• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

 1. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK jest jednym z wiodących chińskich producentów w dziedzinie maszyn do butelkowania, zlokalizowanym w dystrykcie Jiading, Szanghaj. Doświadczenie i sprzęt w dziedzinie butelkowania cieczy. Pomysł marki npack pojawił się w 2006 roku. Marka zarejestrowana w 2012 roku: to jeden z najbardziej doświadczonych producentów urządzeń napełniających cieczami z serwomechanizmem w Chinach. Obecnie NPACK z dumą oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania cieczami. Główne proponowane technologie to: -Tłokowy napełniacz cieczami z mechanizmem serwo -Urządzenie do ważenia i napełniania cieczami -Maszyna do przelewowego napełniania cieczami -Maszyna do napełniania cieczami z serwo-pompą -Grawitacyjna maszyna do napełniania cieczami -Maszyna do napełniania przelewowego. NPACK jest ciągle rozwijającą się firmą. Inwestujemy w badania i rozwój, poprawiamy warunki zatrudnienia naszych pracowników oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów. Naszym celem jest sprawienie, aby urządzenia do napełniania cieczami był wydajne, precyzyjne, inteligentne i niezawodne. Staramy się, aby nasi klienci dzięki nim stali się bardziej produktywni, konkurencyjni, zmniejszali koszty pakowania i odpady materiałowe. Dążymy do tego, aby stać się stałym punktem odniesienia w teorii i praktyce branży napełniania cieczami, nowych systemów pakowania i nowych typów usług. Staramy się zbudować szeroką sieć sprzedaży na całym świecie. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, zapraszamy do współpracy.

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. GUSTAV OBERMEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona 1. września 1889 roku jako Koeppel & Obermeier i.V. w Plauen. Już wtedy celem firmy była produkcja specjalnych maszyn w dziedzinie elektrociepłowni i produkcji tekstyliów. Eksportujemy nasz sprzęt na cały świat, a do naszych klientów należą znane grupy, takie jak Bayer, producent suplementów diety Orthomol i duzi producenci kosmetyków, tacy jak Dr. Theiss Naturwaren i LR Beauty&Cosmetics. Nasza działalność koncentruje się na farmacji, żywności i kosmetykach. Znajdujemy się w Plauen, w środku nowego miejskiego obszaru rekreacyjnego "Elsteraue", do którego można dojechać środkami transportu publicznego i oczywiście oferujemy również własne parkingi.

 4. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

 5. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w OMS Mechanical Automation Systems! Z siedzibą w Turcji, specjalizujemy się w projektach "pod klucz" dla fabryk żywności i napojów. Nasza kompleksowa oferta produktów obejmuje projekty fabryczne "pod klucz", linie napełniania, linie zaciskania kapsli i dokręcania nakrętek, linie etykietowania, tace podające i zbierające, systemy podawania pokrywek, maszyny piekarnicze, maszyny do zaciskania kapsli i nakrętek, maszyny do etykietowania, systemy przenośników, maszyny do sterylizacji butelek i systemy zamykania maszynowego pleksi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Wolpertshausen, Niemcy.

 3. FILLPACK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILLPACK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, rozlewarki, dozowarka automatyczna do butelkowania, i butelkowanie. Ma siedzibę w Schwarmstedt, Niemcy.

 4. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 5. IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 2. STAKO GMBH MASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAKO GMBH MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Wolpertshausen, Niemcy.

 1. ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 2. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 3. FILLTECH GMBH

  Niemcy

  W roku 1951 nasz firma była małym zakładem rzemieślniczym, zajmującym się obróbką metali. Obecnie Filltech GmbH jest firmą rodzinną, zarządzaną przez trzecie pokolenie właścicieli, będącą jednym z czołowych, europejskich specjalistów w dziedzinie zaawansowanych instalacji napełniania gazem oraz badań i rozwoju zindywidualizowanych rozwiązań dla przemysłu gazowego na całym świecie. Nasza budowana przez lata wiedza i nasze podejście zorientowane na jakość znajdują potwierdzenie w stałym rozwoju naszej firmy. Siedziba firmy znajduje się w Warburgu, w Nadrenii-Północnej Westfalii. Współpracujemy z klientami w ponad 15 krajach. Nasze stanowiska napełniania sprawdzają się na całym świecie u wszystkich wiodących producentów gazu w różnych sektorach i branżach. Od standardowych, obsługiwanych ręcznie instalacji i ich podzespołów, przez w pełni zautomatyzowane linie, po kompletne zakłady - nasi klienci otrzymują zindywidualizowane rozwiązania.

 4. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 5. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

 6. Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Weifang, Chiny.

 7. DURFO S.R.L.

  Włochy

  Firma DURFO S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Obieranie i tarcie - urządzenia dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, i rondle do smażenia konfitur. Ma siedzibę w Nizza Monferrato, Włochy.

 8. OBTINDU, S.L.

  Hiszpania

  Firma OBTINDU, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Algaba,la, Hiszpania.

 1. ERIMAC

  Francja

  Firma ERIMAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Lesquin, Francja.

 2. PHOSPHOTECH SAS

  Francja

  Firma PHOSPHOTECH SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 3. HILLEKES GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HILLEKES GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Brüggen, Niemcy.

 4. VALVERDE IBARRA, S.L.

  Hiszpania

  Firma VALVERDE IBARRA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, i Bottle labelling machines. Ma siedzibę w Navarrete, Hiszpania.

 5. KARMELLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARMELLE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, maszyny do korkowania, maszyny do konfekcjonowania roślin, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Bottle labelling machines. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 6. ADB CONDITIONNEMENT

  Francja

  Firma ADB CONDITIONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Ma siedzibę w Gien, Francja.

 7. ADELPHI GROUP OF COMPANIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADELPHI GROUP OF COMPANIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Haywards Heath, Zjednoczone Królestwo.

 8. FLOW TRONIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLOW TRONIX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach produkty wypełniające do pakowania, i pakowarki półautomatyczne. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 9. CONTROLDROP,SL

  Hiszpania

  Firma CONTROLDROP,SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Onda, Hiszpania.

 10. FILL TECHNIC MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma FILL TECHNIC MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach linie butelkowania, i maszyny do konfekcjonowania roślin. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

434 Przedsiębiorstwa