• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • desery mleczne

Wyniki dla

Desery mleczne - Import eksport

 1. GILFI

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GILFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Lody, sorbety, kremy mrożone, producent lodów śmietankowych, Lody, sorbety, kremy mrożone, Lody, ice-cream dessert, ciasta mrożone, lody, Producent lodów, i Dostawca lodów. Ma siedzibę w Francorchamps, Belgia.

 2. KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma KOMET GEROLF PÖHLE & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Großpostwitz, Niemcy.

 3. GULSENOGLU BAKLAVA

  Turcja

  Firma GULSENOGLU BAKLAVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. REVALA LTD

  Estonia

  Firma REVALA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lody, sorbety, kremy mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, Desery mleczne, Mleko w proszku i skondensowane, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Lody - urządzenia do produkcji przemysłowej, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Keila, Estonia.

 5. LE PETIT BASQUE

  Francja

  Firma LE PETIT BASQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach produkcja jogurtów, Mleko owcze, i owce. Ma siedzibę w Saint Medard D'eyrans, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAZLI LOKMA IZMIR

  Turcja

  Firma NAZLI LOKMA IZMIR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. LOKMACI IZMIR

  Turcja

  Firma LOKMACI IZMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. RAMON SIRVENT CRUZ

  Hiszpania

  Firma RAMON SIRVENT CRUZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach lody - hurt. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 4. HUNER LOKMA

  Turcja

  Firma HUNER LOKMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. TINE SA

  Norwegia

  Firma TINE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śmietanka. Jest również obecna w dziedzinach Desery mleczne, Soki owocowe, Przetwory mleczne, Desery mleczne, Soki owocowe, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Oslo, Norwegia.

 1. GRANJA EL PRAT

  Hiszpania

  Firma GRANJA EL PRAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach mleko świeże pasteryzowane, jogurt naturalny, budynie, i sery świeże. Ma siedzibę w Ametlla Del Valles, L, Hiszpania.

 2. DIDESS

  Belgia

  Firma DIDESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciasteczka suche, słone i słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Desery mleczne, Biszkopty, Desery mleczne, słone ciasto, Biszkopty, i suche ciasteczka. Ma siedzibę w Lille, Belgia.

 1. AGRODOUBS

  Francja

  Firma AGRODOUBS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Ciasta - półwyroby, Desery mleczne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Ciasta - półwyroby, Desery mleczne, i podstawowe preparaty spożywcze dla cukierników. Ma siedzibę w Flagey, Francja.

 2. YONEST, TRUE YOGURT, LDA

  Portugalia

  Firma YONEST, TRUE YOGURT, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach feta cheese, i konfekcja. Ma siedzibę w Venda Do Pinheiro, Portugalia.

 3. SANTA GADEA

  Hiszpania

  Firma SANTA GADEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 4. BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG

  Niemcy

  Firma BAYERISCHE MILCHINDUSTRIE EG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Przetwory mleczne, Desery mleczne, Żywność i napoje - składniki, Przetwory mleczne, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 5. DS DESSERT

  Francja

  Firma DS DESSERT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach przygotowanie do deserów dla placówek żywienia zbiorowego, i produkcja i sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w La Seyne-Sur-Mer, Francja.

 6. GRUPO INDUSTRIAL BETHA

  Meksyk

  Firma GRUPO INDUSTRIAL BETHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach olej kokosowy. Ma siedzibę w Guadalajara, Meksyk.

 7. PASTIERA GIDA

  Turcja

  Firma PASTIERA GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach lody - hurt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. IGNACE

  Belgia

  Firma IGNACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Chleb, Desery mleczne, Chleb, cukiernia, i Desery mleczne. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 1. SOLE PROPRIETOR MINKEVICH ALEXANDER

  Białoruś

  Firma SOLE PROPRIETOR MINKEVICH ALEXANDER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spółki ryzyka kapitałowego. Jest również obecna w dziedzinach Desery mleczne, mieszanki kaw dla barów, Desery mleczne, mieszanki kaw dla restauracji, i napoje na bazie kawy. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. AZERI IZMIR LOKMA

  Turcja

  Firma AZERI IZMIR LOKMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. RESEAU NEO

  Francja

  Firma RESEAU NEO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach desery. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 4. GLACES DESMET

  Belgia

  Firma GLACES DESMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Petit-enghien, Belgia.

 5. BACCO S.R.L.

  Włochy

  Firma BACCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Desery mleczne, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Desery mleczne, i Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie. Ma siedzibę w Bronte, Włochy.

 6. DE ZEUTEHOEVE

  Belgia

  Firma DE ZEUTEHOEVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach mleko świeże pasteryzowane. Ma siedzibę w Puurs, Belgia.

 7. La Roche Laitiere

  Francja

  Firma La Roche Laitiere, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach sery i produkty mleczne. Ma siedzibę w Brulain, Francja.

 8. CASA GRANDE DE XANCEDA

  Hiszpania

  Firma CASA GRANDE DE XANCEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach jogurt biologiczny, i ser biologiczny. Ma siedzibę w Mesía, Hiszpania.

 9. VERBAU

  Belgia

  Firma VERBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Jest również obecna w dziedzinach ice-cream dessert. Ma siedzibę w Leuze-en-hainaut, Belgia.

 10. DANONINO

  Belgia

  Firma DANONINO, roku i działającą w sektorze Desery mleczne. Ma siedzibę w Oudergem, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo