOMERADOS 2R

  Hiszpania

  Firma ASFALTOS AGLOMERADOS 2R, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do smołowania. Jest również obecna w dziedzinach płyty wiórowe. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 3. ASPHALTBAU KOSZIL GMBH

  Niemcy

  Firma ASPHALTBAU KOSZIL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do smołowania, Smoła i asfalt drogowy, Maszyny do smołowania, i Smoła i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Freystadt, Niemcy.

 4. RAPID INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAPID INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębiarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Maszyny do smołowania, Maszyny budowlane, i Maszyny do smołowania. Ma siedzibę w Craigavon, Zjednoczone Królestwo.

 5. BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH

  Niemcy

  Firma BENNINGHOVEN WITTLICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do smołowania, i Maszyny do smołowania. Ma siedzibę w Wittlich, Niemcy.

 1. ARTHUR MAUS TRANSPORTGERÄTE UND TEERMASCHINEN KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. TECHNOMARK

  Francja

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, francuski ekspert w dziedzinie identyfikowalności przy użyciu technologii laserowych i mikro udarowych. Ekspert w dziedzinie technologii mikro udarowej od 2000 roku, Technomark zrewolucjonizował rynek swoją flagową innowacją zaprojektowaną tak, aby spełnić wszystkie potrzeby, gamą Multi4 (jeden produkt dla 4 możliwych konfiguracji). Bazując na tym sukcesie, Technomark kontynuuje wprowadzanie innowacji i oferuje kluczowe rozwiązania na rynku technologii mikro udarowej. W 2013 roku firma Technomark podjęła pierwsze kroki w branży laserowej i wprowadziła na rynek rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. W 2016 roku firma uruchomiła swoją pierwszą gamę znakowania laserem włóknowym Graphix. Dzięki swoim uznanym innowacjom, Technomark ewoluował od certyfikacji do trofeów, aby stać się kluczowym graczem na rynku trwałego znakowania i obecnie oferuje kompletne rozwiązania w zakresie identyfikowalności, od znakowania do odczytywania. Obecnie Grupa, ze swymi oddziałami w Chinach i Stanach Zjednoczonych, posiada siłę polegającą na projektowaniu produktów o jakości FrenchFab i dotrzymywaniu zobowiązań poza granicami dzięki międzynarodowym partnerom oferującym lokalnie stałe wsparcie. Gwarantujemy jakość, niezależnie od rodzaju znakowania (sekwencje alfanumeryczne, znaki specjalne, loga, datowanie z oznaczaniem godziny i różne kody typu datamatrix czy też kody QR). Dzięki temu nasze rozwiązania mogą zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie identyfikowalności, niezależnie od Państwa zastosowania przemysłowego. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 3. BARTSCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH jest jednym z wiodących producentów kuchni stołówkowych w Europie. Asortyment obejmuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, praktycznych gadżetów kuchennych oraz innowacyjnych rozwiązań produktowych. Wszystko, czego potrzebują nowoczesne kuchnie stołówkowe, aby wydajnie pracować. Od momentu założenia firmy w 1876 roku, Bartscher przekształcił się w dostawcę pełnej gamy kuchni stołówkowych. Urządzenia marki Bartscher są dostępne w wielu krajach europejskich za pośrednictwem wyspecjalizowanych partnerów handlowych, a nasz dedykowany zespόł gwarantuje również odpowiednią jakość usług w całej Europie. Uzupełnieniem bogatego asortymentu jest silny serwis, do którego firma Bartscher przywiązuje szczególną wagę. Kompleksowe doradztwo, szybka obsługa klienta oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami zapewniają szczególnie wysoką jakość usług. Nasza firma z tradycjami posiada nowoczesny magazyn wysokiego składowania z 9000 miejscami paletowymi i 15000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

 4. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Niemiecki producent frezarek CNC, grawerek CNC, maszyn do cięcia plazmowego CNC, do cięcia strumieniem wody oraz systemów znakowania, urządzeń dozujących, pilarek i oprogramowania CAD/CAM.Nasze maszyny produkowane w Niemczech mają niemal nieograniczone zastosowanie. Frezowanie 2D, frezowanie 3D, grawerowanie, dozowanie, klejenie, skanowanie 3D, cięcie, spawanie, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, erodowanie, spawanie ultradźwiękowe, to tylko niektóre z najważniejszych możliwości zastosowania.

 5. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 6. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 7. WIWOX GMBH SURFACE SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku dostarczamy procesy profesjonalnego czyszczenia narzędzi i części. Od technologii obróbki strumieniowo-ściernej przez czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie w komorze natryskowej po pirolizę - nasze koncepcje czyszczenia stanowią odpowiedź na stale zmieniające się wyzwania związane z wymagającą produkcją przemysłową i konserwacją. Nasi klienci korzystają z naszego pionowego zakresu produkcji i wieloletniego doświadczenia. Otrzymują kompetentne porady dotyczące najbardziej ekonomicznego kompletnego rozwiązania dla ich konkretnego zastosowania. Oprócz operacji porównawczych i testowych w naszym wewnętrznym centrum technicznym, nasi klienci decydują między zakupem sprzętu, wynajmem sprzętu lub czyszczeniem kontraktowym. Naszym najważniejszym celem jest sukces naszych klientów! Osiągamy to dzięki zadowolonym i zmotywowanym pracownikom w kulturze korporacyjnej opartej na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Wspólnie definiujemy takie wartości, jak jakość i funkcjonalność, ciągłe doskonalenie produktu między producentem a użytkownikiem. Lub efektywność ekonomiczna - również w tym przypadku wysoka korzyść dla klienta z naszych produktów jest punktem odniesienia dla udanej konkurencyjności. Jako producent instalacji i dostawca pełnego asortymentu, również wysokiej jakości mediów procesowych, jesteśmy świadomi znaczenia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W związku z tym towarzyszymy naszym klientom od niezbędnej procedury zatwierdzenia do uruchomienia i konserwacji instalacji. Wir freuen uns auf die Zusammenarbeit mit mit Ihnen!

 8. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 1. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 2. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IMM to szlifierki taśmowe, maszyny do polerowania, piły mostowe i know-how Made in Germany. IMM już od ponad 60 lat jest liderem w dziedzinie profesjonalnego wykańczania powierzchni. Nasz asortyment produktów obejmuje różne maszyny do szlifowania i polerowania, od ręcznych po automatyczne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla użytkowników w branży lotniczej, motyryzacyjnej, energetycznej i techniki medycznej. W zakładzie w Riederich nasze urządzenia i innowacyjne rozwiązania są opracowywane, budowane i promowane z korzyścią dla naszych klientów na całym świecie. Nasze maszyny są zaprojektowane do użytku ciągłego. Ich ciężar i solidna konstrukcja zapewniają przy obróbce niski poziom wibracji. Sprzedaż w Niemczech odbywa się głównie bezpośrednio. Naszymi klientami na całym świecie opiekuje się ponad 25 autoryzowanych dealerów. IMM Maschinenbau - rozwiązanie - dla Twojego sukcesu!

 3. HUGO BECK MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hugo Beck jest wiodącym na świecie specjalistą w zakresie poziomych maszyn pakujących typu flowpack, folii i papieru, a także rozwiązań automatyzacji i uszlachetniania druku w zakresie wydajności od 3 000 do 18 000 cykli na godzinę. Opracowujemy i produkujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania maszyn do pakowania w folię lub papier, a także dostarczamy kompletne urządzenia peryferyjne. Na życzenie klienta lub jako maszyna seryjna: Nasza bogata oferta obejmuje maszyny typu flowpack, maszyny do ciągłego i przerywanego napełniania i zgrzewania opakowań typu flowpack, woreczków lub opakowań obkurczanych, urządzenia do pakowania zbiorczego, tunele obkurczające, systemy wykańczania druku, podajniki, roboty i systemy manipulacyjne. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku folii poliolefinowych, polipropylenowych, polietylenowych i kompozytowych. Najnowsze folie wykonane z mono-materiałów lub nawet w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, bioplastików i wyjątkowo cienkich folii opakowaniowych są również przetwarzane na maszynach Hugo Beck.

 4. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK jest jednym z wiodących chińskich producentów w dziedzinie maszyn do butelkowania, zlokalizowanym w dystrykcie Jiading, Szanghaj. Doświadczenie i sprzęt w dziedzinie butelkowania cieczy. Pomysł marki npack pojawił się w 2006 roku. Marka zarejestrowana w 2012 roku: to jeden z najbardziej doświadczonych producentów urządzeń napełniających cieczami z serwomechanizmem w Chinach. Obecnie NPACK z dumą oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania cieczami. Główne proponowane technologie to: -Tłokowy napełniacz cieczami z mechanizmem serwo -Urządzenie do ważenia i napełniania cieczami -Maszyna do przelewowego napełniania cieczami -Maszyna do napełniania cieczami z serwo-pompą -Grawitacyjna maszyna do napełniania cieczami -Maszyna do napełniania przelewowego. NPACK jest ciągle rozwijającą się firmą. Inwestujemy w badania i rozwój, poprawiamy warunki zatrudnienia naszych pracowników oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów. Naszym celem jest sprawienie, aby urządzenia do napełniania cieczami był wydajne, precyzyjne, inteligentne i niezawodne. Staramy się, aby nasi klienci dzięki nim stali się bardziej produktywni, konkurencyjni, zmniejszali koszty pakowania i odpady materiałowe. Dążymy do tego, aby stać się stałym punktem odniesienia w teorii i praktyce branży napełniania cieczami, nowych systemów pakowania i nowych typów usług. Staramy się zbudować szeroką sieć sprzedaży na całym świecie. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, zapraszamy do współpracy.

 5. SÜDSTRAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze urządzenia do czyszczenia suchym lodem Powerjet zapewniają jeszcze większą moc przy wydajności lodu od 40 do 150 kg/godz. Skuteczny system z jednym wężem może wytworzyć bardzo twardy strumień, który można użyć do usunięcia nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dzięki nowej serii urządzeń możesz wybrać odpowiednie do konkretnego zastosowania w zakresie roboczym od 1 m³ – 20 m³ objętości powietrza i ciśnieniu powietrza od 3 do max. 20 barów. Od niedawna produkujemy również urządzenia do granulacji (granulatory) suchego lodu. Nasze szczególnie mocne strony: niemiecka produkcja, projektowanie i rozwój, ponad 15 lat doświadczenia i duża liczba patentów, wysoki standard jakości z naszym własnym systemem zapewniania jakości w trakcie produkcji i w punkcie wejścia i wyjścia towarów, produkty i projekty chronione prawem własności, własna przestrzeń wystawowa, własne urządzenia do testowania wydajności nadmuchu i strumienia suchego lodu (po wcześniejszym umówieniu terminu).

 6. CETEC SYSTEMS SONDERMASCHINEN- VERTRIEBS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Sposób wykonywania połączeń. PLANOWANIE PROJEKTU Wdrażamy wyrafinowane zastosowania w dziedzinie techniki kablowej i produkcji elektroniki z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb klienta. Wszystko w celu obniżenia kosztów w dłuższej perspektywie czasowej. Koordynujemy wszystkie etapy projektu tak, abyś osiągnął swój cel projektowy. OPTYMALIZACJA PROCESU W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności Państwa linii produkcyjnej, analizujemy jakość Państwa procesów. Opowiadamy, w jaki sposób można zoptymalizować swoje procesy i towarzyszyć Państwu we wszystkich fazach wdrażania. DORADZTWO EKSPERTA Wyszukujemy dla Ciebie mnóstwo możliwych rozwiązań i dostarczamy odpowiedzi na Twoje konkretne potrzeby. W ten sposób ułatwiamy Państwu podjęcie decyzji pozwalających na uniknięcie wysokich kosztów inwestycyjnych. EKSPERTYZA-DORADZTWO Na bieżąco informujemy Cię o nowych metodach przetwarzania, aby Twoje produkty stale były atrakcyjne dla Państwa klientów. Szkolimy Twoich pracowników, aby mogli oni dostosować się do korzystania z najnowszych technologii.

 7. TRANSFLUID® MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  transfluid - rozwiązanie dla rur Wiele obiecujących rozwiązań. Proponujemy rozwiązania. transfluid® to my. Rozwiązanie w zakresie rur. W tym celu nieustannie pracujemy nad postępem i rozwojem maszyn do obróbki rur, giętarek do rur, maszyn do formowania rur, maszyn do cięcia rur i systemów automatyzacji dla naszych klientów, które wykraczają poza standard oraz wyznaczają nowe standardy. Rury o najlepszej formie są potrzebne do wielu różnych zastosowań. Tylko one zapewniają trwały efekt, by jak najlepiej doprowadzić Twoje pomysły do najlepszego rezultatu. Dlatego opracowujemy dla naszych klientów technologie, które są łatwe w obsłudze, trwałe i precyzyjnie dostosowane do wymagań. Klienci na całym świecie polegają na naszym know-how. Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie ekonomicznych i postępowych rozwiązań. Dla waszego sukcesu.

 8. GREINER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat urządzenia central® do wiązania taśmą są synonimem jakości, łatwej obsługi i niezawodności. Postawiliśmy sobie za zadanie nieustanne rozszerzenie i ulepszenie istniejącego standardu jakości. Zadanie to obejmuje wszystkie obszary rozwoju narzędzi do wiązania i spinania, od projektowania i produkcji po sprzedaż naszych produktów. Prawdziwa jakość "Made in Germany". Produkujemy narzędzia do wiązania taśmą oraz niezbędne akcesoria do taśm stalowych, plastikowych, tekstylnych i kompozytowych, dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć odpowiednie narzędzie do swoich zadań związanych z pakowaniem i zabezpieczaniem transportu ładunkow. Urządzenia i akcesoria central® do wiązania i spinania taśmą są sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem wyspecjalizowanych dystrybutorów, którzy oferują również wszelkie materiały eksploatacyjne i dodatkowe materiały opakowaniowe. Nasi partnerzy premium zapewniają również serwis na miejscu.

 9. FICHTER FORMTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FICHTER formtec GmbH – Twój specjalista w produkcji maszyn i urządzeń do formowania segmentów i walców do dociskania /zaciskania i dogniatania elementów i podzespołów konstrukcyjnych. Jesteśmy producentem maszyn z siedzibą w pobliżu Freiburga. Od 1998 r. z powodzeniem wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie do budowy ponad 150 maszyn do formowania w 20 różnych krajach. Jako specjalista w dziedzinie odkształcania elementów obrotowo symetrycznych, zapewniamy nie tylko maszyny wysokiej jakości, ale także cały proces produkcyjny, we współpracy z naszymi klientami.

 10. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo