• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

 1. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  SHANGHAI NPACK jest jednym z wiodących chińskich producentów w dziedzinie maszyn do butelkowania, zlokalizowanym w dystrykcie Jiading, Szanghaj. Doświadczenie i sprzęt w dziedzinie butelkowania cieczy. Pomysł marki npack pojawił się w 2006 roku. Marka zarejestrowana w 2012 roku: to jeden z najbardziej doświadczonych producentów urządzeń napełniających cieczami z serwomechanizmem w Chinach. Obecnie NPACK z dumą oferuje szeroką gamę urządzeń do napełniania cieczami. Główne proponowane technologie to: -Tłokowy napełniacz cieczami z mechanizmem serwo -Urządzenie do ważenia i napełniania cieczami -Maszyna do przelewowego napełniania cieczami -Maszyna do napełniania cieczami z serwo-pompą -Grawitacyjna maszyna do napełniania cieczami -Maszyna do napełniania przelewowego. NPACK jest ciągle rozwijającą się firmą. Inwestujemy w badania i rozwój, poprawiamy warunki zatrudnienia naszych pracowników oraz wysoka jakość obsługi naszych klientów. Naszym celem jest sprawienie, aby urządzenia do napełniania cieczami był wydajne, precyzyjne, inteligentne i niezawodne. Staramy się, aby nasi klienci dzięki nim stali się bardziej produktywni, konkurencyjni, zmniejszali koszty pakowania i odpady materiałowe. Dążymy do tego, aby stać się stałym punktem odniesienia w teorii i praktyce branży napełniania cieczami, nowych systemów pakowania i nowych typów usług. Staramy się zbudować szeroką sieć sprzedaży na całym świecie. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, zapraszamy do współpracy.

 4. GUSTAV OBERMEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasza firma została założona 1. września 1889 roku jako Koeppel & Obermeier i.V. w Plauen. Już wtedy celem firmy była produkcja specjalnych maszyn w dziedzinie elektrociepłowni i produkcji tekstyliów. Eksportujemy nasz sprzęt na cały świat, a do naszych klientów należą znane grupy, takie jak Bayer, producent suplementów diety Orthomol i duzi producenci kosmetyków, tacy jak Dr. Theiss Naturwaren i LR Beauty&Cosmetics. Nasza działalność koncentruje się na farmacji, żywności i kosmetykach. Znajdujemy się w Plauen, w środku nowego miejskiego obszaru rekreacyjnego "Elsteraue", do którego można dojechać środkami transportu publicznego i oczywiście oferujemy również własne parkingi.

 5. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Włochy

  Aktualnie GAI zatrudnia 200 osób. Personel uważamy za kapitał ludzki, nasze zasoby. Rekrutujemy go z uczelni i szkół zawodowych o najlepszej renomie. Inżynierowie, technicy, testerzy, monterzy. Jest to niewątpliwie samonapędzający się mechanizm, ponieważ inwestycja w zasoby ludzkie przekłada się na maszyny - zaprojektowane wewnętrznie, w oparciu o doskonały know-how, dzięki czemu maszyny GAI mogą być coraz lepsze z upływem lat.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 2. GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH

  Niemcy

  Firma GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Wolpertshausen, Niemcy.

 3. HERFRAGA

  Hiszpania

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 4. IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 1. STAKO GMBH MASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma STAKO GMBH MASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Wolpertshausen, Niemcy.

 2. ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 1. TASK ITALY SRL

  Włochy

  Firma TASK ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania, Packaging - opracowanie wyglądu i opakowania produktu, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pieczętowanie opakowań - maszyny, Maszyny do etykietowania, Maszyny do etykietowania, biurowe, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i rozlewarki. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 2. FILLTECH GMBH

  Niemcy

  W roku 1951 nasz firma była małym zakładem rzemieślniczym, zajmującym się obróbką metali. Obecnie Filltech GmbH jest firmą rodzinną, zarządzaną przez trzecie pokolenie właścicieli, będącą jednym z czołowych, europejskich specjalistów w dziedzinie zaawansowanych instalacji napełniania gazem oraz badań i rozwoju zindywidualizowanych rozwiązań dla przemysłu gazowego na całym świecie. Nasza budowana przez lata wiedza i nasze podejście zorientowane na jakość znajdują potwierdzenie w stałym rozwoju naszej firmy. Siedziba firmy znajduje się w Warburgu, w Nadrenii-Północnej Westfalii. Współpracujemy z klientami w ponad 15 krajach. Nasze stanowiska napełniania sprawdzają się na całym świecie u wszystkich wiodących producentów gazu w różnych sektorach i branżach. Od standardowych, obsługiwanych ręcznie instalacji i ich podzespołów, przez w pełni zautomatyzowane linie, po kompletne zakłady - nasi klienci otrzymują zindywidualizowane rozwiązania.

 3. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

 4. Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 5. DURFO S.R.L.

  Włochy

 6. KING PACKAGING MACHINERY - C.E.KING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. OBTINDU, S.L.

  Hiszpania

 8. ERIMAC

  Francja

 1. HILLEKES GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. VALVERDE IBARRA, S.L.

  Hiszpania

 3. KARMELLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. ADB CONDITIONNEMENT

  Francja

 5. ADELPHI GROUP OF COMPANIES

  Zjednoczone Królestwo

 6. CONTROLDROP,SL

  Hiszpania

 7. FLOW TRONIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. FG ROBOSYS BV

  Holandia

 9. FILL TECHNIC MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 10. LLENADORAS - ENVASADORAS AUTOMÁTICAS Y SEMIAUTOMÁTICAS

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

437 Przedsiębiorstwa