• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do obciskania

Wyniki dla

Maszyny do obciskania - Import eksport

 1. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Maszyny pakujące bezpośrednio od producenta. Łączymy innowacyjną technologię z ponad półwiecznym doświadczeniem jako odnoszący sukcesy producent maszyn pakujących. W praktyce oznacza to, że mamy właściwą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące pakowania. Półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy, maszyny do termoformowania, maszyny do pakowania w folię, na których można polegać. Dostosowane do Twoich zadań, niezależnie od tego, jak bardzo są one wymagające: To właśnie oznacza Zappe. Mamy również szeroki zasięg branżowy. Czy to towary konsumpcyjne, medyczne/farmaceutyczne, budownictwo/ulepszanie domu, przemysł, elektryka i wiele innych - odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży - doskonale zapakowane.

 2. OK-PACK LIMITED

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OK-PACK LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 3. PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Schönbrunn, Niemcy.

 4. STRAPEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRAPEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Holzgerlingen, Niemcy.

 5. AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOMATECH MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOMATECH MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Hohenmölsen, Niemcy.

 2. CL MACHINERY GMBH

  Niemcy

  CL MACHINERY GMBH, dawniej ALCOA Maschinenbau z siedzibą w Viernheim, jest światowym producentem i dostawcą technologii zamykania. Asortyment produktów CSI obejmuje urządzenia do zamykania, technologię sortowania zamknięć i wkrętaki do szerokiej gamy koncepcji opakowań. Jako specjalista od zamnięć CSI oferuje rozwiązania do zamykania rolek aluminiowych (np. Talog, 5SE, Stelvin, Longcaps, Pourers), zakrętki plastikowe, Maxi Crown / Ring Pull, Polystopfen, Twist Off, nasadki push-on, StelvinLux, itp. dla różnorodnych segmentów rynku. Należą do nich branża napojów, browary, wytwórnie win niemusujących i win musujących, wytwórnie wód mineralnych, przemysł spożywczy, chemiczny i farmaceutyczny, a także segment rynku aerozolowego (pojemniki z aerozolem). CSI zamyka butelki szklane i plastikowe, ale także butelki aluminiowe i pojemniki z aerozolem (aluminium/stal).

 3. BREITNER ABFÜLLANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Pakowanie produktów płynnych w pojemniki stałe to nasz zawód. Budujemy zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie pakujące: Zakręcarki do butelek, maszyny napełniające i kapslujące. Nasi klienci są średniej wielkości przedsiębiorstwami, tak samo jak my. To już trzecie pokolenie naszej firmy, od 1960 roku produkujemy nasze maszyny w Schwäbisch Hall.Zatrudniamy około 100 pracowników.

 4. OPTIMA NONWOVENS GMBH

  Niemcy

  wiodące technologie pakowania papierowych artykułów higienicznych: Optima Nonwovens. Maszyny pakujące odbierają w sposób zsynchronizowany pieluchy, podpaski lub rolki papieru toaletowego z maszyn produkcyjnych i pakują je w folię. Elastyczne możliwości maszyn i urządzeń umożliwiają stworzenie zróżnicowanej oferty małych i dużych opakowań. W połączeniu z funkcjami kontroli i przepakowywania, jak również z maszynami paletyzującymi, powstają zautomatyzowane kompletne linie technologiczne.

 5. FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH

  Niemcy

  Firma FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach rozlewarki, bez/wodnik węglowy, i pudełka. Ma siedzibę w Großalmerode, Niemcy.

 1. AUGUST BURCK GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUST BURCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 2. BANG & CO GMBH

  Niemcy

  Firma BANG & CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 1. RIBBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RIBBECK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Bad Bramstedt, Niemcy.

 2. MBC AEROSOL

  Stany Zjednoczone

  Firma MBC AEROSOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do napełniania aerozoli, Aerozole - maszyny do napełniania pojemników pod ciśnieniem, i wyposażenie - aerozole. Ma siedzibę w Elgin, Stany Zjednoczone.

 3. AJ AUTOMATION

  Francja

  Firma AJ AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of special machinery, i Blind rivet technology. Ma siedzibę w Massy, Francja.

 4. OYSTAR THE PACKAGING GROUP

  Niemcy

  Firma OYSTAR THE PACKAGING GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, Karton opakunkowy, Opakowania, Maszyny do obciskania, owijarki, Karton opakunkowy, i Opakowania. Ma siedzibę w Kirchlengern, Niemcy.

 5. KLAUKE FRANCE SARL

  Francja

  Firma KLAUKE FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do okablowań, i Kable i złącza. Ma siedzibę w Creutzwald, Francja.

 6. SILAC SNC

  Francja

  Firma SILAC SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, i Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Champlitte, Francja.

 7. LINDER GMBH

  Niemcy

  Firma LINDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 8. VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG

  Niemcy

  Firma VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 1. SUPRATEC ENOMAX

  Francja

  Firma SUPRATEC ENOMAX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach gratowanie przemysłowe, i Mould components. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 2. GRIMMINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GRIMMINGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Wäschenbeuren, Niemcy.

 3. WILLY HECKMANN GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma WILLY HECKMANN GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 4. RICHARD KATHAN GMBH

  Niemcy

  Firma RICHARD KATHAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 6. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 7. NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, napełniarki do płynów, Maszyny do obciskania, i waste processing. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 8. LGF GROUPE-CIM

  Francja

  Firma LGF GROUPE-CIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, wyginanie po łuku, Maszyny do obciskania, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Cornebarieu, Francja.

 9. OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Kalefeld, Niemcy.

 10. AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K.

  Niemcy

  Firma AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo