• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • makarony - maszyny i urządzenia do produkcji

Wyniki dla

Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

 1. ITALPAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lider w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości maszyn, urządzeń automatycznych oraz linii produkcji makaronu. Makaron suchy, świeży, bezglutenowy, nadziewany oraz makaron wstępnie obgotowany używany do dań gotowych. Wałkownice, formierki, maszyny do ravioli, lasagne i gniazdek, urządzenia do suchego makaronu o wydajności produkcyjnej od 30 do 1000 kg/godz. z automatycznymi prasami wytłaczającymi. Linia Multipla, jedyna linia dostępna w wersjach od 150 do 500 kg/godzinę.

 2. FORMEX MAQUINARIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Projektujemy maszyny do cukiernictwa półprzemysłowego oraz urządzenia dla przemysłu spożywczego. Oferujemy rozwiązania do dozowania dowolnego ciasta oraz do przygotowywania produktów mlecznych, deserów i gotowych dań. Jesteśmy specjalistami w produkcji modułowych stanowisk roboczych do realizacji wyrobów cukierniczych. Analizując Twój produkt i wymagania produkcyjne, możemy stworzyć linię pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

 3. FRITSCH GMBH

  Niemcy

  Firma FRITSCH GmbH projektuje i wytwarza maszyny i urządzenia piekarnicze i oferuje rozwiązania z zakresu pieczywa, odpowiadające ofercie użytkownika. Obsługujemy przy tym chętnie zarówno klasycznych piekarzy-rzemieślników, jak i przemysł piekarniczy, wychodząc im naprzeciw z ofertą urządzeń odpowiednich do ich potrzeb.

 4. TRIVI SRL

  Włochy

  Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych do wyrobu produktów do pieczenia oraz do mrożonek w przemyśle spożywczym. Komory do wyrastania ciasta i do chłodzenia. Zamrażanie płytowe i liniowe, urządzenie do wyładunku szpilkowe lub przyssawkowe i do obracania wszelkich produktów. Ciasto francuskie i zaczyn, ciasto na pizzę wstępnie wyrośnięte. Spółka TRIVI zajmuje się importem-eksportem w Europie i za granicą. Skupia się głównie na rynku korporacyjnym i prywatnym.

 5. CUSINATO GIOVANNI SRL

  Włochy

  Produkcja maszyn do makaronów krótkich i długich, podnośników kubełkowych, silosów, magazynów, taśm, ciągłych łańcuchów taśm transportowych, przesiewaczy wibrujących, sit wibrujących, przenośników i podnośników spiralnych, składy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BID LLC

  Ukraina

  Firma BID LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Suszarnie przemysłowe, maszyny do wyrobu ciast, maszyna do makaronu gniazda, i sprzęt do produkcji długiego makaronu. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 2. BROTMAS BAKERY MACHINES

  Turcja

  Firma BROTMAS BAKERY MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. STORCI SPA

  Włochy

  Firma STORCI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, urządzenia i sprzęt do makaronów świeżych, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Lemignano Di Collecchio, Włochy.

 4. LP CONSULTING

  Włochy

  Firma LP CONSULTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 5. EASYMAC SRL

  Włochy

  Firma EASYMAC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, maszyny piekarskie, urządzenia i sprzęt do produkcji ciast, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i maszyny cukiernicze. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 1. ITALGI S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, maszyny do wyrobu ciast, i urządzenia i sprzęt dla fabryk makaronów. Ma siedzibę w Carasco, Włochy.

 2. GIMAS S.R.L.

  Włochy

  Firma GIMAS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach modelarze, urządzenia i sprzęt do makaronów wstępnie gotowanych, urządzenia i sprzęt dla fabryk makaronów, i maszyny do wyrobu świeżego makaronu. Ma siedzibę w Mareno Di Piave, Włochy.

 1. PASFIL MACHINES

  Turcja

  Firma PASFIL MACHINES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. WP LEBENSMITTELTECHNIK RIEHLE GMBH

  Niemcy

  Firma WP LEBENSMITTELTECHNIK RIEHLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach frytkownice. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 3. BW PROCESTECHNIEK

  Belgia

  Firma BW PROCESTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, procesy automatyczne przemysłowe, bar-piwiarnia, i Production lines and systems. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 4. LF INDUSTRIAL STORE SYSTEMS

  Turcja

  Firma LF INDUSTRIAL STORE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. NICCOLAI TRAFILE SRL

  Włochy

  Firma NICCOLAI TRAFILE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 6. VIZÖR BILIŞIM

  Turcja

  Firma VIZÖR BILIŞIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji ciast, i składniki do wyrobów cukierniczych. Ma siedzibę w Nilüfer, Turcja.

 7. SPARK S.R.L.

  Włochy

  Firma SPARK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, umieszczenie instalacji dla przemysłu spożywczego, maszyny do pakowania w kartony, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i urządzenia do paletyzacji. Ma siedzibę w Villalta Di Cesenatico, Włochy.

 8. HEMAKS DIS TICARET A.Ş

  Turcja

  Firma HEMAKS DIS TICARET A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne garnki do gotowania makaronu. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. ALDO COZZI SAS

  Włochy

  Firma ALDO COZZI SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w San Lorenzo Di Parabiago, Włochy.

 2. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  Włochy

  Firma ALBA & TEKNOSERVICE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Villafranca Padovana, Włochy.

 3. WEISSE BÄCKEREITECHNIK/MASCHINENBAU INHABER K. POHLE E.KFM

  Niemcy

  Firma WEISSE BÄCKEREITECHNIK/MASCHINENBAU INHABER K. POHLE E.KFM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyna do wyrobu pączków. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. SPIRAL FRANCE

  Francja

  Firma SPIRAL FRANCE, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Veigne, Francja.

 5. SELA TEIGWARENGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma SELA TEIGWARENGERÄTE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, i maszyny do wyrobu ciast. Ma siedzibę w Aulendorf, Niemcy.

 6. SHANGHAI CHENGTAO MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI CHENGTAO MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. TECHNOAGROSERVICE

  Kazachstan

  Firma TECHNOAGROSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny piekarskie, i zakłady krojenia mięsa. Ma siedzibę w Almaty, Kazachstan.

 8. H. & F. LAUTERJUNG GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma H. & F. LAUTERJUNG GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, i formy dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 9. PANSERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma PANSERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Castel D'azzano, Włochy.

 10. R.E.P.CO

  Włochy

  Firma R.E.P.CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji - Import eksport

Liczba wyników

500 Przedsiębiorstwa