• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

 1. PACKAGING SLOVENIA, KADROVIK D.O.O.

  Słowenia

  KADROVIK D.O.O. od 2010 roku zajmuje się drukiem opakowań oraz produkcją maszyn pakujących. Każdego miesiąca dostarczamy do słoweńskich i włoskich klientów kilka transportowych kontenerów materiałów i produktów. Naszą podstawową działalnością jest druk i sprzedaż opakowań do produktów konsumenckich. Uzupełnieniem działalności jest produkcja maszyn pakujących. Naszą główną misją jest umożliwienie firmom łatwego pakowania produktów po niższych kosztach. Pracujemy z bogatą gamą naszych produktów i usług - z opakowaniami i maszynami pakującymi dostosowanymi do potrzeb klientów. Nasza strategia opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i znajduje odzwierciedlenie w trosce o pracowników i środowisko. Konsolidujemy naszą pozycję jako jednego z wiodących dostawców opakowań i maszym pakujących w Słowenii. Robimy to niezależnie, wzmacniając długofalowe relacje biznesowe i partnerstwa w zakresie rozwoju, zaopatrzenia i marketingu. Sprzedajemy nasze produkty w Słowenii i we Włoszech. W ramach strategii biznesowej postawiliśmy sobie za cel zrównoważoną sprzedaż w pięciu różnych obszarach: w Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Europie Środkowej i Europie Zachodniej. Intensywnie rozwijamy innowacyjne opakowania i maszyny o dużej wartości dodanej, będące owocem naszej własnej wiedzy fachowej i zapewniające produkty o kluczowych zaletach przez wiele lat po ich wejściu na rynek. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WHITE STEEL GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i linii produkcyjnych. DLATEGO TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH TWOICH LINII PRODUKCYJNYCH. Ponadto White Steel GmbH jest jednym z największych dostawców technologii dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i spożywczego oraz wielu innych sektorów. Firma White Steel GmbH oferuje szeroki wachlarz usług. Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w opracowywaniu własnych procesów produkcyjnych. Działamy na całym świecie z naszych lokalizacji w Turcji i Niemczech. Nasze maszyny wytwarzają ważne produkty, które mogą być bezpośrednio używane przez końcowego konsumenta w regionie. (żywność, produkty medyczne itp.). W naszych głównych projektach dbamy o wykorzystanie i wzmocnienie regionalnej infrastruktury. W ten sposób promujemy otaczający nas region przy składaniu zamówień, a jednocześnie przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju np. poprzez minimalizację transportu.

 3. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd założona w 2003. Zintegrowane działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi serwisowej; World oferuje maszyny do pakowania, napełniania, szczelnego zamykania, owijania, pakowania próżniowego, ważenia i pakowania kawy, cukru, herbaty, sosu w proszku, keczupu, przekąsek, chipsów, śrub i nakrętek do sprzętu, pakowanie w saszetki, woreczki, torebki, doy-pack, pudełka, kartony, butelki, puszki, wszelkie pojemniki szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, medycynie, farmaceutyce, chemii, sprzęcie, branży meblarskiej i zabawkarskiej.

 4. GEPAS MBH GESELLSCHAFT FÜR PRODUKTIONS- UND AUTOMATISIERUNGSSYSTEME MBH

  Niemcy

 5. HERFRAGA

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBF CHEMOTECHNIK ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 2. BÜNDER & SCHMITT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 3. STAKO GMBH MASCHINENBAU

  Niemcy

 4. ALWID GMBH - SONDERMASCHINENBAU

  Niemcy

 5. FACCIO GIUSEPPE

  Włochy

 1. FILLTECH GMBH

  Niemcy

  W roku 1951 nasz firma była małym zakładem rzemieślniczym, zajmującym się obróbką metali. Obecnie Filltech GmbH jest firmą rodzinną, zarządzaną przez trzecie pokolenie właścicieli, będącą jednym z czołowych, europejskich specjalistów w dziedzinie zaawansowanych instalacji napełniania gazem oraz badań i rozwoju zindywidualizowanych rozwiązań dla przemysłu gazowego na całym świecie. Nasza budowana przez lata wiedza i nasze podejście zorientowane na jakość znajdują potwierdzenie w stałym rozwoju naszej firmy. Siedziba firmy znajduje się w Warburgu, w Nadrenii-Północnej Westfalii. Współpracujemy z klientami w ponad 15 krajach. Nasze stanowiska napełniania sprawdzają się na całym świecie u wszystkich wiodących producentów gazu w różnych sektorach i branżach. Od standardowych, obsługiwanych ręcznie instalacji i ich podzespołów, przez w pełni zautomatyzowane linie, po kompletne zakłady - nasi klienci otrzymują zindywidualizowane rozwiązania.

 2. SAQUICK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do napełniania worków piaskiem: Od 1993 roku zajmujemy się profesjonalnym workowaniem materiałów sypkich stosowanych w ochronie ludności cywilnej oraz ochronie przeciwpowodziowej, w budowie wałów przeciwpowodziowych, budownictwie podziemnym. Napełniamy piaskiem, żwirem lub grysem. Dopełnieniem oferty są odpowiednie worki do piasku, worki dwukomorowe, worki Big Bag i inne. Dostarczamy worki puste lub wypełnione piaskiem, w dużych i małych ilościach. Dozowniki: Nasze dozowniki, w tym dozowniki objętościowe oraz wagi do worków, są wykorzystywane między innymi w rolnictwie, przy pakowaniu produktów spożywczych, takich jak zboże. Nasze maszyny i urządzenia są odpowiednie do wszystkich materiałów sypkich. Nasze urządzenia są również wykorzystywane w inżynierii lądowej. Partner serwisowy: Jako partner serwisowy w dziedzinie okien przeciwpowodziowych, drzwi i bram przeciwpowodziowych oraz systemów zabezpieczających przed powodzią oferujemy stacjonarną ochronę przeciwpowodziową. Nasza oferta obejmuje zabezpieczanie okien w piwnicach, świetlików, drzwi, bram i garaży.

 1. PMR SYSTEM GROUP SRL

  Włochy

  PMR System Group jest firmą wiodącą w produkcji maszyn etykietujących, napełniających i zakręcających; wszystkie rozwiązania, które wnoszą niezwykle pozytywny wkład w działalność firm, które z nich korzystają. Szeroki wachlarz propozycji skierowany jest do wszystkich sektorów produkcyjnych i odpowiada na najróżniejsze potrzeby techniczne. Wszystkie elementy naszych maszyn są w całości produkowane we Włoszech.

 2. DURFO S.R.L.

  Włochy

 3. Q&L PACKAGING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 4. TASK ITALY SRL

  Włochy

 5. KING PACKAGING MACHINERY - C.E.KING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. OBTINDU, S.L.

  Hiszpania

 7. ERIMAC

  Francja

 8. HILLEKES GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. VALVERDE IBARRA, S.L.

  Hiszpania

 2. ADB CONDITIONNEMENT

  Francja

 3. FASHIONRICO FR DRINKS

  Francja

 4. ADELPHI GROUP OF COMPANIES

  Zjednoczone Królestwo

 5. CONTROLDROP,SL

  Hiszpania

 6. FLOW TRONIX LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. FILL TECHNIC MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 8. LLENADORAS - ENVASADORAS AUTOMÁTICAS Y SEMIAUTOMÁTICAS

  Hiszpania

 9. STM SP. Z O.O.

  Polska

 10. IC FILLING SYSTEMS SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

495 przedsiębiorstwa