• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. SYNERLINK

  Francja

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 2. YMCUP

  Turcja

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 4. MPO

  Francja

 5. EMAIREL

  Francja

  Od ponad 40 lat, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych Emairel jest specjalistą w dziedzinie kształtowania termicznego. Prowadzimy działalność w bardzo zróżnicowanych dziedzinach, takich jak branża samochodowa, pakowanie, karawaning, branża medyczna, PVL, konfekcjonowanie logistyczne. Jakość i trwały rozwój, poszanowanie klienta oraz duch ekipy to części składowe filozofii naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego w 2007 r. rozszerzyliśmy naszą działalność na rozwiązania ekologiczne w dziedzinie mobilności miejskiej, pojazdów elektrycznych indywidualnych lub użytkowych oraz także projektów w dziedzinie energii odnawialnych, jak np., domowe mikro-turbiny wiatrowe. Nasza wiedza techniczna obejmuje termoformowanie, obróbkę 3 lub 5 osiową, składanie lub montaż, do których możemy dodać kompetencje historyczne takie jak cięcie prasą, termopowlekanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLAX SRL

  Włochy

  Plax, wiodące przedsiębiorstwo w branży obróbki tworzyw sztucznych. Nasza grupa specjalizuje się w plastikach. Proponujemy 8 marek (Lampia, lampia Rom, Wanox, Protolampia, Rodan, Plaxtiglass, Due – Erre, Askerz) w zależności od różnych technologii obróbki plastiku: wtryskiwanie, termoformowanie, szybkie prototypowanie, spawanie przy zastosowaniu wysokiej częstotliwości (elektrospawanie).

 2. TERMOPAK LTD.

  Ukraina

  "TERMOPAK" Inc. (Charków, Ukraina) jest producentem maszyn i urządzeń do termoformowania i w dziedzinie technologii opakowań od 1997 roku. Nasze maszyny do termorofmowania są przeznaczone do produkcji kubków, talerzy, tacek, pokrywek, opakowań blistrowych. Nasze maszyny do opakowań działają w takich gałęziach przemysłu jak sektor opakowań, spożywczy, medyczny, farmaceutyczny itp. TERMOPAK jest różnież zaangażowany w automatyzacji procesów w różnych sektorach przemysłu.

 3. MACHINETIC

  Ukraina

 4. YENIMAK MAKINA

  Turcja

 5. COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED

  Chiny

 1. GIANOPLAST SAS

  Włochy

 2. GIANOPLAST SRL

  Włochy

 1. MGN PLASTICS, LDA

  Portugalia

 2. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunia

 3. FORMEKA TERMOFORMING MACHINES

  Turcja

 4. BDTRONIC GMBH

  Niemcy

 5. ERCA S.A.S.

  Francja

 6. RIDAT

  Zjednoczone Królestwo

 7. PLASTIQUES D'ARGONNE

  Francja

 8. SEALPAC

  Francja

 1. B & M ASSOCIATES

  Zjednoczone Królestwo

 2. BETA PLASTIK VE VAKUM

  Turcja

 3. VITALO

  Belgia

 4. ABS PLASTICS

  Belgia

 5. TARGET SRL

  Włochy

 6. TANDEM INDUSTRIE

  Francja

 7. DMK DIZAYN MAKINE KALIP SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 8. PROLA LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. KUZEYFORM MAKINA KALIP SAN

  Turcja

 10. VULCAN PLASTICS TECHNOLOGY CO LTD

  Chiny