• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do nawijania tworników

Wyniki dla

Maszyny do nawijania tworników - Import eksport

 1. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

 2. ACME MECHATRONICS

  Stany Zjednoczone

  Firma ACME MECHATRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w San Diego, Stany Zjednoczone.

 3. WINDING AND MORE SRL

  Włochy

  Firma WINDING AND MORE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do nawijania tworników. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji frytek. Ma siedzibę w Chieve, Włochy.

 4. MABE

  Włochy

  Firma MABE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Ossana, Włochy.

 5. ATAM S.P.A.

  Włochy

  Firma ATAM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Agrate Brianza, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BORGONOVO S.R.L.

  Włochy

  Firma BORGONOVO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Arzignano, Włochy.

 2. ELAS S.R.L.

  Włochy

  Firma ELAS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Martinengo, Włochy.

 3. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  Włochy

  Firma AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Arzignano, Włochy.

 4. GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma GOBBI ELETTROMECCANICA ( S.N.C. ), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 5. FAI.S SRLS

  Włochy

  Firma FAI.S SRLS, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Olbia, Włochy.

 1. RICCI DOMENICO

  Włochy

  Firma RICCI DOMENICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 2. AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUST LANGE ANKERWICKELEI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do nawijania tworników, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA F.LLI CULTRERA DI CULTRERA S. & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Bovisio Masciago, Włochy.

 2. ELETTROMECCANICA APRILIA

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA APRILIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Aprilia, Włochy.

 3. BODINET S.N.C.

  Włochy

  Firma BODINET S.N.C., roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Volvera, Włochy.

 4. LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI

  Włochy

  Firma LANARI SIMONE AVVOLGIMENTI ELETTRICI, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Camerata Picena, Włochy.

 5. DONGWOO SG

  Korea Południowa

  Firma DONGWOO SG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w , BUSAN, KOREA, Korea Południowa.

 6. GROOTHANDEL DE LEEDE B.V.

  Holandia

  Firma GROOTHANDEL DE LEEDE B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do nawijania tworników, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Gouda, Holandia.

 7. GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma GIUNTI ALFREDO ELETTROMECCANICA S.R.L., roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Pisa, Włochy.

 8. COILS S.R.L.

  Włochy

  Firma COILS S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Leini, Włochy.

 1. ZUCCONI ALDO

  Włochy

  Firma ZUCCONI ALDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Montecatini Terme, Włochy.

 2. C.E.A.

  Włochy

  Firma C.E.A., roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 3. MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L.

  Włochy

  Firma MECA TECNOLOGIE ELETTROMECCANICHE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Ferrandina, Włochy.

 4. TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO

  Włochy

  Firma TECNICA IREVALE DI PROCIDA IVANO, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 5. ROMINSERV IAIFO ZALAU

  Rumunia

  Firma ROMINSERV IAIFO ZALAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do nawijania tworników, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Zalau, Rumunia.

 6. VOLPETTI GIOVANNI

  Włochy

  Firma VOLPETTI GIOVANNI, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Tirano, Włochy.

 7. CO.EL. S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.EL. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Castiglione Del Lago, Włochy.

 8. EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L.

  Włochy

  Firma EMILIANA AVVOLGIMENTI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Berra, Włochy.

 9. ART - TRA S.R.L.

  Włochy

  Firma ART - TRA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory, przetwornice i prostowniki. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Carmignano, Włochy.

 10. MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L.

  Włochy

  Firma MERCANTI TRAFO WINDINGS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozdzielacze zapłonu i cewki zapłonowe. Jest również obecna w dziedzinach Uzwojenia elektryczne, Maszyny do nawijania tworników, Uzwojenia elektryczne, i Maszyny do nawijania tworników. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo