• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

  Witryna www Open In New icon
 2. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. MPO

  Francja

  Verified by europages badge
 4. EMAIREL

  Francja

  Od ponad 40 lat, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych Emairel jest specjalistą w dziedzinie kształtowania termicznego. Prowadzimy działalność w bardzo zróżnicowanych dziedzinach, takich jak branża samochodowa, pakowanie, karawaning, branża medyczna, PVL, konfekcjonowanie logistyczne. Jakość i trwały rozwój, poszanowanie klienta oraz duch ekipy to części składowe filozofii naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego w 2007 r. rozszerzyliśmy naszą działalność na rozwiązania ekologiczne w dziedzinie mobilności miejskiej, pojazdów elektrycznych indywidualnych lub użytkowych oraz także projektów w dziedzinie energii odnawialnych, jak np., domowe mikro-turbiny wiatrowe. Nasza wiedza techniczna obejmuje termoformowanie, obróbkę 3 lub 5 osiową, składanie lub montaż, do których możemy dodać kompetencje historyczne takie jak cięcie prasą, termopowlekanie.

 5. PLAX SRL

  Włochy

  Plax, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki tworzyw sztucznych. Nasza grupa specjalizuje się w plastikach. Proponujemy 8 marek (Lampia, lampia Rom, Wanox, Protolampia, Rodan, Plaxtiglass, Due – Erre, Askerz) w zależności od różnych technologii obróbki plastiku: wtryskiwanie, termoformowanie, szybkie prototypowanie, spawanie przy zastosowaniu wysokiej częstotliwości (elektrospawanie).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERMOPAK LTD.

  Ukraina

  "TERMOPAK" Inc. (Charków, Ukraina) jest producentem maszyn i urządzeń do termoformowania i w dziedzinie technologii opakowań od 1997 roku. Nasze maszyny do termorofmowania są przeznaczone do produkcji kubków, talerzy, tacek, pokrywek, opakowań blistrowych. Nasze maszyny do opakowań działają w takich gałęziach przemysłu jak sektor opakowań, spożywczy, medyczny, farmaceutyczny itp. TERMOPAK jest różnież zaangażowany w automatyzacji procesów w różnych sektorach przemysłu.

 2. MACHINETIC

  Ukraina

 3. YENIMAK MAKINA

  Turcja

 4. COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED

  Chiny

 5. MGN PLASTICS, LDA

  Portugalia

 1. GIANOPLAST SAS

  Włochy

 2. GIANOPLAST S.A.S.

  Włochy

 3. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunia

 4. BDTRONIC GMBH

  Niemcy

 5. ERCA S.A.S.

  Francja

 6. FORMEKA TERMOFORMING MACHINES

  Turcja

 7. PLASTIQUES D'ARGONNE

  Francja

 8. TARGET SRL

  Włochy

 9. B & M ASSOCIATES

  Zjednoczone Królestwo

 10. SEALPAC

  Francja

 1. RIDAT

  Zjednoczone Królestwo

 2. ABS PLASTICS

  Belgia

 3. VITALO

  Belgia

 4. BETA PLASTIK VE VAKUM

  Turcja

 5. DMK DIZAYN MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 6. TANDEM INDUSTRIE

  Francja

 7. KUZEYFORM MAKINA KALIP SAN

  Turcja

 8. 5D MEKATRONIK MÜH.

  Turcja

 9. GALLEZ SAS

  Francja

 10. SELL-PLAST SRL

  Włochy