• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy

Wyniki dla

Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy - Import eksport

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Słowenia

  Škofic promet d.o.o. jest rodzinną firmą działającą od 1979 r. Od dziesięcioleci rozwija się w dziedzinie transportu cieczy. Główną działalnością firmy jest organizacja i realizacja transportu oraz mycie zbiorników. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu cieczy. Zdobyliśmy doświadczenie we współpracy z wiodącymi europejskimi firmami z branży i z powodzeniem współpracujemy z firmami w UE oraz poza nią. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. STOPA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  STOPA jest wiodącym europejskim producentem najwyższej klasy automatycznych systemów magazynowania blach, długich towarów i automatycznych systemów parkingowych. Asortyment produktów rozciąga się od samodzielnych aplikacji do zintegrowanych modułów automatyki. 40 lat praktycznego doświadczenia, z kompleksowymi projektami i ponad 1900 zainstalowanymi systemami na całym świecie, z których niezależna firma czerpie unikalne know-how w zakresie jakości produktów i niezawodności procesów, automatyzacji procesów i rozwoju oprogramowania. Nasze produkty: automatyzacja urządzeń do magazynowania i transportowania; metalowe obudowy maszyn; systemy magazynowania i wyposażenie magazynów; urządzenia do magazynowania blach; systemy magazynowania; urządzenia do magazynowania wyrobów długich; konstrukcje spawane; budowa urządzeń ze stali nierdzewnej; konstrukcje stalowe; transportery łańcuchowe

 3. DAMBACH COMPONENTS

  Niemcy

  DAMBACH COMPONENTS, jako doświadczony dostawca komponentów do urządzeń przeładunkowych i transportowych, prowadzi zarówno prace rozwojowe, jak i produkcję w jednym miejscu w Niemczech. Nasze komponenty charakteryzują się stałą, wysoką jakością i rozwiązaniami zorientowanymi na użytkownika. Niezależna jednostka biznesowa DAMBACH Lagersysteme GmbH & Co. KG posiada już 45-letnie doświadczenie. Producenci urządzeń do magazynowania i przenoszenia korzystają z naszego kompetentnego doradztwa i produktów "szytych na miarę". Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi online 3D klienci mogą dopasować żądany produkt do swoich wymagań.

 4. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  PROTECTO jest producentem i specjalistą w dziedzinie techniki magazynowania chroniącego środowisko. Od roku 1993 firma projektuje, wykonuje i montuje produkty Protectoplus do bezpiecznego magazynowania materiałów zanieczyszczających wodę oraz materiałów łatwopalnych. Wszędzie tam, gdzie pracuje się z niebezpiecznymi materiałami i odpadami, konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu wody i gleby oraz ochrona ludzi. Od magazynowania, przez transport po zapewnianie zestawów ratunkowych - Protectoplus oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Protectoplus spełnia wymogi §19I WHG i oferuje standardowe oraz indywidualne rozwiązania w dziedzinie magazynowania. Wszystkie produkty, w tym wanny ociekowe ze stali, stali szlachetnej, PE, tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym, polimerobetonu, kontenery, regały i magazyny przeciwpożarowe oraz kompletne hale magazynowe do przechowywania materiałów szkodliwych dla środowiska, są wytwarzane zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz przy użyciu najnowszych technik.

 5. STOPA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  STOPA jest wiodącym europejskim producentem najwyższej klasy automatycznych systemów magazynowania blach, długich towarów i automatycznych systemów parkingowych. Asortyment produktów rozciąga się od samodzielnych aplikacji do zintegrowanych modułów automatyki. 40 lat praktycznego doświadczenia, z kompleksowymi projektami i ponad 1900 zainstalowanymi systemami na całym świecie, z których niezależna firma czerpie unikalne know-how w zakresie jakości produktów i niezawodności procesów, automatyzacji procesów i rozwoju oprogramowania. Projektowanie automatycznych systemów parkowania wielopoziomowego, ekonomiczne i ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni parkingowej. Nasze produkty: zautomatyzowane systemy wyjeżdżania z parkingu, parkingi wielopoziomowe, projektowanie parkingów piętrowych, remonty parkingów wielopoziomowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  JS Integral sp. z o.o. produkuje i prefabrykuje: szafy sterownicze i automatyki, pulpity sterownicze do maszyn i urządzeń (samojezdnych i stacjonarnych); szafy i skrzynki kablowe – górnicze; złącza kablowo – pomiarowe . Ponadto wykonujemy obudowy i konstrukcje metalowe: obudowy na aparaturę elektryczną, elektroniczną czy telekomunikacyjną, w tym obudowy szaf sterowniczych i automatyki, pulpitów sterowniczych itp.; szafki i obudowy gazowe; szafy magazynowe; drzwiczki rewizyjne i obudowy pionów.

  Wszystkie wyroby na "magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy"

 2. PBM LAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. PSB INTRALOGISTICS GMBH

  Niemcy

 4. VANDERLANDE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

 5. DEXION GMBH

  Niemcy

 1. HERMKES REGALSYSTEME & BETRIEBSEINRICHTUNGEN INH. ANDREA HERMKES

  Niemcy

 2. RACK CONCEPT

  Belgia

 1. POLYPAL GERMANY GMBH

  Niemcy

 2. EK ROBOTICS GMBH

  Niemcy

 3. D&R RACKING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

 5. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

 6. SCHAKE GMBH METALLWARENFABRIK

  Niemcy

 7. ETZEL LAGERSYSTEM SERVICE UND HANDEL

  Niemcy

 8. DUMETA GMBH

  Niemcy

 1. ERMA-REGALE INH. PETER MATT

  Szwajcaria

 2. JAMALEX SP. Z O.O.

  Polska

  Palety typu manurack Manuracki pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu. Budowa palet umożliwia sztaplowanie ich w kilkupoziomowe struktury. Produkujemy i cynkujemy palety stalowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: • palety stalowe typu „manurack”, • koszopalety, • palety kłonicowe, • palety słupkowe. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje stalowe są ocynkowane ogniowo. Palety typu manurack są szczególnym rodzajem palety słupkowej. Palety tego typu składają się z podstawy oraz wsuwanych rur nośnych. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż. Wysokość palety można regulować poprzez zastosowanie rur różnych długości w zależności od potrzeb użytkownika Mobilne regały w magazynie dają dużą elastyczność. Prosty i szybki montaż umożliwia zwiększanie powierzchni magazynowej w kilka chwil. Gdy regały są niepotrzebne np. po zakończonym sezonie ich demontaż jest równie szybki a dodatkowe miejsce magazynowe można zagospodarować w inny sposób. Zdemontowane regały zajmują mało miejsca.

  Wszystkie wyroby na "magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy"

 3. STORACT LOG

  Bułgaria

  STORACT LOG jest firmą z branży maszynowej zajmującą się projektowaniem, konstrukcją i sprzedażą Automatycznych i Zmechanizowanych Systemów Składowania oraz oprogramowaniem do Systemu Zarządzania Magazynem (WMS). Automatyczne składowanie pionowe i pobieranie dla zastosowań biurowych i przemysłowych, systemy dynamicznego magazynowania palet i skrzynek, wszystkie rodzaje przenośników rolkowych oraz taśmowych i systemy automatycznego sortowania, regały mobilne do palet i materiałów długich, paletyzatory, robocar. Oprogramowanie do zarządzania magazynem, szyny przepływu, przenośniki.

 4. CONTINENTAL RACK

  Belgia

  Produkty: 1° Deski z litego drewna: Continental Rack produkuje drewniane regały do archiwów, magazynów, bądź do urządzania butików. 2° Deski panelowe twarde: Dzięki mocnym regałom panelowym, zostają zachowane ramiaki elementów deskowych z drewna, przy czym półki składają się z rozstawionych listew z litego drewna. 3° Ruchome etażerki: Nasze drewniane regały mogą także być montowane na mobilnej podstawie. 4° Urządzanie butików 5° Lada: Nasze drewniane regały służą także za strukturę do kontuaru Twojego butiku.

 5. PLISCHKA INTERNATIONALE SPEDITION FRANKFURT (ODER) GMBH

  Niemcy

  Nasza oferta USŁUGI MAGAZYNOWE  Krótko- i długoterminowe magazynowanie towarów  Konfekcjonowanie produktów  Sortowanie  Opakowanie, Przepakowanie  Etykietowanie  Kontrola jakości magazynowanych towarów  Magazyn celny USŁUGI DYSTRYBUCJI TOWARÓW NA TERENIE NIEMIEC I POLSKI  Przesyłki kurierskie do 35 kg  Przesyłki drobnicowe  Dostawy częściowe i całopojazdowe  Transport bezpośredni od nadawcy do odbiorcy  Transport drogą lotniczą i morską na terenie całego świata USŁUGI CONSULTINGOWE  doradztwo handlowe, celne i logistyczne OUTSOURCING  tradycyjny  innowacyjny USŁUGI INTRASTAT PRZEPROWADZKI FIRM ORAZ OSÓB PRYWATNYCH Nasze zalety  atrakcyjne ceny  najkrótsze czasy doręczeń  obsługa w językach: polski, niemiecki, angielski, rosyjski  niemiecka dokładność wykonywanych usług  fachowo wyszkoleni pracownicy  profesjonalny serwis

 6. WCM FACTORY METAL SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  WCM Factory jest wiodącym producentem elementów metalowych z siedzibą w Stambule w Turcji. WCM od 20 lat zajmuje znaczące miejsce w przemyśle metalowym. WCM posiada 4000 m2 zakład produkcyjny i zatrudnia doświadczoną ekipę profesjonalistów. WCM stale rozwija się w systemie opartym na automatyzacji produkcji. Firma produkuje najlepsze wyroby, po racjonalnych cenach stosując najnowsze technologie. WCM określa gamę proponowanych produktów dzięki analizie potrzeb rynku. stoiska ekspozycyjne, wyposażenie sklepów, wyposażenie rynkowe, systemy półek lekkich, turbodoładowanie w przemyśle motoryzacyjnym, zegary wieżowe. WCM pracuje nad stworzeniem kreatywnego zespołu opartego na nowoczesnym podejściu do zasobów ludzkich, korzysta z najnowszych technologii komunikacyjnych i internetowych w celu zapewnienia szybkiego przepływu danych i szybkiego podejmowania decyzji, co umożliwia korzystne wykorzystanie dynamicznych warunków rynkowych.

 7. UNAL PERE ET FILS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Unal, utworzone w 1990 r, specjalizuje się w skupie, naprawie i sprzedaży używanych palet. Unal Père & Fils zajmuje się zabezpieczaniem zgodnym z normą NIMP 15, rozdrabnianiem odpadów drewnianych, uzyskało także pozwolenie na recykling opakowań z drewna. Produkcja palet drewnianych, naprawa palet drewnianych, handel paletami wszystkich rodzajów: palety drewniane, palety nowe, palety używane, palety z tworzywa, palety drewniane wszystkich rozmiarów. Odzyskiwanie palet drewnianych, rozdrabnianie palet drewnianych, recykling odpadów z opakowań drewnianych. Składowanie palet drewnianych.

 8. HESONWERK GMBH TRANSPORT-, LAGER- & UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo HESON jest od ponad 120 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rozwiązań technologicznych związanych z transportem, magazynowaniem, ochroną środowiska, odlewnictwem i obróbką mechaniczną. Produkty firmy HESON znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki i przemysłu: w przemyśle samochodowym, u poddostawców branży motoryzacyjnej (w odlewniach, kuźniach, firmach zajmujących się obróbką mechaniczną oraz produkcją śrub i wkrętów), w technice wysokiego składowania i automatyzacji, gospodarce odpadami, przemyśle spożywczym itd.

 9. KARDEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Kardex Remstar jest jednym z wiodących na świecie producentów zautomatyzowanych systemów składowania i pobierania. Każdy z naszych wyrobów został opracowany z myślą, aby zwiększyć produktywność i poprawić efektywność działania. Nasze niestandardowe rozwiązania pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Od 1873 r. zainstalowaliśmy już z powodzeniem ponad 140.000 systemów „Biuro", „Skład" i „Handel" - stanowi to dowód skuteczności i zaangażowania naszych pracowników. Firma reprezentowana na całym świecie: Kardex Remstar posiada oddziały i przedstawicielstwa w wielu krajach na całym świecie. Jako część Grupy Kardex zatrudniająca ponad 1480 pracowników, oddajemy do dyspozycji klientów naszą wiedzę fachową w postaci usług, wsparcia i szkoleń w tej dziedzinie.

 10. ATOX ESM

  Francja

  ATOX ESM proponuje szeroką gamę regałów, dynamicznych, mobilnych, lekkich, wysokich, jak też stojaków na palety, mini stojaków, palet typu Manurack, zabezpieczeń, oznakowań. Montaż oraz konserwacja wykonywane są przez nasze wyspecjalizowane ekipy. Realizujemy razem z Państwem badania i kosztorysy, by dokładnie zrozumieć Państwa projekt. Doświadczeni profesjonaliści orientują Państwa w wyborze, by osiągnąć najlepszy wynik w logistyce. Wybierz najlepsze, by uniknąć tego, co może być najgorsze.

Filtry

Wyniki dla

Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy - Import eksport

Liczba wyników

1774 przedsiębiorstwa