• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do przetwarzania mięsa

Wyniki dla

Maszyny do przetwarzania mięsa - Import eksport

 1. VARLET MACHINES

  Francja

  Verified by europages badge

  Varlet Machines, francuskie przedsiębiorstwo mieszczące się w Boulogne-sur-Mer, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży maszyn do przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu. Wszystkie nasze maszyny są zaprojektowane z zastosowaniem solidnych materiałów i wyprodukowane we Francji, w naszych zakładach. Nasi technicy przybywają na miejsce, żeby dostarczyć i zainstalować Twoje maszyny. Bogaci w 80 letnie doświadczenie, projektujemy nowatorskie maszyny, starannie dobierając ich wszystkie komponenty i materiały, aby spełnić specyficzne potrzeby podmiotów przemysłu rolnospożywczego: -Handlowców, -Rzemieślników, -Zakładów przemysłowych. Nasze zespoły produkują co roku ponad 200 maszyn w naszym zakładzie, z czego ponad 50% jest przeznaczone na eksport. Firma jest obecna w ponad 30 krajach na świecie. Opiera się na szerokiej sieci partnerów, dystrybutorów i zaufanych przedstawicieli. Przedsiębiorstwo Varlet rozwinęło się, aby służyć swoim klientom na całym świecie. Varlet jest czołowym francuskim producentem maszyn do patroszenia i przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu.

 2. NANOY STAVROULA MON LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma NANOY STAVROULA MON LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Bambus i ratan - wyroby, Rękawiczki, Maszyny do przetwarzania mięsa, Szpikulce do szaszłyków z drewna bambusowego, Bambus i ratan - wyroby, ostrzałki, rurki spiralne, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Ilion, Grecja.

 3. SCHNITZELMASTER GMBH

  Niemcy

  Ręczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster dla gastronomów, sklepów mięsnych i firm cateringowych – automatyczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster do kuchni przemysłowych i rzeźni. Można rozbić kotlety, to głośna i brudząca praca, lub „spulchnić“ mięso, jakość mięsa nie ulega polepszeniu, mięso jest siekane. Różnicę robi Schnitzelmaster. „Mastern®“ to szczególny proces skruszania mięsa (możne być stosowany do wszystkich kawałków mięsa bez kości), w którym włókna mięsa są rozciągane bez zrywania, charakter świeżego mięsa zostaje zachowany.

 4. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Włochy

  Firma C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, tarki elektryczne do użytku handlowego, elektryczne tarki do sera do użytku domowego, i elektryczny młynek do kawy. Ma siedzibę w Verucchio, Włochy.

 5. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Substancje pomocnicze dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  Włochy

  Firma APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Maszyny do przetwarzania mięsa, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, i Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 2. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  Włochy

  Firma ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do przetwarzania mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 3. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Włochy

  Firma UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Maszyny do przetwarzania mięsa, i Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni. Ma siedzibę w Umbertide, Włochy.

 4. BENELLI MAURIZIO

  Włochy

  Firma BENELLI MAURIZIO, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do przetwarzania mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 5. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  Włochy

  Firma ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Maszyny do przetwarzania mięsa, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 1. SIRMAN S.P.A.

  Włochy

  Firma SIRMAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Curtarolo, Włochy.

 2. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Włochy

  Firma DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 1. VDS S.R.L.

  Włochy

  Firma VDS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Maszyny do przetwarzania mięsa, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Rubano, Włochy.

 2. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portugalia

  Firma GÊNIOS LOUVAVEIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Entroncamento, Portugalia.

 3. O.M.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma O.M.S. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Jerago Con Orago, Włochy.

 4. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kasy rejestrujące i fiskalne, Maszyny do przetwarzania mięsa, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 5. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Włochy

  Firma BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Casale Monferrato, Włochy.

 6. A.C.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.C.R. S.R.L., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 7. VE.BA. S.N.C.

  Włochy

  Firma VE.BA. S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 8. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  Włochy

  Firma BRAMBILLA ANGELO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do przetwarzania mięsa, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do przetwarzania mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w Agrate Brianza, Włochy.

 1. MISTRO S.R.L.

  Włochy

  Firma MISTRO S.R.L., roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Jest również obecna w dziedzinach Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, i Maszyny do krojenia szynki, profesjonalne. Ma siedzibę w Gallarate, Włochy.

 2. IVIR ZIVIR

  Turcja

  Firma IVIR ZIVIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do przetwarzania mięsa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. FRATELLI CONTE DI CONTE FRANCESCO MARCELLO E C. S.N.C.

  Włochy

 4. BECKERS ITALY S.R.L.

  Włochy

 5. O.M.A.R. S.N.C. DI CUCCHI M.STEFANO & C.

  Włochy

 6. OFFICINE C.G.T. S.R.L.

  Włochy

 7. MULTI SERVICE S.N.C. DI GAZZELLA DANILO E MALVESTITI FRANCESCO

  Włochy

 8. STOCCO DANIELE

  Włochy

 9. MAINERI LUCIANO & C. S.N.C. DI MAINERI ROBERTO & C

  Włochy

 10. QUAGLIA FRANCO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo