• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • piece piekarskie

Wyniki dla

Piece piekarskie - Import eksport

 1. BARTSCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH jest jednym z wiodących producentów kuchni stołówkowych w Europie. Asortyment obejmuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, praktycznych gadżetów kuchennych oraz innowacyjnych rozwiązań produktowych. Wszystko, czego potrzebują nowoczesne kuchnie stołówkowe, aby wydajnie pracować. Od momentu założenia firmy w 1876 roku, Bartscher przekształcił się w dostawcę pełnej gamy kuchni stołówkowych. Urządzenia marki Bartscher są dostępne w wielu krajach europejskich za pośrednictwem wyspecjalizowanych partnerów handlowych, a nasz dedykowany zespόł gwarantuje również odpowiednią jakość usług w całej Europie. Uzupełnieniem bogatego asortymentu jest silny serwis, do którego firma Bartscher przywiązuje szczególną wagę. Kompleksowe doradztwo, szybka obsługa klienta oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami zapewniają szczególnie wysoką jakość usług. Nasza firma z tradycjami posiada nowoczesny magazyn wysokiego składowania z 9000 miejscami paletowymi i 15000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

 2. GINGENROOTS SRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GINGENROOTS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, maszyny dla producentów makaronu, lada chłodnicza do sprzedaży lodów, frytkownice, i Sprzęt do gotowania. Ma siedzibę w Anderlecht, Belgia.

 3. SACAR FORNI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 4. ASCOBLOC GASTRO-GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASCOBLOC GASTRO-GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. ENERGY SAVING SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENERGY SAVING SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Anröchte, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RÖDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. REITHOFER TECHNIK- FACHMARKT GMBH ELEKTRO & KÜCHEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REITHOFER TECHNIK- FACHMARKT GMBH ELEKTRO & KÜCHEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. HACHTEL GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HACHTEL GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Schwieberdingen, Niemcy.

 4. GST GROSSKÜCHEN SERVICE TEAM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GST GROSSKÜCHEN SERVICE TEAM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. FORNI MARANO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FORNI MARANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze piec do pizzy. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, GRILLE ogrodowe, piece na drewno, Piece piekarskie, piec na gaz/metan, piece dla ciastkarni, peiece z ruchomą ramą, i profesjonalne piece na drewno stosowane w przemyśle spożywczym. Ma siedzibę w Boscoreale, Włochy.

 1. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polska

  Maszyny piekarskie i cukiernicze Poznaj produkty MECH-MASZ Szczeciński Jesteśmy największym producentem pieców, maszyn i urządzeń piekarskich i cukierniczych w Polsce. Nasze produkty cieszą się popularnością w Polsce i na świecie od ponad 34 lat. Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie rozwijać oferowane technologię i wprowadzać na rynek nowoczesne urządzenia, które będą w stanie sprostać potrzebom swoich użytkowników. Jako producent pieców ceramicznych piekarskich i cukierniczych, w naszych konstrukcjach wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, dzięki czemu możemy im zapewnić wytrzymałą konstrukcję, długą żywotność oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Stosowane komponenty przyczyniają się także do wysokiej jakości wypieków. Dzięki temu, że nasze maszyny piekarnicze i cukiernicze zapewniają równomierny rozkład temperatury, wypiekane produkty są przygotowywane równomiernie. Maszyny piekarnicze wysokiej jakości MECH-MASZ Szczeciński została poddana auditowi przez jednostkę certyfikującą GLOBAL QUALITY i spełnia wymagania ustanowione przez System zarządzania Jakością zgodny z wymogami PN-EN ISO 9001: 2015 Producent maszyn dla piekarni i cukierni Firma MECH- MASZ Szczeciński Sp. z o.o. Sp. k. założona w 1986r to lider branży wśród polskich producentów maszyn do piekarni i cukierni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 2. LEVANT RUS LLC

  Rosja

  Firma Lewant jest doświadczonym producentem pieców i urządzeń piekarniczych z Armaviru (Rosja). Fabryka pieców Lewant produkuje piece z obrotowym stelażem: piece na olej napędowy i gazowe; piece elektryczne; regały przeznaczone do blach o wymiarach 600×800, 600×400 i 600×1100 mm. Komory wypiekowe o wysokości 2000 mm mogą pomieścić 20 blach, co zwiększa wydajność o 22%. Lewant wykonuje montaż, uruchamianie i regulację pieców; oferuje swoim klientom całodobowe wsparcie techniczne oraz pilny serwis gwarancyjny i naprawę pieców na miejscu u klienta. Lewant stawia na najwyższą jakość pieczenia, maksymalną efektywność energetyczną i trwałość, dlatego nie stosuje żadnych komponentów pochodzenia chińskiego. Wszystkie elementy produkowanych komercyjnie pieców gazowych i elektrycznych są przeznaczone do całodobowej intensywnej eksploatacji pieców przemysłowych o żywotności co najmniej 20 lat. Lewant udziela 3 letniej gwarancji na wszystkie urządzenia, 5 letniej gwarancji na wymienniki ciepła oraz dożywotniej gwarancji na korpus pieca.

 1. ANBOX - Termo-olejowe piece piekarskie

  Polska

  Termo-olejowe piece piekarskie NOWE i używane po remoncie Daub oraz Heuft, pełen serwis pieców termoolejowych. Produkcja płyt wypiekowych hertów do wszystkich pieców W&P, Winkler, Miwe, Daub, Heuft i innych. Świadczymy wszyskie usługi dla piekarni i cukierni.

 2. TALLERES COLOMINA

  Hiszpania

  Walenckie przedsiębiorstwo, specjalista od produkcji ładowarek do pieców na chleb, obecne na rynku od 1952 r.

 3. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma VALENT BAKERY EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, wyposażenie piekarni, maszyny piekarskie, piekarnia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. MATAŞ MAKINA

  Turcja

  Firma MATAŞ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Piece piekarskie, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Turcja

  Firma TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, wyroby piekarskie, Piece piekarskie, i zaopatrzenie dla piekarni. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. DADEX D.O.O.

  Serbia

  Firma DADEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piece elektryczne, bakery ovens, customized manufacture of electric ovens, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, i Piece elektryczne. Ma siedzibę w Salas Nocajski, Serbia.

 7. HERMANN HEUFT GMBH BACKOFENBAU

  Niemcy

  Firma HERMANN HEUFT GMBH BACKOFENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Bell, Niemcy.

 8. WOLFSHÖHER TONWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WOLFSHÖHER TONWERKE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Neunkirchen Am Sand, Niemcy.

 1. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Francja

  Firma 3 Y INTERNATIONAL SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chleb. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, i wałkownice dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Rouen, Francja.

 2. INOVEN

  Turcja

  Firma INOVEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach piec obrotowy, profesjonalne piecyki gazowe do użytku handlowego, i piece dla ciastkarni. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turcja

  Firma SAMI KAMMAZ OVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, i chleb. Ma siedzibę w Kilis, Turcja.

 4. GROGATEC GMBH

  Niemcy

  Firma GROGATEC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 5. LP CONSULTING

  Włochy

  Firma LP CONSULTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 6. MAP FOURS DE BOULANGERIE

  Francja

  Firma MAP FOURS DE BOULANGERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, bakery ovens, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Valence, Francja.

 7. COBAMAQ

  Hiszpania

  Firma COBAMAQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Illescas, Hiszpania.

 8. KREAZOT INDUSTRIAL BAKERY EQUIPMENT

  Turcja

  Firma KREAZOT INDUSTRIAL BAKERY EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, wyposażenie piekarni, Piece piekarskie, i walcowanie ciasta. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. PANCHERI GMBH

  Austria

  Firma PANCHERI GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 10. ECIMSTAL LDA

  Portugalia

  Firma ECIMSTAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, miesiarki dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni, wyposażenie piekarni, Piece piekarskie, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo