• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 2. KUZEY GLOBAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od 1970 roku firma KUZEYGLOBAL, z siedzibą w Turcji, jest wiodącym ekspertem w dziedzinie maszyn do termoformowania plastikowych opakowań do żywności oraz linii do wytłaczania arkuszy. Jako wyłączny dostawca projektów "pod klucz" pod własną marką, KUZEYGLOBAL wyróżnia się niezachwianym zaangażowaniem w innowacje, najwyższą jakość i globalną obsługę. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów: •Seria KG: Maszyny & urządzenia do formowania i cięcia w formie •Seria CMK: Maszyny i urządzenia do formowania i cięcia stali •Linie i urządzenia do wytłaczania •Maszyny do druku offsetowego. Stosowanie przez nas najnowocześniejszych technologii i najlepszych materiałów zapewnia produkcję maszyn wysokiej jakości. Maszyny do termoformowania serii KG i CMK oraz linie do wytłaczania przodują w branży dzięki zaawansowanym funkcjom, zapewniając dużą powierzchnię formowania i wydajną produkcję. Niezależnie od tego, czy potrzeby w zakresie pakowania obejmują małe porcje, czy duże, bądź ciężkie produkty spoźywcze, nasze maszyny poradzą sobie z tym bez wysiłku. Nasze maszyny wyróżniają się precyzją obsługi pojemników na żywność wykonanych z PET, zapewniając zachowanie najwyższych standardówi jakości. Natomiast nasze przechylne i stacjonarne maszyny do termoformowania utrzymują najwyższe standardy w zakresie opakowań produkowanych z takich tworzyw sztucznych jak PP, PS i PET. W KUZEYGLOBAL dokładamy wszelkich starań w dostarczanie najwyższej jakości maszyn do termoformowania z tworzyw sztucznych opakowań do żywności oraz linii do wytłaczania, które spełniają najwyższe standardy branżowe. Zapraszamy do współpracy, abyś już dzisiaj przekształcił swoje pomysły na opakowania w udaną rzeczywistość!

 3. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 4. MPO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Forma do wtrysku tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, produkcja blach ze stali nierdzewnej, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pluvigner, Francja.

 5. EMAIREL

  Francja

  Od ponad 40 lat, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych Emairel jest specjalistą w dziedzinie kształtowania termicznego. Prowadzimy działalność w bardzo zróżnicowanych dziedzinach, takich jak branża samochodowa, pakowanie, karawaning, branża medyczna, PVL, konfekcjonowanie logistyczne. Jakość i trwały rozwój, poszanowanie klienta oraz duch ekipy to części składowe filozofii naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego w 2007 r. rozszerzyliśmy naszą działalność na rozwiązania ekologiczne w dziedzinie mobilności miejskiej, pojazdów elektrycznych indywidualnych lub użytkowych oraz także projektów w dziedzinie energii odnawialnych, jak np., domowe mikro-turbiny wiatrowe. Nasza wiedza techniczna obejmuje termoformowanie, obróbkę 3 lub 5 osiową, składanie lub montaż, do których możemy dodać kompetencje historyczne takie jak cięcie prasą, termopowlekanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLAX SRL

  Włochy

  Plax, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki tworzyw sztucznych. Nasza grupa specjalizuje się w plastikach. Proponujemy 8 marek (Lampia, lampia Rom, Wanox, Protolampia, Rodan, Plaxtiglass, Due – Erre, Askerz) w zależności od różnych technologii obróbki plastiku: wtryskiwanie, termoformowanie, szybkie prototypowanie, spawanie przy zastosowaniu wysokiej częstotliwości (elektrospawanie).

 2. TERMOPAK LTD.

  Ukraina

  "TERMOPAK" Inc. (Charków, Ukraina) jest producentem maszyn i urządzeń do termoformowania i w dziedzinie technologii opakowań od 1997 roku. Nasze maszyny do termorofmowania są przeznaczone do produkcji kubków, talerzy, tacek, pokrywek, opakowań blistrowych. Nasze maszyny do opakowań działają w takich gałęziach przemysłu jak sektor opakowań, spożywczy, medyczny, farmaceutyczny itp. TERMOPAK jest różnież zaangażowany w automatyzacji procesów w różnych sektorach przemysłu.

 3. MACHINETIC

  Ukraina

  Firma MACHINETIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, vacuum thermoforming, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. STYL'MONDE SA

  Francja

  Firma STYL'MONDE SA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Priay, Francja.

 5. YENIMAK MAKINA

  Turcja

  Firma YENIMAK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED

  Chiny

  Firma COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 2. GIANOPLAST SAS

  Włochy

  Firma GIANOPLAST SAS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach formowanie termiczne tworzyw sztucznych, inżynieria wsteczna, modele i prototypy przemysłowe, i obróbka metakrylanu. Ma siedzibę w Fabriano, Włochy.

 1. GIANOPLAST SRL

  Włochy

  Firma GIANOPLAST SRL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach moulds and patterns, inżynieria wsteczna, 5 axis milling, i frezowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Fabriano, Włochy.

 2. MGN PLASTICS, LDA

  Portugalia

  Firma MGN PLASTICS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Opakowania plastikowe, i blistry. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 3. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunia

  Firma EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, i Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza. Ma siedzibę w Stefanestii De Jos, Ilfov, Rumunia.

 4. FORMEKA TERMOFORMING MACHINERY

  Turcja

  Firma FORMEKA TERMOFORMING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach prasy multistation, maszyny formierskie na gorąco, i linii linia formowania termicznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BDTRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma BDTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dozowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Obróbka plazmą, impregnacja metalowa, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, i maszyny do powlekania żywicą. Ma siedzibę w Weikersheim, Niemcy.

 6. THERMO INDUSTRIE SN

  Francja

  Firma THERMO INDUSTRIE SN, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elementy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bree, Francja.

 7. ERCA S.A.S.

  Francja

  Firma ERCA S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produktów rolno-spożywczych, kształtowanie na gorąco, i linii linia formowania termicznego. Ma siedzibę w Les Ulis, Francja.

 8. I-CONCEPT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma I-CONCEPT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 1. XTEK & C SAS

  Włochy

  Firma XTEK & C SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, kształtowanie na gorąco, budowa form, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Automotive. Ma siedzibę w Castellalto, Włochy.

 2. PLASTILEX S A

  Francja

  Firma PLASTILEX S A, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 3. TARGET SRL

  Włochy

  Firma TARGET SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kształtowanie na gorąco, handling trays, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 4. PLASTIFLOC EMBALAGENS LTDA

  Brazylia

  Firma PLASTIFLOC EMBALAGENS LTDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Osasco, Brazylia.

 5. BETA PLASTIK VE VAKUM

  Turcja

  Firma BETA PLASTIK VE VAKUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne w medycynie, Płyty z tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych pod próżnią, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne w medycynie, i Płyty z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. VITALO

  Belgia

  Firma VITALO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Prasy do kształtowania termicznego elementów z tworzyw sztucznych, termofory, Guma - artykuły techniczne dla przemysłu, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Meulebeke, Belgia.

 7. PLASTIFORM

  Francja

  Firma PLASTIFORM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, kształtowanie termiczne płyt z tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Thise, Francja.

 8. RIDAT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RIDAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach vacuum forming, i maszyny do pakowania blisterowego. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. ABS PLASTICS

  Belgia

  Firma ABS PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Elementy z tworzyw sztucznych, światła drogowe, i elementy dla przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Zedelgem, Belgia.

 10. PLASTIQUES D'ARGONNE

  Francja

  Firma PLASTIQUES D'ARGONNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe, tampodruk, i Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Vienne Le Château, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo