• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery

Wyniki dla

Kontenery - Import eksport

 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. SCHNELL DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą kontenerową z siedzibą w Niemczech, oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania kontenerowe zapewniające naszym klientom najwyższej jakości doświadczenia użytkowania. Produkujemy i sprzedajemy różnorodne kontenery, w tym kontenery mieszkalne, sanitarne, budowlane, toaletowe, biurowe, małe domki, kontenery dla uchodźców, kontenery szkolne, kontenery bezpieczeństwa, kabiny i kontenery basenowe. Kładziemy duży nacisk na jakość i trwałość, aby utrzymać najwyższy poziom zadowolenia klientów. Każdy z naszych kontenerów został starannie zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami. Stale wprowadzamy innowacje i rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić funkcjonalne rozwiązania pasujące do współczesnego stylu życia. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół jest gotowy wspierać naszych klientów na wszystkich etapach. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie współpracę, aby zrozumieć Twoje potrzeby, ocenić Twoje projekty i zapewnić odpowiednie rozwiązanie kontenerowe. Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna są ważnymi aspektami naszej pracy. Dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów przyjaznych dla środowiska i kładziemy nacisk na efektywność energetyczną. Dołącz do nas, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie w swojej firmie. Skontaktuj się z nami w sprawie swoich potrzeb związanych z kontenerami i pozwól nam zapewnić Ci optymalne rozwiązanie.

 4. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKUPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki transportowe kołowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, palety plastikowe, palety malarskie, Pojemniki sztaplowalne, Pojemniki transportowe kołowe, Pojemniki z tworzyw sztucznych do transportu, pojemniki układane stosowo do magazynowania i przechowywania, i palboxy plastikowe. Ma siedzibę w Ringe, Niemcy.

 5. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln specjalizuje się w produkcji kontenerów morskich według DNV 2.7-1 i -2, jak również EN 12079. Projektowanie oraz kontrola/certyfikowanie są przeprowadzane we współpracy z GL (niemieckie towarzystwo klasyfikacyjne Germanischer Lloyd). Nasze produkty: Rozdzielnie, kontenery przeciwpożarowe, kontenery dżwiękochłonne, kontenery specjalne, kontenery do szaf sterowniczych. W sektorze offshore na kontenery nakładane są specjalne wymagania, których inne kontenery nie mogą spełniać. Kontenery morskie są wykorzystywane do transportu towarów, ale także jako obudowy maszyn, systemów i urządzeń sterowniczych, jako pomieszczenia magazynowe lub mieszkalne na platformach wiertniczych ropy naftowej i gazu, a także na platformach podstacyjnych.

 2. MT CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MT Container GmbH jest dynamicznie rozwijającą się i odnoszącą sukcesy firmą w branży kontenerowej. Jako jeden z niewielu mistrzów rzemiosła w branży kontenerów chłodniczych, jakość i niezawodność są naszymi zasadami przy realizacji zamówień. Zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz umiejętność pomocy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy fachowej to maksyma firmy „MT Container GmbH”. Obszary naszej działalności obejmują: handel kontenerowy, wynajem kontenerów, transport kontenerowy, konserwację i naprawę kontenerów chłodniczych, usługi chłodnicze u oraz całodobową obsługę pogotowia awaryjnego, kontrolę przed wyjazdem (PTI), remonty kontenerów magazynowych i morskich, usługi zajezdni i terminali.

 3. CONTAINERTEC.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy renomowaną firmą, która od momentu założenia w 2020 roku oferuje najwyższej klasy rozwiązania kontenerowe spełniające szeroki zakres wymagań. Nasze szerokie portfolio produktów obejmuje kontenery biurowe, kontenery mieszkalne, kontenery magazynowe, kontenery portierskie, kontenery sanitarne, kontenery prysznicowe, kontenery WC, kontenery WC dla niepełnosprawnych i kontenery sprzedażowe. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości kontenerów, które nie tylko spełniają potrzeby naszych klientów, ale także spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze kontenery są solidne, funkcjonalne i elastyczne, aby sprostać różnorodnym wymaganiom różnych branż. Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i przyjazności dla środowiska. Dlatego nasze kontenery są nie tylko trwałe, ale także zaprojektowane tak, aby oszczędzać zasoby. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Nasz oddany zespół profesjonalistów jest zawsze pod ręką, aby zrozumieć indywidualne wymagania i opracować niestandardowe rozwiązania kontenerowe. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i najwyższy poziom satysfakcji. Jeśli szukasz niezawodnych, wysokiej jakości kontenerów biurowych, mieszkalnych, magazynowych, bezpieczeństwa lub handlowych, zaufaj Containertec.pl. Jesteśmy pierwszym wyborem w zakresie rozwiązań kontenerowych, które spełniają Twoje wymagania pod każdym względem.

 4. REILING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w Grupie Reiling – Twoim partnerze w zakresie kompleksowego recyklingu i zrównoważonego zarządzania materiałami! Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu efektywnie zbieramy i wykorzystujemy materiały nadające się do recyklingu w celu stworzenia optymalnego cyklu dla ochrony środowiska i klimatu. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy fachowej i kompleksowej obsłudze. Rodzinna firma Reiling jest jednym z wiodących specjalistów w zakresie recyklingu szkła, tworzyw sztucznych, drewna i modułów fotowoltaicznych w Niemczech. Jako partner przemysłu, władz lokalnych, handlu i remiosła zapewniamy kompleksowe wsparcie, od zbiórki i przetwarzania po dostawę wysokiej jakości recyklatów (m. in. stłuczki szklanej, płatków i granulatu rPET, wiórów drewnianych itp.). Produkcja i sprzedaż żwiru ze szkła piankowego i Revitro (szkło dekoracyjne) uzupełnia nasze portfolio. W naszych 13 niemieckich i 6 europejskich lokalizacjach (Dania, Szwecja, Polska, Holandia) oferujemy szeroki zakres usług związanych z obsługą i utylizacją kontenerów, a także budową pojazdów specjalnych. Posiadamy certyfikaty ISO 14001: 2015 i ISO 50001: 2018 i jesteśmy zaangażowani w ciągłe doskonalenie oraz odpowiedzialne wykorzystanie energii i zasobów. Nasze nowoczesne technologie i rygorystyczne standardy jakości zapewniają najwyższą jakość produktów. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa, zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pracowników oraz dbamy o ich rozwój.

 5. ZBUDUJPRZYCZEPE.PL (ZP-TRAILERS)

  Polska

  Verified by europages badge

  ZBUDUJPRZYCZEPE.PL specjalizuje się w projektowaniu i produkcji przyczep ergonomicznych dla biznesu i klientów indywidualnych. Nasze przyczepy, w tym z opcjami gastronomiczną, obiektu mieszkalnego i socjalną, są zbudowane z wykorzystaniem specjalistycznej wiedzy na potrzeby przemysłu, aby to spełnić zróżnicowane wymagania. Oferujemy indywidualne, wysokiej jakości rozwiązania stosując materiały premium, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje: Przyczepy gastronomiczne, Przyczepy, Przyczepy mieszkalne, Przyczepy eventowe, Przyczepy socjalne, sanitarne i handlowe.

 1. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 2. CERTUSS DAMPFAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ASCO CARBON DIOXIDE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, suchy lód, butelkowanie, transport, Kontenery, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, bez/wodnik węglowy, i odparowywacze. Ma siedzibę w Romanshorn, Szwajcaria.

 2. ECONOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECONOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bierne, Francja.

 3. GESTION CONTAINER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GESTION CONTAINER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach kontenery okazyjnie, Storage containers, i Kontenery chłodnicze. Ma siedzibę w Chartres-De-Bretagne, Francja.

 4. CONDECTA BAUMASCHINEN- UND BAUGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONDECTA BAUMASCHINEN- UND BAUGERÄTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 5. DEUMOBA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEUMOBA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Ense, Niemcy.

 6. SICOM SPA CONTAINERS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICOM SPA CONTAINERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy kontenerowy, moduły mieszkalne, transport kontenerami, Transport drogowy kontenerowy, transport i wysyłka, kontenery mieszkalne, i transport i spedycja lądowa towarów. Ma siedzibę w Cherasco, Włochy.

 7. NUOVA FORMIL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA FORMIL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenerowy transport morski, hangary prefabrykowane, Kontenerowy transport morski, i budki przemysłowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 8. BECA METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BECA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, zbiorniki na węglowodory, oprogramowanie dla przemysłu wydobywczego, prace z maszynami rolnymi, Stal konstrukcyjna, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Vellahn, Niemcy.

 2. COOPERATIVA COMUNALE LOGISTICA INDUSTRIALE INTEGRATA - SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COOPERATIVA COMUNALE LOGISTICA INDUSTRIALE INTEGRATA - SOCIETA' COOPERATIVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka zintegrowana. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, analizy wykonalności, składanie na zlecenie i składowanie, Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, i kontenery. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 3. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIOLLET INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, SMALL METAL PARTS, Kontenery, Zbiorniki metalowe, Sheet metalwork, Metal work, Ślusarstwo metalowe, Spawanie mechaniczne, i Machining of metals. Ma siedzibę w Alby-Sur-Cheran, Francja.

 4. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARATSIALIS BROS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Kontenery, Polietylen, tworzywa sztuczne, recykling tworzyw sztucznych, papiery, i powtórne wykorzystywanie makulatury. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. GORI CONTAINER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GORI CONTAINER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny portowe, kontenery okazyjnie, Magazyny portowe, i kontenery mieszkalne. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 6. SUPREME TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUPREME TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Elmshorn, Niemcy.

 7. INCI PREFABRIC & CONTAINER

  Turcja

  Firma Inci Prefabric & Container powstała w 2018 roku jako jej nowoczesne i innowacyjne oblicze z dużą wiedzą, aby sprostać potrzebom rynku w zakresie technologii budownictwa modułowego. Oferujemy rozwiązania dla budownictwa prefabrykowanego w wielu dziedzinach, od obozów pracowniczych do mieszkań socjalnych, od mieszkań masowych do obiektów socjalnych, od konstrukcji modułowych do budynków komercyjnych i specjalnie zaprojektowanych. Produkujemy małe domki, kontenery modułowe, systemy energii słonecznej dla konstrukcji modułowych, budynki prefabrykowane i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Nasze płaskie kontenery modułowe i budynki prefabrykowane są zaprojektowane i zapakowane tak, aby ułatwić montaż na miejscu i zmniejszyć koszty transportu oraz logistyki. Ponadto świadczymy usługi z zakresu kontroli i montażu pomieszczeń mieszkalnych na placu budowy oraz różnych prefabrykowanych budynków modułowych przeznaczonych dla dużych projektów budowlanych. Jako turecki producent prefabrykowanych kontenerów i modułowych konstrukcji kabinowych, eksportujemy do krajów europejskich i afrykańskich. Nasze konstrukcje stalowe i płyty warstwowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami. Projektujemy i wykonujemy konkretne projekty, aby spełnić wymagania architektoniczne i jakościowe naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "kontenery"
 8. ZUH LOBO

  Polska

  Lobo to firma, która zajmuje się produkcją towarów takich jak kontenery i pojemniki metalowe. Posiadamy średnią 5.0 gwiazdek na Google. Nasze usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Na rynku funkcjonujemy już od ponad 10 lat, z tego powodu wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zespół naszych pracowników to zaufani eksperci, którzy posiadają dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Poza produktami wymienionymi powyżej w naszej ofercie można znaleźć między innymi: - kontenery samowyładowcze, - kontenery z otwieranym dnem, - kontenery z rozsuwanym dnem, - szufle mechaniczne, - łyżki hydrauliczne, - pługi do odśnieżania, - kontenery typu KP - zamiatarki hydrauliczne. Produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest kontener samowyładowczy. Charakteryzuje się on podwójnym systemem wyładowczym, który bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika. Dbamy o to, aby wszystkie rzeczy, które produkujemy, były tworzone z najwyższej jakości blachy. Każdy produkt jest śrutowany do pierwszego stopnia czystości, a następnie zabezpieczany antykorozyjną farbą podkładową. Na sam koniec malujemy go farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. W tym wypadku wybór koloru uzależniony jest od Klienta. Większość naszych produktów mamy dostępne od ręki w kolorze niebieskim. Ze względu na duże zapotrzebowanie, prosimy o kontakt dla potwierdzenia

 9. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 10. CONFOOT

  Finlandia

  Wsporniki kontenerowe ConFoot stanowią dzisiaj na rynku najlżejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia i obsługi kontenerów. Wysokowytrzymałe stalowe rozpórki (ważące tylko 24 kg) może zamontować jedna osoba w zaledwie kilka minut w dowolnym odlanym gnieździe narożnym kontenera zgodnego z normą ISO. Po ustawieniu zawieszenia podłoża, ciężarówka może odjechać, pozostawiając kontener ustawiony na podporach. Możliwości ułatwienia, usprawnienia i redukcji kosztów w łańcuchu dostaw są olbrzymie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kontenery - Import eksport

Liczba wyników

1638 Przedsiębiorstwa