• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery

Wyniki dla

Kontenery - Import eksport

 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

 3. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Metallbau Emmeln specjalizuje się w produkcji kontenerów morskich według DNV 2.7-1 i -2, jak również EN 12079. Projektowanie oraz kontrola/certyfikowanie są przeprowadzane we współpracy z GL (niemieckie towarzystwo klasyfikacyjne Germanischer Lloyd). Nasze produkty: Rozdzielnie, kontenery przeciwpożarowe, kontenery dżwiękochłonne, kontenery specjalne, kontenery do szaf sterowniczych. W sektorze offshore na kontenery nakładane są specjalne wymagania, których inne kontenery nie mogą spełniać. Kontenery morskie są wykorzystywane do transportu towarów, ale także jako obudowy maszyn, systemów i urządzeń sterowniczych, jako pomieszczenia magazynowe lub mieszkalne na platformach wiertniczych ropy naftowej i gazu, a także na platformach podstacyjnych.

 4. SILVERSEA S.L.

  Hiszpania

  SILVERSEA jest firmą specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży kontenerów morskich. Firma powstała z potrzeby unowocześnienia sektora oraz zaoferowania klientom bliższej i bardziej przejrzystej obsługi. Firma codziennie stara się unowocześniać, aby nadążyć za erą cyfryzacji i dostosować się do potrzeb rynku. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb klientów w sposób efektywny i kreatywny. Zawsze dążymy do zrównoważonego rozwoju naszych produktów i usług, oszczędzając koszty w łańcuchu dostaw, przyczyniając się do zmniejszenia śladu węglowego i promując ponowne wykorzystanie naszych produktów w sposób przyjazny dla środowiska.

 5. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat, firma Weisig Maschinenbau GmbH z siedzibą w Alfeld zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą kontenerów budowlanych i biurowych oraz natryskarek do robót drogowych, ze znakiem towarowym Weiro ®. Konsekwentne zarządzanie produktami i dążenie do innowacyjności zaowocowały popytem na produkty Weiro ® na całym świecie. Produkty Weiro ® są dostępne w innych krajach, dzięki rozwiniętej sieci partnerów handlowych. Weisig Maschinenbau GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym w trzecim pokoleniu, działającym na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Alfeld, pod marką "Weiro®", produkowane są szyte na miarę produkty przeznaczone do sprzedaży międzynarodowej.

 2. KRAFT HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Kraft Handel GmbH buduje obiekty kontenerowe z jednego źródła. Od planowania obiektu do jego terminowego ukończenia: znamy wszystkie wymagania prawa budowlanego i dzięki temu możemy szybciej rozpocząć budowę Twojego obiektu kontenerowego. Oprócz standardowych modeli kontenerów firma Kraft Handel GmbH specjalizuje się również w budowie instalacji o specjalnych wyzwaniach. Od kontenerów specjalnych po moduły kontenerowe dostosowane do potrzeb klienta: Prosimy o przesłanie zapytania ze specyfikacjami, abyśmy mogli przedstawić Ci możliwość realizacji Twojego projektu kontenerowego. Nasze rozwiązania kontenerowe składają się z pojedynczych modułów i podwójnych kontenerów, które można wyposażyć w zależności od zastosowania. Specjalizujemy się również w produkcji kontenerów dodatkowych, takich jak garaże kontenerowe.

 3. PERMASALE

  Niemcy

  Jesteśmy doświadczonym usługodawcą, jeśli chodzi o zajęcie się Państwa zakładem przemysłowym. Czy to relokacja, konserwacja, demontaż czy recykling Państwa maszyn lub urządeń, jesteśmy profesjonalistami dysponującymi najlepszym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Terminowo, z doświadczeniem i niezbędnym personelem zapewniamy sprawną realizację projektu – na całym świecie. Na pierwszym planie jest zawsze ochrona Państwa obiektów i aktywów, jak również bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zaangażowanych osób. Bierzemy odpowiedzialność na siebie, aby mogli Państwo skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Skutecznie i niezawodnie – od ponad 25 lat.

 4. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 5. INCI PREFABRIC & CONTAINER

  Turcja

  Firma Inci Prefabric & Container powstała w 2018 roku jako jej nowoczesne i innowacyjne oblicze z dużą wiedzą, aby sprostać potrzebom rynku w zakresie technologii budownictwa modułowego. Oferujemy rozwiązania dla budownictwa prefabrykowanego w wielu dziedzinach, od obozów pracowniczych do mieszkań socjalnych, od mieszkań masowych do obiektów socjalnych, od konstrukcji modułowych do budynków komercyjnych i specjalnie zaprojektowanych. Produkujemy małe domki, kontenery modułowe, systemy energii słonecznej dla konstrukcji modułowych, budynki prefabrykowane i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Nasze płaskie kontenery modułowe i budynki prefabrykowane są zaprojektowane i zapakowane tak, aby ułatwić montaż na miejscu i zmniejszyć koszty transportu oraz logistyki. Ponadto świadczymy usługi z zakresu kontroli i montażu pomieszczeń mieszkalnych na placu budowy oraz różnych prefabrykowanych budynków modułowych przeznaczonych dla dużych projektów budowlanych. Jako turecki producent prefabrykowanych kontenerów i modułowych konstrukcji kabinowych, eksportujemy do krajów europejskich i afrykańskich. Nasze konstrukcje stalowe i płyty warstwowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami. Projektujemy i wykonujemy konkretne projekty, aby spełnić wymagania architektoniczne i jakościowe naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "kontenery"

 1. SCHNELL DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą kontenerową z siedzibą w Niemczech, oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania kontenerowe zapewniające naszym klientom najwyższej jakości doświadczenia użytkowania. Produkujemy i sprzedajemy różnorodne kontenery, w tym kontenery mieszkalne, sanitarne, budowlane, toaletowe, biurowe, małe domki, kontenery dla uchodźców, kontenery szkolne, kontenery bezpieczeństwa, kabiny i kontenery basenowe. Kładziemy duży nacisk na jakość i trwałość, aby utrzymać najwyższy poziom zadowolenia klientów. Każdy z naszych kontenerów został starannie zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami. Stale wprowadzamy innowacje i rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić funkcjonalne rozwiązania pasujące do współczesnego stylu życia. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół jest gotowy wspierać naszych klientów na wszystkich etapach. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie współpracę, aby zrozumieć Twoje potrzeby, ocenić Twoje projekty i zapewnić odpowiednie rozwiązanie kontenerowe. Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna są ważnymi aspektami naszej pracy. Dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów przyjaznych dla środowiska i kładziemy nacisk na efektywność energetyczną. Dołącz do nas, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie w swojej firmie. Skontaktuj się z nami w sprawie swoich potrzeb związanych z kontenerami i pozwól nam zapewnić Ci optymalne rozwiązanie.

 2. MT CONTAINER GMBH

  Niemcy

  Firma MT Container GmbH jest dynamicznie rozwijającą się i odnoszącą sukcesy firmą w branży kontenerowej. Jako jeden z niewielu mistrzów rzemiosła w branży kontenerów chłodniczych, jakość i niezawodność są naszymi zasadami przy realizacji zamówień. Zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz umiejętność pomocy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy fachowej to maksyma firmy „MT Container GmbH”. Obszary naszej działalności obejmują: handel kontenerowy, wynajem kontenerów, transport kontenerowy, konserwację i naprawę kontenerów chłodniczych, usługi chłodnicze u oraz całodobową obsługę pogotowia awaryjnego, kontrolę przed wyjazdem (PTI), remonty kontenerów magazynowych i morskich, usługi zajezdni i terminali.

 1. ANTON HURTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nazwa Hurtz od wielu dziesięcioleci oznacza obróbkę aluminium wysokiej jakości. Wytwarzamy wysokiej jakości ramy sitodrukowe oraz systemy magazynowe (palety, nasadki, pojemniki), które zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniem. Nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się obecnie w największego na świecie producenta precyzyjnych ram sitotrukowych. W zakresie produkcji palet aluminiowych, nasadek, skrzynek okratowanych i pojemników dla klientów z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej i spożywczej wszystkie nasze wyroby są zgodne z wymogami i przepisami GMP i HACCP. Rozwiązania niestandardowe według specyficznych życzeń klienta podlegają indywidualnej konsultacji z naszymi partnerami i ich zapewnienie jest dla nas oczywiste! Do nich należą między innymi różne specyficzne palety, ramy, pojemniki i skrzynki kratowe odpoziadające na indywidualne potrzeby. Jakość i terminowość charakteryzują całą naszą produkcję. Nasi współpracownicy pracują w sposób zorientowany na klienta i udzielają porad i odpowiedzi na wszystkie pytania.

 2. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 3. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  Szwajcaria

 4. CONDECTA BAUMASCHINEN- UND BAUGERÄTE GMBH

  Niemcy

 5. DEUMOBA GMBH

  Niemcy

 6. H.S. NORD CONTAINER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 7. MOBILCONCEPT GMBH

  Niemcy

 8. TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. COOPERATIVA COMUNALE LOGISTICA INDUSTRIALE INTEGRATA - SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

 2. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

 3. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

 4. SICOM SPA CONTAINERS

  Włochy

 5. BNS MODULBAU

  Niemcy

 6. SUPREME TRADING GMBH

  Niemcy

 7. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 8. CONFOOT

  Finlandia

  Wsporniki kontenerowe ConFoot stanowią dzisiaj na rynku najlżejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia i obsługi kontenerów. Wysokowytrzymałe stalowe rozpórki (ważące tylko 24 kg) może zamontować jedna osoba w zaledwie kilka minut w dowolnym odlanym gnieździe narożnym kontenera zgodnego z normą ISO. Po ustawieniu zawieszenia podłoża, ciężarówka może odjechać, pozostawiając kontener ustawiony na podporach. Możliwości ułatwienia, usprawnienia i redukcji kosztów w łańcuchu dostaw są olbrzymie.

 9. ACHBERG SILOANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ACHBERG posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elementów instalacji dla przemysłu zajmującego się materiałami stałymi przechowywanymi luzem. Nasze styczniki do materiałów sypkich luzem, systemy opróżniania BigBagów, systemy napełniania BigBagów i elastyczne silosy mają budowę modułową, dzięki czemu mają wiele różnorodnych zastosowań standardowych. Produkujemy różnorodne elementy systemów rurowych. Mamy w magazynie kolanka rur ze stali nierdzewnej, kolana z utwardzanej stali nierdzewnej, kolana rur szklanych, rozgałęzienia ze stali nierdzewnej, szklane rozgałęzienia rur, trójniki, reduktory, rury ze stali nierdzewnej, rury aluminiowe, złącza rur, węże, lance ssące, złącza śrubowe, stacje łączące, pojemniki ssące, ślizgarki pneumatyczne i zawory podciśnieniowe. Silosy magazynowe, dwukomorowe, silosy mieszalnicze oraz silosy załadunkowe są produkowane, dostarczane i instalowane przez naszych doświadczonych monterów. Nasz dział inżynierii kontroli oferuje standardowe kontrole w zakresie rejestracji i wizualizacji poziomów napełnienia oraz kontroli napełniania silosów.

 10. KONSTAL PPHU ANDRZEJ KURNIK

  Polska

  Firma Konstal prosperuje na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Jej siedziba mieści się w miejscowości Krasne-Lasocice, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Kurnik. Głównym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż garaży blaszanych. Oferujemy: -bramy garażowe, -kojce dla psów, -hale namiotowe, -profile, -rury, -kształtowniki, -wiaty, -schowki, -kontenery magazynowe, -ogrodzenia budowlane. Nasza różnorodna oferta zawiera również pomieszczenia gospodarcze i magazynowe. Gwarantujemy atrakcyjne oraz niskie ceny. Dowozimy produkty na terenie całego kraju. Sprzedajemy ratalnie, zapewniamy montaż gratis oraz fachową obsługę. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta. Co więcej, wykonujemy konstrukcje na indywidualne zamówienie lub konstrukcje pod szklarnie. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne do produkcji asortymentu. Stale dążymy do zrealizowania wszystkich potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy promocje na nasze usługi. Przedsiębiorstwo Konstal otrzymało już wiele certyfikatów oraz wyróżnień za prowadzenie działalności. Zapewniamy, że nasze produkty najwyższej jakości będą służyły na wiele lat. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są stale szkoleni. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, solidnie oraz zapewniając bezpieczeństwo. Zapraszamy od odwiedzenia strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta firmy wraz ze zdjęciami.

Filtry

Wyniki dla

Kontenery - Import eksport

Liczba wyników

1590 przedsiębiorstwa