• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • makrobiotyka - artykuły spożywcze

Wyniki dla

Makrobiotyka - artykuły spożywcze - Import eksport

 1. WIKTORIJA YERYSTOVA-ROSTKOWSKA MATRIOSZKA

  Polska

  Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną produktów spożywczych i alkoholu z rosji, ukrainy, białorusi, kazachstanu, łotwy, gruzji, armenii w naszej ofercie znajdziecie państwo kawior czerwony, kawior czarny, słoninę wiepszową, kiełbasy z jelenia, dzika, tuszonki z wieprzowiny, wolowiny, sarny, łosia, dzika, jelenia, pielmieni syberyjskie, lemoniady rosyjskie i ukraińskie, chałwe słonecznikową, rybe suszoną, śledzie małosolne, makrele wędzoną na zimno, słodycze zefir, cukierki czekoladowe''miszka kosolapyj'', ''bieloczka'', herbate rosyjską''krasnodarskij czaj'', herbate gruzińską, pomidory kiszone, czosnek kiszony, dziki czosnek kiszony, pasty z kabaczków i bakłażan, mega ostre musztardy, sos do mięs adzika, sos sacebeli, sos tkhemali, kapuste morską , konserwy rybne takie jak sajra w sosie wlasnym albo z dodatkiem oleju, byczki, szprotki, duży wybór przypraw takicj jak chmeli-suneli, uccho -suneli, sól swańska.

 2. MERMELADAS Y CONFITURAS DE ASTURIAS S.L.

  Hiszpania

  Firma MERMELADAS Y CONFITURAS DE ASTURIAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ekologiczne produkty żywnościowe - hurt. Ma siedzibę w Siero, Hiszpania.

 3. ALGEN MARKT

  Niemcy

  Firma ALGEN MARKT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach algi spożywcze, i sól jodowana. Ma siedzibę w Heuchelheim, Niemcy.

 4. NATURVERSTAND

  Niemcy

  Firma NATURVERSTAND, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach integratory. Ma siedzibę w Oberschwarzach, Niemcy.

 5. PURERAW - KNUFMANN GMBH

  Niemcy

  Firma PURERAW - KNUFMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Klötze, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PANGEA ECOTIENDA

  Hiszpania

  Firma PANGEA ECOTIENDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Cáceres, Hiszpania.

 2. ALMAFOOD

  Włochy

  Firma ALMAFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Belforte Del Chienti, Włochy.

 3. BIOTRGOVINA PRIRODA I DRUŠTVO

  Chorwacja

  Firma BIOTRGOVINA PRIRODA I DRUŠTVO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 4. VERTRETUNGS SERVICE MEDINA B. (VESEME)

  Szwajcaria

  Firma VERTRETUNGS SERVICE MEDINA B. (VESEME), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach żywność biologiczna. Ma siedzibę w Felben-Wellhausen, Szwajcaria.

 5. VASSILAGAS S.A. SUPERMARKETS

  Grecja

  Firma VASSILAGAS S.A. SUPERMARKETS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, supermarkety artykułów spożywczych z tradycyjną sprzedażą, restauracje fast food, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Thessaloniki Greece, Grecja.

 1. ECOALGRANO

  Hiszpania

  Firma ECOALGRANO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Makrobiotyka - artykuły spożywcze, odżywianie ekologiczne, produkt ekologiczny, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, i Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Sant Just Desvern, Hiszpania.

 2. JUST DELIVERY

  Szwajcaria

  Firma JUST DELIVERY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Lugano, Szwajcaria.

 1. KRYMA SRL

  Włochy

  Firma KRYMA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach żywność naturalna. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 2. PROBIOX

  Belgia

  Firma PROBIOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Makrobiotyka - artykuły spożywcze, Dodatki odżywcze, i Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 3. QUINTO MANDAMIENTO

  Hiszpania

  Firma QUINTO MANDAMIENTO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Cerceda, Hiszpania.

 4. NB GLOBALE INVESTIS

  Belgia

  Firma NB GLOBALE INVESTIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Lendelede, Belgia.

 5. GÅ NER I VIKT - KOSTKONTROLLEN

  Szwecja

  Firma GÅ NER I VIKT - KOSTKONTROLLEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Makrobiotyka - artykuły spożywcze. Ma siedzibę w Halmstad, Szwecja.

 6. PHARMA HERBS

  Chorwacja

  Verified by europages badge

  PharmaHerbs jest wyspecjalizowaną firmą z siedzibą w regionie posiadającym tradycję uprawy konopi w Europie. Biznes konopny rozpoczęliśmy w 2019 r. W 2020 roku zaczęliśmy się rozwijać i znajdować swoje miejsce na rynku niemieckim. W 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im najlepszych produktów przynoszących korzyści dla zdrowia. B2B: Nasza firma dostarcza biomasę konopną o najwyższej jakości i pełnej identyfikowalności. Oferujemy również kwiaty konopi (pączki) w ilościach hurtowych. W naszej biomasie mamy szeroką gamę CBD zapewniającą naszym klientom wydajną ekstrakcję. Możemy dostarczyć każdą potrzebną ilość! Z naszym partnerem w Niemczech oferujemy również usługi takie, jak: Synteza, Ekstrakcja, Suszenie, Mielenie, Pastylacja. B2C: Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty CBD: Krople, produkty do pielęgnacji skóry, higieny jamy ustnej, kremy aktywne. Codziennie pracujemy nad rozszerzaniem naszego protfolio produktów i dostarczaniem naszym klientom wyrobów najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 7. QAMIAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Uznany za najlepszy szafran na świecie: Afgański szafran został uznany za najlepszy na świecie przez International Taste Institute, wyprzedzając szafran marokański, irański, a nawet hiszpański. QAMIAB wybiera dla Państwa tylko czerwone słupki, najbardziej aromatyczną i pachnącą część słupka. Nie dodajemy żółtych włókien, które zniekształcają smak i fałszują wagę końcową. Pakowane we Francji, Twój Red Gold zachowa wszystkie swoje aromaty. Tradycyjnie zbierany ręcznie: wyjątkowy szafran QAMIAB rośnie pod afgańskim słońcem i jest zbierany ręcznie, z poszanowaniem wielkich tradycyjnych pól szafranowych. Przycinanie jest również wykonywane ręcznie. Systematycznie będą Państwo otrzymywać najnowsze zbiory, roczniki z bieżącego roku. Szafran QAMIAB, przez długi czas zarezerwowany dla sławnych szefów kuchni, jest teraz dostępny dla profesjonalistów i ogółu społeczeństwa. Mocny w smaku i bogaty w zapachu: Aby zagwarantować Państwu wyjątkowy afgański szafran, przeprowadzamy podwójną kontrolę w niezależnych laboratoriach. Pierwszy w Afganistanie tuż przed wywozem, a drugi we Francji przed pakowaniem.

 8. MAISON BOTEH

  Francja

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym przez matkę i syna, wyspecjalizowanym w produktach delikatesowych o smakach perskich/irańskich. Nasze wyroby są produkowane w sposób rzemieślniczy, łącząc kreatywność i zamiłowanie do kuchni irańskiej. Proponujemy także dwie inne usługi: Kreowanie białej etykiety produktów & Sourcing produktów made in France. Więcej szczegółów poniżej: Prowadzimy wiele rodzajów działalności: 1/ Sprzedaż produktów MAISON BOTEH: •Produkt wyjątkowy: L'Or Noir, pasta z czarnej cytryny irańskiej, •Konfitury o smakach perskich (patrz produkty). - Dostępne w formatach: Sprzedaż detaliczna lub HoReCa: Od 100g do 500g / Sektor hotelarski: 28g, 42g, - Możliwość Bio, - Certyfikat IFS • Przyprawy (Szafran, Sumak itp…), bakalie (pistacje, dzikie migdały itp…) lub owoce suszone (truskawki suszone, mango suszone z Iranu, - Możliwość Bio. 2/ Dostawca produktów z białą etykietą: - Tworzymy dla Ciebie przepisy, - Jeżeli nie współpracujesz z grafikiem/projektantem, wspólnie wykonujemy etykiety - Pomagamy Ci w opracowaniu Twojej specyfikacji. 3/ Sourcing produktów dla gastronomii "Made in France": - Sieć partnerów, dzięki której możemy pomóc Ci w poszukiwaniu produktów made in France. Oleje, przyprawy, konfitury itp… Z MAISON BOTEH, wszystko jest możliwe. Proponujemy usługi na specjalne zamówienie, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

 1. ARVALOO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Arvaloo zajmuje się produkcją i handlem produktami konopnymi i CBD. Zaopatrujemy głównie hurtownie oraz marki z branży zdrowia i wellnes. Oprócz naszej siedziby głównej w Niemczech posiadamy również biura we Francji i Szwajcarii. Nasze produkty rozwijamy głównie w Niemczech we współpracy z doświadczonymi ekspertami z branży farmaceutycznej i rolniczej. Uprawiamy konopie w Niemczech i Szwajcarii oraz współpracujemy z uznanymi partnerami z Austrii. Sprzedajemy kosmetyki i produkty spożywcze CBD, ekstrakty CBD, kwiaty, waporyzatory i zapylacze. Ale także artykuły spożywcze z konopi, takie jak herbata konopna, olej konopny lub nasiona konopi. Nasi klienci kupują to wszysko u nas hurtowo, z białą etykietą lub pod marką własną. Nasze produkty są dostępne w różych poziomach jakości. Postrzegamy siebie jako "zaufanego doradcę" w przypadku wszelkich pytań dotyczących naszej działalności i branży konopi. Arvaloo buduje europejski rynek kannabinoidów i zapewnia wszystkim dostęp do legalnych kannabinoidów.

 2. WARENHANDELS-CONTOR UETERSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Warenhandels-Contor Uetersen GmbH od 20 lat z powodzeniem zajmuje się handlem resztkami i nadwyżkami towarów oraz nadprodukcją z przemysłu. Dotyczy to następujących obszarów: tekstylia (bielizna, pończochy, odzież damska, męska i dziecięca, itp), artykuły domowe każdego rodzaju, artykuły spożywcze każdego rodzaju. Narzędzia, art. elektroniczne i elektryczne. Nasze produkty i usługi: końcówki serii, meble z końcówek serii, elektronika, skup towarów z końcówek serii, końcówki serii damskich materiałów odzieżowych, art. spożywcze, artykuły powypadkowe, handel tekstyliami

 3. TYMOS GROUP

  Polska

  Verified by europages badge

  Polskie przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2003 roku od papieru krepowego i bibuły. Produkuje je od 18 lat. Jako właściciele, wiemy, że staliśmy się doskonali w tej dziedzinie. Nasze wyroby są obecne w 17 krajach europejskich. Osiągnęliśmy sukces, gdyż marka TYMOS od początku wyróżnia się wysoką jakością i przywiązywaniem wagi do bezpieczeństwa użytkownika. Znajduje to potwierdzenie w europejskich certyfikatach ISO 9001 i ISO 22000. Nasi klienci są dowodem troski o nich, szacunku dla dystrybutorów naszych produktów, wysokiej jakości używanych materiałów i bez przerwy doskonalonych procesów technologicznych. Kierowanie naszym zakładem jest równoznaczne z lepszą kontrolą dostarczanego przez nas produktu, zaś wysoka jakość jest podstawowym składnikiem naszych wszystkich wyrobów. Oznacza to także, że przyjmujemy szerszy zakres zleceń i spełniamy oczekiwania naszych klientów w szybkim cyklu, przy jednoczesnym utrzymaniu międzynarodowego poziomu usług, z którego wszyscy możemy być zadowoleni. Obsługujemy hurtownie i klientów przemysłowych. Po wielu latach wysiłków, by stać się ekspertem i osiągnąć ten poziom w dziedzinie produkcji papieru krepowego i bibuły, przekształciliśmy naszą firmę w grupę marek, dodając inne dziedziny do naszego portfela. Obecnie nasza firma składa się z 4 działów: PAPIER KREPOWY, PAPIER DO PIECZENIA, TORBY PAPIEROWE, KUBKI PAPIEROWE I MISKI Skontaktuj się z nami!

 4. GROUPE RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Mając silne lokalne korzenie na południu Francji, Grupa Rivière od trzech pokoleń tworzy innowacyjne i smaczne dania gotowe, oparte na tradycyjnych francuskich recepturach. Wykonane z naturalnych składnikó receptury są wolne od barwników, konserwantów i sztucznych aromatów. Grupa Rivière poprzez swoje marki pokazuje przywiązanie do jakości swoich produktów oraz zaangażowanie w działania CSR. Maison Rivière podkreśla tradycyjne francuskie przepisy na gotowane dania mięsne z południowo-zachodniej Francji. Les Mets de Provence wnosi słońce na talerzu dzięki kulinarnym pomocom, przyprawom, smarowidłom do aperitifu oraz gotowanym potrawom i warzywom z prowansalskimi nutami. Aroma One to specjalista od przecierów ziołowych i przyprawowych w tubach, do praktycznego i smacznego gotowania. Solvia przenosi kubki smakowe i 5 zmysłów za granicę dzięki ekologicznym przyprawom, sosom i gotowanym warzywom. Nasze zaangażowanie w jakość produktów: - produkowane we Francji - mięso i warzywa z Francji - czysta etykieta i odżywczo zbilansowane receptury - certyfikacja SME+ naszych zakładów produkcyjnych (CSR) - wysokowydajne narzędzia produkcyjne i akredytacja na międzynarodowe standardy (IFS, BRC, Organic)

 5. IS COMMODITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Jak funkcjonujemy: Jak postępujemy: 1 Zapytanie ofertowe 2 Zakres cenowy 3 LIST INTENCYJNY 4 Oferta cenowa 5 ICPO 6 Dowód wpłaty (SWA) 7 Płatność (TT z góry 30%) 8 Wysyłka 9 Dostawa dokumentów ( FCA, FOB, CIF ) 10 Płatność (LC, TT, z góry 70%)

 6. KRÄUTERHAUS SANCT BERNHARD KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie prywatnego etykietowania, rozwoju i produkcji kontraktowej suplementów diety! Od 1903 roku nazwa Sanct Bernhard oznacza nie tylko wysokiej jakości, skuteczne naturalne środki lecznicze, suplementy diety i produkty do pielęgnacji ciała, które sprzedajemy pod naszymi markami „Sanct Bernhard”, „Sanct Bernhard Sport” i „Sanct Bernhard tierlieb”. Produkcja kontraktowa Made in Germany - Sanct Bernhard oznacza jakość Made in Germany - czego dowodem są tysiące zadowolonych klientów w naszych sklepach internetowych. Certyfikowane zarządzanie jakością i najwyższej jakości surowce. Nasze bogate doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne z certyfikowanym zarządzaniem jakością dla pełnego bezpieczeństwa żywności i najwyższej jakości surowców pozwalają nam wytwarzać produkty najwyższej klasy - nawet z Twoją etykietą! Producent kontraktowy również dla małych ilości - Co nas wyróżnia na tle innych producentów kontraktowych suplementów diety, kosmetyków i pasz dla zwierząt? Oferujemy również produkcję kontraktową dla małych ilości, a zatem także na przykład dla start-upów. Skorzystaj z okazji, aby zacząć od małych ilości przy niskich kosztach, a tym samym zaprezentować się i pozycjonować na rynku. Produkcja kontraktowa dla małych ilości od 2000 sztuk. Porozmawiaj z nami o swoich wymaganiach dotyczących produktu - chętnie doradzimy!

 7. GHS TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GHS Trading GmbH, z siedzibą w Hamburgu, jest wyspecjalizowaną firmą handlową zajmującą się światową dystrybucją produktów FMCG (Fast-Moving Consumer Goods), które obejmują zarówno produkty spożywcze, jak i niespożywcze. W szczególności specjalizujemy się w napojach, wyrobach cukierniczych, słodyczach, cukierkach i innych powiązanych produktach. Jeśli szukasz niezawodnego i uczciwego hurtownika B2B dla produktów FMCG, jesteśmy Twoim pierwszym kontaktem. W GHS Trading utrzymujemy relacje z dostawcami i klientami na równych zasadach, kładąc duży nacisk na zapewnienie jakości przy optymalnym stosunku ceny do wydajności. Zapewniamy stale rosnącą gamę produktów, które nie tylko charakteryzują się atrakcyjnymi cenami, ale także zawsze oferują wybór z wysokimi marżami w segmentach słodyczy, napojów i alkoholi. Jedną z naszych specjalności są kompetentni i zmotywowani pracownicy. Uważnie obserwują globalne rynki, rozpoznają pojawiające się trendy i odkrywają innowacyjne oferty. Mamy prawdziwą pasję do naszych produktów i uwielbiamy wyzwania. Niezależnie od tego, czy szukasz renomowanej hurtowni B2B, konkretnego produktu, czy chcesz współpracować przy lokowaniu produktu, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza misja koncentruje się na łączeniu producentów i sprzedawców detalicznych.

 8. BARRIER VACUUM BAGS

  Rumunia

  Verified by europages badge

  BARRIER VACUUM BAGS jest producentem i dystrybutorem worków próżniowych z barierą do urządzeń próżniowych z komorą wewnętrzną lub ssaniem zewnętrznym. Pracujesz w handlu detalicznym lub HORECA? Nasza firma opracowuje niestandardowe rozwiązania dla różnych produktów spożywczych, produkując wszystkie rodzaje worków próżniowych: faliste i gładkie worki próżniowe, worki antystatyczne ESD, wielowarstwowe worki termokurczliwe itp. BARRIER VACUUM BAGS zapewnia również pakowanie produktów nieżywnościowych: Opakowania produktów medycznych i farmaceutycznych, produktów technicznych, produktów sypkich, chemikaliów, części samochodowych, opakowania produktów tekstylnych... STAŃ SIĘ PARTNEREM Poprzez zintegrowane relacje partnerskie: rozwinięta przez nas sieć ułatwia wszystkie etapy procesu tworzenia i realizacji, od opracowania koncepcji dostarczonej przez ekspertów do dostarczenia produktu końcowego. BARRIER VACUUM BAGS poszukuje obecnie nowych partnerów w Europie do wytłaczania folii barierowych. Prosimy nie czekać dłużej i skontaktować się z nami!

 9. GUSTO MEDITERRÁNEO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GUSTO MEDITERRÁNEO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach oleje z truflami, kawior, sos z truflami, biała trufla z alby, perła z truflami, trufle, przyprawa z truflami, ser z truflami, i Kawior naturalny. Ma siedzibę w Olba (teruel), Hiszpania.

 10. NERANO GROUP

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma NERANO GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe, Zboża, ziarna zbożowe, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, produkty żywnościowe dietetyczne - hurt, produkty dietetyczne, Odchudzanie - artykuły spożywcze, Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe, i Zboża, ziarna zbożowe. Ma siedzibę w Marki, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo