• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy

Wyniki dla

Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy - Import eksport

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Škofic promet d.o.o. jest rodzinną firmą działającą od 1979 r. Od dziesięcioleci rozwija się w dziedzinie transportu cieczy. Główną działalnością firmy jest organizacja i realizacja transportu oraz mycie zbiorników. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu cieczy. Zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wiodącymi europejskimi firmami z branży i z powodzeniem współpracujemy z firmami w UE oraz poza nią. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

 3. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 4. D E C O R DEPOT CONTENEUR REPARATION

  Francja

  Verified by europages badge

  DECOR DEPOT CONTENEUR REPARATION oferuje używane standardowe, chłodnicze i specjalistyczne kontenery morskie, po przeglądzie i w pierwszym przejeździe, z naszych różnych magazynów. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb związanych z obsługą portową. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 5. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SYSTEO INDUSTRIE S.A.S

  Francja

  Verified by europages badge

  Jako renomowany specjalista w dziedzinie zmotoryzowanych, pionowych systemów magazynowania, SYSTEO INDUSTRIE jest niekwestionowanym liderem, oferującym rozwiązania dostosowane do każdego projektu. Dzięki szerokiemu wyborowi najnowocześniejszych komponentów mechanicznych, nasze innowacyjne systemy magazynowe, tak zwane "karuzele", dostępne są w dwóch różnych wersjach: ONE LOOP i MULTILOOP, gwarantujących idealnie dopasowaną odpowiedź na konkretne potrzeby.

 2. FASHION4WELLNESS.COM

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FASHION4WELLNESS.COM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, zębatki, Systemy regałów półkowych, Regały ruchome, Mobilne Systemy Regałów Półkowych, automatyczne systemy składowania, Storage systems, Dynamiczne Systemy Składowania, i cantilever. Ma siedzibę w Zwanenburg, Holandia.

 3. DEXION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEXION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Laubach, Niemcy.

 4. POLYPAL GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYPAL GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 5. HERMKES REGALSYSTEME & BETRIEBSEINRICHTUNGEN INH. ANDREA HERMKES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMKES REGALSYSTEME & BETRIEBSEINRICHTUNGEN INH. ANDREA HERMKES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Bautzen, Niemcy.

 1. VANDERLANDE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VANDERLANDE INDUSTRIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 2. PSB INTRALOGISTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PSB INTRALOGISTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 1. RACK CONCEPT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RACK CONCEPT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, gondole w supermarketach, rack, palety metalowe, składowanie, Storage systems, gratings, Półki metalowe, zestawy, i Regały paletowe. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 2. PBM LAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PBM LAGERTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Schwalmtal, Niemcy.

 3. D&R RACKING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma D&R RACKING LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach regał paletowy, Belki nośne do regałów paletowych, półpiętra przemysłowe, i półki wspornikowe do magazynowania. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 4. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METALMECCANICA SPAGGIARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Żurawie bramowe, żurawie bramowe, dźwigi do podnoszenia towarów, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wciągarki do podnoszenia towarów, Żurawie bramowe, suwnica do podnoszenia towarów, i magazyny automatyczne. Ma siedzibę w Fontevivo, Włochy.

 5. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, suszarki do zbóż, maszyny i urządzenia suszące, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i silosy do składowania i magazynowania. Ma siedzibę w Granozzo Con Monticello, Włochy.

 6. ETZEL LAGERSYSTEM SERVICE UND HANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETZEL LAGERSYSTEM SERVICE UND HANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Sipplingen, Niemcy.

 7. SCHAKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Pojemniki transportowe kołowe, budowanie dróg, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i Pojemniki transportowe kołowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 8. DUMETA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUMETA GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 1. ERMA-REGALE INH. PETER MATT

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ERMA-REGALE INH. PETER MATT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Ma siedzibę w Dietikon, Szwajcaria.

 2. CODEON SP. Z O.O.

  Polska

  Polska firma Codeon Sp. z o.o. oferuje skanery kodów kreskowych, terminale mobilne i kolektory danych, drukarki etykiet, wagi etykietujące, systemy kasowe POS oraz różne urządzenia peryferyjne: drukarki paragonów, szuflady kasowe, klawiatury programowalne. Działalność firmy obejmuje tworzenie oprogramowania dla terminali danych, oprogramowania POS itp. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy i serwisowanie sprzętu sklepowego oraz urządzeń Auto ID: 1) skanerów kodów kreskowych Zebra i Mindeo, 2) kolektorów danych Zebra, Point Mobile i Caribe, 3) drukarek etykiet Zebra, Godex i G-printer, 4) terminali dotykowych POS Sam4s i Detaik, 5) drukarek paragonów Sam4s, G-printer i Xprinter. Codeon Sp. z o. o. działa na rynkach handlu detalicznego, transportu i logistyki, dystrybucji i produkcji, oferując rozwiązania do zarządzania informacjami, które obejmują oprogramowanie, sprzęt, doradztwo, rozwój, integrację i usługi serwisowe. Strategia Codeon polega na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych segmentów rynku. Każde rozwiązanie uwzględnia specyfikę działalności klienta. Świadczymy usługi wynajmu terminali mobilnych oraz kolektorów danych, drukarek etykiet, skanerów kodów, a także zakup terminali i wag oraz usługę „trade-in”. Dzięki bezpośrednim dostawom produktów od producentów, dostępności szerokiej gamy produktów do automatyzacji handlu oraz magazynowania oraz własnemu centrum serwisowemu Codeon oferuje wysokiej jakości towary i usługi w przystępnych cenach.

 3. JAMALEX SP. Z O.O.

  Polska

  Palety typu manurack Manuracki pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu. Budowa palet umożliwia sztaplowanie ich w kilkupoziomowe struktury. Produkujemy i cynkujemy palety stalowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: • palety stalowe typu „manurack”, • koszopalety, • palety kłonicowe, • palety słupkowe. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje stalowe są ocynkowane ogniowo. Palety typu manurack są szczególnym rodzajem palety słupkowej. Palety tego typu składają się z podstawy oraz wsuwanych rur nośnych. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż. Wysokość palety można regulować poprzez zastosowanie rur różnych długości w zależności od potrzeb użytkownika Mobilne regały w magazynie dają dużą elastyczność. Prosty i szybki montaż umożliwia zwiększanie powierzchni magazynowej w kilka chwil. Gdy regały są niepotrzebne np. po zakończonym sezonie ich demontaż jest równie szybki a dodatkowe miejsce magazynowe można zagospodarować w inny sposób. Zdemontowane regały zajmują mało miejsca.

 4. STORACT LOG

  Bułgaria

  STORACT LOG jest firmą z branży maszynowej zajmującą się projektowaniem, konstrukcją i sprzedażą Automatycznych i Zmechanizowanych Systemów Składowania oraz oprogramowaniem do Systemu Zarządzania Magazynem (WMS). Automatyczne składowanie pionowe i pobieranie dla zastosowań biurowych i przemysłowych, systemy dynamicznego magazynowania palet i skrzynek, wszystkie rodzaje przenośników rolkowych oraz taśmowych i systemy automatycznego sortowania, regały mobilne do palet i materiałów długich, paletyzatory, robocar. Oprogramowanie do zarządzania magazynem, szyny przepływu, przenośniki.

 5. CONSTRUKTOR

  Polska

  Przedsiębiorstwo Construktor (należące do gruby B2B-Europe) jest liderem w produkcji rolek transportowych w Polsce. Jest także wyłącznym przedstawicielem niemieckiego konsorcjum Rollex - światowego potentata na rynku rolek. Construktor jest w stanie wykonać dla Państwa każdą rolkę w najwyższej jakości. Ponadto w asortymencie firmy znaleźć można inne podzespoły do budowy transporterów i przenośników, takie jak np. listwy rolkowe czy elementy wielokierunkowe. Oprócz komponentów firma Construktor zajmuje się projektowaniem procesów i systemów transportu wewnętrznego i budową urządzeń niezbędnych w procesie utrzymania ruchu.

 6. CONTINENTAL RACK

  Belgia

  Produkty: 1° Deski z litego drewna: Continental Rack produkuje drewniane regały do archiwów, magazynów, bądź do urządzania butików. 2° Deski panelowe twarde: Dzięki mocnym regałom panelowym, zostają zachowane ramiaki elementów deskowych z drewna, przy czym półki składają się z rozstawionych listew z litego drewna. 3° Ruchome etażerki: Nasze drewniane regały mogą także być montowane na mobilnej podstawie. 4° Urządzanie butików 5° Lada: Nasze drewniane regały służą także za strukturę do kontuaru Twojego butiku.

 7. DAMBACH COMPONENTS

  Niemcy

  DAMBACH COMPONENTS, jako doświadczony dostawca komponentów do urządzeń przeładunkowych i transportowych, prowadzi zarówno prace rozwojowe, jak i produkcję w jednym miejscu w Niemczech. Nasze komponenty charakteryzują się stałą, wysoką jakością i rozwiązaniami zorientowanymi na użytkownika. Niezależna jednostka biznesowa DAMBACH Lagersysteme GmbH & Co. KG posiada już 45-letnie doświadczenie. Producenci urządzeń do magazynowania i przenoszenia korzystają z naszego kompetentnego doradztwa i produktów "szytych na miarę". Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi online 3D klienci mogą dopasować żądany produkt do swoich wymagań.

 8. PLISCHKA INTERNATIONALE SPEDITION FRANKFURT (ODER) GMBH

  Niemcy

  Nasza oferta USŁUGI MAGAZYNOWE  Krótko- i długoterminowe magazynowanie towarów  Konfekcjonowanie produktów  Sortowanie  Opakowanie, Przepakowanie  Etykietowanie  Kontrola jakości magazynowanych towarów  Magazyn celny USŁUGI DYSTRYBUCJI TOWARÓW NA TERENIE NIEMIEC I POLSKI  Przesyłki kurierskie do 35 kg  Przesyłki drobnicowe  Dostawy częściowe i całopojazdowe  Transport bezpośredni od nadawcy do odbiorcy  Transport drogą lotniczą i morską na terenie całego świata USŁUGI CONSULTINGOWE  doradztwo handlowe, celne i logistyczne OUTSOURCING  tradycyjny  innowacyjny USŁUGI INTRASTAT PRZEPROWADZKI FIRM ORAZ OSÓB PRYWATNYCH Nasze zalety  atrakcyjne ceny  najkrótsze czasy doręczeń  obsługa w językach: polski, niemiecki, angielski, rosyjski  niemiecka dokładność wykonywanych usług  fachowo wyszkoleni pracownicy  profesjonalny serwis

 9. HESONWERK GMBH TRANSPORT-, LAGER- & UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo HESON jest od ponad 120 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rozwiązań technologicznych związanych z transportem, magazynowaniem, ochroną środowiska, odlewnictwem i obróbką mechaniczną. Produkty firmy HESON znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki i przemysłu: w przemyśle samochodowym, u poddostawców branży motoryzacyjnej (w odlewniach, kuźniach, firmach zajmujących się obróbką mechaniczną oraz produkcją śrub i wkrętów), w technice wysokiego składowania i automatyzacji, gospodarce odpadami, przemyśle spożywczym itd.

 10. WCM FACTORY METAL SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  WCM Factory jest wiodącym producentem elementów metalowych z siedzibą w Stambule w Turcji. WCM od 20 lat zajmuje znaczące miejsce w przemyśle metalowym. WCM posiada 4000 m2 zakład produkcyjny i zatrudnia doświadczoną ekipę profesjonalistów. WCM stale rozwija się w systemie opartym na automatyzacji produkcji. Firma produkuje najlepsze wyroby, po racjonalnych cenach stosując najnowsze technologie. WCM określa gamę proponowanych produktów dzięki analizie potrzeb rynku. stoiska ekspozycyjne, wyposażenie sklepów, wyposażenie rynkowe, systemy półek lekkich, turbodoładowanie w przemyśle motoryzacyjnym, zegary wieżowe. WCM pracuje nad stworzeniem kreatywnego zespołu opartego na nowoczesnym podejściu do zasobów ludzkich, korzysta z najnowszych technologii komunikacyjnych i internetowych w celu zapewnienia szybkiego przepływu danych i szybkiego podejmowania decyzji, co umożliwia korzystne wykorzystanie dynamicznych warunków rynkowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy - Import eksport

Liczba wyników

1778 Przedsiębiorstwa