• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • młyny- zakłady młynarskie

Wyniki dla

Młyny- zakłady młynarskie - Import eksport

 1. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Turcja

  Założona w 2000 roku, firma Makenas Grain Milling Technology jest producentem finalnym mąki, semoliny, kukurydzy i stalowych silosów do roślin młynarskich z Turcji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z naszym zakładem produkcyjnym o powierzchni 28.000m2 (10.000m2 powierzchni zamkniętej i 18.000m2 powierzchni otwartej). Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: •Separatory Ziarna, •Zmywacze Poziome, •Suche Kamieniarki, •Maszyny Tłumiące •Maszyny Młyńskie •Przesiewacze •Wyciągi Kubełkowe •Przenośniki Łańcuchowe, •Cyklon Pneumatyczny •Silosy do przechowywania produktów •Młyny Młotkowe, •Przesiewacz Bębnowy i wiele innych jest do znalezienia na naszej stronie internetowej! Naszą główną misją jest produkcja i sprzedaż maszyn oraz części zamiennych, a także materiałów eksploatacyjnych o najlepszej jakości i odpowiednich cenach dla naszych klientów. Doskonalimy nasze produkty, śledząc najnowsze trendy w nowych technologiach i dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Ponadto zajmujemy się również instalacją obiektów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "młyny- zakłady młynarskie"

 2. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Producent i dystrybutor produktów rolnych dla przemysłu spożywczego na rynki światowe. Różne odmiany fasola (fasola biała i fasola czerwona), żyto, pszenica, orzech włoski, soczewica i ciecierzyca, pestka dyni. Skup surowca bezpośrednio od zatwierdzonych producentów rolnych oraz ich standaryzacja i konfekcja. Szerokie zaplecze maszynowe umożliwia obsługę i przygotowanie wysokiej jakości produktu dla odbiorcy końcowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwia sprawną i szybką obsługę każdego rodzaju zamówienia.

  Wszystkie wyroby na "młyny- zakłady młynarskie"

 3. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

 4. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  Włochy

  Industria Molitoria Mininni to jedna z najważniejszych firm przemysłowych na skalę krajową w sektorze młynarstwa pszenicy twardej przeznaczonej do produkcji semoliny mielonej dwa razy oraz semoliny na makaron najwyższej jakości. Nowy zakład, oparty na nowoczesnych technologiach w dziedzinie młynarstwa rozwijanych prze firmę Buhler, posiada zdolność przerobu 470 ton w ciągu 24 godzin.

 5. MOLINO RIVA SRL

  Włochy

  Młyn Moulin Riva uzyskał certyfikat dla swojego systemu jakości wg norm UNI EN ISO 9001: 2008 i BRC-IFS, który wraz z przyłączeniem metody HACCP pozwala na całkowitą kontrolę procesu produkcji i uzyskanie wysokich standardów jakości. Certyfikat to gwarancja, która dowodzi o spójności między tym, co jest zadeklarowane a tym, co zostało wyprodukowane oraz która zapewnia ciągłe ulepszanie pod względem jakości mąki kukurydzianej, pszenicznej i gryczanej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD

  Chiny

 2. PPTE JNL

  Ukraina

 3. OBSTHOF KNAB GMBH

  Niemcy

 4. MOLINO FOCHESATO S.R.L.

  Włochy

 5. MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES

  Turcja

 1. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Egypt

 2. MOULINS DUMEE

  Francja

 1. TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. GRANEL - MOAGEM DE CEREAIS, S.A

  Portugalia

 3. PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portugalia

 4. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Białoruś

 5. CEREALIS - MOAGENS S A

  Portugalia

 6. LA TOULOUSAINE DES FARINES

  Francja

 7. MINOTERIE BATIGNE

  Francja

 8. «ALLIANCE BG» EOOD

  Bułgaria

 1. MYKOLAIV MILLING WORKS

  Ukraina

 2. ÖZENIR DEGIRMEN LTD. ŞTI.

  Turcja

 3. OLIMPIC INTERNATIONAL BULGARIA LTD

  Bułgaria

 4. DEGPA FLOUR MILL MACHINERY

  Turcja

 5. CEREALVENETA

  Włochy

 6. MÜHLENPRODUKTE AXEL.REDZICH

  Niemcy

 7. MINOTERIE MARTY SARL

  Francja

 8. ORGANIC-ECO-PRODUCT

  Ukraina

 9. OZPOLAT MILLING MACHINERY TECHNOLOGY

  Turcja

 10. SIMILAE

  Francja