• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • krowy mleczne

Wyniki dla

Krowy mleczne - Import eksport

 1. KURT NISGAARD

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma KURT NISGAARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Breeding livestock, Krowy mleczne, norki, krowy mleczne, Cattle import export, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Skjern, Dania.

 2. FRISONA GMBH

  Niemcy

  Od 32 lat zajmujemy się eksportem bydła mlecznego ras holsztyńskiej, fryzyjskiej, simentalskiej, szywców. Braunvieh i Jersey oraz owiec mlecznych ras wschodniofryzyjska owca mleczna, Lacaune i Awassi, owiec mięsnych ras Merino, Suffolk, Berrichon, Ile de France i Texel. Poza tym posiadamy duży wybór krów ciężarnych i po porodzie, sprzedawanych zarówno z obory jak i na aukcjach - nie tylko czarno-białe bydło holsztyńsko-fryzyjskie, ale również bydło simentalskie i szywce.

 3. SIM HOLLAND B.V.

  Holandia

  Firma SIM HOLLAND B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Sliedrecht, Holandia.

 4. ADDISOON

  Turcja

  Firma ADDISOON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, krowy mleczne, Rolnictwo - import-export, i akcesoria do dojarek. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. SARL ALGERIAN BOVINES

  Algieria

  Firma SARL ALGERIAN BOVINES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARTÍNEZ IDI

  Hiszpania

  Firma MARTÍNEZ IDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Manises, Hiszpania.

 2. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Niemcy

  Firma ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. BOONEN

  Belgia

  Firma BOONEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach krowy mleczne, Jałówki, byki, i konie rzeźne. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

 4. BONAT

  Włochy

  Firma BONAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach parmigiano reggiano, i parmigiano reggiano pod próżnią. Ma siedzibę w Montechiarugolo, Włochy.

 5. FOREVER HORSES EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOREVER HORSES EUROPE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach kozy, byki, i Jałówki. Ma siedzibę w Kirk Michael, Zjednoczone Królestwo.

 1. NEMEGHEER

  Belgia

  Firma NEMEGHEER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 2. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Niemcy

  Firma IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rzeźne. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Duesseldorf, Niemcy.

 1. EURL LE LIEVRE LUC

  Francja

  Firma EURL LE LIEVRE LUC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bydło rogate. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Krowy mleczne, bydło rzeźne, bydło do reprodukcji, Bydło rzeźne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Le Roc Saint Andre, Francja.

 2. EVAGRI

  Francja

  Firma EVAGRI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach usługi sieciowe o wartości dodanej. Ma siedzibę w Saint Meen Le Grand, Francja.

 3. BIODIA

  Belgia

  Firma BIODIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, krowy mleczne, produkty mleczne, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i mleka biologiczne. Ma siedzibę w Brasschaat, Belgia.

 4. MACHINERY WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACHINERY WORLD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla mleczarni, maszyny do produktów rolno-spożywczych, urządzenia do oddzielania śmietanki i serwatki dla przemysłu mleczarskiego, i urządzenia odbiorcze dla przemysłu mleczarskiego. Ma siedzibę w Leicestershire, Zjednoczone Królestwo.

 5. COW-SHOP APS

  Dania

  Firma COW-SHOP APS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Dojarstwo - maszyny i urządzenia, urządzenia do dojenia, Krowy mleczne, i Dojarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aabenraa, Dania.

 6. BLUEBELL EXIM

  Indie

  Firma BLUEBELL EXIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 7. FARMLAND AD

  Bośnia i Hercegowina

  Firma FARMLAND AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Lehmänmaito, Krowy mleczne, produkcja nawozów organicznych, i Karma i pasze dla zwierząt. Ma siedzibę w Nova Topola, Bośnia i Hercegowina.

 8. BOVI-DENMARK A/S

  Dania

  Firma BOVI-DENMARK A/S, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Rødding, Dania.

 1. IMPORTFRISONA SLU

  Hiszpania

  Firma IMPORTFRISONA SLU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w León, Hiszpania.

 2. DELAVAL

  Belgia

  Firma DELAVAL, roku i działającą w sektorze Mleko. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla bydła - usługi, krowy mleczne, i Hodowla bydła - usługi. Ma siedzibę w Drongen, Belgia.

 3. TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY

  Chiny

  Firma TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Taian, Chiny.

 4. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turcja

  Firma GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach świeże mleko, Mleko i produkty mleczne, Dojarki, świeże mleko, i Mleko i produkty mleczne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD

  Chiny

  Firma WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. NUTRIWEB

  Reunion

  Firma NUTRIWEB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach problemy związane z odżywianiem. Ma siedzibę w ST LEU, Reunion.

 7. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Niemcy

  Firma ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta - hodowla, krowy mleczne, zwierzęta hodowlane, i Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. ASCOL

  Hiszpania

  Firma ASCOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Genetyka. Ma siedzibę w Cenero-Gijón, Hiszpania.

 9. FERMEDOUBS

  Francja

  Firma FERMEDOUBS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Jałówki. Ma siedzibę w L'isle Sur Le Doubs, Francja.

 10. KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI

  Turcja

  Firma KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krowy mleczne. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne dojarki mechaniczne, i systemy automatycznego dojenia. Ma siedzibę w Sivas, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo