• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • młyny- zakłady młynarskie

Wyniki dla

Młyny- zakłady młynarskie - Import eksport

 1. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

  Witryna www Open In New icon
 2. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent i dystrybutor produktów rolnych dla przemysłu spożywczego na rynki światowe. Różne odmiany fasola (fasola biała i fasola czerwona), żyto, pszenica, orzech włoski, soczewica i ciecierzyca, pestka dyni. Skup surowca bezpośrednio od zatwierdzonych producentów rolnych oraz ich standaryzacja i konfekcja. Szerokie zaplecze maszynowe umożliwia obsługę i przygotowanie wysokiej jakości produktu dla odbiorcy końcowego. Wieloletnie doświadczenie umożliwia sprawną i szybką obsługę każdego rodzaju zamówienia.

  Witryna www Open In New icon
 3. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  Włochy

  Industria Molitoria Mininni to jedna z najważniejszych firm przemysłowych na skalę krajową w sektorze młynarstwa pszenicy twardej przeznaczonej do produkcji semoliny mielonej dwa razy oraz semoliny na makaron najwyższej jakości. Nowy zakład, oparty na nowoczesnych technologiach w dziedzinie młynarstwa rozwijanych prze firmę Buhler, posiada zdolność przerobu 470 ton w ciągu 24 godzin.

 4. SAALEMÜHLE ALSLEBEN GMBH

  Niemcy

  Prowadzenie firmy Saalemühle objęły w 1992 roku rodziny Bindewald i Gutting. Produkujemy: wyroby z pszenicy zwykłej, wyroby z pszenicy twardej oraz produkty specjalne. Przedsiębiorstwami partnerskimi są: AS Tartu Veski, Tartu, Estland, www.tartuveski.ee, Dobeles Dzirnavnieks, Dobele, Lettland, www.dzirnavnieks.lv. Nasze produkty to: mąka i grysik, tłocznie, mąki tłoczone, suszone, produkty z pszenicy zwykłej, produkty z pszenicy twardej, mąki wzbogacane hydrotermicznie, semolina.

 5. MOLINO RIVA SRL

  Włochy

  Młyn Moulin Riva uzyskał certyfikat dla swojego systemu jakości wg norm UNI EN ISO 9001: 2008 i BRC-IFS, który wraz z przyłączeniem metody HACCP pozwala na całkowitą kontrolę procesu produkcji i uzyskanie wysokich standardów jakości. Certyfikat to gwarancja, która dowodzi o spójności między tym, co jest zadeklarowane a tym, co zostało wyprodukowane oraz która zapewnia ciągłe ulepszanie pod względem jakości mąki kukurydzianej, pszenicznej i gryczanej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WUXI HASEN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD

  Chiny

 2. OBSTHOF KNAB GMBH

  Niemcy

 3. MOLINO FOCHESATO S.R.L.

  Włochy

 4. MILLUNO MILLING & MOULIN TECHNOLOGIES

  Turcja

 5. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Egypt

 1. MINOTERIE BATIGNE

  Francja

 2. ÖZENIR DEGIRMEN LTD. ŞTI.

  Turcja

 3. OLIMPIC INTERNATIONAL BULGARIA LTD

  Bułgaria

 4. LA TOULOUSAINE DES FARINES

  Francja

 5. MYKOLAIV MILLING WORKS

  Ukraina

 6. DEGPA FLOUR MILL MACHINERY

  Turcja

 7. CEREALIS - MOAGENS S A

  Portugalia

 8. GRANEL - MOAGEM DE CEREAIS, S.A

  Portugalia

 9. PITORRO - MOAGEM DE CEREAIS, S.A.

  Portugalia

 10. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Białoruś

 1. MOULINS DUMEE

  Francja

 2. BÜHLER SARL

  Francja

 3. TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. CEREALVENETA

  Włochy

 5. ORGANIC-ECO-PRODUCT

  Ukraina

 6. ARCHAR FLOUR MILL LTD

  Bułgaria

 7. OZPOLAT MILLING MACHINERY TECHNOLOGY

  Turcja

 8. SCHIMATARIOU MILLS SA

  Grecja

 9. JAS ENTERPRISES

  Indie

 10. ISMERUN GIDA PAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja