• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kwarc i piasek kwarcowy

Wyniki dla

Kwarc i piasek kwarcowy - Import eksport

 1. STROBEL QUARZSAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 135 lat Strobel Quarzsand. Długa tradycja. Nasza wysoka gotowość do inwestowania oraz duch innowacyjności pozwalają nam poradzić sobie z przyszłymi wyzwaniami. Dzięki ciągłym inwestycjom w przyszłość przedsiębiorstwa wszystkie pokolenia w długiej historii firmy położyły podwaliny w pomyślny dalszy rozwój firmy. Stale rosnąca liczba możliwych zastosowań piasku kwarcowego, nasze zabezpieczone na długi czas złoża surowca oraz wysoka jakość produktów sprawiają, że optymistycznie patrzymy w przyszłość. Dzięki nowym pomysłom, realizowanym przez zaangażowanych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, także w przyszłości będziewmy w stanie sprostać życzeniom naszych klientów. W ten sposób chcemy zapewnić długofalowy sukces firmy, zachować miejsca pracy i tworzyć nowe.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 3. LLC ASL OYNA

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  «ASL OYNA» LLC jest wiodącym Zakładem Produkcji Szkła w Azji Środkowej, założonym w 2009 roku. Fabryka znajduje się w Republice Uzbekistanu, w dystrykcie Siergiejskim, w Taszkiencie. Piasek kwarcowy i dolomit do produkcji wyrobów ASL OYNA pozyskiwane są z własnego kamieniołomu. Możliwości produkcyjne fabryki oparte są na urządzeniach pochodzenia europejskiego: • Piec No. 1 - Heye Int. Gmbh (Niemcy) • 8-sekcyjne maszyny IS - Heye Int. Gmbh • Piec No. 2 - Stara Glass S.p.A. (Włochy) • 6-sekcyjne maszyny IS - Bottero S.p.A. (Włochy). Całkowita dzienna wydajność pieców wynosi 270 ton szkła, co daje 560 000 butelek dziennie i 200 milionów butelek rocznie. Wdrożona w 2014 roku zaawansowana technologia NNPB pozwala zredukować wagę produkowanych butelek średłnio o 15-20%. Do tej pory wyprodukowanych zostało ponad 450 różnych kształtów pojemników szklanych i ich kombinacji. W 2018 roku, huta szkła weszła w nowy etap rozwoju i od tego czasu wdraża międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności: ISO 9001: 2015, (FSSC) 22000, ISO 45001: 2018 i ISO 14001: 2015. W 2022 roku uruchomiono linie dekoracji szkła, które umożliwiły zapewnienie bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów zdobień i ich kombinacji: - tłoczenie folią na gorąco - metalizacja próżniowa butelek - powlekanie opakowań szklanych - zdobienie butelek metodą sitodruku. Wybierz wysoką jakość i innowacyjną technologię firmy ASL OYNA!

 4. SHARPENING STONES INDUSTRY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Oficjalna nazwa produktu to kamień do ostrzenia, ale jest on również znany jako kamień wodny lub osełka. Jest to naturalny, niemetaliczny minerał składający się w 96-99% z dwutlenku krzemu, który występuje w postaci mikro kryształów w górach Elouda. Występuje tam tylko pod warstwami osadów powstałych ze starożytnych szczątków życia morskiego. Pod równoległymi warstwami kamienia wodnego, który zazwyczaj jest całkowicie biały lub jasnoszary, wydobywamy, a następnie obrabiamy osełkę.

 5. DOLDTERRA INH. MARTIN DOLD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOLDTERRA INH. MARTIN DOLD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Niedereschach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QUARZSAND GMBH NUDERSDORF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUARZSAND GMBH NUDERSDORF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Lutherstadt Wittenberg, Niemcy.

 2. HELIOS ITALQUARTZ

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HELIOS ITALQUARTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach lampy kwarcowe, lampy techniczne, kwarc, i kwarc sferyczny i kruszony. Ma siedzibę w Cambiago, Włochy.

 3. TRICURA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRICURA GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Hude, Niemcy.

 4. ZIEGLER & CO. GMBH MINERALSTOFFE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZIEGLER & CO. GMBH MINERALSTOFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Wunsiedel, Niemcy.

 5. SANBLAST JANUSZ BANDER

  Polska

  Właścicielem marki teraQua jest firma Sanblast która od wielu lat zajmujemy się sprzedażą piasku kwarcowego oraz innych materiałów sypkich. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie Polski jak i do innych krajów europejskich. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wdrożeniu sprawdzonych procesów produkcji. W ofercie dostępne również: - piasek do trawników - gastrolit dla drobiu - piasek do pomp, filtracja wody, odżelazianie, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody - piasek i żwir filtracyjny - piasek do piaskowani - ścierniwo do piaskowania - piasek hamulcowy - piasek do posadzek polimerowych - piasek do tynków i chemii budowlanej - piasek kwarcowy do akwarystyki W ramach dodatkowych usług organizujemy transport na preferencyjnych warunkach na terenie całej EU.

 1. SABLO PIASKI KWARCOWE

  Polska

  Wysokogatunkowy piasek jest niezbędny między innymi do produkcji zapraw budowlanych. Ponadto przydaje się on do wypełniania akwariów czy kuwet dla zwierząt domowych. Firma SABLO Piaski kwarcowe oferuje w Poznaniu piasek kwarcowy z atestem w korzystnej cenie. Jakie korzyści płyną ze współpracy z przedsiębiorstwem SABLO Piaski kwarcowe? • wysokiej jakości piasek do piaskownicy lub prac budowlanych, • sprawna realizacja każdego zamówienia, • możliwość realizacji zamówień hurtowych oraz detalicznych, • profesjonalna i pomocna obsługa. Sprzedawca proponuje piasek w workach 25 kg oraz w ogromnych opakowaniach o pojemności tony. Ponadto klienci mają do wyboru szeroką gamę frakcji, czyli różnej wielkości ziarna - dzięki temu mogą wybrać wariant do konkretnego zastosowania, na przykład wypełnienia piaskownicy lub uzupełnienia pomp basenowych z filtrem piaskowym. Jeśli klient nie wie, jaka frakcja będzie najlepsza do realizacji danego zadania, może liczyć na fachowe wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych pracowników firmy.

 2. GREDO

  Polska

  GreDo to firma, która zajmuje się dystrybucją ścierniw i sprzętu do piaskowania od ponad 27 lat. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, a także szeroki asortyment. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie na ulicy Igołomskiej 8K. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową : https: //gredo.pl/ .

 1. MARBOLUX

  Luksemburg

  Firma MARBOLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Marmur i kamień naturalny, plany pracy dla kuchni, Granit, Marmur i kamień naturalny, i ceramika. Ma siedzibę w Pétange, Luksemburg.

 2. URALGRIT

  Rosja

  Firma URALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, Maszyny do piaskowania, Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, i Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Yekaterinburg, Rosja.

 3. KIESWERK HOHENFURCH STREIF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KIESWERK HOHENFURCH STREIF GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Hohenfurch, Niemcy.

 4. PROF. FEIERABEND GMBH

  Niemcy

  Firma PROF. FEIERABEND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 5. SIFUCEL SILICAS SA

  Portugalia

  Firma SIFUCEL SILICAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Piasek kwarcowy, piasek, żwir i okruchy kamienne do nawierzchni drogowych, piasek do produkcji szkła, i napełniarki do proszków. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 6. FORSAN ELNIL

  Arabia Saudyjska

  Firma FORSAN ELNIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Dmmam, Arabia Saudyjska.

 7. NEWSTAR STONE CO.,LTD

  Chiny

  Firma NEWSTAR STONE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Quanzhou, Chiny.

 8. EUROTREX

  Luksemburg

  Firma EUROTREX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach minerały, kamienie naturalne, logistyka, i basalt. Ma siedzibę w Weiswampach, Luksemburg.

 1. ENGINEERING COMPANY FOR MINING KNOUZ

  Egypt

  Firma ENGINEERING COMPANY FOR MINING KNOUZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Skaleń, piasek krzemienny, i kwarc. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 2. KALTUN MINING CO.

  Turcja

  Firma KALTUN MINING CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szklane, minerały na bazie krzemu, Ore extraction, Konstrukcje szklane, i fabryka farby. Ma siedzibę w Aydin/turkey Türkiye, Turcja.

 3. FRIEDRICH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 4. PANNONIA KIESGEWINNUNG GES.MBH

  Austria

  Firma PANNONIA KIESGEWINNUNG GES.MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Drewno surowe, Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. LKAB MINERALS GMBH

  Niemcy

  Firma LKAB MINERALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. STE INDUSTRIE DES SABLE S.A.R.L

  Maroko

  Firma STE INDUSTRIE DES SABLE S.A.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 7. SEMIQUARZ WAFER GMBH

  Niemcy

  Firma SEMIQUARZ WAFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Allershausen, Niemcy.

 8. BREMTHALER QUARZITWERK GMBH

  Niemcy

  Firma BREMTHALER QUARZITWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Kwarc i piasek kwarcowy, Piasek i żwir, Marmur i kamień naturalny, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Usingen, Niemcy.

 9. HÜBNER SPIELPLATZ-SERVICE UND WINTERSTREUMITTEL

  Niemcy

  Firma HÜBNER SPIELPLATZ-SERVICE UND WINTERSTREUMITTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Surowce i materiały budowlane, Kwarc i piasek kwarcowy, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Surowce i materiały budowlane, i Kwarc i piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. HERAEUS QUARTZ UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HERAEUS QUARTZ UK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwarc i piasek kwarcowy. Jest również obecna w dziedzinach krzemionka, i Krzemiany. Ma siedzibę w Wallsend, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo