• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odzyskiwacze ciepła

Wyniki dla

Odzyskiwacze ciepła - Import eksport

 1. APROVIS

  Niemcy

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.

 2. DOSPEL POLAND

  Polska

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turcja

  NC Manufacturing and Engineering a, jest firmą z siedzibą w KOCAELİ w Turcji specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła, systemów kogeneracji i trigeneracji oraz systemów technologii spalin. Posiadamy szerokie portfolio produktów; •Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe •Chłodnice żebrowane •Zbiorniki ciśnieniowe •Ekonomizery •Rekuperatory •Dwururowe wymienniki ciepła •Zbiorniki do systemów kogeneracji i trigeneracji •Montaż mechaniczny i prdukcja •Kominy i linie wydechowe •Zbiorniki paliwa •Tłumiki spalin •Wymienniki ciepła spalin •3-drogowe zawory rozdzielcze. Posiadamy znakomite programy komputerowe do wykonywania obliczeń cieplnych i mechanicznych, co pozwala nam projektować urządzenia procesowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi. Kontynuujemy kompleksowe prace inżynieryjne i projektowe prowadzące do opracowania najbardziej efektywnych projektów pod względem wysokiej wydajności, niskich kosztów i minimalnego wpływu na środowisko, a dzięki użyciu narzędzi CAD zapewniamy naszym klientom szczegółowe rysunki produkcyjne w 2D i 3D zgodnie z ich żądaniami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "odzyskiwacze ciepła"

 4. ALNOR VENTILATION SYSTEMS LTD

  Polska

  Firma ALNOR VENTILATION SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Jest również obecna w dziedzinach wentylacja wielopunktowa, tłumiki przewodów powietrznych, przewody odprowadzania dymu, termowentylatory, instalacje do kanalizacji powietrza, instalacje wentylacyjne, Ventilation ducts, zawory przeciwpożarowe, i kształtki wentylacyjne. Ma siedzibę w Wola Mrokowska, Polska.

 5. MMOTORS JSC

  Bułgaria

  Firma MMOTORS JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wachlarze, Odzyskiwacze ciepła, Gięcie gumy i tworzyw sztucznych, manufacture of electrical motors, Electric crane trolleys, wentylatory do użytku przemysłowego, Destryfikatory powietrza, wentylatory osiowe, i przemysłowe wentylatory sufitowe. Ma siedzibę w Etropole, Bułgaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZPM ZAHNRADPUMPENFABRIK MANNHEIM GMBH

  Niemcy

  Firma ZPM ZAHNRADPUMPENFABRIK MANNHEIM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. HELMES MASCHINENBAU GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG w Betzdorfie. Jako firma rodzinna, zajmująca się budową zbiorników i aparatów, jak również budową zakładów, od ponad 40 lat dostarczamy znanym klientom wymienniki ciepła, zbiorniki, zbiorniki płaskodenne i kolumny ze stali i stali nierdzewnej. Posiadamy doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania termodynamicznego wymienników ciepła i systemów odgazowywania. Wszystkie procesy produkcyjne w naszej firmie są dostosowane do potrzeb klienta, elastyczne i realizowane zgodnie z harmonogramem.

 3. EIDT, SA

  Portugalia

 4. ALZ GMBH

  Niemcy

 5. NORELLAGG POWER PIPE

  Francja

 1. ISOLOGIS

  Belgia

 2. API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. KONUK ISI MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 2. BAUMEISTER WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. TANPERA GMBH

  Niemcy

 4. LABIT A.S.

  Republika Czeska

 5. CLYDE BERGEMANN AUSTRALIA

  Zjednoczone Królestwo

 6. AIR DESIGN

  Zjednoczone Królestwo

 7. GREENWOOD AIRVAC

  Zjednoczone Królestwo

 8. ALPHOTRONIC DIGITALE STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. TECALOR GMBH

  Niemcy

 2. FIVING, S.R.O.

  Słowacja

 3. PLYNOSPOL, S.R.O.

  Słowacja

 4. EXHAUSTO A/S

  Dania

 5. HRS ENERGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. PACCO A/S

  Dania

 7. VIBORG KRAFTVARME A/S

  Dania

 8. CALORPLAST WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 9. INDUSTRIE SERVICE VAIHINGEN

  Niemcy

 10. APS AROSIO GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo