• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odzyskiwacze ciepła

Wyniki dla

Odzyskiwacze ciepła - Import eksport

 1. AURA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GmbH & Co. GmbH & Co. KG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem założonym w 1982 roku, specjalizującym się w przemysłowych ciepłowniach procesowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz do wymogów przemysłowych systemów ogrzewania maszynowego lub procesowego. Doradzamy, planujemy, projektujemy, obliczamy, konstruujemy i produkujemy.

 2. APROVIS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.

 3. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering a, jest firmą z siedzibą w KOCAELİ w Turcji specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła, systemów kogeneracji i trigeneracji oraz systemów technologii spalin. Posiadamy szerokie portfolio produktów; •Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe •Chłodnice żebrowane •Zbiorniki ciśnieniowe •Ekonomizery •Rekuperatory •Dwururowe wymienniki ciepła •Zbiorniki do systemów kogeneracji i trigeneracji •Montaż mechaniczny i prdukcja •Kominy i linie wydechowe •Zbiorniki paliwa •Tłumiki spalin •Wymienniki ciepła spalin •3-drogowe zawory rozdzielcze. Posiadamy znakomite programy komputerowe do wykonywania obliczeń cieplnych i mechanicznych, co pozwala nam projektować urządzenia procesowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi. Kontynuujemy kompleksowe prace inżynieryjne i projektowe prowadzące do opracowania najbardziej efektywnych projektów pod względem wysokiej wydajności, niskich kosztów i minimalnego wpływu na środowisko, a dzięki użyciu narzędzi CAD zapewniamy naszym klientom szczegółowe rysunki produkcyjne w 2D i 3D zgodnie z ich żądaniami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ALNOR VENTILATION SYSTEMS LTD

  Polska

  Verified by europages badge
 5. ZPM ZAHNRADPUMPENFABRIK MANNHEIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HELMES MASCHINENBAU GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG w Betzdorfie. Jako firma rodzinna, zajmująca się budową zbiorników i aparatów, jak również budową zakładów, od ponad 40 lat dostarczamy znanym klientom wymienniki ciepła, zbiorniki, zbiorniki płaskodenne i kolumny ze stali i stali nierdzewnej. Posiadamy doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania termodynamicznego wymienników ciepła i systemów odgazowywania. Wszystkie procesy produkcyjne w naszej firmie są dostosowane do potrzeb klienta, elastyczne i realizowane zgodnie z harmonogramem.

 2. EIDT, SA

  Portugalia

 3. ALZ GMBH

  Niemcy

 4. NORELLAGG POWER PIPE

  Francja

 5. API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. ISOLOGIS

  Belgia

 2. KONUK ISI MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 3. BAUMEISTER WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. TANPERA GMBH

  Niemcy

 5. GREENWOOD AIRVAC

  Zjednoczone Królestwo

 6. AIR DESIGN

  Zjednoczone Królestwo

 7. CLYDE BERGEMANN AUSTRALIA

  Zjednoczone Królestwo

 8. LABIT A.S.

  Republika Czeska

 9. FIVING, S.R.O.

  Słowacja

 10. ALPHOTRONIC DIGITALE STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. EXHAUSTO A/S

  Dania

 2. PACCO A/S

  Dania

 3. CALORPLAST WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. PLYNOSPOL, S.R.O.

  Słowacja

 5. HRS ENERGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. VIBORG KRAFTVARME A/S

  Dania

 7. TECALOR GMBH

  Niemcy

 8. GEA HAPPEL WIELAND GMBH

  Niemcy

 9. WANING TECHNISCHE GEBÄUDEAUSRÜSTUNGS GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

 10. JOSEF KALOUS-IMEX

  Republika Czeska