• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do obciskania

Wyniki dla

Maszyny do obciskania - Import eksport

 1. FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie FH Maschinen und Braumanufaktur Werk II GmbH! Od momentu powstania jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie najwyższej klasy maszyn i urządzeń browarniczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w jakość jesteśmy zaufanym dostawcą w branży spożywczej i napojów. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych możliwych rozwiązań w celu optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększenia ich konkurencyjności. Opieramy się na innowacyjnych technologiach i najnowocześniejszych metodach produkcji, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Nasze portfolio obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń, w tym sprzęt browarniczy, linie rozlewnicze, maszyny do etykietowania i maszyny pakujące. Oferujemy również niestandardowe rozwiązania, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Usatysfakcjonowanie naszych klientów to nasze najważniejsze zadanie. Oferujemy kompleksowe usługi, od doradztwa i planowania po konserwację i wsparcie. Nasz doświadczony zespół jest pod ręką, aby zapewnić spełnienie Twoich wymagań. Już dziś dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zoptymalizować procesy produkcyjne i zwiększyć Twój sukces. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub niezobowiązującą wycenę.

 2. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Maszyny pakujące bezpośrednio od producenta. Łączymy innowacyjną technologię z ponad półwiecznym doświadczeniem jako odnoszący sukcesy producent maszyn pakujących. W praktyce oznacza to, że mamy właściwą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące pakowania. Półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy, maszyny do termoformowania, maszyny do pakowania w folię, na których można polegać. Dostosowane do Twoich zadań, niezależnie od tego, jak bardzo są one wymagające: To właśnie oznacza Zappe. Mamy również szeroki zasięg branżowy. Czy to towary konsumpcyjne, medyczne/farmaceutyczne, budownictwo/ulepszanie domu, przemysł, elektryka i wiele innych - odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży - doskonale zapakowane.

 3. STRAPEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STRAPEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Holzgerlingen, Niemcy.

 4. PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Schönbrunn, Niemcy.

 5. OK-PACK LIMITED

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OK-PACK LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 2. SOMATECH MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOMATECH MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Hohenmölsen, Niemcy.

 3. CL MACHINERY GMBH

  Niemcy

  CL MACHINERY GMBH, dawniej ALCOA Maschinenbau z siedzibą w Viernheim, jest światowym producentem i dostawcą technologii zamykania. Asortyment produktów CSI obejmuje urządzenia do zamykania, technologię sortowania zamknięć i wkrętaki do szerokiej gamy koncepcji opakowań. Jako specjalista od zamnięć CSI oferuje rozwiązania do zamykania rolek aluminiowych (np. Talog, 5SE, Stelvin, Longcaps, Pourers), zakrętki plastikowe, Maxi Crown / Ring Pull, Polystopfen, Twist Off, nasadki push-on, StelvinLux, itp. dla różnorodnych segmentów rynku. Należą do nich branża napojów, browary, wytwórnie win niemusujących i win musujących, wytwórnie wód mineralnych, przemysł spożywczy, chemiczny i farmaceutyczny, a także segment rynku aerozolowego (pojemniki z aerozolem). CSI zamyka butelki szklane i plastikowe, ale także butelki aluminiowe i pojemniki z aerozolem (aluminium/stal).

 4. BREITNER ABFÜLLANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Pakowanie produktów płynnych w pojemniki stałe to nasz zawód. Budujemy zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie pakujące: Zakręcarki do butelek, maszyny napełniające i kapslujące. Nasi klienci są średniej wielkości przedsiębiorstwami, tak samo jak my. To już trzecie pokolenie naszej firmy, od 1960 roku produkujemy nasze maszyny w Schwäbisch Hall.Zatrudniamy około 100 pracowników.

 5. OPTIMA NONWOVENS GMBH

  Niemcy

  wiodące technologie pakowania papierowych artykułów higienicznych: Optima Nonwovens. Maszyny pakujące odbierają w sposób zsynchronizowany pieluchy, podpaski lub rolki papieru toaletowego z maszyn produkcyjnych i pakują je w folię. Elastyczne możliwości maszyn i urządzeń umożliwiają stworzenie zróżnicowanej oferty małych i dużych opakowań. W połączeniu z funkcjami kontroli i przepakowywania, jak również z maszynami paletyzującymi, powstają zautomatyzowane kompletne linie technologiczne.

 1. AUGUST BURCK GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUST BURCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 2. BANG & CO GMBH

  Niemcy

  Firma BANG & CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 1. RIBBECK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RIBBECK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Bad Bramstedt, Niemcy.

 2. AJ AUTOMATION

  Francja

  Firma AJ AUTOMATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of special machinery, i Blind rivet technology. Ma siedzibę w Massy, Francja.

 3. GRIMMINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GRIMMINGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Wäschenbeuren, Niemcy.

 4. KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Teningen, Niemcy.

 5. OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Kalefeld, Niemcy.

 6. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 7. LGF GROUPE-CIM

  Francja

  Firma LGF GROUPE-CIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, wyginanie po łuku, Maszyny do obciskania, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Cornebarieu, Francja.

 8. AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K.

  Niemcy

  Firma AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

 1. WILLY HECKMANN GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma WILLY HECKMANN GMBH & CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 2. CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 3. SUPRATEC ENOMAX

  Francja

  Firma SUPRATEC ENOMAX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach gratowanie przemysłowe, i Mould components. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 4. INTER MECA

  Francja

  Firma INTER MECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, i odkształcanie metali. Ma siedzibę w Hericourt, Francja.

 5. LINDER GMBH

  Niemcy

  Firma LINDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 6. RICHARD KATHAN GMBH

  Niemcy

  Firma RICHARD KATHAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 7. SILAC SNC

  Francja

  Firma SILAC SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, i Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Champlitte, Francja.

 8. NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do obciskania, napełniarki do płynów, Maszyny do obciskania, i waste processing. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 9. KLAUKE FRANCE SARL

  Francja

  Firma KLAUKE FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do okablowań, i Kable i złącza. Ma siedzibę w Creutzwald, Francja.

 10. VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG

  Niemcy

  Firma VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo