• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odzyskiwacze ciepła

Wyniki dla

Odzyskiwacze ciepła - Import eksport

 1. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering a, jest firmą z siedzibą w KOCAELİ w Turcji specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wymienników ciepła, systemów kogeneracji i trigeneracji oraz systemów technologii spalin. Posiadamy szerokie portfolio produktów; •Wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe •Chłodnice żebrowane •Zbiorniki ciśnieniowe •Ekonomizery •Rekuperatory •Dwururowe wymienniki ciepła •Zbiorniki do systemów kogeneracji i trigeneracji •Montaż mechaniczny i prdukcja •Kominy i linie wydechowe •Zbiorniki paliwa •Tłumiki spalin •Wymienniki ciepła spalin •3-drogowe zawory rozdzielcze. Posiadamy znakomite programy komputerowe do wykonywania obliczeń cieplnych i mechanicznych, co pozwala nam projektować urządzenia procesowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami międzynarodowymi. Kontynuujemy kompleksowe prace inżynieryjne i projektowe prowadzące do opracowania najbardziej efektywnych projektów pod względem wysokiej wydajności, niskich kosztów i minimalnego wpływu na środowisko, a dzięki użyciu narzędzi CAD zapewniamy naszym klientom szczegółowe rysunki produkcyjne w 2D i 3D zgodnie z ich żądaniami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. APROVIS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  APROVIS - innowacje z jednego źródła. APROVIS jest firmą energetyczną działającą w skali globalnej. Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy technologii oczyszczania gazów spalinowych i gazów. Jesteśmy ekspertami w zakresie poszczególnych komponentów i rozwiązań systemowych. Od momentu powstania w 2000 roku firma APROVIS jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Z udziałem eksportu przekraczającym 50% APROVIS jest jedynym dostawcą na rynku CHP, który dostarcza rozwiązania systemowe dla gazów paliwowych z silników gazowych oraz zintegrowane rozwiązania dla elektrociepłowni - z własnymi produktami. Firma APROVIS zapewnia wyjątkowo krótkie terminy dostaw. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, od planowania do oddania do użytku i później. Pracujemy ściśle według obowiązujących dyrektyw i norm dotyczących badań, takich jak europejska dyrektywa dotycząca urządzeń ciśnieniowych, ASME lub EAC. APROVIS oferuje szeroką gamę produktów: Do oczyszczania gazu dostarczamy systemy chłodzenia gazu FriCon, filtry z węglem aktywnym ActiCo, wymienniki ciepła gazu i sprężarki. Sektor technologii spalin obejmuje wymienniki ciepła spalin, wytwornice pary, tłumiki, katalizatory (katalizatory Oxi, katalizatory trójdrożne i SCR), filtry cząstek sadzy z silników wysokoprężnych oraz kominy. Do zastosowań specjalnych należą wysokotemperaturowe wymienniki ciepła i skraplacze pary nieszczelnej. Firma APROVIS gwarantuje wysoką trwałość instalacji i urządzeń poprzez konserwację, serwis i ukierunkowane zarządzanie częściami zamiennymi. APROVIS to LEPSZE WYNIKI.

 3. ALNOR VENTILATION SYSTEMS LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma ALNOR VENTILATION SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Jest również obecna w dziedzinach wentylacja wielopunktowa, tłumiki przewodów powietrznych, przewody odprowadzania dymu, termowentylatory, instalacje do kanalizacji powietrza, instalacje wentylacyjne, Ventilation ducts, zawory przeciwpożarowe, i kształtki wentylacyjne. Ma siedzibę w Wola Mrokowska, Polska.

 4. EVAPTON HEAT EXCHANGER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EVAPTON HEAT EXCHANGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła do zastosowań prywatnych i przemysłowych, wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej, parowniki, wymienniki ciepła do użytku chemicznego, Wymienniki rekuperatory kalorii, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MMOTORS JSC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MMOTORS JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wachlarze, Odzyskiwacze ciepła, Gięcie gumy i tworzyw sztucznych, manufacture of electrical motors, Electric crane trolleys, wentylatory do użytku przemysłowego, Destryfikatory powietrza, wentylatory osiowe, i przemysłowe wentylatory sufitowe. Ma siedzibę w Etropole, Bułgaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZPM ZAHNRADPUMPENFABRIK MANNHEIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZPM ZAHNRADPUMPENFABRIK MANNHEIM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. HELMES MASCHINENBAU GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG w Betzdorfie. Jako firma rodzinna, zajmująca się budową zbiorników i aparatów, jak również budową zakładów, od ponad 40 lat dostarczamy znanym klientom wymienniki ciepła, zbiorniki, zbiorniki płaskodenne i kolumny ze stali i stali nierdzewnej. Posiadamy doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania termodynamicznego wymienników ciepła i systemów odgazowywania. Wszystkie procesy produkcyjne w naszej firmie są dostosowane do potrzeb klienta, elastyczne i realizowane zgodnie z harmonogramem.

 3. MICRONEL AG

  Szwajcaria

  Skuteczne aspiratory osiowe, aeratory odśrodkowe i płaskie wentylatory o różnorodnych zastosowaniach. Odkryj gamę wyrobów Micronel zawierającą m.in. aeratory odśrodkowe, aspiratory osiowe, wysokiej jakości płaskie wentylatory: U-Line to ciche aeratory odśrodkowe i kompaktowe, doskonale przystosowane do branży medycznej np. do sztucznych respiratorów.

 4. NORELLAGG POWER PIPE

  Francja

  Firma NORELLAGG POWER PIPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Aubigny, Francja.

 5. N-THALPIE GMBH

  Niemcy

  Firma N-THALPIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Jest również obecna w dziedzinach odzyskiwanie energii, chłodziarki, wymienniki ciepła z rurami żebrowanymi, i systemy symulacji. Ma siedzibę w Hildesheim, Niemcy.

 1. ANYTHERM AG

  Szwajcaria

  Firma ANYTHERM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Odzyskiwacze ciepła, Wymienniki powietrze powietrze, i Rekuperatory ciepła. Ma siedzibę w Uerikon, Szwajcaria.

 2. EIDT, SA

  Portugalia

  Firma EIDT, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Odzyskiwacze ciepła, produkty nowatorskie, i Renewable energies. Ma siedzibę w Sacavém, Portugalia.

 1. ALZ GMBH

  Niemcy

  Firma ALZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 2. ISOLOGIS

  Belgia

  Firma ISOLOGIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Izolacja akustyczna - materiały, Odzyskiwacze ciepła, izolacje budynków, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

 3. API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma API SCHMIDT-BRETTEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, odzyskiwanie energii, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 4. KONUK ISI MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma KONUK ISI MAK.SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzyskiwacze ciepła. Jest również obecna w dziedzinach wymieniacze ciepła o wiązkach kanałowych, i wymienniki powietrze woda. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. COOLSON® AG

  Szwajcaria

  Firma COOLSON® AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Staad, Szwajcaria.

 6. JOACHIM FRIEDRICH GMBH

  Niemcy

  Firma JOACHIM FRIEDRICH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 7. WTI WÄRMETECHNISCHE INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Austria

  Firma WTI WÄRMETECHNISCHE INDUSTRIEANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Odzyskiwacze ciepła, Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Pöchlarn, Austria.

 8. ARSOPI-THERMAL, EQUIPAMENTOS TÉRMICOS S.A.

  Portugalia

  Firma ARSOPI-THERMAL, EQUIPAMENTOS TÉRMICOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Odzyskiwacze ciepła, projektowanie instalacji hvac, instalacje do odzyskiwania ciepła, Odzyskiwacze ciepła, i płytowe wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 1. RGS TECHNISCHER SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma RGS TECHNISCHER SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 2. 3E UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma 3E UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Görlitz, Niemcy.

 3. HEAT 11 GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEAT 11 GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Odzyskiwacze ciepła, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 4. INDUSTRIE SERVICE VAIHINGEN

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE SERVICE VAIHINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 5. APS AROSIO GMBH

  Niemcy

  Firma APS AROSIO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Kotlarstwo, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Neuendettelsau, Niemcy.

 6. RABTHERM AG

  Szwajcaria

  Firma RABTHERM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 7. HAOSCH REFRIGERATION TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma HAOSCH REFRIGERATION TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Konstrukcje metalowe lekkie, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 8. HANS-HERMANN PAREIDT KUPFERSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Firma HANS-HERMANN PAREIDT KUPFERSCHMIEDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Pattensen, Niemcy.

 9. BERGHOFF GMBH

  Niemcy

  Firma BERGHOFF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 10. ENVENTUS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ENVENTUS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Odzyskiwacze ciepła, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, i Odzyskiwacze ciepła. Ma siedzibę w Sersheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo