• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • opony i akcesoria

Wyniki dla

Opony i akcesoria - Import eksport

 1. TRUXX TYRES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Truxx Tyres to specjalista w dziedzinie importu-eksportu opon do ciężarówek. Przedsiębiorstwo sprzedaje najlepsze marki na całym świecie, a jego główne rynki to: Francja, Włochy, Belgia, Hiszpania i Niemcy. Obsługujemy wyłącznie klientów profesjonalnych. W żadnym wypadku nie prowadzimy dostaw dla klientów końcowych, szanując w ten sposób naszych własnych klientów, którzy są naszymi prawdziwymi partnerami. Dysponujemy stałym zapasem opon do ciężarówek, przyczep i autokarów we wszystkich powszechnych rozmiarach europejskich i proponujemy Państwu najlepsze ceny.

 2. ATF TRAIDING 2

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ATF TRAIDING 2, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach felga, akcesoria dla przemysłu pneumatycznego, pneumatic accessories, i pneumatic devices. Ma siedzibę w Digoin, Francja.

 3. BE.CA. GOMME SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo BE.CA. Gomme, założone w 1990 roku w Cassano d'Adda in via Q. di Vona, przeniosło następnie swoją siedzibę na via Einstein. Działa na krytej powierzchni 500 m2 i oferuje usługi wymiany oraz konserwacji opon do samochodów i lekkich pojazdów transportowych. Warsztat mechaniki, wyspecjalizowany w serwisie opon nowej generacji z mniejszym ryzykiem pęknięcia. Dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu i swojemu wysoko wykwalifikowanemu personelowi, warsztat jest w stanie wykonać każdy rodzaj interwencji.

 4. Premio PSO Gdansk

  Polska

  Premio PSO, zlokalizowana w sercu Gdańska, jest renomowaną firmą specjalizującą się w sprzedaży i wymianie opon. Od lat cieszy się uznaniem klientów dzięki swojemu profesjonalizmowi i niezawodności. Oferujemy szeroki wybór opon od wiodących światowych producentów, dostosowanych do różnych typów pojazdów - od samochodów osobowych, przez ciężarowe, aż po specjalistyczne pojazdy rolnicze i przemysłowe. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko pomagają w wyborze odpowiednich opon, ale również świadczą usługi ich profesjonalnej wymiany. W Premio PSO kładziemy duży nacisk na jakość obsługi i zadowolenie klienta, co przekłada się na długotrwałe relacje i zaufanie. Oprócz sprzedaży i wymiany opon, oferujemy również szereg dodatkowych usług, takich jak sezonowe przechowywanie opon, ich wyważanie oraz naprawy. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i ciągłemu szkoleniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. W Premio PSO rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego zawsze staramy się dostarczać produkty i usługi, które temu bezpieczeństwu służą. Nasza firma jest nie tylko miejscem, gdzie można kupić opony, ale przede wszystkim miejscem, gdzie można uzyskać fachową poradę i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Gdańsku!

 5. EUROPA PNEUS

  Belgia

  Europa Pneus, pierwszorzędny wybór opon nowych i używanych wszystkich marek: MICHELIN, CONTINENTAL, GOODYEAR, HANKOOK, YOKOHAMA, METEOR WINTER, MASTERSTEEL, MILESTONE, TYFOON itp. Naprawa opon i akumulatorów, 24/24 godz., w niedzielę i święta, a także przewóz samochodów. Import, eksport na całym świecie opon używanych z gwarancją (testowanych maszynowo) oraz opon nowych wszystkich marek.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKLEPOPON.COM

  Polska

  Masz w planach kupić wysokiej jakości oraz w niskiej cenie opony osobowe, motocyklowe czy też ciężarowe? Jeżeli tak, to zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego SklepOpon.com. Znajdziesz tam opony najlepszych producentów oraz we wszystkich rozmiarach. Opony samochodowe są przechowywane zgodnie z najwyższymi standardami, dodatkowo zadbamy o sprawną i szybką wysyłkę Twojego zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i promocjami sklepu SklepOpon.com

 2. HANNECARD POLSKA

  Polska

  Hannecard, z ponad 120-letnim doświadczeniem, jest jednym z wiodących europejskich dostawców gumowych, poliuretanowych, kompozytowych oraz węglikowych pokryć walców oraz tulei gumowych dla wszystkich sektorów przemysłu. Hannecard oferuje szeroki zakres powiązanych usług, od konserwacji walców po ich naprawę i optymalizację techniczną. Nasze zakłady znajdują się w Polsce, Francji, Belgii, RPA, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii.

 3. JORYC JERZY CZAJKOWSKI

  Polska

  Opony przemysłowe i inne: sprzedaż i naprawa z wykorzystaniem najnowszych technologii. Felgi przemysłowe i inne: sprzedaż, regeneracja i kompletacja felg przemysłowych. Sprzedaż specjalistycznych narzędzi do demontażu oraz montażu felg i opon OTR. Sprzedaż i montaż TPMS - monitoring ciśnienia opon przemysłowych i innych.

 4. BEDELCO

  Belgia

  BEDELCO jest dostawcą opon dla sektora inżynierii lądowej, do samochodów ciężarowych, pojazdów rolniczych i przemysłowych, a także do samolotów. Mamy siedzibę w Belgii i prowadzimy działalność w tej branży od ponad 20 lat. BEDELCO zwraca szczególną uwagę na stosunek ceny do jakości. Jesteśmy dystrybutorem przede wszystkim takich marek, jak Triangle, Belshina, Doublestar, Compasal i Double Happiness. Głównymi wartościami dla naszej firmy są zadowolenie klienta i terminowość dostaw.

 5. HAHN GMBH & CO

  Niemcy

  Hurtowa sprzedaż drutu stalowego i wkładów sprężynowych do materacy. Nasze produkty: obręcze opon, pierścienie zaciskowe do systemów amortyzatorów powietrznych, drutówki do opon.

 1. OTREM GLOBAL TIRE SUPPLIES

  Belgia

  Firma OTREM GLOBAL TIRE SUPPLIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, artykuły z kauczuku dla przemysłu wydobywczego, roboty ziemne, eksport opon, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Maasmechelen, Belgia.

 2. TRAILERPLUS INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma TRAILERPLUS INTERNATIONAL B.V., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, axles for trailers, Urządzenia sprzęgowe, naprawa przyczep, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Zuidwolde, Holandia.

 1. MIDI SERVICE STORE

  Włochy

  Firma MIDI SERVICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Ponte San Marco-Calcinato, Włochy.

 2. TUGRA AKSESUAR

  Turcja

  Firma TUGRA AKSESUAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Odzieżowe akcesoria, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Strips, Odzieżowe akcesoria, i Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. BALTYRE LT

  Litwa

  Firma BALTYRE LT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Utena, Litwa.

 4. HATTER AUTOVERWERTUNG ERSA GMBH

  Niemcy

  Firma HATTER AUTOVERWERTUNG ERSA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach opony samochodowe, Części zamienne do samochodów, i vehicle bodywork. Ma siedzibę w Hatten, Niemcy.

 5. MCLAREN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MCLAREN DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 6. GOMME USATE TORINO MONCALIERI

  Włochy

  Firma GOMME USATE TORINO MONCALIERI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach opona używana. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 7. COMERCIAL BOLCASE SL

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL BOLCASE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, opony do pojazdów przemysłowych, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Alcañiz, Hiszpania.

 8. REX GDN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REX GDN LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Felgi. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Opony i akcesoria, Opony, dystrybutorzy opon, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Opony i akcesoria, i Opony. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. ALAIN PNEUS

  Belgia

  Firma ALAIN PNEUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Felgi, kontrola opon, montowanie opon, używane akcesoria do samochodów, i Felgi. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. S.C.RUBBER CAR S.R.L.

  Rumunia

  Firma S.C.RUBBER CAR S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Felgi, Opony i akcesoria, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Opony - materiały do napraw i wulkanizacji, Felgi, Opony i akcesoria, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 3. ZUSCHKE & NOACK GMBH - SPECIAL TYRES

  Niemcy

  Firma ZUSCHKE & NOACK GMBH - SPECIAL TYRES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Wentyle do opon i dętek, Opony, i Wentyle do opon i dętek. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. SAPHORE EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma SAPHORE EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Narzędzia pneumatyczne, Opony, Narzędzia pneumatyczne, pneumatyka, i opony. Ma siedzibę w Mazeres, Francja.

 5. GB TYRES (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GB TYRES (UK) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, opony do ciężarówek, eksport opon, i Opony. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. COBEGOM

  Belgia

  Firma COBEGOM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Felgi, opony do ciężarówek, opony do pojazdów przemysłowych, Felgi, i akcesoria samochodowe. Ma siedzibę w Couvin, Belgia.

 7. NEUMÁTICOS HERMANOS PEÑA SA

  Hiszpania

  Firma NEUMÁTICOS HERMANOS PEÑA SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach taśmy i transportery taśmowe na zamówienie. Ma siedzibę w Ponferrada, Hiszpania.

 8. CENTRO GOMME SORRENTINO SRLS

  Włochy

  Firma CENTRO GOMME SORRENTINO SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 9. BRIDGESTONE BELUX

  Belgia

  Firma BRIDGESTONE BELUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Motocykle - części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony i akcesoria, Opony i akcesoria, i Pojazdy samochodowe. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 10. INTERBAND

  Belgia

  Firma INTERBAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Felgi, Opony, część zamienna samochodowa, Felgi, i felgi do motocykli. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Opony i akcesoria - Import eksport

Liczba wyników

6126 Przedsiębiorstwa