• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kreda przemysłowa

Wyniki dla

Kreda przemysłowa - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 2. RAHMQVIST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAHMQVIST GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Volkertshausen, Niemcy.

 3. LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOGES KALK- U. KREIDE INH. HENRIK LOGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Söhlde, Niemcy.

 4. ARMINIUS GOEBEL GMBH

  Niemcy

  Firma ARMINIUS GOEBEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Dodatki krawieckie, galanteria, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Papeteria - artykuły, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Dodatki krawieckie, galanteria, i Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Großalmerode, Niemcy.

 5. NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL

  Włochy

  Firma NUOVA MATERIE PRIME MEDITERRANEE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, suszarki do wapna, cementu i gipsu, sole spożywcze, Gips i elementy budowlane gipsowe, i legowiska dla kotów. Ma siedzibę w Assemini, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma MÄRKER ZEMENT GMBH, roku i działającą w sektorze Wapień przemysłowy. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Kreda przemysłowa, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, i Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Harburg , Niemcy.

 2. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, Piaskowiec, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Piaskowiec. Ma siedzibę w Painten, Niemcy.

 3. ZIMMERMANN BUESTEN

  Szwajcaria

  Firma ZIMMERMANN BUESTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Meble sklepowe, Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Noże do użytku profesjonalnego i domowego, Meble sklepowe, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Küssnacht Am Rigi, Szwajcaria.

 4. M&C SUPPLY

  Belgia

  Firma M&C SUPPLY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD

  Chiny

  Firma XINGTAI CITY MEISHEN CHEMICAL CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Ma siedzibę w Xingtai,hebei, Chiny.

 1. GARRIOCK BROS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARRIOCK BROS, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Shetland, Zjednoczone Królestwo.

 2. THOMAS ARMSTRONG LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THOMAS ARMSTRONG LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Maryport, Zjednoczone Królestwo.

 1. CRAIGLASH QUARRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CRAIGLASH QUARRY, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Banchory, Zjednoczone Królestwo.

 2. WELTERS ORGANISATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WELTERS ORGANISATION, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Carlisle, Zjednoczone Królestwo.

 3. CEMEX (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CEMEX (UK) LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Cockermouth, Zjednoczone Królestwo.

 4. ALBION STONE PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALBION STONE PLC, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Redhill, Zjednoczone Królestwo.

 5. MANDALE STONE CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MANDALE STONE CO LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Matlock, Zjednoczone Królestwo.

 6. LEITHS (SCOTLAND) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEITHS (SCOTLAND) LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Isle Of Skye, Zjednoczone Królestwo.

 7. CLEARWELL QUARRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLEARWELL QUARRY, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Lydney, Zjednoczone Królestwo.

 8. TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Delabole, Zjednoczone Królestwo.

 1. HADDONSTONE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HADDONSTONE LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. IMERYS MINERALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IMERYS MINERALS LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Beverley, Zjednoczone Królestwo.

 3. LANTOOM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LANTOOM LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Liskeard, Zjednoczone Królestwo.

 4. LEITH'S LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEITH'S LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Strathpeffer, Zjednoczone Królestwo.

 5. E & J W GLENDINNING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma E & J W GLENDINNING LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 6. FORAS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORAS LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w King's Lynn, Zjednoczone Królestwo.

 7. FARMINGTON NATURAL STONE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FARMINGTON NATURAL STONE LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Cheltenham, Zjednoczone Królestwo.

 8. GRANITE PLANET LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRANITE PLANET LTD, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Evesham, Zjednoczone Królestwo.

 9. HOGAN AGRIGATE GWYNDY QUARRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOGAN AGRIGATE GWYNDY QUARRY, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Llanerchymedd, Zjednoczone Królestwo.

 10. POWERSCREEN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POWERSCREEN, roku i działającą w sektorze Kreda przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Wapień przemysłowy, Łupek dachówkowy, Wapień przemysłowy, i Łupek dachówkowy. Ma siedzibę w Dungannon, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo