• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • balony i pojemniki szklane

Wyniki dla

Balony i pojemniki szklane - Import eksport

 1. PACKIT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACKIT GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach korki do butelek, i pompy do atomizerów. Ma siedzibę w Fahrenzhausen, Niemcy.

 2. EUROPACKCOM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EUROPACKCOM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Balony i pojemniki szklane, flakony plastikowe, Produkcja flakonów, i kubki szklane. Ma siedzibę w La Farléde, Francja.

 3. ESKATT HANDRAIL RAILING SYSTEM

  Polska

  Firma ESKATT obsługuje partnerów handlowych w zakresie produkcji oraz dostaw gotowych systemów balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych oraz innych konstrukcji stalowych wraz ze szkłem budowlanym. W ofercie ponad 100 wzorów balustrad, ponad 5000 elementów do barierek. Produkcja okuć do szkła, zadaszeń szklanych, luster, przegród ze szkła, profili ze stali do balustrad samonośnych umożliwia nam ciągłe podnoszenia jakości wyrobów oraz wprowadzanie nowych produktów Oferujemy obsługę budowy od A-Z od projektu przez ustalenia techniczne, wizyty na budowach, dostawy a także montaż balustrad. Oferta skierowana jest dla firm budowlanych, podwykonawców systemów balustrad, Developerów, instytucji a także klientów indywidulanych. Realizujemy zlecenia bez ograniczenia terytorialnego. Posiadamy strony internetowe w kilku jeżykach, które przedstawiają zakres naszej działalności.

  Wszystkie wyroby na "balony i pojemniki szklane"

 4. VERRERIE FLACONNAGE AGUSSOL

  Francja

  Spółka VFA specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji flakonów szklanych i plastikowych, artykułów służących do korkowania, sitodruku i różnych wykończeń. Oferujemy bardzo szeroki wybór artykułów standardowych, natomiast na zamówienie możemy również zaprojektować spersonalizowane modele flakonów.VFA specjalizuje się we flakonach ze szkła i tworzywa sztucznego.Ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji bardzo bogatego asortymentu standardowych artykułów typu flakony.Konkretne rozwiązanie dla Państwa projektów w zakresie flakonów na miarę.Możliwości wykończenia: sitodruk, matowanie, lakierowanie…Flakony do produktów perfumeryjnych: VFA oferuje szeroki wachlarz flakonów ze szkła o pojemności od 2 ml do 1 litra na wody toaletowe i perfumy.Flakony do produktów kosmetycznych: Bardzo duży wybór flakonów, słoików ze szkła i tworzyw sztucznych z przeznaczeniem na flakony kosmetyczne.Flakony do produktów farmaceutycznych: Dostępne wszystkie standardowe modele farmaceutyczne flakonów stosowanych w aptekarstwie.Flakony do produktów przemysłowych: Duży wybór flakonów stosowanych w przemyśle.

 5. MCM DÉCO

  Francja

  MOKACCINOMCM DECO to Twój specjalista w dziedzinie wystroju wnętrz z zastosowaniem modnych artykułów ze szkła. Znajdziesz u nas sławne słoiki Weck, naszą gamę słoików po recyklingu, naczynia, pojemniki na przyprawy, mini słoiki, pojemnik na cukierki, bombonierki, etc. Obejrzyj nasz katalog, by znaleźć tam to, na co masz ochotę. „Kolekcja duńska” stworzona przez Rie Elise Larsen dostępna na naszej stronie on-line. Zrealizujemy również zamówienie na każdy rodzaj sprzętu przez naszą stronę on-line.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HELOVE BALONY

  Polska

  Jesteśmy sprawdzonym dostawcą balonów w Warszawie. Tworzymy unikalne i niepowtarzalne kompozycje z balonów napełnionych helem lub powietrzem. W swojej ofercie posiadamy balonowy foliowe i lateksowe wysokiej jakości. Wykonujemy balonowe bukiety z balonów z helem na różne okazje. Tworzymy bramy balonowe i girlandy z balonów. Nasze realizacje idealnie sprawdzą się jako inspiracje do dekoracji, którą możemy wykonać dla Ciebie. Balony i dekoracje balonowe dostarczamy na terenie całej Warszawy i bliskich okolic. Nasze balony z dostawą możesz zamówić online na naszej stronie internetowej. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz z mniejszymi i większymi firmami eventowymi. Doradzamy przy wyborze kreacji balonowej. Wypuszczamy balony z pudła lub z siatki. Mamy w swojej ofercie również balony z diodą LED w środku.

 2. ESPÍRITO REBELDE EMBALAGENS LDA.

  Portugalia

  Firma ESPÍRITO REBELDE EMBALAGENS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Torby papierowe, butelki szklane, Balony i pojemniki szklane, Torby papierowe, i corrugated paperboard cases. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 3. NAFVSM FRASCOS DE VIDRIO, S.L.

  Hiszpania

  Firma NAFVSM FRASCOS DE VIDRIO, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. PARCO-PACK GMBH

  Niemcy

  Firma PARCO-PACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach rozpylacz do perfum. Ma siedzibę w Konstanz, Niemcy.

 5. WIEGAND-GLAS HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma WIEGAND-GLAS HOLDING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Balony i pojemniki szklane, i butelki szklane. Ma siedzibę w Steinbach Am Wald, Niemcy.

 1. DISTRIFLAC

  Belgia

  Firma DISTRIFLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach odparowywacze, dozowniki, i flakony plastikowe. Ma siedzibę w Dison, Belgia.

 2. AKISTESA SL

  Hiszpania

  Firma AKISTESA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 1. VETRI SPECIALI S.P.A.

  Włochy

  Firma VETRI SPECIALI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i słoiki szklane, Butelki i słoiki szklane, i butelki szklane do wina. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 2. GLOBAL - PRODUTOS DE EMBALAGEM, LDA.

  Portugalia

  Firma GLOBAL - PRODUTOS DE EMBALAGEM, LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, Balony i pojemniki szklane, butelki szklane do wina, Opakowania szklane, specjalista od flakonów szklanych, i Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Marco De Canaveses, Portugalia.

 3. ID LABO

  Francja

  Firma ID LABO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja flakonów, szklane ampułki, kroplomierze, i zlewka ze szkła. Ma siedzibę w Pierres, Francja.

 4. GRAVIS SAS

  Francja

  Firma GRAVIS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja flakonów, i szklane flakony na produkty farmaceutyczne. Ma siedzibę w Trelaze, Francja.

 5. FLACON COUTURE INTERNATIONAL

  Luksemburg

  Firma FLACON COUTURE INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach surowce dla perfumerii i kosmetyki, i szklane kolby. Ma siedzibę w Strassen, Luksemburg.

 6. GERRESHEIMER MOMIGNIES

  Belgia

  Firma GERRESHEIMER MOMIGNIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Balony i pojemniki szklane, szklane flakony na produkty farmaceutyczne, specjalista od flakonów szklanych, i szklane artykuły do produktów kosmetycznych i perfum. Ma siedzibę w Momignies, Belgia.

 7. SAVERGLASS

  Francja

  Firma SAVERGLASS, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Feuquieres, Francja.

 8. UYAR ZUCACCIYE

  Turcja

  Firma UYAR ZUCACCIYE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach elementy ze stali nierdzewnej do kuchni, konstrukcja budynków, i purchase and sale of farms and villas. Ma siedzibę w Samsun/bafra, Turcja.

 1. S.A. VERAMIC

  Belgia

  Firma S.A. VERAMIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Balony i pojemniki szklane, i pakowanie produktów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Grace Hollogne, Belgia.

 2. PIRLO INTERNATIONAL CO LTD

  Chiny

  Firma PIRLO INTERNATIONAL CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach szklane ampułki. Ma siedzibę w Yiwu, Chiny.

 3. SHINE GLASS

  Chiny

  Firma SHINE GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 4. MIRA SAS

  Francja

  Firma MIRA SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Gabinety kosmetyczne - urządzenia, kolby laboratoryjne, olejki eteryczne, i Gabinety kosmetyczne - urządzenia. Ma siedzibę w Charleville Mézières, Francja.

 5. JAKOIMPORTEXPORT

  Maroko

  Firma JAKOIMPORTEXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Jest również obecna w dziedzinach opakowania dla produktów kosmetycznych, Opakowania z tworzyw sztucznych - akcesoria, i akcesoria do opakowań z plastiku. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. DJ VETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma DJ VETRO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Balony i pojemniki szklane, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Pelago, Włochy.

 7. VETRERIE GIACOSA DI GIACOSA G.E.E C. ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma VETRERIE GIACOSA DI GIACOSA G.E.E C. ( S.N.C. ), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Butelki i słoiki szklane, Balony i pojemniki szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Montezemolo, Włochy.

 8. EUROVETRI S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROVETRI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zastawa stołowa, Balony i pojemniki szklane, Zastawa stołowa, i Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Melissano, Włochy.

 9. ZIBO BEIBANG CERAMIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZIBO BEIBANG CERAMIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

 10. COLLA RENZO DI COLLA MARCO

  Włochy

  Firma COLLA RENZO DI COLLA MARCO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Butelki i słoiki szklane, Balony i pojemniki szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Santo Stefano Belbo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo