• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kraty i ruszta metalowe

Wyniki dla

Kraty i ruszta metalowe - Import eksport

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA to firma zajmująca się obróbką metali. Firma TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA została założona w 1997 roku w gminie Águeda. Produkujemy struktury metalowe, konstrukcje metalowe, balustrady, poręcze, drzwi i bramy. Wykonujemy pawilony przemysłowe. Mamy również możliwość realizacji projektów ślusarskich, takich jak małe i duże bramy, balustrady i małe dachy. Firma od wielu lat posiada doświadczenie na rynkach krajowych i zagranicznych: Hiszpania, Francja, Angola, Mozambik, m.in.. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac w żelazie, spawanym aluminium lub stali nierdzewnej. Posiadamy dział techniczny z kilkoma projektantami i inżynierami oraz zajmujemy się modelowaniem 3D. Stawiamy na doskonałość, stosując najlepsze materiały, sprzęt, metody i procesy oraz posiadamy kompetentny i zmotywowany zespół do realizacji Państwa projektów. Posiadamy wycinarkę laserową oraz giętarkę do wycinania, wiercenia i spawania. Posiadamy certyfikację EN1090 i ISO9001.

 2. O.M.A.F. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma O.M.A.F. specjalizuje się w produkcji siatek ze stali nierdzewnej INOXLINE, siatek cynkowanych, ogrodzeń i siatek metalowych dla przemysłu i budownictwa. Wszystkie nasze siatki wytwarzane są przy pomocy systemów zautomatyzowanych. O.M.A.F. bogaty katalog wyrobów i akcesoriów dla sektora budowlanego: włazy do ścieków, uszczelnianie siatki i szyby ze stali nierdzewnej.

 3. JK TECHNIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JK TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, i Pokrycie podłogi przemysłowej. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 4. GEI SA

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma GEI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Poliester, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Schody kręcone, schody spiralne, kraty zabezpieczające, posadzki przemysłowe, i gratings. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polska

  ZUK Stąporków S.A. oferuje rozwiązania dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, w tym w szczególności w produkcji przenośników, rusztów mechanicznych, silosów, ram szalunkowych oraz instalacji oczyszczania spalin. W zakresie przenośników oferujemy ich różne rodzaje: przenośniki zgrzebłowe, przesiewacze i kruszarki, przenośniki taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, rolkowe i kubełkowe. Silosy i zbiorniki produkowane w ZUK sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu: od spożywczego, jako silosy zbożowe, przez chemiczny (zbiorniki na granulat tworzyw sztucznych czy nawozy), aż po przemysł ciężki, w tym branżę budowlaną. Przedsiębiorstwa sektora energetycznego mogą zapoznać się z naszymi rozwiązaniami dla ciepłowni i elektrociepłowni. Oferujemy wysokiej jakości odżużlacze energetyczne i przenośniki zgrzebłowe oraz ruszty mechaniczne – w tym ruszty wysokie, średnie i niskie, a także szerokie spektrum części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.zuk.com.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOBOWIDZ STEEL FOUNDRY STAHLGIESSEREI ODLEWNIA STALIWA , ZELIWA I METALI KOLOROWYCH - FILIA

  Polska

  SOBOWIDZ Foundry since 1983 stainless steel castings heat resistant castings, abrasion resistant cast iron castings non-ferrous castings Alu, Cu, Pb, Zn ruszty chromowe do kotłów na biomasę, żaroodporne odlewy, ruszty staliwne, stalowe, rusztowiny żeliwne, stopowe, odlewy żarowytrzymałe, ruszty do pieców spalarni odpadów, ruchomy ruszt schodkowy, posuwisty, ruszta, chłodzony powietrzem, wodą i powietrzem lub tylko wodą paliwo : zrębki, kora , pellet, trociny itp. PN ZbCr28, ZbCr32, wysokochromowe żeliwa białe, staliwa 1.4777 - GX130CrSi29, LH29S2, LH26 inne stopy żaroodporne i żarowytrzymałe np. : 1.4848 - G-X40CrNiSi25 20 - DIN 17465, 1.4859 - GX10NiCrNb32 20 - DIN 17465, 1.4506 - X5NiCrMoCuTi20 18 - SEW 400, 1.4857 - X5CrNiMoNb25 25 - DIN 8556, rostelement, kotły rusztowe, Odlewy ze stali żaroodpornej ASTM A297 HH 25Cr-12Ni, ASTM A297 HF HK HE HI HK HT HU HW HX HC HD HL HN HP, ASTM A297 HF Cr19Ni9 normy GB / T 20878, DIN 17440, DIN 17224, AISI, ASTM, JIS SUH35, NF A35-572 / 584, BS970, BS1449, ISO 683/13 G-X40CrSi23 - 1.4745 Max Temp. 950°C, grate bars, G-X40CrNiSi27 4 - 1.4823 Max T. 1050°C, aircooled, G-X40CrNiSi22 9 - ~1.4826 Max Temp.1000°C, air-cooled, G-X40CrNiSi25 12 - ~1.4837 Max Temp.1100°C 1.4848 - G-X40CrNiSi25 20 - DIN 17465 , grate bars, boiler stoker system. rost, raastaa, rooster, reja, grille, rošt, roština, rošty, gráta, G-NiCr28W - 2.4879 - DIN EN 10295 max temp.1150°C, G-CoCr28 - 2.4778 - UMCo50 - DIN EN 10295 max temp.1200°C G-NiCr50Nb

 2. CALIFIL

  Francja

  Grupa Califil specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrobów z drutów metalowych nierdzewnych. Obróbka powierzchni jest całkowicie zintegrowana: chromowanie, cynkowanie, elektropolerowanie i pokrywanie farbą epoksydową. Jej dwie filie przemysłowe Caliste Marquis i Aplifil prowadzą działalność w kluczowych sektorach gospodarki: przemysł rolnospożywczy (składowani/magazynowanie w komorach chłodniczych, instalacja/konserwacja w rzeźniach, wieszanie mięsa i wyrobów spożywczych), AGD, przemysł farmaceutyczny (regały do składowania/magazynowania w czystym pomieszczeniu), samochodowy (producenci sprzętu i wyposażenia) i przemysł ogólnie. Dzięki doświadczeniu w przemyśle, grupa Califil rozwinęła swoją działalność, zachowując istotne wartości: rygor, standardy jakości, poszanowanie środowiska, wytrwałość i ciekawość. Dysponując znacznym parkiem maszyn, grupa Califil produkuje wyroby standardowe lub na wymiar w małych, średnich lub dużych seriach.

 3. TSEIN AMÉNAGEMENT INTÉRIEUR EXTÉRIEUR

  Francja

  Specjalista w dziedzinie blachy przemysłowej, firma Tsein oferuje swoje wyroby do wyposażenia przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Wasze pomysły wyposażenia nie zawsze znajdują odpowiedź w katalagoch, dlatego Tsein towarzyszy Wam w koncepcji projektu i kształtuje metal na wymiar, aby zrealizować elementy spełniające Wasze oczekiwania. Wykonujemy wszystkie etapy pracy i obróbki metalu - cięcie laserem, gięcie, zgrzewanie, zwijanie, montowanie, polerowanie, szczotkowanie - Tsein realizuje Wasze wyposażenie i zestawy przemysłowe ze stali nierdzewnej. Tsein oferuje wykonanie na wymiar schodów ze stali nierdzewnej lub ze stali nierdzewnej i drewna, wykonanie bram, balustrad, platform do schodów i balustrad oraz bram i krat bram wejściowych np. do metra. Tsein współpracuje z profesjonalistami w dziedzinie wyposażenia oraz architektami, wykonując między innymi meble ze stali nierdzewnej, rynny i skrzynki ze stali nierdzewnej, a także podstawy do stołów.

 4. MOSTOSTAL SIEDLCE SP.K

  Polska

  Podstawowym produktem w naszej ofercie są kraty pomostowe. Wytwarzamy je w dwóch technikach, zgrzewanej lub prasowanej na nowoczesnych, sterowanych komputerowo liniach produkcyjnych. Gwarantuje to najwyższą jakość zgodną z normą DIN 24537. Z uwagi na bardzo dobry stosunek wytrzymałości do masy, a także łatwość montażu i walory użytkowe, kraty nasze znajdują szerokie zastosowanie jako podesty ciągów komunikacyjnych w zakładach przemysłowych, kładki dla pieszych, zabezpieczenia włazów i kanałów. W miejscach wymagających zwiększonego bezpieczeństwa ze względu na obecność śniegu, lodu, smarów i wilgoci, zalecamy specjalne antypoślizgowe kraty typu SERRATED. Wykonujemy je w każdej z podanych wyżej technologii w kilku wariantach wykończenia krawędzi. Walory estetyczne naszych krat docenili architekci i specjaliści od imprez artystycznych stosując je jako element dekoracyjny scen, wybiegów i nowoczesnych budynków. Odrębną grupę produktów powstających na bazie krat pomostowych stanowi szeroka gama systemów schodowych, od tradycyjnych, przez schody o zmiennej wysokości, po spiralne. Stopnie schodowe spełniają surowe warunki normy DIN 24531 a także warunki określone przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa. Schody spełniają normę PN-EN ISO 14122-3: 2005

 5. GASPAR & PEREIRA, LDA

  Portugalia

  w ten sposób GASPAR & PEREIRA LDA jest od 1980 roku przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w przeróbce żelaza. Produkujemy dekoracyjne balustrady, struktury i schody metalowe, osłony i wykładziny metalowe, bramy i antresole. Wykonujemy prace ze stali Corten i produkujemy pokrywy kanalizacyjne, wytłaczany drobne części i dziurkujemy kształtowniki poprzez przebijanie. Produkujemy seryjnie części prasowane, matrycowane, gwintowane i perforowane

 1. KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kraty Mostostal Kraków produkuje kraty podestowe wciskane i zgrzewane , stopnie schodów wg norm DIN24531, DIN24537 i EN oraz gotowe elementy takie jak schody spiralne.ogrodzenia bariery, elementy elewacyjne.Prowadzimy duży magazyn wyrobów gotowych , krat i stopni ocynkowanych o typowych wymiarach.

 2. FERRONNERIE LOMATEC FRANCE

  Francja

  Firma FERRONNERIE LOMATEC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, metalwork, elementy żelazne do domu, Kraty i ruszta metalowe, i kraty z kutego żelaza. Ma siedzibę w Voiron, Francja.

 1. AR-GEN METAL

  Turcja

  Firma AR-GEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS

  Francja

  Firma PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do dróg publicznych. Ma siedzibę w Custines, Francja.

 3. PCP BELGIUM

  Belgia

  Firma PCP BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, kratownice, kraty zabezpieczające, mostki, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

 4. G-BLOCK

  Belgia

  Firma G-BLOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Sejfy bankowe, Zamki, zasuwy i klucze, Kraty i ruszta metalowe, Sejfy bankowe, zamki bezpieczeństwa, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Ghislenghien, Belgia.

 5. ISENMANN SARL

  Francja

  Firma ISENMANN SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Kraty i ruszta metalowe, sito, i systemy modułowe. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 6. FONDERIES LECOMTE

  Belgia

  Firma FONDERIES LECOMTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Kraty i ruszta metalowe, wzierniki do badania ścieków, kraty metalowe do ogrodzeń, i Wpusty balkonowe. Ma siedzibę w Seilles, Belgia.

 7. TAQUIN

  Belgia

  Firma TAQUIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo przemysłowe i budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Schody metalowe, szkielet metalowy, bramy metalowe, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Terte, Belgia.

 8. BRIT'ALU

  Francja

  Firma BRIT'ALU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Kraty i ruszta metalowe, Zamki, zasuwy i klucze, okna, Kraty i ruszta metalowe, i bramy przesuwane. Ma siedzibę w Guipavas, Francja.

 1. ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS

  Rumunia

  Firma ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, Wentylatory domowe, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, i Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Otopeni, Rumunia.

 2. FILAIR

  Francja

  Firma FILAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach kraty ze stali nierdzewnej, filtry ze stali nierdzewnej, i Trasa kabli ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w La Mothe Saint-Héray, Francja.

 3. GCM

  Belgia

  Firma GCM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 4. CODINA ARCHITECTURAL

  Hiszpania

  Firma CODINA ARCHITECTURAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrycie metalem z dzianiny metalowej stal nierdzewna. Ma siedzibę w La Torre De Claramunt, Barcelona, Hiszpania.

 5. FIL-ARREDO SRL

  Włochy

  Firma FIL-ARREDO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Części z drutu zginanego, Metal wire objects, metal wire working, i przedmioty z drutu metalowego. Ma siedzibę w Corte Franca, Włochy.

 6. RESHETACHNI SKARI EOOD

  Bułgaria

  Firma RESHETACHNI SKARI EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 7. OFFICINA MECCANICA LEONI S.A.S.

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA LEONI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy odwadniające, drenowanie, i zamknięcia ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Bogolese Di Sorbolo, Włochy.

 8. FTFM LA TOULOUSAINE

  Francja

  Firma FTFM LA TOULOUSAINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, Ogrodzenia i bramy, Rolety metalowe drzwiowe, portale, Ogrodzenia i bramy, i bramy zwodzone. Ma siedzibę w Escalquens, Francja.

 9. SARL FERRONNERIE BUCHWALTER

  Francja

  Firma SARL FERRONNERIE BUCHWALTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Wyroby kowalskie, Kraty i ruszta metalowe, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Wyroby kowalskie, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Fontvieille, Francja.

 10. MELIS

  Belgia

  Firma MELIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Konstrukcje aluminiowe, Stal nierdzewna, obróbka blach, Kraty i ruszta metalowe, Konstrukcje aluminiowe, i Stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo