• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kotlarstwo ciężkie

Wyniki dla

Kotlarstwo ciężkie - Import eksport

 1. BBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, z siedzibą w mieście Freiberg am Neckar, ma ponad 75-letnie doświadczenie w dziedzinie przemysłowej techniki ciepłowniczej i grzewczej, dopalania termicznego oraz budowy kotłów. BBS GmbH, powstała w 2004 roku z połączenia firm BAY Wärme-technik GmbH i Bay Engineering und Consulting, łączy produkcję przemysłowych systemów kotłowych z know-how w zakresie projektowania nowoczesnych systemów energetycznych i techniki środowiskowej. Oprócz produkcji seryjnej opracowujemy i produkujemy kotły i urządzenia do zastosowań specjalnych znajdujące zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i petrochemicznym. Tutaj między innymi działamy jako producent kotłów parowych, podgrzewaczy wody i kotłów na olej termalny. Nasza oferta produktów obejmuje również wytwornice pary czystej i kotły na ciepło odpadowe do różnych zastosowań.

 2. M.M. GRIGLIATI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma M.M. od 40 lat działa w branży włókien szklanych GFPR (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknami szklanymi), produkując kraty, profile i złożone konstrukcje o wysokiej jakości. Właściwości włókna szklanego GFPR (między innymi odporność na korozję, brak właściwości magnetycznych, izolacyjność elektryczna i brak konieczności konserwacji) przyczyniają się do dużej elastyczności zastosowań. Certyfikat ISO 9001: 2015 Bureau Veritas.

 3. ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ACE APPARATEBAU CONSTRUCTION & ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Kotlarstwo ciężkie, aparaty ciśnieniowe, zbiornik ciśnieniowy, reaktory, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Lieboch, Austria.

 4. LA METALGROS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA METALGROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, ciesielstwo, konserwacja urządzeń przemysłowych, Kotlarstwo ciężkie, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Margarita, Włochy.

 5. APL APPARATEBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma APL APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Hopfgarten, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTT ENERGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HTT ENERGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 2. POLYTETRA GMBH EIN UNTERNEHMEN DER ELRINGKLINGER KUNSTSTOFFTECHNIK GRUPPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLYTETRA GMBH EIN UNTERNEHMEN DER ELRINGKLINGER KUNSTSTOFFTECHNIK GRUPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. CRISCO FORMTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CRISCO FORMTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Sennwald, Szwajcaria.

 4. APPARATEBAU-WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma APPARATEBAU-WÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 5. INNEX WÄRMETAUSCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INNEX WÄRMETAUSCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 1. E. PRANG & CO. APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E. PRANG & CO. APPARATEBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 2. EMMEGI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMMEGI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 1. MPG MENDENER PRÄZISIONSROHR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPG MENDENER PRÄZISIONSROHR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Menden, Niemcy.

 2. FUNKE WÄRMEAUSTAUSCHER APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUNKE WÄRMEAUSTAUSCHER APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 3. DE DIETRICH PROCESS SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DE DIETRICH PROCESS SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 4. TRANTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRANTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 5. FLUITEC MIXING + REACTION SOLUTIONS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FLUITEC MIXING + REACTION SOLUTIONS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Neftenbach, Szwajcaria.

 6. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotlarstwo, Kuźnie - maszyny i urządzenia, Kotlarstwo ciężkie, Kotły stalowe i ze stali nierdzewnej, zbiorniki stalowe, i metalurgia. Ma siedzibę w Ibarra, Hiszpania.

 7. SONDEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SONDEX DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 8. ETB ENERGIETECHNIK BREMEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETB ENERGIETECHNIK BREMEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. AGITEC APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGITEC APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Dreieich, Niemcy.

 2. SCHMOHL NÄHAUTOMATEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMOHL NÄHAUTOMATEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 3. PEROZENI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PEROZENI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, Spawanie stali i metali, obróbka mechaniczna, Kotlarstwo ciężkie, materiały do ciężkich szkieletów metalowych, Spawanie stali i metali, materiały do średnich szkieletów metalowych, materiały do szkieletów metalowych, i usługi na rzecz osób trzecich. Ma siedzibę w Bosco Chiesanuova, Włochy.

 4. FORSTER BEHÄLTER- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORSTER BEHÄLTER- UND APPARATEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Mantel, Niemcy.

 5. SARMEC DI SARCLETTI MARTINO E PEDROTTI MATTEO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SARMEC DI SARCLETTI MARTINO E PEDROTTI MATTEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, materiały do szkieletów metalowych, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Kotlarstwo ciężkie, konstrukcje metalowe, konstrukcja metalowa, i materiały do lekkich szkieletów metalowych. Ma siedzibę w Romeno, Włochy.

 6. BRUNO F.LLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BRUNO F.LLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach szkielet metalowy, konstrukcje metalowe, konstrukcje żelazne, szkielety metalowe dla budownictwa, i łuki metalowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Mondovi', Włochy.

 7. POLAR KÄLTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLAR KÄLTETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Ma siedzibę w Fröndenberg/ruhr, Niemcy.

 8. GOVEL DI VERONI GIANCARLO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GOVEL DI VERONI GIANCARLO & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo ciężkie, materiały do szkieletów metalowych, konstrukcja metalowa, Kotlarstwo ciężkie, i obróbka metali. Ma siedzibę w Luzzara, Włochy.

 9. BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Fa. BSA Schneider Anlagentechnik została założona w 1990 r. w Aachen. Dzięki zespołowi 25 pracowników i ogólnoświatowej sieci dystrybucji z przedstawicielami handlowymi w 32 krajach nasza średniej wielkości firma ma ugruntowaną pozycję w branży cukierniczej i spożywczej. W zakładzie w Aachen opracowujemy i produkujemy maszyny i urządzenia dla sektora czekolady, do produkcji i przechowywania płynnych mas czekoladowych. Nasz asortyment produktów obejmuje procesy mieszania, walcowania, konszowania, temperowania czekolady i przechowywania. Nasza oferta obejmuje: urządzenia do walcowania wstępnego, linie produkcyjne do płynnej czekolady, mieszadła i miksery, urządzenia transportowe / taśmy przenośnikowe, konsze suche, aparaty i pojemniki, urządzenia rozpuszczające, pompy do czekolady / pompy zasilające, filtry magnetyczne / separatory magnetyczne, zawory przepływowe oraz remonty używanych maszyn i urządzeń do czekolady, a także składniki suche i płynne

 10. P.H.P.U MIRMAOL BEATA WOŹNA

  Polska

  Witamy państwa na naszych ogłoszeniachFirma P.H.U.P. MIRMAOL Beata Woźna zaprasza państwa do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdą państwo: Kotły uniwersalne, Kotły całodobowe, Kotły z podajnikiem od 5kW do 1000kW, podajniki do kotłów, kosze zasypowe, mikroprocesorowe regulatory temperatury, wentylatory, pompy obiegowe, bojlery, zbiorniki wyrównawcze, przedłużki i redukcje łączące czopuch z kominem, narzędzia czyszczące do kotłów, termometry, szczeliwa szklane i ceramiczne.Gwarancja na kocioł 60 m-cy, sterownik, wentylator, podajnik 24 m-ce.Transport na terenie kraju w cenie.Pytaj sprzedawcę o gratisy!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo