• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kuźnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Kuźnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 2. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotły stalowe i ze stali nierdzewnej, zbiorniki stalowe, i metalurgia. Ma siedzibę w Ibarra, Hiszpania.

 3. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 4. EUSKAL FORGING SA

  Hiszpania

  Zajmujemy się przede wszystkim produkcją pierścieni kutych i walcowanych bez szwu do średnicy 8 000 mm i maksymalnej wagi 45 t, mogąc obrabiać i przycinać całą naszą gamę wyrobów walcowanych. W uzupełnieniu, produkujemy wyroby kute swobodnie, do maksymalnej wagi 10 ton. Produkty: Kołnierze wg podanego rysunku. Kołnierze pod fundamenty off-shore. Kołnierze do wież z turbiną wiatrową. Pierścienie orientacyjne Tuleje do łożysk.

 5. JING DUANN MACHINERY INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  JING DUANN Machinery Industrial Co., Ltd jest firmą z certyfikacją ISO 9001: 2000 wytwarzającą Prasy do kucia na gorąco, Maszyny do kucia na zimno, Maszyny kowalskie dużej prędkości, Prasy pneumatyczne, Rolki kowalskie CR, Gazowe piece kowalskie, Elektroniczne piece kowalskie oraz Pełne wyposażenie do zakładów kowalskich i kuźni. Mamy doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników będących w stanie zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma DINGZHOU JINHUA LANTIAN AUTOMOTIVE PARTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty kute. Ma siedzibę w Baoding, Chiny.

 2. SESA YEDEK PARCA

  Turcja

  Firma SESA YEDEK PARCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach podajniki wózkowe dla kopalń i kamieniołomów, przesiewacze dla kopalń i kamieniołomów, odmularki czerpakowe dla kopalń i kamieniołomów, i sondy perforacyjne dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. GATWICK TECHNOLOGIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GATWICK TECHNOLOGIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brighton, Zjednoczone Królestwo.

 4. ŞENOL MAKINA

  Turcja

  Firma ŞENOL MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakiety posezonowe, i betonownie. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 5. FORGINAL MEDICAL

  Francja

  Firma FORGINAL MEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty wiertnicze, protezy ortopedyczne, i protezy chirurgiczne. Ma siedzibę w Thiers, Francja.

 1. TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA

  Portugalia

  Firma TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kuźnie - maszyny i urządzenia, i Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lixa, Portugalia.

 2. GÜVEN TAŞ MAKINA

  Turcja

  Firma GÜVEN TAŞ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. CLEYMANS SMEDERIJ

  Belgia

  Firma CLEYMANS SMEDERIJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kuźnie - maszyny i urządzenia, kucie metali, kuźnie, i kucie narzędzi. Ma siedzibę w Kapelle-Op-Den-Bos (nieuwenrode), Belgia.

 2. ESTAMFOR SARL

  Francja

  Firma ESTAMFOR SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kucie matrycowe i wygniatanie, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Metalurgia proszków, drop-forging, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Les Hautes-Rivières, Francja.

 3. GFM - GMBH

  Austria

  Firma GFM - GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, i Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Steyr, Austria.

 4. MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED

  Dania

  Firma MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tune, Dania.

 5. SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. CERRAJERÍA ZAPARDIEL

  Hiszpania

  Firma CERRAJERÍA ZAPARDIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, okna pcv, okna aluminiowe, żelazo, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Oropesa, Hiszpania.

 7. GONZALBEZ GRUPO

  Hiszpania

  Firma GONZALBEZ GRUPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kuźnie, i meble o nowoczesnych liniach. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 8. TEKNO MAKINA LTD ŞT,

  Turcja

  Firma TEKNO MAKINA LTD ŞT,, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach prace z maszynami rolnymi. Ma siedzibę w Kirşehir Merkez, Turcja.

 1. LUKAS INTERNATIONAL

  Tajlandia

  Firma LUKAS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Thonburi Bangkok, Tajlandia.

 2. SHANGHAI DONGLONG HEAVY MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI DONGLONG HEAVY MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jaw crushers. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 3. KENSAN MAKINA

  Turcja

  Firma KENSAN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie instalacji górniczych, i odmularki dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. AYCAN TRAVERTINE & MARBLE

  Turcja

  Firma AYCAN TRAVERTINE & MARBLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach blocks of travertine, trawertyny do budynków, i płyty marmurowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. AVIC EXCELLENCE FORGING (WUXI) CO.LTD

  Chiny

  Firma AVIC EXCELLENCE FORGING (WUXI) CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach formowanie stopów, aluminium forging, kucie na gorąco, i URZĄDZENIA I Maszyny POUR KUCIE METALE. Ma siedzibę w Wuxi, Chiny.

 6. DROP FORGING

  Chiny

  Firma DROP FORGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 7. BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI

  Turcja

  Firma BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach modele odlewów z drewna, i odlewanie stali. Ma siedzibę w Çorum, Turcja.

 8. ANYANG FORGING PRESS MACHINERY INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

  Firma ANYANG FORGING PRESS MACHINERY INDUSTRY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kucie na gorąco. Ma siedzibę w Anyang, Chiny.

 9. JIANGYIN LIAOYUAN FORGING AND STAMPING CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGYIN LIAOYUAN FORGING AND STAMPING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kowalstwo, i kucie metali. Ma siedzibę w Huashi Town, Jiangyin City, Chiny.

 10. SHIJIAZHUANG TENGHU FORGE CO., LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG TENGHU FORGE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kuźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach tranzystory mocy, i kucie na gorąco. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kuźnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 553 Przedsiębiorstwa