• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magazyny portowe

Wyniki dla

Magazyny portowe - Import eksport

 1. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  IMV SPEDITION LTD to firma spedycyjna specjalizująca się w realizacji przesyłek międzynarodowych z siedzibą w Sofii, Bułgaria. Jesteśmy usługodawcą działającym w sektorze importu-eksportu pojazdów i sprzętu transportowego. Działamy również w branży międzynarodowych przewozów towarowych, magazynów i składów celnych oraz spedycji międzynarodowej. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom niezawodnego i bezpiecznego transportu. Oferujemy różne kategorie usług: Przesyłki drobnicowe Przesyłki kompleksowe Ładunki ponadgabarytowe Towary wymagające kontroli temperatury Towary niebezpieczne (ADR) Zapraszamy do kontaktu z nami!

 2. LSR LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  LSR LOGISTIQUE, firma zlokalizowana w pobliżu Lyonu, oferuje usługi logistyczne oparte na jakości, szybkości reakcji i dynamice. LSR LOGISTIQUE oferuje zindywidualizowane usługi logistyczne i dostosowuje się do Twoich wymagań, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania w zakresie magazynowania towarów. Zobowiązujemy się do wykonywania naszych zadań z najwyższą starannością, profesjonalizmem, punktualnością i wydajnością. Firma LSR LOGISTIQUE została założona przez ekspertów w dziedzinie logistyki, gotowych wykorzystać swoje doświadczenie do dyspozycji klientów. Posiadamy własny sprzęt do załadunku i rozładunku towarów. LSR LOGISTIQUE może spełnić wszystkie Twoje wymagania w zakresie magazynowania, co-packingu, rozładunku, ponownego paletyzowania i cross-dockingu. Specjalizujemy się w małych powierzchniach i krótkich okresach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług lub poprosić o wycenę.

 3. DANUM FULFILMENT SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  DANUM Fulfilment Service: firma założona w 2016 roku w pobliżu Doncaster w Wielkiej Brytanii jest Państwa wejściem do światowego sukcesu jako sprzedawca detaliczny w e-handlu i Amazon, która sprzedaje tysiące produktów na całym świecie. Przez lata nieustannie ulepszaliśmy nasze usługi dzięki doświadczonemu zespołowi i najnowocześniejszej technologii, co pozwala nam dostarczać wyjątkowe oferty. Na dzisiejszym światowym rynku DANUM Fulfilment Service jest niezawodnym partnerem w zakresie usprawnionej logistyki i międzynarodowego sukcesu. Doświadczenie w realizacji zamówień: Nasza sieć kurierów i przewoźników oferuje szybkie przesyłki międzynarodowe po konkurencyjnych stawkach, opcje importu bez podatku VAT i pomoc celną. Realizacja zamówień hurtowych: Dostosowani do dużych zamówień B2B, oferujemy magazynowanie na miejscu i szybkie pakowanie, aby zapewnić bezpieczną i terminową dostawę. Spedycja międzynarodowa: Światowa ekspansja dzięki naszej międzynarodowej sieci transportowej i kurierskiej, w tym wysyłka bez podatku VAT w UE. Magazynowanie: Nasze bezpieczne, nowoczesne obiekty mogą pomieścić palety, skrzynie lub pojedyncze sztuki. Usługi dodatkowe: Od obsługi towarów luksusowych po doradztwo Amazon, zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które pomogą Państwu w rozwoju działalności. Realizacja zamówień w handlu elektronicznym: Nasze oprogramowanie WMS 3PL obsługuje wysyłkę paczek na całym świecie, z płynną integracją z ponad 20 platformami. Rozwiązania Amazon: Obsługujemy potrzeby FBA, SFP i MFN, zajmując się międzynarodową dokumentacją wysyłkową dla sprzedawców Amazon. DANUM Fulfilment Service to Państwa oddany partner biznesowy,

 4. FME FRACHTMANAGEMENT EUROPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FME FRACHTMANAGEMENT EUROPA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Amt Wachsenburg, Niemcy.

 5. ATLANTIS ZOLLSPEDITION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATLANTIS ZOLLSPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROLOCON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROLOCON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Niederkassel, Niemcy.

 2. KOMMISSIONIERUNG & LOGISTIK IA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOMMISSIONIERUNG & LOGISTIK IA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Friedrichsdorf, Niemcy.

 3. SPEDITION BERNHARD PETERS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPEDITION BERNHARD PETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Ochtrup, Niemcy.

 4. CONTRANS LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONTRANS LOGISTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. A.L.S. ALLGEMEINE LAND- UND SEESPEDITION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.L.S. ALLGEMEINE LAND- UND SEESPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 1. REIMER LOGISTICS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REIMER LOGISTICS GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. HEYJU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEYJU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 1. ITEM MEDIA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITEM MEDIA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 2. CONTRACTLOGISTICS24 AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CONTRACTLOGISTICS24 AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Wädenswil, Szwajcaria.

 3. ESS LOGISTIK HAMBURG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESS LOGISTIK HAMBURG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. GORI CONTAINER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GORI CONTAINER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny portowe, kontenery okazyjnie, Magazyny portowe, i kontenery mieszkalne. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 5. ZUSTELLEXPRESS - UMZÜGE TRANSPORTE EU-WEIT

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZUSTELLEXPRESS - UMZÜGE TRANSPORTE EU-WEIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 6. BRUGGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRUGGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Frankenthal, Niemcy.

 7. LOGISTIK CENTER RHEINLAND E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOGISTIK CENTER RHEINLAND E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 8. 2HM LOGISTICS D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma 2HM LOGISTICS D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Transport kolejowy kontenerowy, Transport lotniczy, Fracht międzynarodowy, Kontenerowy transport morski, Frachtowce - transport morski, Magazyny portowe, Transport kolejowy, i Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Ma siedzibę w Koper / Capodistria, Słowenia.

 1. KITA LOGISTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KITA LOGISTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 2. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

 3. GMBH BRESTVNESHTRANS

  Białoruś

  Nasza firma oferuje szeroki zakres usług transportu towarowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom zawodowym pracowników, firma jest w stanie świadczyć usługi przewozowe towarów najbardziej niekonwencjonalnych przy minimalnych kosztach i zapewnić, że każda strona zaangażowana w proces transportu tzn. przewoźnicy, operatorzy magazynów, przedzstawiciele władz państwowych, firmy ubezpieczeniowe itp. działają płynnie i sprawnie. Flota samochodowa firmy obejmuje 50 ciągników siodłowych MAN i DAF.

 4. RAN LOGISTICS

  Polska

  Ran Logistics to młoda, dynamiczna, prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi transportowe w zakresie ładunków cało-pojazdowych oraz drobnicowych. Nasz park samochodowy liczy ponad 40 samochodów Ciężarowych typu Firanka standard, chłodnie oraz MEGI . Posiadamy również solówki, busy firanki z windami samowyładowczymi.   Zasięgiem swoich usług obejmuje terytorium kraju oraz całą Europę łącznie z krajami Skandynawskimi, Szwajcarią. Priorytetem Firmy jest solidność i punktualność. Celem naszej działalności jest tworzenie i dostarczanie profesjonalnych usług transportowo­ spedycyjnych na światowym poziomie. Zespół RAN Logistics pracuje w przeświadczeniu, że podstawą współpracy między dostawcą a odbiorcą usług jest skuteczność i profesjonalizm, które wynikają z jego doświadczenia i wiedzy. Dodatkowo partnerskie relacje są konsekwencją wzajemnego poważania i kultury.   Oferuje całodobową kontrole i monitoring nad przebiegiem transportu, od chwili załadunku poprzez końcowy rozładunek zapewniając dzięki temu bezpieczne zrealizowanie powierzonych zleceń transportowych. Pracownicy firmy Ran Logistics to wysokiej klasy dyplomowani eksperci, gwarantujący profesjonalną obsługę oraz doradztwo spedycyjne połączone z sumiennym wykonywaniem powierzonych im zadań.

 5. DELTA GROUP LTD

  Rosja

  Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Delta Group Ltd. przyspiesza procedury związane z odprawą towarów i obniża koszty logistyczne. Delta Group Ltd. jest przedsiębiorstwem spedycyjnym, dostarczającym pełen zakres usług w ramach importu i eksportu towarów z i do Rosji. Pełna lista usług Delta Group Ltd. obejmuje: Odprawę celną na mocy umowy klienta lub przedsiębiorstwa spedycyjnego. Szybka odprawa celna: od 2 godzin. Transport towarów lotniczy, morski, drogowy i kolejowy do każdego miejsca w Rosji i Unii Celnej, konsolidacja ładunków zbiorowych. Certyfikat zgodności z przepisami technicznymi Unii CelnejUbezpieczenie ładunku. Konsolidacja towarów, ich przepakowywanie, znakowanie, ważenie i formalności. Outsourcing eksportu i importu: sporządzanie i zawieranie umów, transakcje finansowe, przekazywanie bankowej kontroli finansowej, usługi spedycyjne.

 6. GIANFRANCO FERRARI

  Włochy

  Gianfranco Ferrari: dla przedsiębiorstw, przeprowadzki lokali, przeprowadzki biur, przeprowadzki mieszkań, magazynowanie dla osób trzecich, prace stolarskie, magazyny do przechowywania mebli, spedycja krajowa i zagraniczna, demontaż przemysłowy, podłączenia hydrauliczne i elektryczne, demontaż i ponowny montaż mebli, wynajem ciężarówek z kierowcą oraz ciężarówek z dźwigiem wraz z operatorem. Firma działa na terenie Włoch. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 039 484366 lub numeru komórkowego 338 2877435.

 7. ERHARDT MEDITERRANEO S.L.

  Hiszpania

  Proponujemy usługi koordynacji logistycznej i międzynarodowego transportu części o wysokim tonażu. Wstępne badanie pozwalające na znalezienie najbardziej optymalnego środka transportu. Obsługa projektu. Usługi logistyczne konieczne dla każdego projektu: Transport od / do portu. KLASYFIKACJA TOWARÓWUSŁUGI ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKUTransport morski, lotniczy i lądowy.

 8. ALMACENES Y MUDANZAS LA EXTREMEÑA

  Hiszpania

  Magazyny i przechowalnia mebli La Extremeña. Specjaliści w zakresie przeprowadzek i przechowywania mebli. Przeprowadzki osób prywatnych, przedsiębiorstw, przemieszczanie wewnętrzne, itd. Proponujemy pełną usługę w zakresie przeprowadzek i przechowywania mebli, całkowicie zindywidualizowanej i z wszelkimi gwarancjami bezpieczeństwa, jakie oferujemy od 20 lat osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Jakość i rzetelność.

 9. ALFERT, TOO

  Kazachstan

  ALFERT to kazachska agencja przewozowa założona w 2007 r. Największą zaletą przedsiębiorstwa jest połączenie działalności operatora kolejowego i międzynarodowego agenta transportowego. ALFERT posiada własnego kazachskiego kolejowego agenta transportowego ID i godnych zaufania partnerów w innych krajach, co pozwala nam na zagwarantowanie dobrego poziomu i profesjonalizmu we wszystkich rodzajach transportu.

 10. DBT AS

  Estonia

  Firma AS DBT założona 10.06.1997 oferuje powierzchnie magazynowe oraz usługi przeładunkowe dla nawozów przechowywanych luzem. Kamień węgielny pod terminal AS DBT w Port of Muuga został wmurowany w dniu 17 lutego 1998 roku. Chociaż zaczynano od zera, nowoczesny, działający z wykorzystaniem najnowszych technologii terminal dla suchych ładunków masowych postawiono w czasie krótszym niż rok. Terminal został oddany do użytku w grudniu 1998 roku.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Magazyny portowe - Import eksport

Liczba wyników

5857 Przedsiębiorstwa